Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις
Αλλες ειδήσεις

Δεν έχει ξεκινήσει ακόμα η πιστοποίηση λογιστών.

Το Οικονομικό Επιμελητήριο ανακοινώνει :

Πιστοποίηση Λογιστών Φοροτεχνικών
 
Σας γνωρίζουμε ότι η διαδικασία της Πιστοποίησης των Λογιστών Φοροτεχνικών δεν έχει ξεκινήσει ακόμα.
Για ότι νεώτερο θα ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα μας. (www.oe-e.gr)
Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο  2103224588 ή  στείλτε email στη ηλεκτρονική διεύθυνση    [email protected]




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:58 π.μ. | Reply
Ρωτησε κανεις;
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:22 π.μ. | Reply
σωστοοοοοοοος !
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:20 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΙΝΕΤΕ ΗΣΥΧΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .....
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:21 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΙΝΕΤΕ ΗΣΥΧΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .....
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 9:19 π.μ. | Reply
Εδώ καράβια χάνονται βαρκούλες αρμενίζουν!
image description stauros | Μαΐου 10, 2012 9:36 π.μ. | Reply
ο καθενας με τον πονο του
image description stauros | Μαΐου 10, 2012 9:38 π.μ. | Reply
οταν αποφασισουν να ξεκινησει η πιστοποιηση λογιστων δεν θα υπαρχουν λογιστες
image description spirosp | Μαΐου 10, 2012 9:21 π.μ. | Reply
Κρίμα...., και βιαζόμουν να δώσω το 300άρι....
image description ntinaki | Μαΐου 10, 2012 9:17 π.μ. | Reply
Δεν χρειάζονται ακόμη λεφτά. Λεφτά υπάρχουν!!
image description ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ | Μαΐου 10, 2012 9:00 π.μ. | Reply
Είπαμε : απαιτήσεις των άχρηστων σαδιστών της Τρόικας και των υπαλλήλων της, του Ελληνικού Δημοσίου. Όξω ρέέέέέέ
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:35 π.μ. | Reply
πιστοποιηση αμισθων δημησιων υπαλληλων????Ας πιστοποιησει εφοριακους και λοιπους υπαλληλους και μετα συζηταμε.Που εχουν γεμισει οι δου απο ασχετους με μεταταξεις.
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:58 π.μ. | Reply
Like λεεεεεεμεεεεεεεε στο τριτο σχολιο απ το τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:25 π.μ. | Reply
να βγαλει απο τη αγορα συγγενεις εφοριακων που απο πισω κρυβωνται εφοριακοι και μετα να μας πουν οτι αλλη μ.....ια θελουν
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:39 π.μ. | Reply
ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ !ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ... ΟΛΟΙ Κ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΛΟΙ ΕΝΝΟΩ ΟΛΟΙ....
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:04 π.μ. | Reply
ΚΙ ΑΦΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥΣ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥΣ Κ.Λ.Π. ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΙΣ ΑΜΟΙΒΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΡΟ-ΦΟΡΟΛΟΓΕΙ ΕΙΣΠΡΑΧΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΣΠΡΑΧΘΟΥΝ.
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:12 π.μ. | Reply
ΚΑΛΑ, ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓ.....
ΕΔΩ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ,ΚΙΑΥΤΟΙ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΣΙΠΡΟΠΟΙΗΣΗ
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:28 π.μ. | Reply
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΡΙΟ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΣΑΣ ΜΕ ΚΡΙΣΙΜΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ???ΟΠΩΣ ΠΧ .ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΑΝΕΥ ΠΛΗΡΩΜΗΣ...ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ...ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΟΙΚΟ ΕΠΙΜ.
image description Μιχάλης | Μαΐου 10, 2012 11:45 π.μ. | Reply
Μπράβο συναδελφε! Εχουμε γεμίσει φέσια και μας ζητάνε ΦΠΑ και Φόρο Εισοδήματος, και το Επιμελητήριο αγναντεύει το πέλαγος...
image description your name ειπε | Μαΐου 10, 2012 11:53 π.μ. | Reply
εκτος απο συγγενεις εφοριακων να βγαλει απο την αγορα και ορκωτους
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 12:54 μ.μ. | Reply
ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:43 μ.μ. | Reply
ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΜΕ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΜΕΝΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:31 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΓΕΜΗ....ΕΣΤΙ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ..
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:15 μ.μ. | Reply
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΘΑ ΑΣΚΕΙΤΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΜΑΖΟΧΕΣ.ΤΟ ΓΕΜΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑΛΛΑ.....
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:42 μ.μ. | Reply
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ......
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:25 μ.μ. | Reply
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΠΟΦΕΕ,ΠΕΦΕ,ΟΕΕ??????
ΜΠΑ,ΤΑΦΤΥΣΑΝ..........
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 2:59 μ.μ. | Reply
Παρακαλω μολις αρχισει η διαδικασια παρτε με τηλεφωνο.. Βιαζομαι!
image description oikonomologos | Μαΐου 10, 2012 5:13 μ.μ. | Reply
ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΕ Η ΔΙΑΤΑΞΗ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ. ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΝ!! ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΤΟΥΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ?? ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΤΡΟΚΟΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΚΛΠ...
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:50 μ.μ. | Reply
AXXX,ΚΙΑΛΛΟΟΟΟ,ΜΑΡΕΣΕΙ.....ΓΕΜΗ,ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ,ΔΗΛΩΣΕΙΣ,ΦΠΑ,ΑΝΕΙΣΠΡΑΚΤΑ,ΑΓΕΝΕΙΣ ΔΥ,ΒΑΡΑΤΕ,ΚΙΑΛΛΟ.ΦΜΥ,Ε9,ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ,ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΑ,ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ,ΦΑΠ,ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΙ,ΑΧΧΧΧΧ......
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:06 μ.μ. | Reply
ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ???????
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:54 μ.μ. | Reply
ΔΩΡΕΑ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΣΥΛΛΟΓΩΝ.....
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
ΥΠΕΡ ΤΕΜΠΕΛΗΔΩΝ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ????
image description CHRISA K | Μαΐου 11, 2012 10:38 π.μ. | Reply
ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΛΗΤΤΕΤΑΙ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ! Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ, ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΕΦΤΟΥΝ, Ο ΟΓΚΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΤΑΚΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΤΕ;;; ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΩΝ;;; ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ... ΝΕΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΝ ΉΔΗ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ!!!
ΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΘΟΥΜΕ: ΝΑΙ!! ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ 20ΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ!!! ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ!!!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ "ΑΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟ".... ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΕΤΙΚΟ...............
ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ.... ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΞΑΝΑ ΛΕΩ!!!!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο