Ειδήσεις Ανακοινώσεις Συλλόγων

Αίτημα της Ε.Φ.Ε.Ε.Θ. για παράταση υποβολής εκκαθαριστικών δηλώσεων

ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε.Θ.)
ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 12 - 546 26 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
ΤΗΛ.: 2310/554.073 - FAX: 2310/523.666   
www.efeeth.gr,  e-mail:  [email protected], [email protected]
ΠΡΟΣ ΤΟΝ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΥΠΟΥΡΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
κ. Π. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Θεσσαλονίκη 9/5/2012

ΚΟΙΝ: 1) ΓΕΝ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ
κ. Δ. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟ
2) Δ/ΝΣΗ Φ.Π.Α.
3) TAXISNET
4) Π.Ο.Φ.Ε.Ε.
5) O.E.E.-Π.Τ.Κ.Μ.
6) Ε.Ε.Θ.
7) Β.Ε.Θ.
8) Ε.Β.Ε.Θ.
9) Ο.Ε.Ε.Θ.
10) Ο.Β.Σ.Θ.
11) Ε.Σ.Θ.

Αξιότιμε κύριε Υπουργέ,

Στις 10/5/2012 λήγει η προθεσμία υποβολής των εκκαθαριστικών δηλώσεων των επιχειρήσεων που τηρούν βιβλία Β’ κατηγορίας.

Λόγω της υπερφόρτισης του συστήματος, η σχετική εφαρμογή του Τaxisnet δεν λειτουργεί ομαλά και οι περισσότεροι λογιστές και λογιστικά γραφεία αδυνατούν να υποβάλλουν, λόγω της καθυστέρησης αυτής, τις εκκαθαριστικές δηλώσεις μέχρι αύριο 10/5/2012.

Παρακαλούμε λοιπόν να δώσετε παράταση μέχρι 31/5/2012.

Επίσης περιμένουμε απόφασή σας για την παράταση που σας ζητήσαμε με τις από 24/4/2012 και 3/5/2012 επιστολές μας, για τις εκκαθαριστικές δηλώσεις Φ.Π.Α. επιχειρήσεων με βιβλία Γ’ κατηγορίας, για τις δηλώσεις Φ.Α.Π. και τις δηλώσεις ειδικού φόρου επί των ακινήτων έτους 2012 Ν.Π. μέχρι 30/6/2012.


Με τιμή
Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                             
ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          

Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 4:50 μ.μ. | Reply
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΓΑΝΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΑΝΕ!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ
image description BIL | Μαΐου 9, 2012 7:30 μ.μ. | Reply
ntropei kai aisxos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description EYA | Μαΐου 10, 2012 11:06 π.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΩΣ 25-5-2012 ΚΑΙ ΤΟ Ε9 ΑΝΟΙΚΤΟ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 4:22 μ.μ. | Reply
τουλαχιστον εχουμε μια ελπιδα
image description φουκαρας | Μαΐου 9, 2012 4:53 μ.μ. | Reply
μπραβο στη ΣΑΛΟΝΙΚΑ. οι δικοι μας κοιμουνται....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 4:41 μ.μ. | Reply
Μπράβο στα όργανα που δεν μας ξέχασαν.

Τα υπόλοιπα όργανα ?????????????????

Μήπως πρέπει κάποιοι να τα ξυπνήσουν ?

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΟΡΓΑΝΑ (ΠΟΦΕΕ, ΕΛΦΕΕ, ΠΕΦΕ, ΟΕΕ, ΛΣΑ, ΠΟΛ, κλπ)
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 4:38 μ.μ. | Reply
ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠ.ΟΙΚ.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 4:57 μ.μ. | Reply
μαλλον ολοι θα φυγουν οπως πανε φτανει πια τοση σωτηρια
image description Game over.... | Μαΐου 9, 2012 4:57 μ.μ. | Reply
Αμα δεν δωσουν παράταση, να ΜΗΝ στειελει κανένας. Το μυνημα το πήρανε!!! ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ !!!! Θα πηξουν στα χαρτιά στην εφορία!!!! Στο συστημα βλέπουν πόσες δοθηκαν και ξερουν οτι ακόμη εχουν πχ 100.000 Μην φοβάστε και μην σκάτε. ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ!!!! (Δηλώσεις Ε1, ΔΕΝ θα γινουν. )
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 5:01 μ.μ. | Reply
Mη στέλνεις τίποτα...οι εφορίες θα πήξουν με χαρτιά...και εσύ με πρόστιμα!!!
image description Game over.... | Μαΐου 9, 2012 7:13 μ.μ. | Reply
Σιγά..... θα περιμένω την απόφαση για υποβολή ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΤΙΜΑ!!!! You are leaving in Greece!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 5:25 μ.μ. | Reply
http://www.pofee.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=338:-952012&catid=1:2010-06-07-11-34-11&Itemid=58

κάνε Άγιε μου Βασίλη να μην κάνουν αναβάθμιση Σαββατοκύριακο !!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:55 μ.μ. | Reply
Αναδημοσιεύει της Θεσσαλονίκης !!!! δικό της ΤΙΠΟΤΑ !!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 5:10 μ.μ. | Reply
ΦΟΡ.ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΝΑ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟΣ
image description KALASTY | Μαΐου 9, 2012 5:43 μ.μ. | Reply
Ευχαριστούμε πολύ!!!
Μακάρι να υπήρχαν κι άλλες ενώσεις αν όχι να πρωτοπορούν όπως η Ε.Φ.Ε.Ε.Θ.τουλάχιστον να την "ακολουθήσουν."
image description karnik | Μαΐου 9, 2012 5:50 μ.μ. | Reply
Ο ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ////
image description despina | Μαΐου 9, 2012 6:43 μ.μ. | Reply
Ο ΜΑΝΟΥΣΟΣ?????????? ΚΛΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΛΑΟΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:54 μ.μ. | Reply
ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 31/5 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ Β-Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ....ΕΛΕΟΣ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:16 μ.μ. | Reply
ΒΟΗΘΕΙΑ...ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΜΕΧΡΙ 31/5.....ΚΥΡΙΕ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ ΒΑΛΤΕ ΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΙ ΛΟΓΟΙ.....ΠΧ. ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.....ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:31 μ.μ. | Reply
ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ......ΒΟΗΘΕΙΑ.................
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:24 μ.μ. | Reply
Δύο χρόνια τώρα κοιμόμαστε και ξυπνάμε με τις προθεσμίες και αν θα δουλευει το super duper συστημα μας!!!!! Παρακαλώ γλίτωστε μας απο ακόμα ένα εγκεφαλικό!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:34 μ.μ. | Reply
Ελεος πιά με τις ευθυνες και τις προθεσμίες .Και δεν πληρωνομαστε και από πάνω και κόβουμε και απόδειξη και έχουμε καταντήσει δικηγοροι με τόσους νόμους που διαβάζουμε και ..... και .... εγω θα αλάξω απάγγελμα μετά από 20 χρόνια γιατί το σιχάθηκα .-
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 6:44 μ.μ. | Reply
Ρε παιδιά (συνδικαλιστές , διαχειριστές και λοιπές δυνάμεις) κάντε κάτι
image description antonis | Μαΐου 9, 2012 6:31 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ , ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΕΤΑΧΤΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΥΣ -ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΙΣΦΟΡΕΣ ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΕΙΑ....ΕΛΕΟΣ ΣΥΝ?ΑΔΕΛΦΟΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΕΞΟΥΣΙΑΣ.......
image description antonis | Μαΐου 9, 2012 6:28 μ.μ. | Reply
....ΔΩΣΤΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ.....
image description kostas | Μαΐου 9, 2012 7:35 μ.μ. | Reply
doyleuei twra se kanenan to taxis???
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:14 μ.μ. | Reply
Δεν δουλεύει το taxisnet.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:27 μ.μ. | Reply
και γω αυτο ηθελα να πω επεσε παλι
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:26 μ.μ. | Reply
δεν μας εφταναν ολα τα αλλα παει και το συστημα
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:30 μ.μ. | Reply
Έλεος...... τίποτα δεν δουλεύει πια...
image description Natalia | Μαΐου 9, 2012 7:17 μ.μ. | Reply
Παιδια κατα τις 02:00 μια χαρα θα λειτουργει, ας παμε σπιτια μας να κοιμηθουμε κανενα διωρακια και το βραδυ θα ειναι μεγαλο....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:19 μ.μ. | Reply
ΕΧΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ 500 ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
image description kostas | Μαΐου 9, 2012 7:51 μ.μ. | Reply
oti kanoyme oloi mas lathos poy ka8omaste kai prospa8oume na steiloume...
:-p
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:17 μ.μ. | Reply
ntropei
image description Game over.... | Μαΐου 9, 2012 7:39 μ.μ. | Reply
h ntropei γρφεται με η. Ντροπή, οχι ντροπεί. Ντροπή.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:03 μ.μ. | Reply
Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ!!!
ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ!!!!!!
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 7:30 μ.μ. | Reply
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ....ΣΜΕΝΟΥΣ .....ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΙ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:01 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:21 μ.μ. | Reply
το ε9 παντως μπαινει......................
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:18 μ.μ. | Reply
ΜΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ.ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΑΜΕ ΣΕ ΣΦΟΔΡΗ ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ ΠΕΡΥΣΥ,Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:29 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Natalia | Μαΐου 9, 2012 7:48 μ.μ. | Reply
Εμένα πάντως "ο λογαριασμός μου" παταω και .......
Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:15 μ.μ. | Reply
για την ηλεκτρονικη συνταγογραφηση ομως εγινε χαμος στα καναλια ενω για το ταχις δεν ξερει κανεις τιποτα
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:56 μ.μ. | Reply
πρεπει να δωσουν παραταση δε γινεται
image description Γραφικός | Μαΐου 9, 2012 7:44 μ.μ. | Reply
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΜΑ "ΖΗΤΑΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ" ΚΑΙ ΛΕΝΕ "ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 7:14 μ.μ. | Reply
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ .....ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:24 μ.μ. | Reply
ντροπη τους ντροπη τους μονο αυτο εχω να πω που καθομαστε απο το πρωι μεχρι το βραδυ στα γραφειο μασ τρωει το αγχος και δουλεια δεν μπορουμε να τελειωσουμε
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:36 μ.μ. | Reply
ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:00 μ.μ. | Reply
ΝΑ ΑΠΟΛΥΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ.......ΚΑΙ ΥΠΑΙΤΙΟΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:51 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:43 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΝΕΤ ΤΗΛ.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:32 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΕΡΘΗΤΗ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:12 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΜΟ ΦΠΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΣΤΙΣ Δ.Ο.Υ ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΝΓΘΕΙ....ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Η ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ...ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ?
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:27 μ.μ. | Reply
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΕΞΕΛΘΕΙ ΤΗΣ ΑΙΘΟΥΣΗΣ......
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:10 μ.μ. | Reply
ντροπη......ντροπη
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:49 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ....ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.....ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ERROR......ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ Υ.Ο. ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΟΦΕΕ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:07 μ.μ. | Reply
ΤΑΧΙΣ ΕΝ ΑΤΑΞΙΑ......ΕΓΕΡΘΗΤΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ Υ.Ο.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:27 μ.μ. | Reply
δεν αντέχω άλλο αυτή την πίεση!!!!!!! είμαι έτοιμη να καταρρεύσω έλεος!!!!!!!!!!!!!!
image description ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΜΕΝΟΣ | Μαΐου 9, 2012 7:54 μ.μ. | Reply
Η λογική λέει ότι διασταυρώνουν τις πληρωμές μέσω τραπέζης με τις περιοδικές του 2011 για να μπορούν να δεχθούν εκκαθαριστικές αύριο. Λογικά όμως θα δοθεί παράταση έστω και ολιγοήμερη.
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 7:05 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΑΣ .....ΝΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΙΡΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΕΝΑ.....ΦΤΑΝΕΙ ???? ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕ ΟΥΣΙΑ - ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣ ΕΝΕΚΕΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ......- ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΞΥΛΟ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ???
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:55 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΙΣΠΡΑΚΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ???????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:53 μ.μ. | Reply
ELEOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description GOTO | Μαΐου 9, 2012 7:34 μ.μ. | Reply
TA ΠΑΡΑΤΑΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΕΛΕΟΣ
image description ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡ | Μαΐου 9, 2012 7:02 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:51 μ.μ. | Reply
αισχος
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:04 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΤΕ ΟΛΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ TAXIS ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ , ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
γιατι απανταει κανεις τετοια ωρα?
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:17 μ.μ. | Reply
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:43 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
image description kosmas | Μαΐου 9, 2012 8:42 μ.μ. | Reply
οταν διαδηλωνα στο συνταγμα και '''''φωναζα'''''... αφηστε να μπω μεσα στη βουλη να τους κρεμασω εναν εναν χωρις πονο, γιατι αν δεν με αφησετε θα βαλω καποιους αλλους μεσα σε λιγο καιρο και θα τους πουν εγερθητη και μετα στρωστε κωλο να τους τον ακουμπησουν δυνατα!!!!!"""" δεν με ακουσαν και να τωρα που θα γινει πραγματικοτητα και θα ποναει πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! θελω να παιρνω και ματι!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:43 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:58 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ < ..ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!>???????
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 8:35 μ.μ. | Reply
.......ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙ????? ΕΙΠΑΝ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ??? ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΝΟΥΝ??? ΚΑΤΙ.....ΛΙΓΟ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ......
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:54 μ.μ. | Reply
Περιμένουμε να μας πεις την ερώτηση που έκανες , και την απάντηση που σου έδωσαν
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:26 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΗΗΗΗ ΜΑΣ ΤΟ ΚΡΥΒΕΙΣ???????? ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:59 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the requests
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:41 μ.μ. | Reply
και τι ειπανε? κανενα νεοτερο?
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:23 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΙΣΠΡΑΚΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ?????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:08 μ.μ. | Reply
AN EXETE ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΔΩΣΤΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 31/05/2012 ΣΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ,ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ Β-Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΟΠ.ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ....ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ....ERROR.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:14 μ.μ. | Reply
ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΑΧΑ ΤΣΙΠΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΔΟΚΟΥΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΙΣΘΩΝ
image description ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΕ ΚΡΑΤΟΣ ΑΛΗΤΗ | Μαΐου 9, 2012 9:33 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ !!!!! ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ !!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:31 μ.μ. | Reply
παιδια μιλησα και εγς πριν λίγο με το taxis.θα δωσουν σιγουρα παραταση μου είπαν.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:47 μ.μ. | Reply
ΠΑΝΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ???????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:45 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:10 μ.μ. | Reply
ΑΜΕΣΟ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΦΕ ΕΩΣ 31/12/2012
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:21 μ.μ. | Reply
TO ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΗΝ.......ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ....ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ....ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ....ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΟΧΙ ΖΩΑ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:36 μ.μ. | Reply
της είπα "δεν αντεχουμε άλλο κλπ" και μου είπε" κρατα το ονομα μου και πανε για κανένα ουζάκι να ξεσκάσεις.το υπουργείο θα δωσει παράταση.έχει πέσει μου είπε και το ε1.
image description kostas | Μαΐου 9, 2012 8:37 μ.μ. | Reply
και σε μενα το απαντησαν και ειπαν οτι προσπαθουν να λυσουν
το προβλημα και μπλα μπλα μπλα και για παραταση δεν εχουν
καμμια ενημερωση ακομα..
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:21 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΗ Η ΣΑΤΙΡΑ....ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:53 μ.μ. | Reply
ΕΓΕΡΘΗΤΗ.ΑΜΕΣΩΣ,ΑΜΕΣΩΣ...ΕΩΣ 31/12/2012.ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ.ΟΙ ΜΑΚΑΚΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ,ΘΑ ΠΛΕΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 8:02 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΙΣΠΡΑΚΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ.....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΣΚΛΑΒΑΚΙΑ, ΓΛΥΦΤΕΣ, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ....Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ...!! ΑΣ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΚΗΔΕΣ!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:44 μ.μ. | Reply
ΜΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ Ο ΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΟΡΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:52 μ.μ. | Reply
ΕΓΕΡΘΗΤΗ ΑΠΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣΑ ΜΑΥΡΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΤΕΒ ΚΑΤΑΛΑΜΠΑΙΝΟΥΝ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:39 μ.μ. | Reply
αν μπορεί ο gus και ακούει...ας επικοινωνησει με καποιον υπεύθυνο ,να μας καθησυχάσει.έγραψα και παραπάνω οτι εμενα με διαβεβαίωσαν για παράταση πριν λίγο από το taxis δίνοντας μου το ονομα της η υπάλληλος. .κουράγιο σε όλους μας.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:02 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:39 μ.μ. | Reply
ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ????ΕΓΕΡΘΗΤΗ ΑΜΕΣΑ,ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:48 μ.μ. | Reply
ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ???
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
Ο ΝΟΜΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΜΑΛ... ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ...! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ? ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΑΟΥΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:55 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:02 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡ | Μαΐου 9, 2012 8:08 μ.μ. | Reply
Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:19 μ.μ. | Reply
ΣΩΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:52 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ......
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:50 μ.μ. | Reply
τουλαχιστον αλλαξε το το μνμ για αλλαγη λογω αυξημενου φορτου κτλ κτλ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:36 μ.μ. | Reply
ΕΓΕΡΘΗΤΙ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
ΦΩΝΑΞΤΕ ΤΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:19 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:42 μ.μ. | Reply
παει το διωρακι μεχρι στιγμης ποιος θα μας το πληρωσει αυτοι οι αχρηστοι?
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 8:13 μ.μ. | Reply
ΠΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ....ΜΑΣ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ....ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΕ ΤΟΣΟ ΣΚΥΨΙΜΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:43 μ.μ. | Reply
Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα..................

Σας ενημερώνουμε ότι το σύστημα θα δουλεύει από 2.00 π.μ. έως 7.00 π.μ.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση............
image description VERRIS | Μαΐου 9, 2012 8:19 μ.μ. | Reply
πάλι ξενύχτι θα έχουμε!!! τα λέμε μετα τις 2 τα μεσάνυχτα
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
gus πες μας κατι...εστω κατι....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:31 μ.μ. | Reply
ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 2,5 ΕΤΩΝ...ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ. ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ....ΜΠΑΜΠΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΠΙΤΙ?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΤΕ?
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 8:51 μ.μ. | Reply
ΕΝΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ 8 ΔΙΣ ΩΡΕΣ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΣΕ ΜΠΟΥΡ...... ΧΩΡΑ .......
image description GEORGE ST | Μαΐου 9, 2012 8:00 μ.μ. | Reply
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:57 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΟΥΕΦΑ....ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΤΜΑ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:11 μ.μ. | Reply
πλακα μας κανουν τοση ωρα αντε να μην πω καμια βαρια κουβεντα
image description TEOK | Μαΐου 9, 2012 9:31 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΚΟΛΗΣΑΝΕ ΟΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!
image description ΗΛΙΑΣ | Μαΐου 9, 2012 9:29 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΑΟΝΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:18 μ.μ. | Reply
σε ποιο τηλεφωνο πηρες?
image description navahogr | Μαΐου 9, 2012 9:59 μ.μ. | Reply
"Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα."

Ετσι δουλευει??? παμε για Μπιλμπαο -Μαδριτη αδερφια
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:10 μ.μ. | Reply
2104803256
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:37 μ.μ. | Reply
ας στειλουν αυτοι αφου δουλευει
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:51 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 10:52 μ.μ. | Reply
ΜΕ ΤΗ ΠΟΦΕΕ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ.ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ
image description POTEMKIN | Μαΐου 9, 2012 9:53 μ.μ. | Reply
ΑΚΟΜΑ ΝΤΕΝ.........ΛΑΜΠΡΑ.....ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 15/6.....ΜΑ ΤΙ ΠΙΝΟΥΝ ????
image description ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ | Μαΐου 9, 2012 9:06 μ.μ. | Reply
Εντάξει είναι το σύστημα. Μόλις τώρα μπήκα.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:30 μ.μ. | Reply
ΑΝΟΙΞΕ ΜΟΛΙΣ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:20 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ
image description VERRIS | Μαΐου 9, 2012 9:30 μ.μ. | Reply
σε ποιο συστημα μπηκες???
image description POTEKIN | Μαΐου 9, 2012 9:25 μ.μ. | Reply
ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΑΙΔΙΑ...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 1:39 π.μ. | Reply
ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ
image description antonis | Μαΐου 10, 2012 2:38 π.μ. | Reply
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,ΕΙΝΑΙ 02.40 , ΞΥΠΝΗΣΑ στη καρεκλα ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ, ΚΟΡΟΙΔΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΟΠΙΑΣΑ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ σε κρεββατι, ΚΙ ΟΤΑΝ ΚΡΕΜΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ,ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ,ποιός ξέρει..........,εδώ έχω Δηλώσεις , το σπίτι θα σκέφτομαι, ασε με καημένε λογιστάκο κι ας είσαι επιστήμονας,ΤΑ ΠΤΥΧΙΆ ΣΕ ΜΑΡΆΝΑΝΕ, εδώ παρακαλάμε για καμμιά παράταση σε αυτονόητα πράγματα,για λάθη άλλων, άντε καλή δ'υναμη και σήμερα.............
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 3:55 π.μ. | Reply
ο καρολος εγραψε οτι συμφωνα με εγκυρες πηγες θα δωσουν παραταση μεχρι 25/05 αλλα εγω λογω υπερεντασης ειπα να στειλω καμια εκκαθαριστικη
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 5:53 π.μ. | Reply
ΘΕΛΩ ΕΠΙΔΟΜΑ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ.
ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ
image description ΓΙΩΡΓΟΣ Λ | Μαΐου 10, 2012 6:43 π.μ. | Reply
ΚΑΛΗΜΕΡΑ .
''ΕΞΥΠΝΕ'' .....ΑΝΤΩΝΗ, ''ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕ''
ΠΙΣΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ, ΞΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΝΥΧΤΙΣΑ
, ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΞΕΝΥΧΤΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΕΝΟΣ ΤΙΣ ''ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ" ..............
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 9:51 π.μ. | Reply
θα δωσουνε παραταση για εκκαθαριστικες να παμε να κοιμηθουμε λιγο?
image description ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΜΕΝΟΣ | Μαΐου 10, 2012 9:43 π.μ. | Reply
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το Taxisnet πρίν 5 λεπτά, δεν γνωρίζουν τίποτα μου είπαν για παράταση...
image description POTEMKIN | Μαΐου 10, 2012 9:52 π.μ. | Reply
ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΧΕ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ.....ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΩΜΩΔΙΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΒΛΑΚΑΣ....
image description kostas | Μαΐου 10, 2012 10:22 π.μ. | Reply
kalhmera, mporei kapoios ypeyuyna na mas pei an do8ei paratash??
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:08 π.μ. | Reply
ΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΗΣ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ .ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:55 π.μ. | Reply
ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΟΦΕΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ......ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..... ΚΟΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ......
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 10:57 π.μ. | Reply
απο ποφεε ειπαν οτι μαλλον θα δωσουν παραταση ως 25/5 .
Μ Α G I C !!!! Πριν λιγο tragic
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:38 π.μ. | Reply
ΟΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΝΤΑ....ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΛΩΤΕΣ !!!
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:59 π.μ. | Reply
ΜΟΝΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...HELLO???
image description zidane | Μαΐου 10, 2012 11:08 π.μ. | Reply
Σε επικοινωνια με την ΠΟΦΕΕ προ 4 λεπτων μου ειπαν οτι μετα τις 12μμ σημερα θα βγει ανακοινωση για παραταση εκκαθαριστικων δηλωσεων ΦΠΑ Β΄και Γ΄κατηγοριας για 25/5
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:20 π.μ. | Reply
ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ.ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΕ ΛΙΓΟ.
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:49 π.μ. | Reply
ΕΓΕΡΘΗΤΩ ΟΛΟΙ ΡΕ.....ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΡΕ....ΔΟΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΗ....ΕΓΕΡΘΗΤΙ ΡΕ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 11:21 π.μ. | Reply
ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ, ΔΩΣΤΕ ΨΗΦΟΥΣ