Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ
Αλλες ειδήσεις

Διακοπή λειτουργίας ηλεκτρονικών υπηρεσιών της Γ.Γ.Π.Σ. από 12/05/2012 και ώρα 07:00 έως 13/05/2012 και ώρα 17:00

TAXISnet                         

09/05/2012

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητοί συνεργάτες

Σας ενημερώνουμε ότι, στα πλαίσια της αναβάθμισης του δικτυακού εξοπλισμού που σχεδιάζει το έργο DataCenter καθώς και της ηλεκτρολογικής αναβάθμισης του Κέντρου που προγραμματίστηκε ταυτόχρονα, όλες οι ηλεκτρονικές υπηρεσίες της Γ.Γ.Π.Σ. δεν θα είναι διαθέσιμες από το Σάββατο 12/05/2012 και ώρα 7:00 μέχρι και την Κυριακή 13/05/2012 και ώρα 17:00.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 3:08 μ.μ. | Reply
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΑΥΡΙΟ???? S O S !!!!
image description GEORGE ST | Μαΐου 9, 2012 3:30 μ.μ. | Reply
ΑΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ
ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ TAXISNET ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΟΝΤΑΙ
ΕΓΕΡΘΗΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 3:21 μ.μ. | Reply
NIKOS
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 3:08 μ.μ. | Reply
παιδιά ψυχραιμία, λογικά θα δώσουν παράταση για τις εκκαθαριστικές με τόσες δυσλειτουργίες του συστήματος!!!!! Όλοι έχουν δίκιο! Κύριοι του υπουργείου κάντε κάτι πριν πάθουμε το εγκεφαλικό από την πίεση!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 3:24 μ.μ. | Reply
NAI,AΛΛΑ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ?????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 3:20 μ.μ. | Reply
Η ΑΚΥΒΕΡΝΗΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ
image description GEORGE ST. | Μαΐου 9, 2012 3:45 μ.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ TAXIS ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΑΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΡΑΞΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΑΣ.ΤΟ ΡΟΧΑΛΙΤΟ ΤΟΥΣ ΜΑΣ ΞΕΚΟΥΦΑΝΕ.ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ.
image description gkazan | Μαΐου 9, 2012 3:07 μ.μ. | Reply
Βρε συνάδελφοι, τα παιδιά της ΓΓΠΣ το λένε ξεκάθαρα: από 14/05 και μετά την μαμήσαμε με την "αναβάθμισή" τους και απλά μας επισημαίνουν την ανάγκη να επιταχύνουμε την αποστολή όσων μπορούμε... Μετά πάμε για εκλογές πάλι.
image description GEORGE ST | Μαΐου 9, 2012 4:46 μ.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ Γ.Γ. ΤΟΥ TAXISNET ΚΑΙ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΗΣΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΣΑΝ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ.
ΚΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ,ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΥΓΕΣ.
image description JIMARAS69 | Μαΐου 9, 2012 4:07 μ.μ. | Reply
εν δουλεύει το τάξις , κρίμα ώρα για μπάνιο σε καμία παραλία
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 5:52 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!! ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΩΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ
image description KALASTY | Μαΐου 9, 2012 5:56 μ.μ. | Reply
Το κλείνουν που το κλείνουν το "μαγαζί"κάθε λίγο και λιγάκι δεν το κλέινουν και από τις 10/05 να κάνουμε την δουλειά μας χωρίς πίεση.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 5:47 μ.μ. | Reply
Η υποβολή Ε1 πότε ξεκινάει?
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:06 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ...ΑΛΛΑ ΤΟ Σ/Κ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ...ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ OFF...ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ....ΗΜΑΡΤΟΝ....
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 7:49 μ.μ. | Reply
ζωάρα κάνουν αυτοί στο taxisnet
image description Χρηστος Παρασκευοπουλος | Μαΐου 9, 2012 7:07 μ.μ. | Reply
Βρε παληκαρια του υπουργειου οικονομικων βοηθηστε λιγο την κατασταση φετος!!!Θα καταντησουμε με τις σαγιοναρες να στελνουμε δηλωσεις στην παραλια .Καταλαβαινουμε οτι ολοι-κι εσεις ειστε δυσαρεστημενοι για τις περικοπες των μισθων,για τις εφεδρειες κλπ.... αλλα αν χασουμε μεταξυ μας και την ανθρωπια και την αλληλοβοηθεια χαθηκαμε και σαν ανθρωποι πλεον αλλα και σαν λαος.Πιεστε κι εσεις να μην γινονται ολα στο ποδι και αρπακολλα!Ας προσπαθησουμε να την βγαλουμε ολοι καθαρη και αυτη τη δυσκολη χρονια και να μη μας βριζουν-πελατες και επιχειρηματιες ή ιδιωτες.Αυτο το αγχος που τραβαμε ολοι δεν αξιζει γι'αυτο:ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ ZANAX.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:31 μ.μ. | Reply
ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ.....ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ????????
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error




From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 8:42 μ.μ. | Reply
ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΡΓΟΙ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΑΣ....ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΟΨΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΘΟ...
image description Your Name | Μαΐου 9, 2012 9:50 μ.μ. | Reply
ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ "ΔΑΚΤΥΛΟ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ" ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ???
ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΕΧΟΥΝ ΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ?? ΜΕΘΟΔΕΥΟΥΝ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ ???????
image description Your Name | Μαΐου 10, 2012 12:42 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΜΥ
image description 041624566 | Μαΐου 10, 2012 6:57 μ.μ. | Reply
Τώρα αυτό τι να πουμε ότι είναι Σαββατοκύριακο για διακοπές για τους Λογιστές.
Ανοίγει το ταχις στις 9/5 και κλεινει για 2 μερες στις 12/5 !!!!!!! βρε μας δουλευτε και τωρα δέν παίρνουν και τι αε στην εφορία να τα στείλουμε και αυτά με το ιντερνετ και τα αλλα με το ιντερνετ αλλά με ποιό ταχις μήπως της γείτονος χώρας????????
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • ΑΓΡΟΤΕΣ
Up
Close
Close
Κλείσιμο