Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Διακοπή υπηρεσιών TAXISnet λόγω εγκατάστασης εφαρμογής υποβολής δηλώσεων Νομικών Προσώπων

Taxisnet

07/05/2012

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητοί χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών

Οι υπηρεσίες του TAXISnet δεν θα είναι διαθέσιμες στις 08 Μαίου 2012 και από ώρα 14:00 έως 16:00, λόγω εργασιών εγκατάστασης της εφαρμογής για την ηλεκτρονική υποβολή των δηλώσεων Εισοδήματος Νομικών Προσώπων (έντυπο Φ01-010) και των συνυποβαλλόμενων εντύπων Ε2 και Ε3, όπου απαιτείται.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description stsir | Μαΐου 7, 2012 12:09 μ.μ. | Reply
Νώρις δεν γίνεται η εγκατάσταση?
Αφού η διορία είναι μέχρι 10/05/2012.......
image description xaris | Μαΐου 7, 2012 12:47 μ.μ. | Reply
λοιπον ομπρέλα laptop παραλία και δηλώσεις
image description βασίλης | Μαΐου 7, 2012 12:19 μ.μ. | Reply
καμμιά παράταση θα δοθεί στις εταιρικές δηλώσεις των ΑΕ και ΕΠΕ? Δεν είναι οξύμωρο να λήγουν στις 18/5 οι ΟΕ ΕΕ κλπ και οι ΑΕ ΕΠΕ νωρίτερα? Νομίζω ότι πρέπει να δοθεί παράταση μέχρι τέλη Μαίου.
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 12:18 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΜΑΘΑΤΕ ΠΩΣ ΟΙ ΔΗΩΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΛΗΓΟΥΝ ΣΤΙΣ 15/6/12.ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧ
image description gkazan | Μαΐου 7, 2012 12:42 μ.μ. | Reply
Μην μου άγχεσθε.... ΕΓΕΡΘΗΤΟ ΟΛΟΙ!!! :)
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 12:44 μ.μ. | Reply
ΠΟΥΣΑΙ ΠΟΦΕΕ?
image description Lagos | Μαΐου 7, 2012 1:34 μ.μ. | Reply
Poios einai ypourgos oikonomikwn?
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 1:50 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΙΣ 08/05 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10/05 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΠΕ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ! ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΜΕ ΤΟ TAXIS....
image description spirosp | Μαΐου 7, 2012 1:24 μ.μ. | Reply
Με το Φ-01 013 (εταιρείς που υποβάλλουν Οικονομικές Καταστάσεις κατά ΔΛΠ) τι γίνεται......? Υπάρχει ενημέρωση......?
image description JONNYJ | Μαΐου 7, 2012 1:17 μ.μ. | Reply
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ Ο Κ@Λ@Σ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ?ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΔΙΑ!!!!
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 1:04 μ.μ. | Reply
Μα τι λέτε! ο Νέος υπουργός οικονομικών είναι γαμώ α παιδιά! και ομορφάντρας!
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 1:53 μ.μ. | Reply
Μα τι ωραια που περναμε στο ελλαντα!!!!Εχει πολυ γελιο!!!Τι παρατασεις??οτι προλαβω θα στηλω!!Παω για καφεδακι!!!Αντιος!!!
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 1:04 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΕΛΙΚΑ!
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 1:14 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΕΛΙΚΑ!
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 2:51 μ.μ. | Reply
εγω λεω να αλλάξω χωρα...!!!
image description BARCA | Μαΐου 7, 2012 2:04 μ.μ. | Reply
Αγαπητέ administrator για ακόμα μια φορά θεωρούμε ότι είσαι η πιο έγκυρη ενημέρωση του κλάδου και περιμένουμε από εσένα να μας ενημερώσεις το συντομότερο για το θέμα της παράτασης. Είναι κρίμα να ζητάμε συνεχώς από το taxheaven να κάνει την δουλειά του Συλλόγου αλλά δυστυχώς είσαι το αποκούμπι μας.
image description NK | Μαΐου 7, 2012 2:15 μ.μ. | Reply
"ηλεκτρονική υποβολή των δηλώσεων Εισοδήματος Νομικών Προσώπων (έντυπο Φ01-010)" .... Με το έντυπο Φ01-012 τι γίνεται (Μη Κερδοσκοπικές) ; Να τις στείλουμε τις δηλώσεις ή μήπως δεν θέλουν ... και εάν "ναι" Π Ο Τ Ε Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ ????????
image description 1956 | Μαΐου 7, 2012 6:39 μ.μ. | Reply
ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΜΠΟΡΩΝ,ΑΓΡΟΤΩΝ,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ,ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΩΝ,ΚΤΛ ΚΤΛ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ?????Ή ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ????
ΔΙΟΤΙ ΕΩΣ 31/7/2012 ΑΔΥΝΑΤΟΝ....Ε,ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΙΓΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΧΡΕΡΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΕΝΤΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ....
image description Your Name | Μαΐου 7, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΧΑΚΕΡ (ΑΝΩΝΗΜΟΥΣ) ΜΕ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ TAXISNET MΠΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ......................ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΓΚΕΛΜΑ .....
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο