Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Παράταση προθεσμίας υποβολής της Οριστικής Δήλωσης Απόδοσης Φόρου Μισθωτών Υπηρεσιών

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
Νίκης 5-7
10180 Αθήνα

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ 

Τηλ.: 210-3332551/2
Fax: 210-3332559

Δευτέρα, 30 Απριλίου 2012 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με απόφαση του Αναπληρωτή Υπουργού Οικονομικών Παντελή Οικονόμου, παρατείνεται μέχρι και τις 25 Μαΐου 2012 η προθεσμία υποβολής της Οριστικής Δήλωσης Απόδοσης Φόρου Μισθωτών Υπηρεσιών.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description navahogr | Απριλίου 30, 2012 1:47 μ.μ. | Reply
Δώσε (παρατάσεις) και σώσε (Λογιστές από έμφραγμα ) Παντελή , χαχαχαχα
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:04 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .....ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!
image description dimi-pap | Απριλίου 30, 2012 1:27 μ.μ. | Reply
Γιατί βιάστηκαν να δώσουν παράταση?μπορούσανε να περιμένουνε μέχρι το βράδυ να δούνε κανένα εγκεφαλικό.έμφραγμα από όλα αυτά τα κορόιδα που δουλεύουνε γιαυτούς....
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 7:01 μ.μ. | Reply
Γιατί είναι καραγκιόζηδες...λες και θα παθαιναν τίποτα αν το ανακοίνωναν την παρασκευή..
image description tasos | Απριλίου 30, 2012 1:09 μ.μ. | Reply
ευχαριστώ θεέ!!!
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:37 μ.μ. | Reply
αναμορφωσεις?????
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:35 μ.μ. | Reply
E9 TI KANOYN
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:53 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:43 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ???????
image description drougosc | Απριλίου 30, 2012 1:49 μ.μ. | Reply
Έχει δοθεί παράταση μέχρι την 10/05/2012 http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/9772
image description 041624566 | Απριλίου 30, 2012 1:34 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 10 ΜΑΙΟΥ ΓΙΑ ΓΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΧΕΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟ ΚΑΙΡΟΥ ΨΑΞΤΗΝ.
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:34 μ.μ. | Reply
Για την φορολογική αναμόρφωση?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:18 μ.μ. | Reply
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΛΗΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ? ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10/05/2012 ΠΟΙΕΣ ΛΗΓΟΥΝ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:24 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Απριλίου 30, 2012 1:29 μ.μ. | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ 10 ΜΑΙΟΥ.ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΟΥΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:30 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ?ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ!ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ 2010??????
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:33 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2010 ΔΩΣΤΕ ΜΕΧΡΙ 10/05!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description VERRIS | Απριλίου 30, 2012 1:47 μ.μ. | Reply
ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΙΠΟΤΑ???
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:37 μ.μ. | Reply
Το σύστημα για την φορολογική αναμόρφωση εχει πεσει και δεν θα δώσει παράταση; Πως θα τις στείλουμε;
image description HLIAS | Απριλίου 30, 2012 1:35 μ.μ. | Reply
ΑΝΤΕ Υ.Ο. ΜΑΣ ΓΚΑΣΤΡΩΣΕΣ,
ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ 2010
image description p.e.d. | Απριλίου 30, 2012 1:58 μ.μ. | Reply
Τώρα δώστε και μια παράταση για Ε9 εως 20/5 , φορολογική αναμόρφωση μέχρι 31/5 !
image description Sotirios | Απριλίου 30, 2012 1:34 μ.μ. | Reply
Τι έγινε με την αναμόρφωση, ξεχάσαν να την πάνε παράταση; Μας εκτελούν κατ'ευθείαν (πέναλτυ;)
image description dinosgian | Απριλίου 30, 2012 1:41 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ Ε5 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙΠΟΤΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 1:33 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:33 μ.μ. | Reply
E5 ΠΟΛ.1107/26-04-2012 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 18/05/2012 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ
image description dinosgian | Απριλίου 30, 2012 2:27 μ.μ. | Reply
ευχαριστω πολυ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:14 μ.μ. | Reply
ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ 2010 ΤΙΠΟΤΑ??????
image description kanena neo? | Απριλίου 30, 2012 2:35 μ.μ. | Reply
ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ???????
image description ??? | Απριλίου 30, 2012 2:55 μ.μ. | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ????
image description elektron | Απριλίου 30, 2012 2:53 μ.μ. | Reply
Στο taxis μου είπαν παράταση μέχρι 30/6 (!) για αναμόρφωση
image description ??? | Απριλίου 30, 2012 2:00 μ.μ. | Reply
ΟΥΦ!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!
image description elektron | Απριλίου 30, 2012 2:13 μ.μ. | Reply
Με προβλημάτισε όμως που μου είπαν ότι δε θα βγει ΠΟΛ (μπορεί ούτε ανακοίνωση ή δελτίο τύπου)
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:20 μ.μ. | Reply
Χωρις δελτίο τύπου δεν υπάρχει παράταση.... Δωστε παράταση για τις φορολογικές αναμορφώσεις ΤΩΡΑ!!!!
image description ΓΙΩΡΓΟΣ | Απριλίου 30, 2012 2:27 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Φ01-010 ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ , ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ??? ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ??
image description georkar | Απριλίου 30, 2012 2:07 μ.μ. | Reply
Αντε ρε παιδια μια παραταση για να αναμορφωθουμε....
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:49 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΩΣ ΟΣΟ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΜΥ,, ΤΟΣΟ ΟΙ ΜΙΣΘΩΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ? ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ , ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΡΑΤΣΕΙΣ ΠΑΛΙ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:57 μ.μ. | Reply
ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ, ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΔΩΣΕ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΕ ΚΟΛΑΕΙ;
image description Your Name | Μαΐου 1, 2012 1:21 μ.μ. | Reply
Γιατί να μην πάρουν τις βεβαιώσεις οι μισθωτοί, αν δίνουν παρατάσεις στο Ε7? Έχω χάσει κάτι?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:38 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 2:09 μ.μ. | Reply
Aσχετο αλλα απλως για να ξερετε. Κατασκευαστικη οικοδομικη ΟΕ με τεκμαρτα κερδη 20% επι των πωλησεων διαμερισματων στο Ε5 στη 2η σελιδα στον κωδικο 100 δεν σε αφηνει να γραψεις τα τεκμαρτα κερδη. Μετα απο επικοινωνια με το taxisnet μου ειπαν οτι οι κατασκευατικες οικοδομικες πανω υποχρεωτικα ΔΟΥ οχι ηλεκτρονικα! Δεν το ηξερα ουτε το ειχα δει αυτο πουθενα.
επισης γιατι οσα Ε5 χρεωστικα εστειλα σημερα γιατι βγαζει το taxisnet ημερομηνια πληρωμης 30/4 και οχι 18/5? δεν προλαβαν να αναβαθμισουν το συστημα?
image description dendri | Απριλίου 30, 2012 2:29 μ.μ. | Reply
ΜΟΛΙΣ ΓΛΥΤΩΣΑ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!!!! ΔΩΞΑΣΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΜΩΝ ΔΟΞΑΣΙ, ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΟΡΟ.....
image description NIKOS | Απριλίου 30, 2012 3:55 μ.μ. | Reply
Γνωριζει κανεις για τις Καταστασεις Εταιρικών Οχημα΄των που λήγουν ΣΗΜΕΡΑ ?
image description αντωνης* | Απριλίου 30, 2012 3:29 μ.μ. | Reply
re ΑΔΕΛΦΙΑ ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΜΕ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΣΕ ΛΟΙΠΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΨΑΧΝΕΙ ?ΕΠΙΜΕΛΩΣ ΦΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΟΤΙ ΤΥΧΕΙ ... ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ,, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
image description gkazan | Απριλίου 30, 2012 3:05 μ.μ. | Reply
Δεν μπορούν να αλλάξουν τον τρόπο υποβολής και "τακτοποίησης" δηλώσεων ΦΠΑ και ΦΜΥ, ώστε να μπαίνουν σε ρύθμιση αυτομάτως και όχι μέσω προσωρινού ελέγχου;; Αφού όσον αφορά το ΦΜΥ, η εκκαθάριση έχει γίνει ορθώς εντός του έτους, αφήνω δε το γεγονός οτι ΔΕΝ ελέγχουν τις μισθοδοσίες των μηνών που είναι σε εκκρεμότητα όταν κάνουν προσωρινό έλεγχο, παρά μόνο ελέγχουν τα ισοζύγια και τις δηλώσεις που έχουν απορριφθεί;... Και ας κάνουν τον έλεγχο, μετά...
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 3:49 μ.μ. | Reply
παραταση παιδια για την αναμορφωση .....!!!!!!ηερει κανεις τι προστιμο εχει??
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 3:40 μ.μ. | Reply
για Ε9 ξερεις κανεις κατι για παραταση
image description ΓΙΩΤΑ7 | Απριλίου 30, 2012 4:25 μ.μ. | Reply
Το Ε9 είναι ακόμα ανοιχτό. Σήμερα το πρωί το κοίταξα.
image description apelpismenh | Απριλίου 30, 2012 3:50 μ.μ. | Reply
den vlepw na ginetai tipota me forologikh anamorfwsh
image description αντωνης*ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Απριλίου 30, 2012 3:52 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΣ ,ΟΜΩΣ ΕΝΕΡΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΜΕ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΚΕΙ, ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΠΕΛΑΤΗ ΜΑΣ ....ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ,,,ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ .........ΑΔΕΛΦΙΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΗΔ.....ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ...........
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 3:19 μ.μ. | Reply
Ήρεμα παιδιά υπάρχουν εκλογές και θα δώσουν την μάνα τους και τον πατέρα τους.
image description georkar | Απριλίου 30, 2012 3:35 μ.μ. | Reply
Ολοι αναμορφωτηριο!!!!
image description gek | Απριλίου 30, 2012 3:11 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ Ε9 ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ 2010??????????????????
image description georkar | Απριλίου 30, 2012 3:30 μ.μ. | Reply
Οι αναμορφωσεις πανε μεχρι την τριτη στις 7 το πρωι?SOS
image description GEK | Απριλίου 30, 2012 3:17 μ.μ. | Reply
ME E9 ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 3:11 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 3:10 μ.μ. | Reply
παραταση για φορολογικη αναμορφωση;
image description ntinospatra | Απριλίου 30, 2012 4:10 μ.μ. | Reply
τελικα θα βγει ανακοινωση για παραταση της αναμορφωσης?
image description SPIROS | Απριλίου 30, 2012 4:24 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕ....
image description iolkos | Απριλίου 30, 2012 4:34 μ.μ. | Reply
nomizo oti apo ora se ora tha bgei h paratash
image description kostas | Απριλίου 30, 2012 4:25 μ.μ. | Reply
αυτή τη φορά όμως υπάρχουν και εκλογές !!!!!!!!

image description APELPISMENH | Απριλίου 30, 2012 4:08 μ.μ. | Reply
KANONIKA PREPEI NA PANE MEXRI TETARTH 7 TO PRWI AFOY AURIO EINAI ARGIA GIA TO DHMOSIO!!!!!!
image description MITSOS | Απριλίου 30, 2012 4:56 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ...ΔΟΥΛΕΥΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΙΙΙΙΙ.......................
image description ntinospatra | Απριλίου 30, 2012 4:16 μ.μ. | Reply
ναι αλλά τι θα κάνουμε εμείς?μάλλον θα αρχίσω να τις στέλνω...μέχρι το βράδυ βλέπουμε
image description gus | Απριλίου 30, 2012 4:19 μ.μ. | Reply
Για την φορολογική αναμόρφωση το σύστημα θα μείνει ανοικτό.
Δεν έχουμε ενημέρωση για "επίσημη" παράταση. Οπότε σταματάτε να ρωτάτε.
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:07 μ.μ. | Reply
Να βγει κάτι για Ε9 για να ηρεμήσουμε!
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:43 μ.μ. | Reply
μεχρι ποτε θα μεινει ανοιχτο?
image description APELPISMENH | Απριλίου 30, 2012 4:29 μ.μ. | Reply
GIATI KOSTIZEI NA TO ANAKOINWSOYN EPISIMA?? E RE GLEDIA TH KURIAKH....
image description APELPISMENH | Απριλίου 30, 2012 4:40 μ.μ. | Reply
NTROPH OMWS GIATI EXOYME XASEI WRES APO TH ZWH MAS, TA PAIDIA MAS, TO SPITI MAS, THN OIKOGENEIA MAS. K NA PW OTI UA GEMISOYN K OI TSEPES MAS. TI NA PW. NTROPH
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:44 μ.μ. | Reply
ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ 2010 ΚΑΙ 2011?? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ???
image description TazSalonika | Απριλίου 30, 2012 4:06 μ.μ. | Reply
ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ 2010, ΑΧΡΗΣΤΕΣ, Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ
image description elmar | Απριλίου 30, 2012 4:32 μ.μ. | Reply
καλησπέρα.Ειμαι χημικός μηχανικός και δεν έχω λογιστη.τη δήλωση τη κάνω μόνη μου.Μπορώ να καταθέσω μόνη μου τη φορολογική αναμόρφωση μόνο για το φπα χωρίς υπογραφή λογιστή?τα έσοδα για το 2010 ήταν 20.000 ευρώ και ακόμα να με πληρώσουν. δυστυχώς δεν έχω αυτη την οικονομική δυνατότητα.είναι υποχρωτική η αναμόρφωση για όλους ακόμα και αν δεν έχουν λογιστή?σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:12 μ.μ. | Reply
NAI KOPELIA, MPOREIS NA THN KATA8ESEIS MONH SOU TH FOROLOGIKH ANAMORFWSH, ARKEI STA STOIXEIA LOGISTH NA KSANAGRAPSEIS TA DIKA SOY.
image description Dimitris1984 | Απριλίου 30, 2012 5:28 μ.μ. | Reply
elmar αν δεν τα καταφέρνεις και θες βοηθεία στειλε μηνυμα.
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:10 μ.μ. | Reply
ΤΑ ΠΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΕΕΕΕΟΟΟΟ????
ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:24 μ.μ. | Reply
ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΕΚΛΟΓΩΝ -ΕΤΣΙ???-ΔΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΛΟΓΙΣΤΕΣ -ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ Κ.Λ......ΤΕ
image description IWANNA | Απριλίου 30, 2012 4:15 μ.μ. | Reply
ELMAR STEILTH MONH SOY K STA STOIXEIA LOGISTH BALE TA DIKA SOY
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 4:22 μ.μ. | Reply
ΗΜΑΡΤΟΝ και ντροπή.... τι στοιχίζει να δοθεί μια παράταση?
image description AXILKARV | Απριλίου 30, 2012 4:48 μ.μ. | Reply
Ωραια πρωτομαγια θα κανουμε...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ....ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΠΕΡΓΙΑ....
image description polis | Απριλίου 30, 2012 5:14 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε9 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ . ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 5:16 μ.μ. | Reply
Το ακίνητο με τον ΑΤΑΚ: ..........έχει το παρακάτω σφάλμα: (1111) Ο τρέχων εντοπισμός του ακινήτου δεν είναι έγκυρος. Παρακαλώ προχωρήστε εκ νέου σε εντοπισμό του ακινήτου.. Για να συνεχίσετε πρέπει να το διορθώσετε.

ayto einai to minima pou bgazei eno einai ola sosta
image description ΚΥΡΙΑΚΗ...ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ | Απριλίου 30, 2012 5:59 μ.μ. | Reply
ΒΓΑΛΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΩΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 5:02 μ.μ. | Reply
ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΙΣΩ ΜΑΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 5:23 μ.μ. | Reply
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΥΤ/ΤΩΝ???
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 5:34 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ ΣΑΧΙΝΙΔΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ - ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΣΠΥΡΟΣ | Απριλίου 30, 2012 5:54 μ.μ. | Reply
ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ.......4 ΩΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΙΣΩ...
image description gus | Απριλίου 30, 2012 5:54 μ.μ. | Reply
Για την φορολογική αναμόρφωση και τις καταστάσεις αυτοκινήτων το σύστημα θα μείνει ανοικτό και τις επόμενες ημέρες. Οπότε σταματάτε να ρωτάτε.
image description polis | Απριλίου 30, 2012 5:54 μ.μ. | Reply
gus με το ε9 τι συμβαινει?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 6:29 μ.μ. | Reply
gus Είπε: Για την φορολογική αναμόρφωση και τις καταστάσεις αυτοκινήτων το σύστημα θα μείνει ανοικτό και τις επόμενες ημέρες. Οπότε σταματάτε να ρωτάτε.
GUS ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ - Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΣΟΥ ΔΙΔΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΣΥΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ -ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΕΦΕΡΝΕ ΗΡΕΜΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
image description SARAKINOS | Μαΐου 1, 2012 6:23 μ.μ. | Reply
Η αλήθεια είναι ότι μας έδωσες ελπίδα ότι θα ξεκουραστούμε σήμερα, αλλά το σύστημα απο χθες βγάζει αυτό το μήνυμα στην φορολ. αναμόρφωση (μεταφρασμένο) : Σφάλμα 500 - Εσωτερικό σφάλμα διακομιστή
Από το RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol - HTTP/1.1 :
10.5.1 500 Εσωτερικό σφάλμα διακομιστή
Ο διακομιστής αντιμετώπισε μια απρόσμενη κατάσταση που δεν της επέτρεπαν να εκπληρώσει το αίτημα.
Προφανώς αναμόρφωση 2011 τέλος. Βέβαια θα έπρεπε τόσον καιρό να είχαμε τελειώσει... Αν έχεις κάποια πληροφορία ότι θα ξανανοίξει, δώστην μας.

image description ntinospatra | Απριλίου 30, 2012 5:45 μ.μ. | Reply
Είναι σίγουρο gus?
image description elektron | Απριλίου 30, 2012 5:00 μ.μ. | Reply
Αυτό που δεν είναι σαφές ότι ΟΚ θα μπορεί να υποβληθεί κατάσταση αναμόρφωσης - θα θεωρείται εμπρόθεσμη όμως;
image description polis | Απριλίου 30, 2012 6:11 μ.μ. | Reply
παιδια μπορει να βοηθησει καποιοσ με το ε9? εχετε καποια ενημερωση? ευχαριστω
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 6:17 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ TAXIS ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΙ ΠΗΡΑΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 30/6/2012. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2011 ΔΗΛΑΔΗ ΧΡΗΣΗ 2010.
image description polis | Απριλίου 30, 2012 6:23 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ. ΜΕ ΤΟ Ε9 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 6:34 μ.μ. | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΤΛ ΚΑΛ
image description αντωνης*ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Απριλίου 30, 2012 6:36 μ.μ. | Reply
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ,ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ
ΑΠΛΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΟΛΥΒΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΛΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΣΕ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΦΕΛΟΣ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΤΣΙΑ ???????????
image description FIRST | Απριλίου 30, 2012 6:45 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΝΤΟΥΚΑΚΗΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΨΗΦΟ ????????????????????? ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΟΜΑ ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 6:11 μ.μ. | Reply
gus Είπε: Για την φορολογική αναμόρφωση και τις καταστάσεις αυτοκινήτων το σύστημα θα μείνει ανοικτό και τις επόμενες ημέρες. Οπότε σταματάτε να ρωτάτε.
GUS ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ - Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΣΟΥ ΔΙΔΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΣΥΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ -ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΕΦΕΡΝΕ ΗΡΕΜΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 6:06 μ.μ. | Reply
φιλοι ,πισω απ την ανωνυμία μην βγάζουμε απωθημένα ,εμείς είμαστε υπ'ευθυνοι για τα ¨"όργανα μας" ...μα όλα τα όργανά μας κοντός ψαλμός κολλητοί μου, ομοσπονδιούλες της κάθε εξουσίας,TVολάγνοι,
image description billys | Απριλίου 30, 2012 6:10 μ.μ. | Reply
telika ti ginetai me tis forologikes anamorfoseis dinoun paratash mexri 30/6 afhnoun anoikto to susthma gia liges meres akoma lhgei shmera mporei na me boithisei upeuthuna kapoios giati exo agxothei
image description STRES | Απριλίου 30, 2012 6:38 μ.μ. | Reply
η πλακα ειναι οτι εχουμε χαζεψει πανω απο της φορολογικες αναμορφωσεις και στο τελος θα καταντησουν σαν τα ισοζυγια των Γ να μην τα λαμβανει κανενας υποψη του,,, εκει ειναι που θα γελασουμε :P
image description argyris | Απριλίου 30, 2012 7:57 μ.μ. | Reply
με τα Ε9 μένει να δούμε τι θα γίνει. Άντε κάποια παράταση έστω και για 1 βδομάδα!
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 7:07 μ.μ. | Reply
ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΚΟΜΗ? ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 7:31 μ.μ. | Reply
ΠΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 7:29 μ.μ. | Reply
ΤΑ Ε9 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 7:06 μ.μ. | Reply
Ν.Π.Ι.Δ. ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ Η ΟΧΙ : ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ
image description ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ | Απριλίου 30, 2012 8:46 μ.μ. | Reply
Η ΠΟΛ 1235/24-11-2011 ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Α) ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 4 ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΓΙΑ Ν.Π.Δ.Δ.
( ΙΕΡΟΙ ΝΑΟΙ, ΣΧΟΛΕΙΑ, ΣΩΜΑΤΕΙΑ, & ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΜΗ ΚΕΡΔΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ)
ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΤΗΡΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΙΟΥ ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Π.Χ. ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ Ν.Π.Δ.Δ. ΚΑΙ ΟΧΙ Ν.Π.Ι.Δ.
ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ?
ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ
image description HLIAS | Απριλίου 30, 2012 7:12 μ.μ. | Reply
ΧΩΡΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
image description ntinospatra | Απριλίου 30, 2012 8:13 μ.μ. | Reply
Τελικά?
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 8:10 μ.μ. | Reply
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?
ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ
ΧΡΗΣΗ 2010 ΟΙΚ.2011
ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΥΤ/ΤΩΝ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΩΝ ΧΡΗΣΗ 2011 ΟΙΚ. 2012 ΕΦΟΣΟΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ Ε7 ΓΙΑ ΑΥΤΑ
ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ.........LOL

image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 8:33 μ.μ. | Reply
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
image description Your Name | Απριλίου 30, 2012 9:00 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΕΛΙΚΑ?ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Η ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ??
image description kostis | Απριλίου 30, 2012 9:45 μ.μ. | Reply
θα μας την βλαλουν
image description ntinospatra | Απριλίου 30, 2012 9:55 μ.μ. | Reply
Εγώ πάντως φεύγω...ελπίζω από τετάρτη να είναι ανοιχτό το σύστημα...
image description nay | Απριλίου 30, 2012 11:09 μ.μ. | Reply
Ε9 ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ???
image description Your Name | Μαΐου 1, 2012 12:01 μ.μ. | Reply
ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ?ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
image description Your Name | Μαΐου 1, 2012 12:52 μ.μ. | Reply
Ε9 ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ??
image description Your Name | Μαΐου 1, 2012 7:38 μ.μ. | Reply
ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ Ε9...
image description nay | Μαΐου 1, 2012 8:09 μ.μ. | Reply
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
image description sotos barca | Μαΐου 2, 2012 10:41 π.μ. | Reply
ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΕ ΕΧΟΥΜΕ?
image description Your Name | Μαΐου 2, 2012 1:06 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ
image description Your Name | Μαΐου 2, 2012 1:53 μ.μ. | Reply
ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ
image description Your Name | Μαΐου 2, 2012 1:20 μ.μ. | Reply
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ANΩNYMOI ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ...........................ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ.
image description kozani | Μαΐου 2, 2012 2:10 μ.μ. | Reply
oi anamorfosis mipos gnorizi kanis tipota ?
image description Your Name | Μαΐου 2, 2012 3:29 μ.μ. | Reply
θα μεινει ανοιχτο το συστημα μου ειπαν απο το taxisnet
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • ΑΓΡΟΤΕΣ
Up
Close
Close
Κλείσιμο