Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Ανακοίνωση ΓΓΠΣ για το ωράριο λειτουργίας του HELP DESK

Ανακοίνωση ΓΓΠΣ

Αγαπητοί χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών

Σας ενημερώνουμε ότι από 11/04/2012 έως και 20/04/2012, το Γραφείο Υποστήριξης Χρηστών (Help Desk) της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων, θα λειτουργεί από 07:30 έως 16:00.
Ευχαριστούμε.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Απριλίου 9, 2012 1:05 μ.μ. | Reply
Καλό Πάσχα
image description Your Name | Απριλίου 9, 2012 1:14 μ.μ. | Reply
Αυτό τους μάρανε. Εδώ ο κόσμος καίγεται και το helpdesk τον χαβά του......
image description Your Name | Απριλίου 9, 2012 1:49 μ.μ. | Reply
Α Ρ Χ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description JIMARAS69 | Απριλίου 9, 2012 1:13 μ.μ. | Reply
Help Desk

τι ειναι αυτό ?
υπάρχει τέτοιο πράγμα ?
θα πέσει φωτιά να μας κάψει !!!!
image description ElenaAnele | Απριλίου 9, 2012 2:06 μ.μ. | Reply
έλα έλα...όλοι στο ρυθμό!!! χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Και που θα είναι ανοικτό δλδ θα απαντούν και στα τηλέφωνα???? χαχαχαχχαχαχ
καλό!
image description axl954 | Απριλίου 9, 2012 2:44 μ.μ. | Reply
Μπα σε καλό σας βρε. Καιρό είχαν να γελάσω έτσι!
image description trapezokomos | Απριλίου 9, 2012 2:07 μ.μ. | Reply
τι ειχα να ακούσω Μ.Τρίτη...παιδιά τα ανέκδοτα να τα λέτε μεταξύ σας..έχουν να μου σηκώσουν τηλέφωνο από τον Ιούνιο του 2011 και όταν το σήκωσαν είχα την εντύπωση θα μου πούνε λάθος λάθος!!!
image description margaret | Απριλίου 9, 2012 3:13 μ.μ. | Reply
Η Πρωταπριλιά Περασέ !!!!
image description Your Name | Απριλίου 9, 2012 3:05 μ.μ. | Reply
ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΣΧΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ; ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΟΥΜΕ;
ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ή ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
image description ΔΑΥΙΔ | Απριλίου 9, 2012 7:51 μ.μ. | Reply
ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ,ΑΣ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΟΛΑ.ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟ TAXISNET ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ..ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΞΙΟ ΠΑΡΑΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΠΟΦΕΕ ΝΑ ΕΚΛΙΠΑΡΕΙ ΔΗΘΕΝ ΠΕΡΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑΛΑ,ΣΤΑΛΑ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ.
ΑΣ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ.ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ.
image description Your Name | Απριλίου 9, 2012 9:57 μ.μ. | Reply
Τι είναι αυτό; πότε να δεις είχα δουλέψει για τελευταία φορά 8ωρο....
image description 28.05.2012 | Μαΐου 28, 2012 12:29 μ.μ. | Reply
Δεν σηκώνεις κανείς το τηλέφωνο στο helpdesk. τηλ. 210 4802552. Υπηρεσίες υψηλής ποιότητας βλέπω!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο