Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Ανακοίνωση από το Πολιτικό γραφείο του Βουλευτή Κ. Μανούσου Ντουκάκη για παράταση Ε9 - Ε7 - και ρύθμισης βεβαιωμένων χρεών

Ανακοίνωση από το πολιτικό γραφείο του Βουλευτή Κ. Μανούσου Ντουκάκη για παράταση Ε9 - Ε7 - και ρύθμισης βεβαιωμένων χρεών

ΠΟΛΙΤΙΚΟ  ΓΡΑΦΕΙΟ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΝΤΟΥΚΑΚΗ
Βουλευτής Β’ Περιφέρειας Αθηνών
Κοσμά Αιτωλού 13, Πεύκη 151 21
e-mail: [email protected]
Αθήνα 29/3/2012
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
 
 
Κατόπιν  αιτήματός  του,  ο  Βουλευτής  Β’ Αθήνας κ.  Μανούσος  Ντουκάκης  έλαβε  την  διαβεβαίωση  από  το  Υπουργείο  Οικονομικών  ότι  θα  δοθεί  παράταση  για  την  υποβολή  των  δηλώσεων  Ε9  προηγούμενων  ετών,  ως  επίσης  και  για  την  υποβολή  της  Οριστικής  Δήλωσης  Φ.Μ.Υ. (Ε7)  που  λήγουν  στις  30 Μαρτίου 2012 και τέλος θα δοθεί παράταση για τη ρύθμιση των βεβαιωμένων χρεών.
 
 




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description ΙΩΑΝΝΗΣ | Μαρτίου 29, 2012 5:56 μ.μ. | Reply
ΑΪΝΤΕ ΡΕ ΠΑΝΑΪΡΙΑ.....ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ ΜΙΛΑΜΕ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:38 μ.μ. | Reply
ΩΡΑΙΑ ΚΟΛΠΑ.... ΖΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!!
image description nasos | Μαρτίου 29, 2012 6:58 μ.μ. | Reply
Πρέπει να πούμε και Ευχαριστώ ;; !!!!!!!!!!!!
Α ρε παλούκα βρεγμένη.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:16 μ.μ. | Reply
Ευχαριστούμε κε Βουλευτά...
image description GIOUVALIEN | Μαρτίου 29, 2012 6:42 μ.μ. | Reply
Ειναι πολύ λυπηρό που μαθαίνουμε τις παρατάσεις από πολιτικά γραφεία και όχι από το Υπουργείο που για άλλη μια φορά αποδεικνύεται κατώτερο των περιστάσεων.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:25 μ.μ. | Reply
αφου εχει ενημερωση ο βουλευτης γιατι να μην εχουν και οι ομοσπονδιες να βγει μια ανακοινωση να τελειωνουμε αντε γιατι εχουμε καταντησει μια αηδια
image description μιχαλησ | Μαρτίου 29, 2012 6:29 μ.μ. | Reply
τι αλλο θα δουμε!!!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:14 μ.μ. | Reply
ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ O YΠΟΥΡΓΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΝΑ ΚΑΘΑΡΟΓΡΑΦΤΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:42 μ.μ. | Reply
για ΟΑΕΕ ΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ
image description GEORGE | Μαρτίου 30, 2012 9:54 π.μ. | Reply
Πάρε το πολιτικό γραφείο του Ντουκάκη.....
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:04 μ.μ. | Reply
ΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:46 μ.μ. | Reply
tragic...............!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:43 μ.μ. | Reply
ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ κ.ΒΟΥΛΕΥΤΗ , ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΑΣ .
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:26 μ.μ. | Reply
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΝΟΥΣΟ!!!! ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΒΟ(Υ)ΛΗ ?? Η ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ???ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΣΥΝΔΥΚΑΛΗΣΤΕΣ ΖΗΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ ΒΟ(Υ)ΛΕΥΤΕΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:17 μ.μ. | Reply
Μα γιατί η ανακοίνωση "βγήκε" από το πολιτικό γραφείο του κ. Ντουκάκη ?
Η Απορία που δημιουργείται είναι η εξής.. Ποιος ενημέρωσε ποιόν ???
Α) Ο Υπουργός τον Βουλευτή?
Β) Κάποιος "Χ" υπάλληλος το είπε λόγω σε κάποιον υπάλληλο του πολιτικού γραφείου?
Γ) Το Υπουργείο ενημέρωσε το Πολιτικό Γραφείο??
Πάντως πάλι καλά ...
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:59 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ .................
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:28 μ.μ. | Reply
....Πόσο πιο χαμηλά ρε %^&*# μου !!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:53 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!!!ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΡΙΝ ΔΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΝΙΚΟΣ | Μαρτίου 29, 2012 6:57 μ.μ. | Reply
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΑΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.TRAGIC
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:21 μ.μ. | Reply
ενόψει εκλογών, μας θυμηθήκανε
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:35 μ.μ. | Reply
ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ MAIL Ο ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ !!!!!!!!!!!!! ΛΑΘΟΣΣΣΣΣΣ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΤΟ ΜΑΙΛ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΙΝΩΣΗ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:46 μ.μ. | Reply
πέφτουν τα τσιμέντα...
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:34 μ.μ. | Reply
ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΜΑΪΝΤΑΝΟ, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ε9 ΤΟΥ 2009, ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΤΑ ΤΟ 2029 !!!!!!!!!!

ΡΕΣΙΤΑΛ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ, ΚΑΚΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ.... ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΗ ΚΟΣΚΙΝΟ..
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:19 μ.μ. | Reply
http://www.youtube.com/watch?v=trTf-M4Ks5I
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:56 μ.μ. | Reply
ΠΡΟΣΕΧΕ Ο ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:33 μ.μ. | Reply
http://www.youtube.com/watch?v=rWz-GnM7w9k
image description KONASTE | Μαρτίου 29, 2012 6:56 μ.μ. | Reply
DEN STELNO TIPOTA
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:41 μ.μ. | Reply
TRAAAAAAAAAAAGIC
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:11 μ.μ. | Reply
Είπαν: " Η παράνοια σε άτομα είναι σχετικά σπάνια. Όμως σε ομάδες, κόμματα, έθνη και εποχές είναι μάλλον ο κανόνας. "
Φρήντριχ Νίτσε
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:01 μ.μ. | Reply
από τα καλύτερα κουφά ανέκδοτα που διάβασα ποτέ μου. ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ.... μήπως να το κάνω home page να μαμιέμαι στο γέλιο κάθε πρωΐ
image description ARKAS | Μαρτίου 29, 2012 7:17 μ.μ. | Reply
"Κατόπιν ενεργειών μου'. Η πλέον δημοφιλής πολιτική έκφραση τη δεκαετία του ΄70 και του '80, προς τους αγράμματους "ιθαγενείς της υπαίθρου". Άμα ρε παιδί μου εκπροσωπείς το νέο, το σύγχρονο, το ανανεωτικό φαίνεται σε κάθετι που κάνεις ή λές. Μα οι καιροί αλλάζουν.!!!!!!!!
image description ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΕΠΙΠΕΔΟ | Μαρτίου 29, 2012 7:22 μ.μ. | Reply
κυριοι συνάδερφοι ,ο κομβος πιθανότερα δημοσιεύει την πιο σχετική με τις παρατάσεις πληροφορία που εντοπίστηκε.Μην ξεχνάτε ότι το επίπεδο μας φαίνεται και από τον τροπο που διαμαρτυρόμαστε.Οπότε θα έλεγα ας ανεβάσουμε λίγο το επίπεδο ακόμα κι όταν δυσκολευόμαστε.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:46 μ.μ. | Reply
αγαπητέ μην ανεβαίνετε από τις σκάλες επίπεδο. πάρτε το ασανσέρ να βρείτε πιο γρήγορα τούς υπόλοιπους πασόκους επιπέδου
image description DimitrisD | Μαρτίου 29, 2012 7:24 μ.μ. | Reply
Μπράβο κύριε βουλευτά είστε ο καλύτερος βουλευτής του κόσμου, θα σας ψηφίσουμε ΟΛΟΙ μας μετά από αυτό!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:34 μ.μ. | Reply
Ψηφίστε ρε τον άνθρωπο και αφήστε τις αχαριστίες κατά μέρους......ΧΟ ΧΟ ΧΟ !
image description ΙΣΙΔΩΡΟΣ | Μαρτίου 29, 2012 7:08 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΡΙΞΑ ΤΟΝ SERVER ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ .ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:10 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΣΟΚΟΙ ΤΟΥ Υ.Ο. ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ
image description Voudas | Μαρτίου 29, 2012 7:01 μ.μ. | Reply
Είπαν: " Η εργασία (E9, E7 etc) είναι το καταφύγιο των ανθρώπων που δεν έχουν να κάνουν τίποτε άλλο. "
Όσκαρ Ουάιλντ
image description JEFFREY | Μαρτίου 29, 2012 7:26 μ.μ. | Reply
ΑΞΙΟΤΙΜΕ ΚΥΡΙΕ ΒΟΥΛΕΥΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΛΑΒΩ ΣΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ Ι.Ε.Κ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΙΔΡΥΣΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΥΤΑΝΗ (ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ) . ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΥΤΑΝΗ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΑΤΑΛΗΦΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ.
ΑΚΟΜΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΡΗ ΚΑΙ ΕΓΚΑΙΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ.

ΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ
ΤΖΕΦΡΥ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:21 μ.μ. | Reply
XAXAXXAAAXAXAXAXAAAXXXAAAA
image description ΛΟΙΣΤΗΣ | Μαρτίου 29, 2012 7:19 μ.μ. | Reply
Τι να την κάνουμε την παράταση? μήπως δουλεύει το σύστημα? αφου για να συμπληρώσεις μια δήλωση χρειάζοντε πάνω απο 1 ώρες !!!!

Αρα δεν θέλουνε να τελειώσει η δουλεια, να μην στείλουν εκκαθαριστικά, να μην βρίζει ο κόσμος και σαν καλό πρόβατο να πάει να (ξανα)ψηφήσει τους ίδιους.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:21 μ.μ. | Reply
Αν υπήρχε η δυνατότητα να αλλάξει κάτι σε αυτή την χώρα θα άλλαζε στην πορεία τόσων χρόνων. Στα ίδια μονοπάτια περπάτησαν και οι προηγούμενες γενιές. Γενιές που σφαγιάστηκαν, καήκαν, βιαστήκαν, διώχθηκαν, εξοριστήκαν κι όμως μόλις ορθοπόδησαν έστω και λίγο έτρεχαν πίσω από τον υποψήφιο σωτήρα να τον σηκώσουν στα χέρια μη και πατήσει στα λασπωμένα καλντερίμια των χωριών. Να τους υποσχεθεί γεφύρια παίρνοντάς τους τα ποτάμια, να τους χορηγήσει μηχανήματα υποθηκεύοντας τα χωράφια που με αίμα είχαν αποκτήσει. Να υπερψηφιστεί και να μπει σε κάδρο δίπλα στο εικόνισμα και κάποιες φορές δίπλα στα στέφανα πάνω ακριβώς από το κρεββάτι για να θυμούνται ότι ακόμη και την ερωτική συνέυρεση την οφείλουν στον Σωτήρα.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:42 μ.μ. | Reply
http://www.youtube.com/watch?v=Jh3eLWBs0pI
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:03 μ.μ. | Reply
Ίδρυμα το οποίο θα ονομάζεται «Πνευματικό Ίδρυμα Γεώργιος Παπανδρέου: «Ψηφιακές υπηρεσίες παιδείας – πολιτισμού, Ελληνικής Ιστορίας». Κατέθεσε αίτηση στο Υπουργείο Ανάπτυξης για δημόσια δαπάνη € 1.648.497.9, η οποία υποβλήθηκε στο πλαίσιο της με αρ. πρωτ. 154.940/ΨΣ5206-Α2/18-10-2011 Πρόσκλησης «Πρόσκληση Πολιτισμού»
image description xristosnlogist | Μαρτίου 29, 2012 7:37 μ.μ. | Reply
είπα να γράψω, ειπα να βρίσω, είπα να κράξω κόσμο..............τελικά δεν έκανα τίποτα γιατί δεν ξέρω αν μας ακούει κανείς.............λυπάμαι για όλα τα κωμικοτραγικά......
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:42 μ.μ. | Reply
Το υπουργείο Εσωτερικών ανακοίνωσε ότι θα ενισχύσει τα πολιτικά κόμματα με 7.720.000 ευρώ στο πλαίσιο της τακτικής χρηματοδότησής τους και της οικονομικής ενίσχυσής τους, για ερευνητικούς και επιμορφωτικούς σκοπούς !!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:43 μ.μ. | Reply
TRAGIKO NA MAS ENHMERVNEI ENA POLITIKO GRAFEIO...
TO THEMA EINAI NA FTIAJOYN K TO SYSTHMA POY SERNETE.
OLOI MERA GIA ENA E9. ELEOSSSSSSSSS
image description ASTERIX | Μαρτίου 29, 2012 7:52 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!
image description NUKE | Μαρτίου 29, 2012 7:12 μ.μ. | Reply
ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΙΛ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΑΜ ΣΕ Ε9 !!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΛΗΓΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ , ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟ , ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ , ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΥΤΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΝΑ Σ/Κ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ???
ΑΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΟ Ε9 ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ , ΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ !!!1

image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:58 μ.μ. | Reply
ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! ΕΧΟΥΜΕ ΠΗΞΕΙ! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΟΥΜΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΝΟΥΣΟ! :)
image description ΣΟΥΛΑ Δ | Μαρτίου 29, 2012 7:41 μ.μ. | Reply
45 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΜΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΟ ΤΥΠΟΤΑ ........ΣΎΝΟΛΟ 3 ΏΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΟΥΝ .....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ...ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ........ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ 0000
image description ASTERIX | Μαρτίου 29, 2012 7:23 μ.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΟΘΕΣΜΙΩΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ......ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....
image description georgel | Μαρτίου 29, 2012 7:54 μ.μ. | Reply
Μαυρογιαλούρος
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:13 μ.μ. | Reply
ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ Ε7 ΚΑΙ Ε9 !!!! ΟΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!! ΕΛΕΟΣ!!!! ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΛΗ ΣΕ ΚΑΝΝΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟ!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:20 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΘΑ ΒΛΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Η ΝΤΟΡΑ
ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
image description STEFANOS | Μαρτίου 29, 2012 7:05 μ.μ. | Reply
ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΟΙΚΤΟ , ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ , ΒΕΛΤΙΩΣΤΕ ΤΟ TAXISNET ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΤΟΩΡΕΣ ΠΟΥ
ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ , ΑΝ ΕΠΙΖΗΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ.
image description ΣΠΥΡΟΣ | Μαρτίου 29, 2012 7:46 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΣΥΝΔΥΚΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ
ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΝΑΣΚΟΥ
ΜΠΟΘΟΥΝ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΜΑΣΤΕ
ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ.ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟ
ΔΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ
image description ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!! | Μαρτίου 29, 2012 7:53 μ.μ. | Reply
ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ? ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΥΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠ'ΑΥΤΟ....
Ε,ΡΕ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΣΑΝΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:33 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΘΑ ΒΛΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Η ΝΤΟΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 7:49 μ.μ. | Reply
Σε πιοα εποχη ζουμε επιτελους - ολα για τον ψηφο ρε μεγαλε
image description MASTER ACCOUNTANT | Μαρτίου 29, 2012 8:04 μ.μ. | Reply
Α ΡΕ ΜΑΝΟΥΣΟ ΑΠΟ ΤΗ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ
image description ΜΟΛΥΒΟΣ ΛΕΣΒΟΥ | Μαρτίου 29, 2012 8:06 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΟΥΣ Η/Υ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ...
ΑΝΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ.....
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 8:24 μ.μ. | Reply
μαλλον κολλαει και η ανακοινωση
image description XRHSTOS | Μαρτίου 29, 2012 8:25 μ.μ. | Reply
Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν 200 σύλλογοι, που ο καθένας λέει το μακρύ του το κοντό του και ανταγωνίζεται τους άλλους. Και αυτό όχι προς δικό μας όφελος, αλλά για προσωπική προβολή ορισμένων. Κάθε πότε μας θυμούνται οι σύλλογοι; Σε κάτι εκλογές και για την συνδρομή. Και για σεμινάρια/ενημέρωση πρέπει να τα ακουμπάμε κανονικά. Εδώ βγάζω το καπέλο στο ΟΕΕ που διενεργεί μια σειρά από σεμινάρια χωρις προσθετο κόστος. Τι τα θέλετε πάντως εδώ και εμείς οι ίδιοι βγάζουμε ο ένας το μάτι του άλλου. Πώς περιμένετε λοιπόν να μας σεβαστεί το ΥΠ.ΟΙΚ.; τη λάτζα και το σκατό τους θα τρώμε μια ζωή, χωρίς αμοιβή και με καθημερινή φθορά της υγείας μας. Εχω πάψει να ελπιζω ότι κάτι θα βελτιωθεί στον χώρο μας αγαπητοί συμπάσχοντες.
image description πρρρρρ | Μαρτίου 29, 2012 8:16 μ.μ. | Reply
ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ... ΑΛΛΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΒΟΥΛΕΥΤΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ. ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ «ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ». Η ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ… ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ… THIS IS THE END….
image description ThomasTaf | Μαρτίου 29, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
Α ρε Σαχινίδη ζήσε το όενιρό σου κι εσύ!!!!!!! Ποιός ξέρει αν θα ξαναγίνεις υπουργός !!!
image description ΛΑΜΠΡΑ | Μαρτίου 29, 2012 8:10 μ.μ. | Reply
ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΝΕΑ
image description teok | Μαρτίου 29, 2012 8:43 μ.μ. | Reply
ρε παιδια θα μας στειλουν στον ψυχιατρο.Τελος δεν στελνω τιποτα παμε να δουμε παναθα!!!
image description DFF | Μαρτίου 29, 2012 8:46 μ.μ. | Reply
Nαι, μωρέ!! Ντούκα -νταν Θεέ!!! Χαχαχα!!!
image description malama | Μαρτίου 29, 2012 8:50 μ.μ. | Reply
anarwtiemai twra egw 8a mas plhrwsei to upourgeio oikonomikwn gia thn douleia pou tou kaname treis mhnes twra???dwste paratash GIA SAS DOYLEUOYME epitelous...............
image description gklon | Μαρτίου 29, 2012 8:52 μ.μ. | Reply
παρατασηηηηηηηηη....σφυριξε η ΚΥΡΑ-ΒΟΥΛΑ!!!
image description JOHN | Μαρτίου 29, 2012 8:27 μ.μ. | Reply
pote tha to poun epitelous?? douleoume apeires ores!
image description ASTERIX | Μαρτίου 29, 2012 9:05 μ.μ. | Reply
KI ΑΝ ΕΙΝΑΙ ...... ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ? ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΗΓΕΣ ΤΟΥ Ο ΔΟΥΛΕΥΤΗΣ?
image description ΕΝΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ | Μαρτίου 29, 2012 9:10 μ.μ. | Reply
ΟΤΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΕΝΩ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑ ΕΓΚΑΙΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΛΙΤΗ ΚΡΑΤΟΥΣ.
ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ -ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ-ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ ΖΕΟ ΚΙΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙ.ΕΛΕΟΣ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ
image description Αρχίζουμε | Μαρτίου 29, 2012 9:46 μ.μ. | Reply
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τσιμπάτε όλοι και ζητάτε παρατάσεις. Να φτιάξουνε μια εφαρμογή που να αξίζει θέλουμε και βρουν ένα τρόπο να πληρωθεί ο κόπος μας!!! Τι να τις κάνουμε τις παρατάσεις; Ας πάρουν μια απόφαση που θα δώσει οριστική λύση σε αυτό το θέμα και μετά ξεκινάμε άμα λάχει να ούμε. Εγώ πολέμησα να ούμε...
image description BABISLOST | Μαρτίου 29, 2012 9:16 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ . ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΣΑΝ ΚΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ . ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΙΝΔΙΑΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΡΗΖΟΥΝ ΧΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ . ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ .
image description ΛΟΓΙΣΤΗΣ | Μαρτίου 29, 2012 9:07 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΝΟΗΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ.
ΕΕΕΕΕΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΤΣΙ ? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ .
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 9:51 μ.μ. | Reply
ΧΑΪΝΤΕ - ΧΑΪΝΤΕ............. "ΑΡΧΙΣΑΜΕ".......ΑΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ
ΦΕΤΟΣ ΕΤΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ........."ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ" !!!

ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ....ΚΟΥΤΣΟ ... ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ... ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ...
image description DIMITRIOS_FIN | Μαρτίου 29, 2012 9:36 μ.μ. | Reply
Tragic... , άλλος για ψήφο!!! Ας σοβαρευτούμε επιτελους σαν κλάδος και σαν επιστήμονες. Ας διεκδικήσουμε τα αυτονόητα.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 9:51 μ.μ. | Reply
ΕΛΕΟΣ
image description LILILI | Μαρτίου 29, 2012 9:53 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ
image description Korina | Μαρτίου 29, 2012 9:38 μ.μ. | Reply
Tragic...
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 9:35 μ.μ. | Reply
Ολοι αυτοιν του Υπουργειου που ασχολουνται με το πληροφοριακο συστημα
με την ληξη των διαφορων προθεσμιων ας σοβαρευτουν καμια φορα και αποφασισιυν συμφωνα με την λογικη γιατι το μονο που κανουν ειναι να μας τρομοκρατουν με ληξη των προθεσμιων και προστοιμα λεσς και ειμαστε κακουργοι ενας απογοτευνος συναδελφος απο την αυτοι την ελληνικη δικτατορια
..................................................................................................................................................................................................
μοκρατουν με προθεσμιες και προστιμα λες και ειμαστε κακουργοι
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 9:14 μ.μ. | Reply
ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΚΑΒΟΥΡΝΤΙΣΤΙΡΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΔΟΥΝ ΒΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΝΟΥΝ ΜΑΓΓΑΝΟΠΗΓΑΔΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 10:25 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙΚΟ.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 10:01 μ.μ. | Reply
ας δωθει παρταση σημερα επιτελους, να ξεμπλοκαρει το συστημα μπας και στειλουμε καμια δηλωση!!!!!!
image description Νίκος | Μαρτίου 29, 2012 10:44 μ.μ. | Reply
κ. Ντουκάκη Μανούσο


Είναι τιμή, για όλους εμάς του λογιστές, να βρίσκεται κάποιος από εμάς στα έδρανα της βουλής.

Πολύ περισσότερο, τιμή και χαρά μας όταν το μέλος της επαγγελματικής μας κοινότητας αγωνίζεται και καθημερινά αποδεικνύει ότι συνεχίζει να θυμάται τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει καθημερινά ο λογιστής στην χώρα μας.


Ειλικρινά εύχομαι καλή συνέχεια στο έργο σας.



Με τιμή

image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 10:45 μ.μ. | Reply
Κ.ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΕ.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 10:12 μ.μ. | Reply
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 10:04 μ.μ. | Reply
Ε9 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ 2011 ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΤΗ? ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ 2011.ΩΡΑΙΑ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 11:32 μ.μ. | Reply
Απάντηση σχετικά με τους ισχυρισμούς του Προέδρου του ΛΑΟΣ για εξαιρέσεις στην ανταλλαγή ομολόγων

29 | 03 | 2012

AYTH EINAI H ANOIKNWSH POU TOUS EKAIGE NA ANEVASOUN STO SITE TOU YP.OIK. PARATASH REEEEEEEEEEEEEEEEE
image description ΔΡΑΠΕΤΗΣ | Μαρτίου 30, 2012 12:51 π.μ. | Reply
Ο κ.Ντουκάκης είναι ειλικρινής:Μας ανακοίνωσε οτι "κατόπιν αιτήματος του"
"έλαβε την ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΗ από το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Οικονομικών"(δηλαδή απο κάποιον κηπουρό του Υπουργείου,άσχετα αν αυτό δεν έχει κήπο αλλά μόνο ζαρτινιέρες στα μπαλκόνια,εν πάσει περιπτώσει και αυτός που τις ποτίζει κηπουρός θεωρείται),οτι .."ΘΑ δοθεί παράταση..κλπ".Δεν είπε κάτι ψέμματα
ο κ. Βουλευτής μας(τώρα γιατί κρύβει στο λογότυπο του το " κώμα" στο οποίο
ανήκει,αφού είναι ΛΑΙΚΟς βουλευτής, χάρις στον ΑΔΩΝΙ ) και είναι το τέταρτο κατά σειρά στο οποίο μεταπηδάει,είναι άλλου παππά ευαγγέλιο.Αλλη μια απόδειξη ότι είναι ειλικρινής και κυνηγάει ψήφους φαίνεται στο δεύτερο τμήμα
του email του [email protected], δηλαδή mavroYALOOros (μετάφραση ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ,όχι Μαυρογιαχούρος).Τυχαίο?δεν νομίζω.

image description GEORGE | Μαρτίου 30, 2012 9:39 π.μ. | Reply
Η δύναμη του βουλευτή φίλε μου. τώρα φιλάξτε τους κόλους σας.
Έρχεται ο Ντουκάκης.
Αρχίζει το γλύψημο των υπαλλήλων του υπουργείου.......ο Ντουκάκης γνωρίζει πολλά και μπορεί να πιέσει καταστάσεις.
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 12:18 π.μ. | Reply
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ, ΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕΡΙΑ- ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ. ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΗΓΕΤΗ ΣΑΣ ΤΟΝ ΒΕΝΙΖΕΛΟ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ TAXIS. ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ
image description ASTERIX | Μαρτίου 30, 2012 12:50 π.μ. | Reply
ΟΚ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ....ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΑΣ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΝΤΕ ΕΞΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ....
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 12:39 π.μ. | Reply
το αυτονόητο ζητάς στο χρόνο της εργασίας. Πιστεύεις όμως ότι υπάρχει και ισχύει σε κάποιο επάγγελμα σε αυτή τη χώρα της πασοκικής μιζέριας? Έτσι έιναι και έτσι θα παραμείνουν τα πράγματα. ΌΣο και να λέμε για παρατάσεις και λειψά πράγματα των τυπάκων του Υ.Ο. αυτοί είναι βολεμένοι τσάτσοι και έχουν εικόνισμα τη λαμογιά δίπλα στον ήλιο του πατσοκ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 1:55 π.μ. | Reply
gia soy file manoyso oloys toys ebales gialia kala na pauoyn kala poy briskontai kapoioi kai endiaferontai gia thn doyleia mas
image description ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ | Μαρτίου 30, 2012 1:45 π.μ. | Reply
Απ' όταν άνοιξα το γραφείο μου (πρίν από 4 χρόνια) προσπαθώ να είμαι σωστή και να τηρώ τις προθεσμίες. Εδώ όμως και 1 χρόνο τουλάχιστον μου είναι αδύνατον. Έκτος απο το ότι πρέπει κάθε μέρα να ενημερώνομαι για τις αλλαγές, να πληροφορώ και να καθησυχάζω τον κόσμο τα τρέχω στις εφορίες (που τις έχουν διαλύσει) έχω ν ακάνω και με παρακαλετά
image description ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ | Μαρτίου 30, 2012 1:23 π.μ. | Reply
ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ
image description ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ | Μαρτίου 30, 2012 1:01 π.μ. | Reply
πράγματα. Δεν είναι δυνατόν να γίνει το Ε9 σε μια περίοδο που κανένας δεν γνωρίζει ότι πρέπει να το κάνει. Δεν μπορεί να μας λένε για δηλώσεις μέχρι τις 15/6 χωρίς να ξέρουμε πότε θα ανοίξει το σύστημα.....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Και το χειρότερο από όλα είναι ότι με έχουν κάνει μια δουλεία που την λάτρευα..............
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 1:39 π.μ. | Reply
Κοπελιά πότε θα πάμε για καφέ?
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 1:41 π.μ. | Reply
Από τα παραπάνω πιστεύεις ότι υπάρχει χρόνος? Ζήτα άδεια πρώτα από τον Βενιζέλο κέρδισε και καμία παράταση και θα δούμε
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 3:03 π.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ 3 Ε9 .ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ Ε9 ΕΛΕΟΣ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:19 π.μ. | Reply
τόσους μηνες που το συστημα ηταν στα πάνω του, εμεις περί άλλων τυρβάζαμε
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 3:19 π.μ. | Reply
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ????
image description ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ! | Μαρτίου 30, 2012 8:04 π.μ. | Reply
ΔΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΚΥΡΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΛΛΟ? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΣΑΝ ΔΕΚΑΧΡΟΝΑ? ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ!
image description ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΧΘΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ | Μαρτίου 30, 2012 8:59 π.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ | Μαρτίου 30, 2012 8:22 π.μ. | Reply
ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!

ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ?

ΘΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ?

Κ. ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟΥ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΦΟΡΟΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΓΕΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΧΘΕΙ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 8:35 π.μ. | Reply
ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑς ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ Ως ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕς ΨΥΧΕς ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ........ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ (ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΣ ΟΠΛΟ) ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:00 π.μ. | Reply
ΑΣ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Ε9 Ο ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ...
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:58 π.μ. | Reply
ΜΑΝΟΥΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑ!!!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:56 π.μ. | Reply
ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:12 π.μ. | Reply
Αφήστε το Ντουκάκη να τους τα χώνει.
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:29 π.μ. | Reply
Σιγα μη σκίσει κανα καλτσόν και ο Ντουκάκης!!!
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:09 π.μ. | Reply
mas exoun pethaneiiii...mas exoun arrwsthseiiii....dwste paratash kai ftiaxte to susthma epitelous na proxwrhsoume ligooo...
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:24 π.μ. | Reply
τραγικα τα πραγματα αντε επιτελους καποιες εφημεριδες το γραψανε για παραταση αυτοι τι περιμενουν?
image description ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ | Μαρτίου 30, 2012 9:46 π.μ. | Reply
ΑΛΗΤΕΙΑ...ΤΑ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ Ε9 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ ΑΡΑΧΝΙΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΩΝ ΔΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ (ΛΕΝΕ) ΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΚΑΙ
ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΙ & ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ , ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΟΥΝ
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΑΝΑΛΓΗΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:07 π.μ. | Reply
Κ. ΜΑΝΟΥΣΟ...ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ.....ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ??ΦΤΙΑΞΤΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ Κ ΔΩΣΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ...
image description Antonis | Μαρτίου 30, 2012 9:02 π.μ. | Reply
ε εις ξεφυγ...
image description el pas | Μαρτίου 30, 2012 9:52 π.μ. | Reply
που ειναι η παραταση οεο?με την ελπιδα αυτη ξυπνησα σημερα το πρωι ..αν κοιμηθηκα και λιγο δηλαδη...θα μασ τρελανουν γαμωτο
image description Μαρία | Μαρτίου 30, 2012 9:13 π.μ. | Reply
Ντροπή. Είχε το θράσος να στείλει το πολιτικό του γραφείο, email ενημέρωσης ότι έλαβε διαβεβαίωση για παράταση. Μήπως του χρωστάμε και χάρη του κυρίου; Σαν δε ντρέπονται πια. Σαν δεν ντρέπονται.
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:54 π.μ. | Reply
MILHSA ME GGPS KAI MOU EIPAN TO E7 PARATASH MEXRI 30/04/12 (PERIMENOUN NA YPOGRAPSEI O YPOURGOS) KAI E9 ANOIXTO SYSTHMA KAI THN ALLH EVDOMADA
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:13 π.μ. | Reply
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΩ ..... ΠΡΟΘΕΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ 30/04/2012 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:02 π.μ. | Reply
Η ΕΓΩ ΛΑΛΗΣΑ Η ΕΓΩ ΛΑΛΑΗΣΑ ΠΡΙΝ ΕΓΡΑΦΕ 30/04 ΠΑΤΑΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 30/03 .............................................. ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΡΟ
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:39 π.μ. | Reply
Υποβολή Οριστικής Δήλωσης Φ.Μ.Υ. ( Ε7)

Υποβάλετε ηλεκτρονικά την Οριστική Δήλωση Φόρου Μισθωτών Υπηρεσιών (Ε7)
Καταληκτική ημερομηνία ηλεκτρονικής υποβολής Δηλώσεων: 30/4/2012
Σύντομες Οδηγίες

COPY PASTE APO GSIS
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:37 π.μ. | Reply
Πραγματικά θα λαλήσουμε. Έχει δίκιο ο παραπάνω συνάδελφος αν πατήσεις ανανέωση στο GSIS αλλάζει την ημερομηνία σε 30/03/2012
ΤΕΛΕΙΑ.......................................
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:58 π.μ. | Reply
ΜΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Κ.ΝΤΟΥΚΑΚΗ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?
image description ΑΗΔΙΑΣΜΕΝΟΣ | Μαρτίου 30, 2012 10:55 π.μ. | Reply
Τελικά σ' αυτή τη διεύθυνση είναι πολιτικό γραφείο? Γιατί εγώ ήξερα ότι εκεί ήταν Λογιστικό γραφείο!
Μήπως υπάρχει καινούργια ειδικότητα "Πολιτικός Λογιστής" όπως λέμε "Ορκωτός Λογιστής" ή "Βοηθός Λογιστής"?
Δηλαδή οι πελάτες του κ. Ντουκάκη λένε τώρα :"πάω στο Βουλευτή μου να μου φτιάξει τη δήλωση και να μου βγάλει και το ΦΠΑ" ?
Δηλαδή τόσα χρόνια που ασχολήτω με τα συνδικαλιστικά μας το έκανε για το καλό μας ή είχε κάνει "αίτηση" για αναβάθμηση του γραφείου του σε πολιτικο-λογιστικό και τώρα μόλις εγκρίθηκε στις πλάτες μας?

Εχω αηδιάσει με όλους αυτούς που κινούνται πάντα υπογείως (πολιτικούς, δημοτικούς συμβούλους, αντιδημάρχους, εφοριακούς, δημόσιους υπάλληλους κλπ) που εκμεταλεύονται το πόστο τους για να μας κλέβουν τους πελάτες πουλώντας εξυπηρέτηση και υψηλές γνωριμίες. Κάνουν αθέμιτο ανταγωνισμό , το ξέρουν και το παινεύονται και οι υπόλοιποι περιμένουμε με το σταυρό στο χέρι να βγάλουμε μεροκάματο...
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:54 π.μ. | Reply
Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ? ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΟΙΩΝ ΤΟΥ?
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 11:41 π.μ. | Reply
ΒΕΝΙΖΕΛΟ ΜΗΠΩΣ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΛΕΛΑΠΑ?
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 11:36 π.μ. | Reply
http://www.minfin.gr/portal
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 11:56 π.μ. | Reply
http://www.minfin.gr/portal


Τι?

image description ElenaAnele | Μαρτίου 30, 2012 1:12 μ.μ. | Reply
Έλα ντε.... τί να πρωτοδιαβάσεις...???
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 7:40 μ.μ. | Reply
κανενα νεο έχουμε?
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 7:22 μ.μ. | Reply
POY EISAI MANOYSO?????????????
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο