Ειδήσεις Ανακοινώσεις Συλλόγων

Αίτημα της Π.Ο.Ο.Ε.Ε.Ε. για παράταση υποβολής των δηλώσεων Ε7 και Ε9

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΕΛEΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΑΜΒΕΤΤΑ 4, ΑΘΗΝΑ  Τ.Κ. 106 78              
ΤΗΛ.:  210-3845719 , 210-3826627
http://www.poo.gr/

ΠΡΟΣ: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ 

Υπ' όψιν  Υπουργού Οικονομικών, κυρίου Φίλιππου Σαχινίδη.

Θέμα: Αίτημα για παράταση υποβολής των δηλώσεων Ε7 και Ε9.
    
κύριε Υπουργέ, 

μαζί με τις ευχές μας για καλή δύναμη στο δύσκολο έργο σας, θέλουμε να δεχτείτε το αίτημά μας για παράταση στην υποβολή των δηλώσεων Ε7 και Ε9.
  
Το σύνολο των Λογιστών-Φοροτεχνικών, αντιμετωπίζει τις δυσλειτουργίες των υποσυστημάτων της ιστοσελίδας της  Γ.Γ.Π.Σ., και θεωρεί αναγκαία την παρέμβασή σας.
    
Αθήνα  28/03/2012
  
ΜΕ ΤΙΜΗ  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 1:00 μ.μ. | Reply
ΔΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description stauros | Μαρτίου 29, 2012 2:56 μ.μ. | Reply
ΜΑΚΑΡΙ-ΜΑΚΑΡΙ-ΜΑΚΑΡΙ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 2:11 μ.μ. | Reply
ELEOS......!!!!!!!!!!!!!!!!!APELPISTIA EINAI AUTO TO PRAGMA!!!
image description NIKOS | Μαρτίου 29, 2012 2:04 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΤAXIS ΣΕΡΝΕΤΑΙ.ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 30/4, ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 2:11 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΗΞΟΥΝ ΤΑ Ε9 2012....ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 2011 ΚΑΙ 2012!!!!!
image description Tester | Μαρτίου 29, 2012 2:08 μ.μ. | Reply
χρειάστηκα 2 ώρες με τις ταχύτητες που λειτουργεί το σύστημα τους για να στείλω μόνο μια δήλωση Ε9...ΤΡΑΓΙΚΟ!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 2:42 μ.μ. | Reply
ΨΥΧΟΒΓΑΛΤΕΣ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 3:37 μ.μ. | Reply
ΑΦΟΥ ΟΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 30/06 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΣΠΡΑΚΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Ε9 ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 30/06
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 3:13 μ.μ. | Reply
ΑΝΤΑ ΡΕ ΨΥΧΟΒΓΑΛΤΕΣ ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:14 μ.μ. | Reply
ΤΡΑΝΤΖΙΚ.....
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:34 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description NIKOS | Μαρτίου 29, 2012 4:56 μ.μ. | Reply
ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΒΓΑΛΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΩΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:02 μ.μ. | Reply
ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΟΚΤΩ ΑΚΟΜΑ ΗΜΕΡΕΣ
image description ΧΡΥΣΑ | Μαρτίου 29, 2012 4:48 μ.μ. | Reply
οκτω μιση μερες και κατι λεπτα ...
image description ΧΡΥΣΑ | Μαρτίου 29, 2012 4:48 μ.μ. | Reply
οκτω μιση μερες και κατι λεπτα ...
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:31 μ.μ. | Reply
tragic! ΤΗΝ ΚΑΤARA MAS NA XETE !1!!!!!!!1 TI PERIMENETE GIA NA DWSETE THN PARATASH???
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:51 μ.μ. | Reply
Δεν περπατάει καθόλου.Μου έστειλαν σήμερα email για υποβολή Ε9 πελάτη και από το πρωί προσπαθώ να το στείλω.Ανίκανοι και εκτός πραγματικότητας οι τύποι που αποφασίζουν χωρίς να ξέρουν τι τους γίνεται.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:41 μ.μ. | Reply
παραταση?????????????????????????????????????????????????????????????
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:44 μ.μ. | Reply
η παράταση για το Ε7 ΚΑΙ Ε9 πρέπει να δοθεί μέχρι 31/12/2012...ωστε να προχωράει το σύστημα σε γοργούς ρυθμούς
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 4:38 μ.μ. | Reply
ΜΗΝ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΑΡΧ@@@ΔΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 5:42 μ.μ. | Reply
Εγώ δε θέλω να δωθεί παράταση, γιατί έτσι όπως είναι δεν μπορώ να κάνω τίποτα,πάνε και έρχονται οι πελάτες με τα Ε9 στα χέρια,λέμε καμοιά χαζομάρα ,
βλέπουν πως δε δουλεύει τίποτα και φεύγουν!Τί ωραία λουφάρω, ούτε ένα δεν μπόρεσα να στείλω!
image description iliasx82 | Μαρτίου 29, 2012 5:12 μ.μ. | Reply
mipws na ta pame ola tou xronou???
image description iliasx82 | Μαρτίου 29, 2012 5:47 μ.μ. | Reply
ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΟΥΣ ΛΕΜΕ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΒΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΛΙΣΤΑ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 5:48 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ !!!!!!!!!! ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΑ Ε7 ΚΑΙ Ε9 ΦΜΥ 1 / 2012 ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΔ ,ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΤΥΠΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ.ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΠΑΡΑΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 6:27 μ.μ. | Reply
μ' αρέσει που αγχώνεστε όλοι να τα κάνετε όλα στην εντέλεια. ποιά παράταση μωρέ, μας κοροϊδεύουν στα μούτρα με το ταξις και τις δήθεν υποχρεώσεις μας. παρατήστε τα όλα, το καλοκαίρι δε θα έχει να πληρώσει κανείς όχι για ε9, αλλά για φαΐ
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 8:50 μ.μ. | Reply
ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ .ΑΚΟΜΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧIS? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙ.
ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ KEEZE MOVIES ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΤΣΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΜΟΥΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2012 8:41 μ.μ. | Reply
Καλά λές μεγάλε. Βγάζω ένα τελευταίο ΙΚΑ και μπαίνω.
Εχω κι έναν πονοκέφαλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 9:57 π.μ. | Reply
ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ? ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΛΙ? ΤΙ ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ? ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ?
image description ΡΕΤΗΥΜΝΟ | Μαρτίου 30, 2012 10:15 π.μ. | Reply
ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΕΛΙΚΑ? ΘΑ ΔΟΘΕΙ Η ΟΧΙ ΤΕΛΙΚΑ? ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!! ΘΑ ΜΑΣ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ!!!
image description Your Name | Μαρτίου 30, 2012 10:47 π.μ. | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ.ΒΡΗΚΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΟΝΤΩΣΟΥΝ! ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ!??! ΤΟ Ε9 ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ Ε ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΥΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ? ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ.ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ Ε9 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ! ΘΑΥΜΑ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΤΡΙΩΡΟ! ΑΝ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΛΥΘΕΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑΧΕΙ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟ ΟΚΤΑΩΡΟ!!!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο