Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Δεν θα ταχυδρομηθούν τα μηδενικά εκκαθαριστικά των δηλώσεων του οικ. έτους 2013

Δεν θα ταχυδρομηθούν τα μηδενικά εκκαθαριστικά των δηλώσεων του οικ. έτους 2013, όπως σχετικά απάντησε σε ερώτηση ο Γενικός Γραμματέας Δημοσίων εσόδων κος Θεοχάρης.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να τα εκτυπώσουν από το Διαδίκτυο μέσω της ΓΓΠΣ.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description gkazan | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:38 π.μ. | Reply
Ρε άντε και.... που θα σας τα εκτυπώσουμε κιόλας.

Το ίδιο θα πει και για τα πιστωτικά. Του χρόνου το αυτό και για τα χρεωστικά.
image description DC099818185 | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:21 π.μ. | Reply
Καλά πολύ μ*******ς
image description krav79 | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:29 π.μ. | Reply
Συνάδελφε μη βρίζεις την αυθεντία. Προδίδεσαι...... :-))

ΑΛΕΞ.....ΕΠΕ
image description SOYLA | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:31 π.μ. | Reply
Οι φορολογούμενοι μπορούν να απευθυνθούν στα ΚΕΠ και Κέντρα Φορολογουμένων... Νισάφι πια...
image description hronisx | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:53 π.μ. | Reply
Η απάντηση της εφορίας σε οποιαδήποτε ερώτηση που έχει να κάνει με έκδοση χαρτιών που μπορούν να εκδοθουν και ηλεκτρονικά είναι τυποποιημένη. "Πήγαινε στο λογιστή σου να σου το βγάλει" Τα γραφεία μας έχουν καταντήσει ΚΕΦ (κέντρα εξυπηρέτησης φορολογουμένων)
image description DC099818185 | Σεπτεμβρίου 26, 2013 1:31 μ.μ. | Reply
XAXAA
image description hronisx | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:34 π.μ. | Reply
Εδώ έγώ πήγα τον Ιούνιο να βγάλω καμία εικοσαριά κλειδάριθμους και εκτός του ότι με έχωσαν ένα τρίωρο να εξυπηρετώ στους κλειδάριθμους επειδή ο ένας από τους υπαλλήλους είχε αναρρωτική άδεια μου ζήτησαν να τους κρατάω και ένα πακέτο Α4 επειδή δεν είχαν!! Και να μην σχολιάσω την έλειψη σε αυτοκόλλητα από τον ΚΒΣ. Καταντήσαμε να σφραγίζουμε τα τιμολόγια στην εποχή προ του TAXIS!!!!
image description LAMMERGEIER | Σεπτεμβρίου 26, 2013 11:45 π.μ. | Reply
Και εις ανώτερα!!!
Να πάω να αγοράσω καινούργιο εκτυπωτή . . . ή μήπως να μεταβάλω ΚΑΔ, να αγοράσω ΦΤΜ και να αλλάξω επάγγελμα...???
image description vaggian | Σεπτεμβρίου 26, 2013 1:53 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΕΦΙ : (κέντρα εξυπηρέτησης φορολογουμένων ιδιωτών) γιατί από επιχειρήσεις σε λιγο δεν θα υπαρχει καμμια.
image description prince | Σεπτεμβρίου 26, 2013 12:26 μ.μ. | Reply
πρωτογενες πλεονασμα
image description miltosko | Σεπτεμβρίου 26, 2013 1:41 μ.μ. | Reply
Εχουμε ξεφύγει τελείως, από την απόλυτη σπατάλη, περάσαμε στο άλλο άκρο, στην απόλυτη τσιγγουνιά.
image description mariahat | Σεπτεμβρίου 26, 2013 2:08 μ.μ. | Reply
Το γλέντι συνεχίζεται... Λοιπόν έχουμε και λέμε: Κόστος εκτύπωσης+Κόστος ψυχοθεραπείας στους φορολογούμενους+Κόστος διακοπής παραγωγικής εργασίας+Κόστος απαντητικών ερωτημάτων στα καθημερινά βλακώδη δημοσιεύματα+Κόστος παρακολούθησης των επίσης ανόητων δημοσιευμάτων του Υπουργείου Οικονομικών= ΠΛΗΡΗ ΑΡΝΗΣΗ ΣΤΙΣ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΑΤΟΠΙΕΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ. Κάντε τα μόνοι σας. Προσλάβετε προσωπικό. Βοηθήστε βρε παιδιά στη μείωση της ανεργίας.Ε;
image description ΛΟΓΙΣΤΗΣ | Σεπτεμβρίου 29, 2013 12:51 μ.μ. | Reply
Συνάδελφοι ένα θα μας σώσει. Να αλλάξουμε νοοτροπία και να εισπράτουμε αμοιβή για όλες τις εργασίες που εκτελούμε και πρέπει να το ξεκινήσουμε δεν πάει άλλο. Το μηνιάτικο ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΠΛΕΟΝ. Την άποψη οτι λόγω κρίσης δεν μπορούμε να πληρωθούμε τη δουλειά μας πρέπει να την αλλάξουμε πρίν μας καταστρέψει.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο