Ειδήσεις Ανακοινώσεις Συλλόγων

Ανακοίνωση Π.Ο.Φ.Ε.Ε. για παράταση Ε9

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Π.Ο.Φ.Ε.Ε.
ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 42 - 46 - ΑΘΗΝΑ 104 34
ΤΗΛ: 210 8253445 - FAX: 210 8253446 * Ε - Μail: [email protected]
ΑΠ.ΑΝΑΓ. ΠΟΛ.ΠΡΩΤ.ΑΘΗΝΩΝ 2923/94 ΚΑΙ ΑΡ.ΚΑΤ. 545/4787/94
 

Παρασκευή , 20 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά από προσπάθειες της Ομοσπονδίας, σας ενημερώνουμε ότι η Υποβολή του Ε9, θα παραταθεί έως τις 26-9-2013.
Εντός της ημέρας θα εκδοθεί Δελτίο Τύπου από το Υπουργείο Οικονομικών.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Auditor | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:07 π.μ. | Reply
Δε θέλουμε παράταση! Θέλουμε να δουλεύει το σύστημα!
image description ge0 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:25 π.μ. | Reply
εχω μια τρομερη απορια ..αν ειστε για γελια η για κλαματα
image description magel | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:45 π.μ. | Reply
νροπη να δεχτουμε μια εβδομαδα. Ξενυκτι για απαραδεκτο συστημα
image description KonstantinaFi | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:20 π.μ. | Reply
Για κλάματα
image description ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:46 π.μ. | Reply
Είστε γιά τα μπάζα.
image description Dom | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:46 π.μ. | Reply
Εξηγήστε στους κυρίους πως δεν μιλάμε για μέρες, αλλα για μήνες, με την εφαρμογή να δουλέυει...αυτά ειναι απλά κοροιδίες...
image description kasilyd | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:50 μ.μ. | Reply
Όλοι οι κλάδοι απεργούν κ τα κορόιδα οι λογιστές χορεύουμε στο ρυθμό που μας χτυπάνε!!! Σηκώστε μωρέ τα κεφάλια σας!!!!!!!!! Μην υποβάλλει κανείς τίποτα. Κάποια στιγμή πρέπει να σεβαστούν το επάγγελμά μας!!!! Από εμάς εξαρτώνται όλα!!!! ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! Να πάνε να γαμ...ούν!!!! Αι σιχτιρ πια!!! Δεν έχουμε προσωπική ζωή δεν έχουμε οικογένεια δεν έχουμε τίποτα!!! Τα παιδιά μας έχουν πάθει κοκο μπλόκο, εχουν να μας δουν 3 μήνες τώρα!!! Τα νεύρα μας κρόσια, οι υποχρεώσεις μας βουνό!!! Έχουμε καταντήσει ΚΕΠ. Όχι ρε φίλε έχουμε κ αξιοπρέπεια την οποία ποδοπατούν. Απευθυνθείτε όλοι στους προέδρους των σωματείων μας. Κάντε κάτι όλοι ενωμένοι!!! Πρέπει να εισακουστούμε κάποια στιγμή!!!! Τα κορόιδα πέθαναν κ αν όχι ΠΡΕΠΕΙ να πεθάνουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description 2433032308 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:04 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΜΒΟΥ, ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ Ε9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΦΟΡΟ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ.
image description altrip | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:57 μ.μ. | Reply
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ._
image description TAKHS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:18 μ.μ. | Reply
ΡΙΧΝΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ,ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ??? ΔΟΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ!!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΓΛΕΙΦΕΤΕ???
image description nikmet | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:04 μ.μ. | Reply
Σιχαμένα τσιράκια και γλύφτες είστε στην ΠΟΦΕΕ. Ντροπή σας. Είστε ξεφτίλες.
image description elina1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:58 μ.μ. | Reply
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ? ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ! ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ! ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΤΕ!!!! ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΑΙ ΩΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΣΘΟΔΟΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ. ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΜΗΠΩΣ?
image description gerrard | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:43 μ.μ. | Reply
ΟΧΙ ΤΣΙΡΑΚΙΑ, ΠΟΥΛΗΤΑΡΙΑ ΕΙΣΤΕ.ΖΗΤΗΣΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΠΩΣΕΤΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ.ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ, ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΞΕΦΤΙΛΕΣ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΤΣ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΕΣ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΟΥΣ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΑΣ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ?ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ?ΟΥΣΤ
image description LAMMERGEIER | Σεπτεμβρίου 20, 2013 2:31 μ.μ. | Reply
Γράψτε το σχόλιό σας εδώ.
image description ge0 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 6:39 μ.μ. | Reply
με δικες σας πιεσεις μεχρι 26.... πως εγινε 27 ειχαμε κ αλλες πιεσεις ? ποσα bar ?
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο