Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Παράταση υποβολής Ε9 του έτους 2013

Την παράταση της υποβολής του Ε9 έως την 27η Σεπτεμβρίου αποφάσισε το ΥΠΟΙΚ.
Η επίσημη ανακοίνωση αναμένεται σε λίγη ώρα




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description foibos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:59 π.μ. | Reply
μας υποχρεωσαν ,,,,,,,,,,
image description DC800451476 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:27 π.μ. | Reply
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
image description TAG-AMAL | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:27 π.μ. | Reply
ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΕΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ.........ΤΕΛΟΣ ......... ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ....
ΑΚΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ........ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ...... ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥΣ....
ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ................................ ΤΟ Ε9 ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΟ 15 ΕΤΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ.... ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ

ΞΕΡΩ........... ΞΕΡΟΥΜΕ......
,
image description ge0 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:37 π.μ. | Reply
δεν πρεπει να γινει δεκτη ...πρεπει να αποδοκιμαστει επ[ισημα και δημοσια !!!!!!!!!!!! συναδελφοι δε γινετε να ξενυχταμε αλλο
image description MKARAM | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:56 π.μ. | Reply
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ.
image description Constantinos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:17 π.μ. | Reply
+1000000
image description Auditor | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:04 π.μ. | Reply
Έτσι ακριβώς
image description istelios | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:59 π.μ. | Reply
Κανεις να μη στείλει Ε9
image description steliosf | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:27 π.μ. | Reply
Ρε άντε πνιγείτε μην πώ τίποτα χειρότερο.
image description babisxrou | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:52 π.μ. | Reply
Αστείοι το μόνο ευγενικό σχόλιο που μπορώ να κάνω. Η εφαρμογή δεν δουλεύει με τίποτα!!!!
image description MKARAM | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:31 π.μ. | Reply
ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ, ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ.
image description LKOSMAS1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:46 π.μ. | Reply
Καλά να πάθουμε τρεξτε οσο μπορειτε συνάδελφοι.
Εγω προτείνω συναδελφοι διαγραφή όλων των στοιχειων απο τουσ πινακεσ Ε9 να δουμε τι φορο θα βγάλουν μετά για πληρωμη.......
image description Constantinos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:59 π.μ. | Reply
Σωστό. Μετά έχουμε 4 μήνες για διόρθωση.
image description el | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:27 π.μ. | Reply
Καλό!!! Μήπως να το σκεφτούμε σοβαρά??????
image description SARDANAPALI | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:45 μ.μ. | Reply
Πολύ καλή ιδέα! Ψηφίζω υπέρ!
image description HXRY | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:58 π.μ. | Reply
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ.
image description menos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:28 π.μ. | Reply
δεν έχει νόημα η παράταση. πρέπει να κατεβάσουν την εφαρμογή να την φτιάξουν και μετά να μας δώσουν νέα ημερομηνία. Έτσι όπως γίνεται τώρα, απλά χάνουμε όλες μας τις μέρες προσπαθώντας....
image description SDS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:42 μ.μ. | Reply
Απολυτα σωστός
image description Charalampos4 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:43 π.μ. | Reply
Πρώτη φορά δίνεται παράταση τόσο νωρίς το πρωϊ.......... Απίστευτοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
image description kosmaslog | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:05 π.μ. | Reply
τοσο πολυ ?
image description Dialgr8 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:59 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΛΕΜΕ !!! ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ !!! ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ !!!
image description magel | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:45 π.μ. | Reply
Κανονικα επρεπε ολοι οι λογιστες να πάμε στις ΔΟΥ να απαιτησουμε χειρογραφη υποβολη λογω αδυναμιας του συστηματος, να αφησουμε στις ΔΟΥ ολα τα Ε9 με αριθμο πρωτοκολλου και ασε μετα να ρωτανε οι ιδιοι τον παππου ποια ειναι η κοντινη παραλία.
Αφου το προγραμμα τους δεν δουλευει τι δεχομαστε τωρα: μια εβδομαδα ξενυχτι. Οι συλλογοι οφειλουν να αντιδρασουν εστω μια φορα φετος. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
image description SMYRNI | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:13 π.μ. | Reply
ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟΥ ΣΤΙΣ Δ.Ο.Υ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ. ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ
image description PetNik | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:02 π.μ. | Reply
ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΒΡΟΝΤΑ...
ΠΑΛΙΑ ΣΟΦΗ ΛΑΪΚΗ ΡΗΣΗ
image description annaxbbe | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:14 π.μ. | Reply
συμφωνω διαγραφη ολων των ακινητων
image description georgiosk | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:42 π.μ. | Reply
ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΚΤΗ!!!
image description DC099818185 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:42 π.μ. | Reply
Γενναιόδωρος ο Harry Theoharis.
image description xristoseyag | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:16 π.μ. | Reply
εχω κουραστει να ειμαι οργισμενος...τοσο απλα...ενα ακομα βημα προς καταθληψη...δεν θα ειμαι ο μονος...φτανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
image description Nicolas | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:16 π.μ. | Reply
Να μην τη δώσουν. Ας το κλείσουν σήμερα να ησυχάσουμε.
image description NATHAN | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:36 π.μ. | Reply
Δεν μας ειπαν μεχρι τι ωρα θα δοθει παραταση.!!!!
image description magel | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:02 μ.μ. | Reply
θα ληγει 21/09/2013 σις 00:04:59 ακριβως, ο χρονος φτανει και περισσευει
image description Marion Cobreti | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:44 π.μ. | Reply
Αν το "Δεν Πληρώνω" είχε γίνει εδώ και χρόνια "Δεν υποβάλλω" με την συνεργασία από όλους τους συναδέρφους λογιστές, δικηγόρους, μηχανικούς, συμβολαιογράφους τότε όλα θα λειτουργούσαν ως δια μαγείας και με "ανθρώπινους¨συντελεστές και προθεσμίες. Αλλά οι συντεχνίες που μας εκπροσωπούν ξέρουν μόνο να παρακαλάνε να διαιρούνται σε δεκάδες "δήθεν" εκπροσώπους κάθε κλάδου και ειδικά του δικού μας των λογιστών-φοροτεχνικών. Οι κραυγές απελπισίας και αγανάκτησης δεν είναι αρκετές γιατί απλά τις διαβάζουμε μόνο εμείς μεταξύ μας για παρηγορία. Εαν η ομάδα taxheaven έκανε το πρώτο βήμα για ένα πραγματικά ΑΛΗΘΙΝΟ και ΜΑΧΗΤΙΚΟ όργανο είμαι σιγουρος ότι όλοι μας θα σηκωνόμασταν από τα γραφεία μας και θα πηγαίναμε να την ακολουθήσουμε.
Μην εκλιπαρείτε μην βρίζετε και μην κλαιγεστε άλλο συνάδερφοι γινόμαστε απλά γελοίοι .
image description SDS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:07 μ.μ. | Reply
Πιο σωστά και μεστά από αυτά που λες δεν γίνεται. Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ
image description demikahr | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:15 π.μ. | Reply
Και το σύστημα πότε θα λειτουργήσει σωστά? Στις 26/9 στις 23:59:59??? Δεν έχω λόγια πια...Απλά βαρέθηκα. Τόσο άγχος, τόση κούραση, τόση υπομονή, τόσες ώρες....
image description TDB | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:58 π.μ. | Reply
ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ

image description GRIGORASPAN | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:57 μ.μ. | Reply
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ Η ΠΟΦΕΕ ΤΟΝ ΓΓΠΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ PC ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ KAI ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΛΑΙΚΗ ΡΗΣΗ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΄'Η ΣΤΡΑΒΟ ΕΙΝΑΙ Ή ΣΤΡΑΒΑ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΜΕ .............. ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΖΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΞΟ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
image description PetNik | Σεπτεμβρίου 20, 2013 9:57 μ.μ. | Reply
Συγκεκριμένα λέει: ή στραβός ειν' ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε. Το δε με το κλίμα έχει ως εξής: ήτανε στραβό το κλίμα, το ΄φαγε κι ο γάϊδαρος. Κατά τ' άλλα συμφωνώ και προσυπογράφω την πρόταση για τα ούζα.
image description kasilyd | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:26 μ.μ. | Reply
Όλοι οι κλάδοι απεργούν κ τα κορόιδα οι λογιστές χορεύουμε στο ρυθμό που μας χτυπάνε!!! Σηκώστε μωρέ τα κεφάλια σας!!!!!!!!! Μην υποβάλλει κανείς τίποτα. Κάποια στιγμή πρέπει να σεβαστούν το επάγγελμά μας!!!! Από εμάς εξαρτώνται όλα!!!! ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! Να πάνε να γαμ...ούν!!!! Αι σιχτιρ πια!!! Δεν έχουμε προσωπική ζωή δεν έχουμε οικογένεια δεν έχουμε τίποτα!!! Τα παιδιά μας έχουν πάθει κοκο μπλόκο, εχουν να μας δουν 3 μήνες τώρα!!! Τα νεύρα μας κρόσια, οι υποχρεώσεις μας βουνό!!! Έχουμε καταντήσει ΚΕΠ. Όχι ρε φίλε έχουμε κ αξιοπρέπεια την οποία ποδοπατούν. Απευθυνθείτε όλοι στους προέδρους των σωματείων μας. Κάντε κάτι όλοι ενωμένοι!!! Πρέπει να εισακουστούμε κάποια στιγμή!!!! Τα κορόιδα πέθαναν κ αν όχι ΠΡΕΠΕΙ να πεθάνουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description taxcon1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:39 μ.μ. | Reply
Τώρα μόλις έμαθα ότι ο Στουρνάρας μαζί με το Θεωχάρη είναι καθισμένοι μπροστά σ΄ ένα pc στη σελίδα αυτή και βλέπουν τα σχόλιά μας. Ρε είστε σοβαροί; Αν το κάνετε για εκτόνωση μάλλον υπάρχουν καλύτεροι τρόποι.
image description EL-SIDI | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:37 μ.μ. | Reply
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ.
Μην εκλιπαρείτε μην βρίζετε και μην κλαιγεστε άλλο συνάδερφοι γινόμαστε απλά γελοίοι σε ένα
κράτος που κυριολεκτικά μισεί τους πολίτες του!
image description elenitan | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:48 μ.μ. | Reply
Γράψτε το σχόλιό σας εδώ.
image description elenitan | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:26 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ... FORBIDDEN!!!
image description SANASTA | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:59 μ.μ. | Reply
Login Page

Username:
Password:
ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
Επιεικώς απαράδεκτοι κύριοι παρετήθειτε γιατί αλλιώς θα πρέπει να σας παραιτήσουμε........
image description amva | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:39 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΟΥΝ 6 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΟΥΝ!!!! Έχουμε βαρεθεί σε αυτό το υπο-κράτος με τους ανθυποιθυνόντες να γίνονται τα πάντα πρόχειρα και ανοργάνωτα. Μα δεν υπάρχει καθόλου ευθιξία, δεν έχει μείνει καθόλου τσίπα? Μόνο τα χρήματα του κοσμάκη θέλουν να ρουφάνε από το αγροτεμάχιο στο χωριό. Οι βίλες των off-shore και οι δικές τους μένουν ομως πάντοτε για κάποιον περίεργο λόγο αλώβητες...
image description THEMISTOKLIS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:55 μ.μ. | Reply
Δεν ξέρουν τι τους γίνεται
Οτι προχειρότερο σε αυτήν την χώρα γίνεται
image description dhatzi | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:51 μ.μ. | Reply
O εμπαιγμός δεν έχει τέλος! Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ στην χώρα της μπανανίας που ζούμε, είναι ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ καθε προσπάθεια αποστολής Ε9 μεχρι να φτιάξουν ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ! Αν δει ο ΧαροΘεοχάρης και συναυτώ, ότι δεν στέλνονται Ε9 θα φροντίσουν το σύστημα να πετάει. Διαφορερικά και μέχρι τις 26/09 τα ίδια θα λέμε.....
image description SARAKINOS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:39 μ.μ. | Reply
Οι κύριοι που δώσανε την παράταση μιλάνε για 6 μέρες, δηλαδή και το Σ/Κ ! Αναρωτιέμαι αν οι ίδιοι πάνε στα σπίτια τους, στα παιδιά τους το Σ/Κ...Το ίδιο ερώτημα θέλω να απευθύνω και στους συναδέλφους που πάσχισαν να πάρουν και επαίρονται για αυτό, την γελοία παράταση των 6 ημερών. Και να ρωτήσω αν και εκείνοι δουλεύουν από τα μεσάνυχτα ως το πρωϊ. Ας μη βγαίνουμε στα κεραμίδια να φωνάζουμε ότι πετύχαμε το ελάχιστο από αυτά που μας οφείλουν...
image description asteras5 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:19 μ.μ. | Reply
Δηλαδή τώρα ο κύριος ΓΓΠΣ τηλεφώνησε στην Τροϊκα και ζήτησε μία εβδομάδα παράταση? Και ο Tomsen είπε οκ????
image description ELKO | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:56 μ.μ. | Reply
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ του ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!(επειδη η βλακεια ειναι μεταδοτικη)

LKOSMAS1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:46 π.μ. | Reply
Καλά να πάθουμε τρεξτε οσο μπορειτε συνάδελφοι.
Εγω προτείνω συναδελφοι διαγραφή όλων των στοιχειων απο τουσ πινακεσ Ε9 να δουμε τι φορο θα βγάλουν μετά για πληρωμη......
.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟ Ε9. και οχι αυτα που εχει εισπραξει απο πελατες η δεν τους εχει ρωτησει.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ .....
image description el | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:29 μ.μ. | Reply
Ηρεμαα...... ήρεμααααα..... Κανείς δε σε εβρισε!!!
image description ThomasTaf | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:16 μ.μ. | Reply
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ 23:59:59 ΤΗΣ 20/09/2013
image description DAS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:41 μ.μ. | Reply
Παραταση δίνεις όταν κάτι δουλεύει , όταν κάτι δεν δουλεύει πρώτα το φτιάχνεις και μετά το ανακοινώνεις , προς το παρόν ,...... Error 503--Service Unavailable
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.4 503 Service Unavailable

The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading or maintenance of the server. The implication is that this is a temporary condition which will be alleviated after some delay. If known, the length of the delay may be indicated in a Retry-After header. If no Retry-After is given, the client SHOULD handle the response as it would for a 500 response.

Note: The existence of the 503 status code does not imply that a server must use it when becoming overloaded. Some servers may wish to simply refuse the connection.
image description elina1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:22 μ.μ. | Reply

ethnosimo




Προσωρινά μη διαθέσιμη/ο υπηρεσίας/εγγράφου

H υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε δεν είναι διαθέσιμη/ο προσωρινά.



Τhe service or the document you requested is not currently available.

Τώρα μόλις αυτό βγήκε στην οθόνη μου όταν χτύπησα Ε9. Λοιπόν επειδή τους βαρέθηκα, τους σιχάθηκα και ξεπέρασα τα όριά μου, σταματάω εδώ. ΤΕΡΜΑ!!!!!! ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΑΛΛΑ Ε9. ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!!!! ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ!!!
image description NANDRO79 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 12:49 μ.μ. | Reply
ΣΚ δεν κανω Ε9, τακτοποιω τις αλλες δουλειες μου (ΑΠΔ, συγκεντρωτικες κλτ) και απο Δευτερα αναλογως αν εχω χρονο και δουλευει το συτημα θα αναλαβω να κανω καποια.(δεν ελπιζω οτι το συστημα θα με αφηνει να κανω πανω απο 1-2 την ημερα ετσι και αλλιως). Αν δεν προλαβαινω δεν καντω ΟΥΤΕ ΕΝΑ. ας τα κανει ο κυριος Θεοχαρης και τα αλλα σαινα του Υπουργειου
image description markos347 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:13 μ.μ. | Reply
Εάν υποθέσουμε πως είναι εφικτό το χρονοδιάγραμμα (που δεν είναι), λείπουν κάποιοι βασικοί παράγοντες...ο παράγοντας κούραση αγνοείται εντελώς στο υπόδειγμα, ο παράγοντας σύστημα δεν έχει ληφθεί υπόψιν, ο παράγοντας ζωή/οικογένεια/ελεύθερος χρόνος και πάλι δεν έχει ληφθεί υπόψιν, ο παράγοντας άλλων φοροτεχνικών & φορολογικών υποχρεώσεων αμελείται, και τέλος ο παράγοντας υπακοή σε αντισυνταγματικές ή αυθαίρετες υπουργικές αποφάσεις δεν έχει εξεταστεί ορθά. Η καταληκτική ημερομηνία δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα...
Οι φορολογούμενοι δεν είναι έτοιμοι...λείπουν επιμετρήσεις...λείπουν συμβόλαια...λείπουν φορολογούμενοι...λείπει το σύστημα...απουσιάζει η "λογική"...ο καθένας κάνει ότι θέλει...σύγχρονη αναρχία με δόσεις φασισμού...
image description elenaki29 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:16 μ.μ. | Reply
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ Ε9 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΡΜΑ Ο ΜΑΖΟΧΙΣΜΟΣ. ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΣΠΡΙΣΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ Ε9. ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ????????????
ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ΄ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΕΙΓΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΜΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΕΙΓΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
image description elenaki29 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:39 μ.μ. | Reply
ΔΙΟΡΘΩΣΗ ......όπως όλοι μας ..............
είναι το μπλόκ τούτο (εννοώ το site της επικοινωνίας των ταλαίπωρων λογιστών)
Ευχαριστώ
image description elina1 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:34 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΩΤΑΣ. ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΖΩΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΗΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ? ΟΧΙ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ!
image description xristosmixa | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:57 μ.μ. | Reply
ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ Ε9...ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΚΩΛΟΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ...ΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.
image description ΓΙΩΤΗΣ | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:02 μ.μ. | Reply
θα κανω λιγο τον συνηγορο του διαβολου ... φωναζουμε οτι ειναι κοροιδια η παραταση λιγων ημερων αφου το συστημα δεν δουλευει και θα κανουμε και θα δειξουμε....αλλα μπορει να μας απαντησει το υπουργειο οτι αν συνεχισετε να στελνετε ε9 μεταμεσονυκτια οπως κανετε τοσες μερες θα προλαβετε...θα εχει αδικο μετα?
image description Tester | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:05 μ.μ. | Reply
Προφανώς και κάνουν πλάκα.Δεν μπορεί να τα εννοούν αυτά...Δηλαδή σε μια βδομάδα τι θα έχει αλλάξει;;;Οι άνθρωποι εκεί στο πλατεία Συντάγματος ζουν στον δικό τους εικονικό κόσμο!
image description isozygio | Σεπτεμβρίου 20, 2013 1:27 μ.μ. | Reply
Τόσα χρόνια που υποβάλαμε χειρόγραφες δηλώσεις Ε9 αρχικές, τροποποιητικές, μηδενικές κλπ πληκτρολογούσαν μόνο το 20%.Κι αυτό όλο λάθη. Ό,τι δεν κάνανε επί 10 ΧΡΟΝΙΑ οι Αρμόδιοι, το ζητάνε τώρα να γίνει από μας σε 10 ΜΕΡΕΣ. Άσε τα επιπρόσθετα στοιχεία που απαιτούν. δεξιά από το ρέμα, μπροστά από το εκκλησάκι του Αη Γιώργη.... σε ποιό ΔΔ του Καποδίστρια? Το μικρό σπίτι στο λιβάδι έχει ρεύμα? πόσα παράθυρα έχει? Πόσα εκατοστά απέχει από το τελευταίο σπίτι? Ελλάς το μεγαλείο σου.
image description armos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 2:16 μ.μ. | Reply
μάλλον δεν πρόλαβε ο θεοχάρης να κάνει το δικο του ε9 . εξ ου και η παράταση.
image description NickMastro | Σεπτεμβρίου 20, 2013 2:31 μ.μ. | Reply
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ Ε9. ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΑΛΛΑ.
image description mariahat | Σεπτεμβρίου 20, 2013 4:06 μ.μ. | Reply
Συνεχίζω να αδιαφορώ πλήρως. Δεν δίνω ούτε ένα λεπτό για την υποβολή του Ε9.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο