Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Προς νέα παράταση η υποβολή Ε9

Όπως σχετικά ανάρτησε ο Γενικός Γραμματέας  Κος Θεοχάρης πριν από λίγα λεπτά στο Tweeter, γίνεται προσπάθεια για να συμφωνηθεί παράταση.
Ωστόσο η όποια παράταση δοθεί δεν θα έχει κανένα αποτέλεσμα εάν ταυτόχρονα δεν συνδυαστεί με την εύρυθμη λειτουργία της εφαρμογής.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description xristoseyag | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:43 π.μ. | Reply
ΕΕΕΕ ΜΕ ΤΟ ΤΟΥΙΤΕΡ ΣΟΥ..ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΙΞΕΙ...ΟΧΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΙΤΗΣΗ ΣΟΥ...ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
image description DANIL | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:51 π.μ. | Reply
Τώρα δεν θέλουμε εμείς παράταση!
image description jetring | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:59 π.μ. | Reply
αλήθεια ο κύριος γενικός με ποιον προσπαθει να συμφωνήσει? με τους συνεργάτες του?
η με κάποιον αλλόν???

μήπως με την ΤΡΟΙΚΑ???
μήπως μα το λένε κατάμουτρα οτι δέν κανουμε ΠΛΕΟΝ κουμάντο στην χώρα μας???
μηπως εχει συντελεστει ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ????

ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ????????????????????????? ΤΙ ΛΕΕΙ??????????????
image description foibos | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:45 π.μ. | Reply
δεν χρειαζεται μονο παραταση ....το συστημα να φτιαξουν να δουλευει ..
για ονομα πια .... τριτοκοσμικοι εχουμε καταντησει
image description NIKOSPETSAS | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:10 π.μ. | Reply
Όχι παράταση και μάλιστα έως Δευτέρα 8 πμ αλλά ΠΑΡΑΊΤΗΣΗ ΤΏΡΑ. Να κλείσει το Ε9 σήμερα, να το φτιάξουν και να το ανοίξουν πάλι για 15 ημέρες όταν όμως θα λειτουργεί κανονικά. Αυτό πρέπει να γίνει - να μην κρύβεται ο κύριος Θεοχάρης πίσω από παρατάσεις "για την διευκόλυνση των φορολογουμένων" ...
image description ΧΑΡΙΛΑΟΣ | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:51 π.μ. | Reply
Γράψτε το σχόλιό σας εδώ.
image description antygoni | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:52 π.μ. | Reply
Δεν θελουμε παραταση αλλα ενα συστημα που να λειτουργει . Φτανει πια η κοροιδια και η μεταπτωση των ευθυνων στους πολιτες . Δεν μας κανετε χάρη . Ελεγξτε ποσα λαθη εγιναν τις τελευταιες δυο ημερες με το να μπαινουμε αθελα μας σε αλλους φορολογουμενους και πιθανοτατα να μεταβαλλουμε και να διαγραφουμε ακινητα ασχετων φορολογουμενων. Αποδοση ευθυνων για ενα συστημα που δεν λειτουργει , τοσα χρηματα εδοθησαν για αναβαθμιση , που ειναι οι Εισαγγελεις ?
image description DC998147798 | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:15 π.μ. | Reply
Λέτε να δώσει παράταση για το Σ/Β και μόνο; Να μου καει το PC αν κάτσω και περάσω μια δήλωση.
¨ολο το καλοκαίρι τον "έχουμε πιει" για τα καλό. ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ - τέρμα τα αστεία.
image description PHNELOPH | Σεπτεμβρίου 20, 2013 11:56 π.μ. | Reply
Να δουμε πότε θα πέσει και κανένα κεφάλι στο Υπουργειο οικονομικών με τους ανίκανους εκεί μέσα και δεν αναφέρομαι στον κ.Θεοχάρη γιατί κι αυτός εντολές εκτελεί. Αλλά ο συγκεκριμένος έπρεπε τουλάχιστον να παραιτηθεί!!!! Δεν επιτρέπεται να ρισκάρουμε την δουλειά μας τους πελάτες μας σε τοσο δύσκολους καιρούς με ευθύνες και υποχρεώσεις δικές τους.Και συμφωνώ θα έπρεπε να έχει επέμμβει εισαγγελέας στην ιστορία με το Ε9. Για εναν πολύ σημαντικό για μένα πελάτη το έριξα χθές στις 2,30 τα ξημερώματα γιατί γύρω στη 1,15 άρχισε να έχουμε μπαίνει. Θεωρώ εξεφτελισμό μετά από 34 χρόνια στο επάγγελμα να αναγκαζόμαστε να δουλεύουμε κάτω από τέτοιες συνθήκες.. Σε λίγο θα ντρεπόμαστε να πούμε τι δουλειά κάνουμε, Φοροτεχνικοί με δικά μας γραφεία τόσα χρόνια!!!! Και ξέρεται κ.Θεοχάρη είμαστε και μητέρες και έχουμε και οικογένειες και δεν έχουμε όλοι την ευκαίρεια να δουλεύουμε μετά τις 12 το βράδυ πίνοντας ουισκάκι.....Κάντε το να δουλέψει και να βγάζει το ακίνητο σε 2 λεπτά και μετά βάλτε καταληκτικές ημερομηνίες.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο