Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Πάνω από 710.000 δηλώσεις Ε9 έχουν υποβληθεί μέχρι σήμερα

710.000 χιλιάδες δηλώσεις Ε9 είχαν υποβληθεί μέχρι και το βράδυ της τετάρτης  όπως σχετικά ανέφερε ο Γενικός Γραμματέας Δημοσίων Εσόδων Κος Θεοχάρης.

Τα προβλήματα της εφαρμογής δεν έχουν επιλυθεί πλήρως, ωστόσο εχθές δύο ημέρες μόλις πριν εκπνεύσει η προθεσμία υποβολής του Ε9, παρουσιάστηκαν κάποιες βελτιώσεις, με αποτέλεσμα η ΓΓΠΣ να δεχθεί από τις 10:00 το πρωί  έως και τις 13:00 και από τις 18:00 μμ έως τις 22:00 τον μεγαλύτερο αριθμό δηλώσεων των τελευταίων ημερών.

Δυστυχώς ακόμα και εάν η εφαρμογή υποβολής Ε9 λειτουργήσει πλήρως για τις επόμενες δύο ημέρες, θεωρούμε απίθανο να μπορέσουν να υποβληθούν εγκαίρως οι δηλώσεις από όλους τους υπόχρεους, καθώς ο χρόνος που χάθηκε όταν η εφαρμογή δεν λειτουργούσε ή υπολειτουργούσε, δεν μπορεί να αναπληρωθεί μέχρι την 20η Σεπτεμβρίου.

Θα πρέπει επίσης το ΥΠ.ΟΙΚ. να λάβει υπόψιν ότι πολλοί επαγγελματίες αλλά και απλοί φορολογούμενοι δεν έχουν την δυνατότητα να βρίσκονται μπροστά από έναν υπολογιστή περιμένοντας τις όποιες ώρες η εφαρμογή θα είναι διαθέσιμη και πλήρως λειτουργική.

Ελπίζουμε ότι αυτή την φορά το ΥΠ.ΟΙΚ θα αναγνωρίσει τις αδυναμίες του συστήματος, και θα πράξει ανάλογα.

Τέλος σημειώνουμε ότι μετά την υποβολή του Ε9, αναμένεται να ανοίξει και η εφαρμογή για τις διορθώσεις ΦΑΠ.


 



 




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description jkpoodos | Σεπτεμβρίου 19, 2013 8:08 π.μ. | Reply
ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 30-11-2013 ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΦΑΠ 2010 -2011-2012 .
image description Gfil | Σεπτεμβρίου 19, 2013 9:19 π.μ. | Reply
Καλημέρα, μια ερώτηση αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Σε αγροτεμάχιο υπάρχει ένα μικρό κτίσμα, πρέπει να δηλωθεί και στον πίνακα 1 και στον πίνακα 2 ως επιφάνεια κτισμάτων στο αγροτεμάχιο; Το κτίσμα θα μπορούσε να γίνει κατοικία αλλά προς το παρόν είναι σχεδόν ερείπιο.
Ευχαριστώ.
image description panosoptimus | Σεπτεμβρίου 19, 2013 10:25 π.μ. | Reply
Ναι.
image description TAKHS | Σεπτεμβρίου 19, 2013 10:30 π.μ. | Reply
ΠΑΝΤΩΣ ΕΛΕΧΤΕ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΠΑΛΙ ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΕ 2 Ε9 ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΩΝ !!!!!!!!
image description antygoni | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:36 μ.μ. | Reply
Απο το πρωι με κωδικους πελατων μου μου βγαζει αλλα στοιχεια και ακινητα αλλων φορολογουμενων !!!!
image description SUN | Σεπτεμβρίου 19, 2013 10:07 π.μ. | Reply
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΪ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description vasso | Σεπτεμβρίου 19, 2013 11:26 π.μ. | Reply
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ...
image description C.F.C. | Σεπτεμβρίου 19, 2013 11:15 π.μ. | Reply
Σήμερα τα ψιλοκοπανάει το σύστημα ( λίγο αδράνεια, λίγο ο χάρτης, λίγο η java, κάτι ψιλοerrors ) θα καλοπεράσουμε και σήμερα ...
image description fountos | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:39 μ.μ. | Reply
Το έπαθα κι εγώ το σοκ πριν 'κανα μήνα με το ακίνητο που μου έχει εν ζωή κληροδοτήσει ο πατέρας μου ,πολλά χρόνια τώρα .Εχθές το βράδυ (1-3 πμ) που έλεγχα και υπέβαλα τα Ε9 ήταν όλα οκ
image description antygoni | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:27 μ.μ. | Reply
Απο το πρωι με κωδικους πελατων μου , μου δειχνει αλλα στοιχεια και ακινητα αλλων φορολογουμενων !!!! Ε δεν το ειχα φανταστει αυτο ποτε οτι μπορει να συμβει.
ΕΛΛΑΔΑΡΑ το μεγαλειο σου !
image description access | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:29 μ.μ. | Reply
Antygoni σε μένα εχει μέχρι στιγμής κάνει τα εξίς
ενώ εχω μπεί στο ε-9 του πελάτη διορθώνω τα στοιχεια του ακινήτου και πατώντας ολοκλήρωση βγαζει μηνυμα λάθους και με βάζει σε άλλο ασχετο φορολογούμενο από την αλλη άκρη της Ελλάδας, και μου δίνει τη δυνατότητα να αλλάξω ή να διαγράψω ότι θέλω από το ε-9 του!!!!
Με τρομάζει η σκέψη τι μπορει να κάνει κάποιος στο δικό μου η στα ε9 αλλων ανυποψίαστων φορολογουμένων
Το άλλο παλαβό είναι ότι σε ακίνητο που διορθωσα όταν πάτησα ολοκλήρωση μου το πρόσθεσε 2 φορα στον πίνακα 1 και αναγκάστικα να κάνω διαγραφή του ενός από τα δύο !!!!
Υπάρχει και ένα θετικό, πάει πιο γρήγορα απο χθες αλλα φυσικά εξακολουθεί να με πετάει καθε τρεις και λίγο έξω χωρίς να καταλαβαίνω γιατί....
image description tzog | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:29 μ.μ. | Reply
ρακάτω εμφανίζονται σε λίστα τα μηνύματα για αυτή τη σελίδα.
Σφάλμα
Cannot obtain connection: driverURL = jdbc:weblogic:pool:jdbc/e9InternalDS, props = {EmulateTwoPhaseCommit=false, connectionPoolID=jdbc/e9InternalDS, jdbcTxDataSource=true, LoggingLastResource=false, dataSourceName=jdbc/e9InternalDS}. Nested Exception: java.lang.RuntimeException: Failed to setAutoCommit to true for pool connection. at weblogic.jdbc.wrapper.PoolConnection.init(PoolConnection.java:53) at weblogic.jdbc.pool.Driver.allocateConnection(Driver.java:221) at weblogic.jdbc.pool.Driver.connect(Driver.java:145) at weblogic.jdbc.jts.Driver.getNonTxConnection(Driver.java:658) at weblogic.jdbc.jts.Driver.connect(Driver.java:127) at weblogic.jdbc.common.internal.RmiDataSource.getConnectionInternal(RmiDataSource.java:533) at weblogic.jdbc.common.internal.RmiDataSource.getConnection(RmiDataSource.java:498) at weblogic.jdbc.common.internal.RmiDataSource.getConnection(RmiDataSource.java:491) at oracle.jbo.server.DBTransactionImpl.establishNewConnection(DBTransactionImpl.java:990) at oracle.jbo.server.DBTransactionImpl.getInternalConnection(DBTransactionImpl.java:1418) at oracle.jbo.server.DBTransactionImpl.getPersistManagerConnection(DBTransactionImpl.java:1305) at oracle.jbo.pcoll.PCollManager.ensureConnection(PCollManager.java:486) at oracle.jbo.pcoll.OraclePersistManager.getConnection(OraclePersistManager.java:153) at oracle.jbo.pcoll.OraclePersistManager.retrieve(OraclePersistManager.java:2263) at oracle.jbo.pcoll.PCollNode.activateElemWithId(PCollNode.java:319) at oracle.jbo.pcoll.PCollNode.activateObjWithId(PCollNode.java:409) at oracle.jbo.pcoll.PCollection.elementWithId(PCollection.java:869) at oracle.jbo.server.DBSerializer.activateRootAM(DBSerializer.java:326) at oracle.jbo.server.ApplicationModuleImpl.activateState(ApplicationModuleImpl.java:6269) at oracle.jbo.server.ApplicationPoolMessageHandler.doPoolMessage(ApplicationPoolMessageHandler.java:222) at oracle.jbo.server.ApplicationModuleImpl.doPoolMessage(ApplicationModuleImpl.java:8995) at oracle.jbo.common.ampool.ApplicationPoolImpl.sendPoolMessage(ApplicationPoolImpl.java:4603) at oracle.jbo.common.ampool.ApplicationPoolImpl.prepareApplicationModule(ApplicationPoolImpl.java:2533) at oracle.jbo.common.ampool.ApplicationPoolImpl.doCheckout(ApplicationPoolImpl.java:2343) at oracle.jbo.common.ampool.ApplicationPoolImpl.doCheckout(ApplicationPoolImpl.java:2378) at oracle.jbo.common.ampool.ApplicationPoolImpl.useApplicationModule(ApplicationPoolImpl.java:3242) at oracle.jbo.common.ampool.SessionCookieImpl.useApplicationModule(SessionCookieImpl.java:572) at oracle.jbo.http.HttpSessionCookieImpl.useApplicationModule(HttpSessionCookieImpl.java:234) at oracle.jbo.common.ampool.SessionCookieImpl.useApplicationModule(SessionCookieImpl.java:505) at oracle.jbo.common.ampool.SessionCookieImpl.useApplicationModule(SessionCookieImpl.java:500) at oracle.adf.model.bc4j.DCJboDataControl.initializeApplicationModule(DCJboDataControl.java:516) at oracle.adf.model.bc4j.DCJboDataControl.getApplicationModule(DCJboDataControl.java:862) at oracle.adf.model.binding.DCBindingContainer.findDataControl(DCBindingContainer.java:1642) at oracle.adf.model.binding.DCIteratorBinding.initDataControl(DCIteratorBinding.java:2472) at oracle.adf.model.binding.DCIteratorBinding.getDataControl(DCIteratorBinding.java:2416) at oracle.adf.model.binding.DCIteratorBinding.refresh(DCIteratorBinding.java:4326) at oracle.adf.model.binding.DCExecutableBinding.refreshIfNeeded(DCExecutableBinding.java:341) at oracle.adf.model.binding.DCIteratorBinding.getEstimatedRowCount(DCIteratorBinding.java:3686) at oracle.adf.model.binding.DCIteratorBinding.internalGet(DCIteratorBinding.java:4510) at oracle.adf.model.binding.DCExecutableBinding.get(DCExecutableBinding.java:115) at javax.el.MapELResolver.getValue(MapELResolver.java:196) at com.sun.faces.el.DemuxCompositeELResolver._getValue(DemuxCompositeELResolver.java:173) at com.sun.faces.el.DemuxCompositeELResolver.getValue(DemuxCompositeELResolver.java:200) at com.sun.el.parser.AstValue.getValue(AstValue.java:138) at com.sun.el.parser.AstGreaterThan.getValue(AstGreaterThan.java:54) at com.sun.el.parser.AstOr.getValue(AstOr.java:54) at com.sun.el.ValueExpressionImpl.getValue(ValueExpressionImpl.java:206) at org.apache.myfaces.trinidad.bean.FacesBeanImpl.getProperty(FacesBeanImpl.java:68) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.getBooleanProperty(UIXComponentBase.java:1204) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.isRendered(UIXComponentBase.java:423) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:793) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at oracle.adf.view.rich.component.rich.layout.RichPanelBox.processDecodes(RichPanelBox.java:211) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent.access$001(ContextSwitchingComponent.java:41) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent$2.run(ContextSwitchingComponent.java:112) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent._processPhase(ContextSwitchingComponent.java:361) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent.processDecodes(ContextSwitchingComponent.java:115) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent.access$001(ContextSwitchingComponent.java:41) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent$2.run(ContextSwitchingComponent.java:112) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent._processPhase(ContextSwitchingComponent.java:361) at oracle.adf.view.rich.component.fragment.ContextSwitchingComponent.processDecodes(ContextSwitchingComponent.java:115) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXForm.processDecodes(UIXForm.java:76) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildrenImpl(UIXComponentBase.java:986) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.decodeChildren(UIXComponentBase.java:972) at org.apache.myfaces.trinidad.component.UIXComponentBase.processDecodes(UIXComponentBase.java:797) at javax.faces.component.UIComponentBase.processDecodes(UIComponentBase.java:1029) at javax.faces.component.UIViewRoot.processDecodes(UIViewRoot.java:541) at oracle.adfinternal.view.faces.lifecycle.LifecycleImpl$ApplyRequestValuesCallback.invokeContextCallback(LifecycleImpl.java:1278) at oracle.adfinternal.view.faces.lifecycle.LifecycleImpl._executePhase(LifecycleImpl.java:324) at oracle.adfinternal.view.faces.lifecycle.LifecycleImpl.execute(LifecycleImpl.java:186) at javax.faces.webapp.FacesServlet.service(FacesServlet.java:265) at weblogic.servlet.internal.StubSecurityHelper$ServletServiceAction.run(StubSecurityHelper.java:227) at weblogic.servlet.internal.StubSecurityHelper.invokeServlet(StubSecurityHelper.java:125) at weblogic.servlet.internal.ServletStubImpl.execute(ServletStubImpl.java:301) at weblogic.servlet.internal.TailFilter.doFilter(TailFilter.java:26) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.adf.model.servlet.ADFBindingFilter.doFilter(ADFBindingFilter.java:205) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.adfinternal.view.faces.webapp.rich.RegistrationFilter.doFilter(RegistrationFilter.java:106) at org.apache.myfaces.trinidadinternal.webapp.TrinidadFilterImpl$FilterListChain.doFilter(TrinidadFilterImpl.java:446) at oracle.adfinternal.view.faces.activedata.AdsFilter.doFilter(AdsFilter.java:60) at org.apache.myfaces.trinidadinternal.webapp.TrinidadFilterImpl$FilterListChain.doFilter(TrinidadFilterImpl.java:446) at org.apache.myfaces.trinidadinternal.webapp.TrinidadFilterImpl._doFilterImpl(TrinidadFilterImpl.java:271) at org.apache.myfaces.trinidadinternal.webapp.TrinidadFilterImpl.doFilter(TrinidadFilterImpl.java:177) at org.apache.myfaces.trinidad.webapp.TrinidadFilter.doFilter(TrinidadFilter.java:92) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.security.wls.filter.SSOSessionSynchronizationFilter.doFilter(SSOSessionSynchronizationFilter.java:276) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter$1.run(JpsAbsFilter.java:111) at oracle.security.jps.util.JpsSubject.doAsPrivileged(JpsSubject.java:313) at oracle.security.jps.ee.util.JpsPlatformUtil.runJaasMode(JpsPlatformUtil.java:413) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter.runJaasMode(JpsAbsFilter.java:94) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter.doFilter(JpsAbsFilter.java:161) at oracle.security.jps.ee.http.JpsFilter.doFilter(JpsFilter.java:71) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter$1.run(JpsAbsFilter.java:111) at oracle.security.jps.util.JpsSubject.doAsPrivileged(JpsSubject.java:313) at oracle.security.jps.ee.util.JpsPlatformUtil.runJaasMode(JpsPlatformUtil.java:413) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter.runJaasMode(JpsAbsFilter.java:94) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter.doFilter(JpsAbsFilter.java:161) at oracle.security.jps.ee.http.JpsFilter.doFilter(JpsFilter.java:71) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at oracle.dms.servlet.DMSServletFilter.doFilter(DMSServletFilter.java:136) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at weblogic.servlet.internal.RequestEventsFilter.doFilter(RequestEventsFilter.java:27) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:56) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext$ServletInvocationAction.wrapRun(WebAppServletContext.java:3730) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext$ServletInvocationAction.run(WebAppServletContext.java:3696) at weblogic.security.acl.internal.AuthenticatedSubject.doAs(AuthenticatedSubject.java:321) at weblogic.security.service.SecurityManager.runAs(SecurityManager.java:120) at
image description tzog | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:59 μ.μ. | Reply
Συγνώμη για το παραπάνω σχόλιο κε Θεοχάρη αλλά αυτό μου βγάζει.
Επίσης να κάνω ένα σχόλιο αλά Καμένου: Άντε γα@@θείτε ...πολιτικά εννοώ..
image description gkazan | Σεπτεμβρίου 19, 2013 12:58 μ.μ. | Reply
Και μην ξεχνίομαστε ε;;;

Σήμερα 19/09 από 4-9 μμ το σύστημα κάνει reboot και disk defragment...

Κατα τ' άλλα, 20/09 τα μεσάνυχτα θα κλείσει... Ο Τουίτης ειναι πληροφορικάριος και δεν ξέρει για debugging και πως γίνεται έλεγχος και εγκατάσταση συστημάτων, με τεστ εικονικών συνδέσεων, για να δουν τα πραγματικά όρια του συστήματός και των τηλεπικοινωνιακών γραμμών τους...
Μεγάλε, έλα να δεις στο intranet του γραφείου που πάνε όλα σφαίρα, αν βέβαια η σύνδεση με το Internet σέρνεται, δεν παίζει και τίποτα, πρόβλημα έχω μόνο όταν πάω να μπω στα προγράμματα του γραφέιου μου από το σπίτι... Αν έρθω όμως στο γραφείο, θα "πετάνε" όλα... Βέβαια θα χάσω χρόνο και χρήμα σε μετακινήσεις, θα "ξεσπιτωθώ" βραδιάτικα... Αλλά το σύστημα θα "πετάει"...
image description tzog | Σεπτεμβρίου 19, 2013 1:24 μ.μ. | Reply
Παρακάτω εμφανίζονται σε λίστα τα μηνύματα για αυτή τη σελίδα.
Σφάλμα
Έληξε ο χρόνος αναμονής μιας αίτησης κατά την αναμονή για επιστροφή ενός πόρου στο χώρο συγκέντρωσης πόρων, model.module.AppModuleLocal.
Σφάλμα
java.lang.NullPointerException


Μεγάληηηηηη ποικιλία μηνυμάτων,,,,,,,,
image description tzog | Σεπτεμβρίου 19, 2013 1:40 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.


Πάρε και αυτό χαρούλη και κάνε χαρούλες........
image description magel | Σεπτεμβρίου 19, 2013 1:40 μ.μ. | Reply
αλλαζει ξαφνικα ο υποχρεος και δηλωνουμε ακινητα σε αγνωστους. Αντε και σε καλη μερια.
image description DC099818185 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 1:12 μ.μ. | Reply
Και σε μένα έτυχε αλλαγή φορολογουμένου!!
Τώρα έχω και νέο σφάλμα:
Δε βρέθηκε ο χρήστης με το όνομα χρήστη user35................
Καλό???
image description manoskaran | Σεπτεμβρίου 19, 2013 2:10 μ.μ. | Reply
Σήμερα καταχωρούσα ακίνητο στην μερίδα μου και όταν πάτησα οριστικοποίηση καταχώρησης του ακινήτου, αυτό προστέθηκε στην μερίδα άλλου φορολογούμενου.
Ευτυχώς το κατάλαβα και το διέγραψα.
Έχει να γίνει χαμός!!!!!!!
image description DC997908072 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 3:26 μ.μ. | Reply
TO ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΓΩ
image description elina1 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 3:50 μ.μ. | Reply
και εμένα χθες εμφανίστηκαν 10 ακίνητα σε καρτέλλα φορολογούμενου που τα έχει κάνει γονικές παροχές εδώ και 15 χρόνια! Και του χρόνου!!!!!
image description DC099818185 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 6:33 μ.μ. | Reply
Αυτή τη στιγμή πάντως δε λειτουργεί τίποτα.
image description jkpoodos | Σεπτεμβρίου 19, 2013 7:31 μ.μ. | Reply
TO E9 EINAI H ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description dRf | Σεπτεμβρίου 19, 2013 7:14 μ.μ. | Reply
Τι κάνει μέρα- νύχτα τσικ, τσικ, τσικ, τσικ, και μετά βρίζει;
Ένας λογιστής που κάθεται σα μ@@@κ@ς μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή προσπαθώντας να μπει στη εφαρμογή του Ε9!!!!
image description despina | Σεπτεμβρίου 19, 2013 7:28 μ.μ. | Reply
Συνεχίζει να μην δουλεύει!!! Έλεος πια!!!
image description 111 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 8:11 μ.μ. | Reply
Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.
image description 111 | Σεπτεμβρίου 19, 2013 8:03 μ.μ. | Reply
ΠΟΙΑ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ!!!!!!!!!!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο