Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις
Αλλες ειδήσεις

Ανακοίνωση Π.Ο.Φ.Ε.Ε. σχετικά με την υποβολή συγκεντρ. καταστάσεων για διακοπή δραστηρ. εντός της χρήσης του έτους 2013

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Π.Ο.Φ.Ε.Ε.
ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 42 - 46 - ΑΘΗΝΑ 104 34
ΤΗΛ: 210 8253445 - FAX: 210 8253446 * Ε - Μail: [email protected]
ΑΠ.ΑΝΑΓ. ΠΟΛ.ΠΡΩΤ.ΑΘΗΝΩΝ 2923/94 ΚΑΙ ΑΡ.ΚΑΤ. 545/4787/94

Τρίτη, 30 Ιουλίου 2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Όσο αφορά τα μηνύματα  που είχαμε σε σχέση με την υποβολή συγκεντρωτικών καταστάσεων φορολογουμένων οι οποίοι διέκοψαν τις δραστηριότητες τους εντός της χρήσης του έτους 2013, σας γνωρίζουμε ότι ισχύουν οι διατάξεις του ΚΦΑΣ των παραπάνω συγκεντρωτικών με την οποία ορίζεται ως λήξη η 25/6/2014 και όχι η 29/7/2013 που προτείνει το σύστημα.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description ΑΓΡΙΝΙΟ | Ιουλίου 30, 2013 2:41 μ.μ. | Reply
ΡΕ ΔΕ ΦΤΥΤΕ ΤΑ ................. ΠΟΦΕΕ
image description Your Name | Ιουλίου 30, 2013 2:30 μ.μ. | Reply
χαχαχαχαχαχαααα
image description nikos | Ιουλίου 30, 2013 2:57 μ.μ. | Reply
καλα παιδια κοντεψα να πεσω απο τη καρεκλα! Απο ολο αυτο το χαμο που γινεται με τις δηλωσεις, μετα απο 10 μερες μουγγα βγηκε η Π.Ο.Φ.Ε.Ε να βγαλει ανακοινωση για αυτο? τι πινουν και δεν μας δινουν? ξυπνατε ρε χαιβανια δεν βρεχει οι λογιστες ειναι που σας φτυνουν ομαδικα! ουστ απο εδω ρε κοπροσκυλα
image description ΑΓΡΙΝΙΟ | Ιουλίου 30, 2013 2:00 μ.μ. | Reply
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΚΕΙ ΡΕ ΛΑΤΕΡΝΕΣ..........
image description WILL, | Ιουλίου 30, 2013 2:39 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΒΓΑΖΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ.ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΛΑ ΤΙΠΟΤΑ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
image description 2 | Ιουλίου 30, 2013 2:39 μ.μ. | Reply
ειλικρινά σας είμαι υπόχρεος
image description georgiosk | Ιουλίου 30, 2013 2:52 μ.μ. | Reply
Καλώς τα παιδιά, που χαθήκατε;
image description ΚΑΤΥ | Ιουλίου 30, 2013 2:40 μ.μ. | Reply
Μηπως υπάρχει κανένας ξεχασμένος κωδικος στο Ε1 που δεν το έχουμε αντιληφθει για να μας ενημερώσετε
image description ΠΡΩΗΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΑΚΟΣ | Ιουλίου 30, 2013 2:43 μ.μ. | Reply
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

....ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2043!!!
image description Dimitris | Ιουλίου 30, 2013 2:02 μ.μ. | Reply
Τι να πεί κανείς για την αντίλειψή τους?εκτός και αν είναι καθαρά θεωρητικοί οι τύποι και δεν έχουν καμία ανάμιξη με όλο αυτό που γίνεται.
image description MAX | Ιουλίου 30, 2013 2:56 μ.μ. | Reply
ΟΛΟΙ ΤΣΙΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΝΙΑΟΥ
image description dRf | Ιουλίου 30, 2013 5:15 μ.μ. | Reply
ΠΟΦΕΕ ΖΕΙΣ; ΖΕΙΣ; ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΑΝΩΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.
ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ "ΣΦΟΡΔΗΣ ΔΙΑΜΑΧΗΣ" ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΒΑΨΕΙ ΑΥΓΑ ΜΕ ΠΟΡΔΕΣ.
ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ, ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!
image description ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ | Ιουλίου 31, 2013 9:41 π.μ. | Reply
Μήπως κάποια στιγμή να πούμε και ένα μπράβο στην ΠΟΦΕΕ που παρόλο τις δύσκολες συνθήκες δίνει τις μάχες της και καταφέρνει σημαντικά πράγματα για το επάγγελμά μας; Αλλά μόνο παράπονα είμαστε για να κάνουμε.
image description opy | Ιουλίου 31, 2013 6:11 μ.μ. | Reply
Η ποφεε ζει μια χαρα και οτι κάνει ξερει γιατί το κάνει, ακολουθάει το συστημα ποφεε το βραδυ οεε το πρωι, τοσα χρόνια το κανει ο οεε το συστημα του χαζου αλλα τα λεφτα τα βουταει, ειπαν και οι οεεδες να το κανουν αντιγραφη σαν ποφεεδες.Τιποτα τυχαίο ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΠΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΠΗ
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • ΑΓΡΟΤΕΣ
Up
Close
Close
Κλείσιμο