Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Ανοικτή θα μείνει η εφαρμογή για τις δηλώσεις και μετά την λήξη των καταληκτικών ημερομηνιών

Ανοικτή θα μείνει η εφαρμογή για τις δηλώσεις και μετά την λήξη των καταληκτικών ημερομηνιών

Οπως δήλωσε ο Γενικός Γραμματέας κος  Θεοχάρης η ΓΓΠΣ θα δέχεται κανονικά τις δηλώσεις, και μετα την λήξη των καταλητκικών ημερομηνιών, χωρίς όμως να έχει αποφασιστεί εάν οι δηλώσεις αυτές θα εκκαθαρίζονται ως εμπρόθεσμες ή ως εκπρόθεσμες.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description horatatzis | Ιουλίου 28, 2013 1:21 π.μ. | Reply
Aς το ειχαν ανοιξει στις ημερομηνιες που επρεπε και ας αφησουν αυτες τις χάρες για να τους παρακαλαμε για αλλη μια φορα να τις δεχτουν ως εμπροθεσμες.Και τωρα το ξερουμε το παραμυθι ανακοινωσεις απο εδω ανακοινωσεις απο εκει κ ουσια μηδεν κ παλι
image description α | Ιουλίου 28, 2013 1:24 π.μ. | Reply
και πιο το νόημα να παραμείνει ανοιχτό το σύστημα αν η δήλωση φύγει ως εκπρόθεσμη; χάρη μας κάνει ο θεοχάρης;
image description Aggelika | Ιουλίου 28, 2013 1:00 π.μ. | Reply
αλλα λογια ν αγαπιομαστε! ας ανοιγαν το "πετυχημενο" συστημα τους εγκαιρα για να ειμαστε κ εμεις ηρεμοι να κανουμε την δουλεια μας σωστα κ με ψυχραιμια! ετσι θα παει ως το τελος Αυγουστου? Ελεος πια, αηδια καταντησε πια!
image description Auditor | Ιουλίου 28, 2013 2:16 π.μ. | Reply
Όχι μόνο το σύστημα δεν άνοιξε 01 Φεβρουαρίου, οι βεβαιώσεις αποδοχών και συντάξεων του δημοσίου ήρθαν Μάιο και κάποια μετοχικά κτλ Ιούνιο
image description VALERIANA | Ιουλίου 28, 2013 3:17 π.μ. | Reply
ΩΩΩΩΩ ΤΡΑ ΛΑ ΛΑ!!!!!!!!!!!!!! ΚΥΡΙΕ θεοχαρη εισαι SUPER!!!!!!!!!!!! OUAOU!!!!!!!!!!!!!!
image description εγω | Ιουλίου 28, 2013 9:56 π.μ. | Reply
......................
image description εγω | Ιουλίου 28, 2013 9:29 π.μ. | Reply
κε θεοχαρη..............κλειστε το συστημα οποτε θελετε.................! Σας παρακαλώ εκλογές ποτε θα ανακοινώσετε; Εκεί θα σας περιμένουμε.............και θα αναμετρηθούμε..................! Μην ξεχνάτε οτι όλοι οι φορολογουμενοι περνάνε απο τα χεράκια μας.................! ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!
image description dagalog | Ιουλίου 28, 2013 1:38 μ.μ. | Reply
Γράψτε το σχόλιό σας εδώ.
image description Your Name | Ιουλίου 28, 2013 9:18 π.μ. | Reply
Τουλαχιστον γι του χρονου ας λειτουργησουν ολα καλυτερα...
image description foibos | Ιουλίου 28, 2013 9:42 π.μ. | Reply
ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ
ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!!

image description SARAKINOS | Ιουλίου 28, 2013 9:48 π.μ. | Reply
Ας σταματήσουν επιτέλους οι χρησμοί της Πυθίας. Τι νόημα έχει να υποβάλλω την δήλωση μετά την "παράταση" της ημερομηνίας, που παρά τον νόμο , δόθηκε, όταν δεν ξέρω αν θα γίνουν δεκτές οι αποδείξεις. Αυτό το παιχνίδι της γάτας και του ποντικού πρέπει να σταματήσει. Οταν λέτε ότι το σύστημα θα μείνει ανοιχτό, δεν μπορείτε να μη σημειώσετε αν θα είναι εμπρόθεσμες οι δηλώσεις που θα υποβληθούν κ. Γενικέ. Δεν έχει νόημα και και είναι παράλογο να ανακοινώνετε ότι στην πορεία θα αποφασίσουμε. Τι; Αν θέλουμε να εισπράξουμε πρόστιμα, εφ΄ όσον δεν επαρκούν τα έσοδα από τις δηλώσεις, τότε είναι είναι εκπρόθεσμες, αν όχι, τότε είναι εμπρόθεσμες; Μην παίζετε με την νοημοσύνη μας και αυτήν των πελατών μας, που δεν θα τα βάλουν μαζί σας, αλλά με μας. Δώστε σαφή και γραπτή εγγύηση ότι παρατείνεται η προθεσμία και είναι εμπρόθεσμες οι δηλώσεις, ανεξαρτήτως του ΑΦΜ, ή πείτε ότι αύριο θα είναι εκπρόθεσμα τα 1 & 2 και το βράδυ τα 3 & 4.
image description BLACK | Ιουλίου 28, 2013 10:38 π.μ. | Reply
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΔΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝ ΠΕΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗ ΕΙΣΤΕ ΔΙΑΤΕΘΗΜΕΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
image description ΤΗΟ | Ιουλίου 28, 2013 10:30 π.μ. | Reply
BLACK ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΑΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΕΛΝΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ). ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΟ. ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΦΜ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ. ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ ΑΦΜ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 1,2 ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 12.00, ΤΑ ΑΦΜ 3,4 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00, ΤΑ ΑΦΜ 5,6 ΕΩΣ ΤΙΣ 16.00, ΤΑ 7,8 ΕΩΣ 18.00 ΤΑ 9,0 ΕΩΣ 20.00. ΑΠΟ ΤΙΣ 20.00 ΕΩΣ 00.00 ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΦΜ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΛΑΔΑ
image description sa | Ιουλίου 28, 2013 11:51 π.μ. | Reply
Άρθρο 120: (Ακροτελεύτια διάταξη)

1. Το Σύνταγμα αυτό, που ψηφίστηκε από την E΄ Αναθεωρητική Βουλή των Ελλήνων, υπογράφεται από τον Πρόεδρό της, δημοσιεύεται από τον προσωρινό Πρόεδρο της Δημοκρατίας στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, με διάταγμα που προσυπογράφεται από το Υπουργικό Συμβούλιο και αρχίζει να ισχύει από τις ένδεκα Ιουνίου 1975.
2. O σεβασμός στο Σύνταγμα και τους νόμους που συμφωνούν με αυτό και η αφοσίωση στην Πατρίδα και τη Δημοκρατία αποτελούν θεμελιώδη υποχρέωση όλων των Ελλήνων.
3. O σφετερισμός, με οποιονδήποτε τρόπο, της λαϊκής κυριαρχίας και των εξουσιών που απορρέουν από αυτή διώκεται μόλις αποκατασταθεί η νόμιμη εξουσία, οπότε αρχίζει και η παραγραφή του εγκλήματος.
4. H τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με τη βία.»
ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΗΛΩΣΗΣ (ΦΠΑ-ΦΜΥ-ΑΠΔ-ΣΕΠΕ-ΕΙΣΟΔΗΜΑ κλπ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ....... ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ
image description mg | Ιουλίου 28, 2013 11:42 π.μ. | Reply
Αυτή η δηλωση έιναι η μεγαλύτερη εκδούλευση που μας εχει πουλήσει μέχρι τώρα.Ελπίζω και αναμένω στην πλήρη ανταπόδοση των όσων μας έχουν υποβάλλει μέχρι σήμερα. (Αν καταφέρουμε ποτέ να ενωθούμε σαν κλάδος!)
image description 2433032308 | Ιουλίου 28, 2013 12:26 μ.μ. | Reply
Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error
The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!
image description markos347 | Ιουλίου 28, 2013 1:52 μ.μ. | Reply
Κύριε Θεοχάρη δεν κάνετε για το πόστο που διατελείτε...θα έπρεπε να ήσασταν ξεκάθαρος εφόσον απευθύνεστε σε λογιστές. Καλύτερα ασχοληθείτε με κάτι άλλο, όπου η διπλωματία και ο υπαινιγμός είναι προαπαιτούμενα. Όταν έχουμε να κάνουμε με χρεοπιστώσεις, προθεσμίες, ευθύνες και πρόστιμα, η ακρίβεια είναι αναγκαία. Δεν υπολογίζουμε φόρους στο περίπου...ο τρόπος που αντιμετωπίζεται την κατάσταση δείχνει ξεκάθαρα την ανωριμότητα σας να διαχειριστείτε καταστάσεις υπό πίεση όπως επίσης και το πως εργάζεστε καθημερινώς...

ΥΓ Αυτό που έπρεπε να κάνετε σωστά, δεν το κάνετε, όλα τ' άλλα είναι φρου φρου κι αρώματα.
image description Your Name | Ιουλίου 28, 2013 1:59 μ.μ. | Reply
Τελικα υπαρχει κανενας ανεξαρτητος εισαγγελεας για να πςρεμβει?Δηλαδη ολοι οι εμπλεκομενοι σαυτο το μπαχαλο θς μεινουν ατιμωρητοι?Βεβαια τα χειροτερα Ε9,μηνιαιες συγκεντρωτικες και λοιπα νομοθετηματα εκ του γονατου κι ανευ σκεψεως κι επιπτωσεων θα τα βρουμε μπροστα μας τους προσεχεις μηνες...Ειναι γνωστο πλεον κι εκ των εσω της κυβερνησεως οτι γενικως ολα πανε κατα διαολου......
image description ΒΟΒΟΣ | Ιουλίου 28, 2013 1:18 μ.μ. | Reply
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓ. ΚΑΙ ΟΕ ΜΕ 26% Κ' ΠΡΟΚ.
ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ.
ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ?
image description gr | Ιουλίου 28, 2013 2:41 μ.μ. | Reply
έχουμε τεραστια δυναμη και δεν την αξιοποιουμε να καθεται σουζα ο στρατηγος
image description κωστασ | Ιουλίου 28, 2013 2:01 μ.μ. | Reply
Εμεις φταιμε για αυτα!
image description cris v | Ιουλίου 28, 2013 3:41 μ.μ. | Reply
ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΣΗ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΝΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!
image description ΨΥΧΩΛΟΓΙΣΤΗΣ | Ιουλίου 28, 2013 3:02 μ.μ. | Reply
Τουλάχιστον στο τσίρκο διασκεδάζουμε...
image description baland | Ιουλίου 28, 2013 4:22 μ.μ. | Reply
ΑΥΤΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ.................
image description maria | Ιουλίου 28, 2013 5:55 μ.μ. | Reply
καλοκαιρινη επιστρατευση λογιστων !!!!!!!!!!!!!!!! δεν θα κανετε διακοπες θα δουλευετε 24 ωρες επειδη ετσι θελουμε!!!! ειμαστε η φασιστικη κυβερνηση σας!!!! δε το καταλαβατε ;
image description will. | Ιουλίου 28, 2013 5:25 μ.μ. | Reply
Δεν με πειραζει να δουλευω καλοκαιριατικα.Δεν με πειραζει που δεν εχω κανει διακοπες τα τελευταια δυο χρονια.Με ενοχλει αφανταστα ομως να εχω το Θεοχαρη και τον οποιο Θεοχαρη πανω απ το κεφαλι μου και να μου λεει τελειωσε γρηγορα τα 1,2 να προλαβουμε αυριο τα 3,4 και αν εισαι καλο παιδι θα σου δωσω και τρεις μερουλες εξτρα για να χαλαρωσεις λιγο.Σκλαβοι και φταιχτες απο πανω.Τα παιδια της καρπαζιας
image description wqer | Ιουλίου 28, 2013 6:21 μ.μ. | Reply
τελικα γνωριζει καποιος, αν οι οι δηλωσεις θα εκκαθαριζοντε ως εκπροθεσμες ή ως εμπροθεσμεσ?
image description Dimtris | Ιουλίου 28, 2013 7:07 μ.μ. | Reply
Ο καθενας το μακρυ και το κοντό του, ο δύστυχος συναδελφος wqer από όλα αυτα που διαβασε η απορια του είναι αν ειναι εκπροθεσμες η οχι. Ετσι θα διαμαρτυριθουμε συναδελφε, ελπίζοντας....δεν σε κατηγορω , προσπαθεις να προλαβεις, λογικο ακουγεται.....αν ομως συνεχισεις να δεχεσαι ότι σου επιβάλλουν καποιά στιγμή όσο και να το θελεις δυστυχως δεν θα προλαβεις....και τοτε θα ειναι αργα....διοτι θα εισαι μονος....οπως μονος ειμαι και εγω τωρα που προτεινω να μην κατατεθει ουτε μια δηλωση την δευτερα ως ενδειξη διαμαρτυριας.....συναδελφοι πρέπει να ενωθουμε για να στειλουμε ηχηρο μηνυμα....μονος μου ειμαι τιποτα, μαζι ομως σιγουρα θα καταφερουμε να διεκδικησουμε αυτα που δικαιουμαστε....μην περιμενετε ΠΟΦΕΕ και λοιπες οργανωσεις,συλλόγοι κλπ.να κανουν κάτι, όλοι διαβαζετε αυτο το φορουμ, ελατε ολοι μαζι να αντιδρασουμε, να ακουστουμε. Φανταστειτε την Τριτη να ανακοινωσουν ότι 1000 δηλωσεις εγιναν κατάθεση από τις 150.000 που περιμένουν!!!!!! Εγώ θα το κάνω, για να γελάσουμε κιόλας δεν προλαβαίνω να κάνω κάτι διαφορετικό, έχω ΦΠΑ ,ΑΠΔ, ΙΝΤΡΑΣΤΑΤ και να εκυπωσω βιβλία. Τι να πρωτοκάνω.......απεργία την Δευτερα όλοι!!!!!!
image description bill | Ιουλίου 28, 2013 7:09 μ.μ. | Reply
Γνωριζει κανεις εαν οι δηλωσεις θα εκκαθαριζονται ως εμπροθεσμες ?
image description ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ιουλίου 28, 2013 7:34 μ.μ. | Reply
Όλες οι δηλώσεις του Αυγούστου θα είναι εμπρόθεσμες.
Είναι αδύνατο να συμβεί κάτι διαφορετικό.

image description NTEXTER | Ιουλίου 28, 2013 10:09 μ.μ. | Reply
ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ Κ ΓΕΝΙΚΕ!!!ΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ΤΥΡΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΟΜΗΡΟ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΛΑΔΟ
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ..ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕ!!!
ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ..Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ..
image description σταυροσ | Ιουλίου 28, 2013 10:25 μ.μ. | Reply
Συνάδελφοι
Λάθος πόρτα χτυπάμε. Οι διαμαρτυρίες και τα αιτήματα πρέπει να απευθύνονται στην Τρόικα. Οτι πουν αυτοι θα γίνει. Ακόμα και στο απλό θέμα της ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (και όχι της παράτασης όπως, λανθασμένα, καποιοι λένε) για την υποβολή των δηλώσεων. Κανονικά θα έπρεπε να είχαν τεθεί σε διαθεσιμότητα, σύμφωνα με τον Κωδικα Δημοσίων υπαλλήλων, οι υπάλληλοι του ΥΠΟΙΚ που δεν εφαρμόζουν την σχετική διάταξη.
image description zoi | Ιουλίου 28, 2013 11:57 μ.μ. | Reply
+1
image description SARAKINOS | Ιουλίου 29, 2013 12:22 π.μ. | Reply
Από πότε είμαστε υπό κατοχή, φίλε μου; Αν είναι έτσι, αυτοί θα δώσουν λόγο στην Τρόϊκα, όχι εμείς. Δεν είμαστε υπόδουλοι, όχι ακόμα...
image description DC059607768 | Ιουλίου 29, 2013 1:58 π.μ. | Reply
ερωτηση μεχρι τισ 8,00 θα ειναι ανοικτο το συστημα ? ή 7,00 , ?
γιατι το μυαλο εχει κολλησει και δε θυμαμαι,
image description billakos | Ιουλίου 29, 2013 1:30 π.μ. | Reply
μπορείτε να στείλετε δηλώσεις ή μόνο σε εμένα δοκιμάζονται τα νέυρα; στο τελευταίο στάδιο της υποβολής δε μου δέχεται τα ποσά, αντί του ποσού 4000,00 μου εμφανίζει 4000 και σταματάει η υποβολή!
image description navaho | Ιουλίου 29, 2013 7:13 π.μ. | Reply
Σήμερα 07,27 μόλις έστειλα μηδενική και την πήρε μια χαρά και εκκαθαριστικό μηδενικό μου τύπωσε και όλα ......
image description 123123 | Ιουλίου 29, 2013 10:58 π.μ. | Reply
ΣΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΗΔΕΝΙΣΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ Η ΜΗΔΑΜΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥΣ
image description takhs galanis | Ιουλίου 29, 2013 6:18 μ.μ. | Reply
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΑΘΕΜΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΙΤΙΑ ΒΑΣΑΝΙΣΕΣ.
ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΜΕ ΣΚΑΤΑ
image description NTEXTER | Ιουλίου 29, 2013 8:28 μ.μ. | Reply
Κυριε Γενικεε??Το ΤΑΧΙS αυτη την στιγμη σερνεται..Ετσι να σερνεσε και συ στην υπολοιπη ζωη σ..
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο