Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Taxis Net - OFF - X. Θεοχάρης: Θα κάνω ότι μπορώ, θα βρεθεί λύση

Όπως είναι ήδη γνωστό, σήμερα εκπνέει η προθεσμία για την υποβολή φορολογικών δηλώσεων φυσικών προσώπων (το Α.Φ.Μ. των οποίων λήγει σε 1,2) και στο Taxis ξεκίνησαν τα γνωστά του προβλήματα.

Εδώ και λίγη ώρα παρατηρούνται σημαντικά προβλήματα στην πρόσβαση σε όλες σχεδόν τις εφαρμογές.

Ο Κος Θεοχάρης για μία ακόμα φορά διέψευσε δημοσιεύματα των τελευταίων ημερών περί παράτασης, ωστόσο όπως δείχνουν οι τελευταίες δηλώσεις του μέσω tweeter, δείχνει διατεθειμένος να κάνει ότι μπορεί αν και δεν είναι αυτός ο οποίος μπορεί να πάρει την απόφαση περί παράτασης. 'Όπως χαρακτηριστικά αναφέρει μόνο εισηγήσεις μπορεί να κάνει.

Οι χαρακτηριστικοί διάλογοι στο tweeter


ZANOSSPYRIDON : paratash ston efialti den antexoyme allo

Harry Theoharis : ‏ δηλώστε και θα δούμε. Μην ανησυχεί το θα βρούμε λύση.

ZANOSSPYRIDON  αν δωσετε παρτση, να το ξερουμε σημερα,πρεπει να δουμε αν θα κανουμε και μεις καλοκαιρι 2 βδομαδες ή οχι.

Harry Theoharis : δεν μπορώ να σας πω σήμερα.
 

-------

‏@KOZARIDOURALLI δεν θέλω να μου πείτε τίποτα, απλώς αφήστε τα αφμ μεχρι 30/8 δώστε μου αυτήν την ευκαιρία, δείτε την ανθρώπινη πλευρά

Harry Theoharis ‏@htheoharis Αυτό προσπαθώ όμως δεν είναι όλα στο χέρι μου. Θα γίνει κάθε προσπάθεια.


-------


Manolo Apostolakis ‏@ApostolakisGR : κ. Θεοχαρη σας παρακαλώ πολύ να δώσετε παράταση στις δηλώσεις ΦΠ. Πραγματικά είναι αδυνατο να προλάβουμε.


Harry Theoharis ‏@htheoharis 4h : προσπαθώ!

-------


GERONTA BASILIKI ‏@bgeronta  Οι οικογένειές μας διαλύθηκαν. Υπάρχει κάποιο νέο για παράταση φορολογικών δηλώσεων;

Harry Theoharis ‏@htheoharis : δεν έχω δυστυχώς κάτι νεότερο.

Pantelix ‏@pandelos : Επειδή όλοι μ' εσάς τα έχουμε βάλει, η απόφαση για τυχόν παράταση είναι δική σας υπόθεση ή όχι; @bgeronta

Harry Theoharis ‏@htheoharis : χρειάζεται διαπραγμάτευση με την τρόικα. Δεν είναι τελική δική μου. Εισήγηση κάνω όμως.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description APOSTOLOS G | Ιουλίου 22, 2013 11:58 π.μ. | Reply
ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ.. ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΩΝΗΣ ΜΕ ΤΟ TWITER
ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ...
image description gk123 | Ιουλίου 22, 2013 11:25 π.μ. | Reply
Προς καταρευση το Τaxisnet λογιστης και μου ελεγε οτι εχει κλειδωθει ο λογαριασμος μου μετα με εβαλε και τωρα προσπαθω για μια υποβολη ε3 θα νυχτωσει και ακομα με το ε3 θα παλευω....δωστε επιτελους την ρημαδα την Παραταση Καρδιτσα
image description gkazan | Ιουλίου 22, 2013 3:23 μ.μ. | Reply
ΕΒΕΡΤ, ΕΒΕΡΤ...

Κατά το ΚΑΡΔΙΤΣΑ, ΚΑΡΔΙΤΣΑ lol

Για να διασκεδάσουμε την κατάντια μας...
image description ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Ιουλίου 22, 2013 11:36 π.μ. | Reply
Εγώ φέτος έκανα μόνο τις δηλώσεις των πελατών που τους κρατάω τα βιβλία και σε καμιά 15 τακτικούς που πληρώνουν καλά. Τους υπόλοιπους τους έδιωξα... Δε θα κάτσω να σκάσω από το άγχος για 15-20 ευρώ που πληρώνουν, και μετά να τους έχω όλο το χρόνο στο κεφάλι μου, βγάλε εκαθαριστικό, βγάλε αντίγραφο, βγάλε ποσα χρωστάω, γιατί μου βγήκε τόσο κτλ..

Τους έδωσα και τους κωδικούς πρόσβασης, και ας τις κάνουν μόνοι τους, η άς πάνε σε όποιον άλλο θέλουν.... .
image description κυριε θεοχαρη | Ιουλίου 22, 2013 11:15 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
image description ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ | Ιουλίου 22, 2013 12:47 μ.μ. | Reply
Αιωνία του η μνήμη (του taxis)........

Εδώ και κάμποση ώρα απλά έπεσε η σελίδα...
image description stefixag | Ιουλίου 22, 2013 12:50 μ.μ. | Reply
Πραγματικά είστε απαραδεκτοι! Μας διαβεβαιωνατε οτι το σύστημα δεν θα πέσει και τώρα τρέχουμε και δεν φτάνουμε! Δώστε μια παράταση της προκοπής γιατι τρελάνατε και τους λογιστές και τους φορολογούμενους!! Ελεος!!!!
image description lk | Ιουλίου 22, 2013 12:40 μ.μ. | Reply
ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΝΕΤ
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ
ΟΛΗ ΜΕΡΑ
ΚΑΤΩ
image description vassilia | Ιουλίου 22, 2013 12:56 μ.μ. | Reply
afou sto telos tha dwthei i paratasi....dwstin apo twra na min eimaste se anammena karvouna san treloi panw apo tous ipologistes na xtipiomaste....
image description stavros | Ιουλίου 22, 2013 12:17 μ.μ. | Reply
Εισήγηση ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ. Χωρίς διαπραγμάτευση.
image description thanos | Ιουλίου 22, 2013 12:48 μ.μ. | Reply
περναμε ζαχαρη στο γραφειο...δεν μπορουμε να κανουμε τπτ...ελατε για καφε
image description DimitrisD | Ιουλίου 22, 2013 12:41 μ.μ. | Reply
Ταβλάκι έχεις; Γιατί καφές χωρίς τάβλι δεν λέει...
image description DimPap6 | Ιουλίου 22, 2013 12:59 μ.μ. | Reply
Είναι τραγικοί αυτοί οι τύποι που τον γλύφουν κιόλας αντί να τους πάρουμε με τις πέτρες. Ραγιάδες γεννηθήκαμε, ραγιάδες θα πεθάνουμε;;;
image description BAS | Ιουλίου 22, 2013 12:37 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΡΕΩΣΤΙΚΟ ΦΠΑ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΣΟΝΙΚ | Ιουλίου 22, 2013 12:41 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ
image description NTEXTER | Ιουλίου 22, 2013 12:47 μ.μ. | Reply
Aλαλουμ!!ουτε φπα δν μπορουμε να στειλουμε τωρα..κατα τα αλλα?
ολα πηγαινουν ρολοι με το taxis κ.γενικε!!συγχαρητηρια!!!
image description tas | Ιουλίου 22, 2013 12:31 μ.μ. | Reply
Μήπως έχει το twitter να μας δώσει να συννενοηθουμε....Κλασικο με το που ζορισε λιγο δεν ειμαι εγω υπευθυνος...
image description DimitrisD | Ιουλίου 22, 2013 12:46 μ.μ. | Reply
https://twitter.com/htheoharis
image description geo | Ιουλίου 22, 2013 12:45 μ.μ. | Reply
Απλά τέλεια...............................
image description Γιαννης | Ιουλίου 22, 2013 12:29 μ.μ. | Reply
Θα αυτοκτονήσω και στον τάφο μου θα λέει: αυτοκτόνησε λογω σπασμενων νευρων δεν δουλευε το TAXIS
image description χαρησGR | Ιουλίου 22, 2013 12:57 μ.μ. | Reply
Το σύστημα έχει πέσει... από τον αγαπητό Θεοχάρη φαίνεται πως δεν είναι στο χέρι κανενός, παρά μόνο της τροικας..!!!!!!! Δηλαδή ξένων που δεν ξέρουν σε καμία περιπτωση τι γίνεται εδώ(στο ελλαδα) και, φυσικα, δεν ενδιαφέρονται...! Η παράταση που, προφανώς, θα δωθει μετά απο τρελό και ηλίθιο παρακαλητό και άγχος δικό μας (των λογιστών) θα καταλήξει να βγάλει ήρωα τον Θεοχάρη που μετά από τρελές πιέσεις κατάφερε να κερδίσει την παράταση κλπ κλπ ΚΛΠ..........
Κάποτε λέγαμε πτωχευσαμε και ακομα το λέμε.. το άσχημο είναι όταν ερχεται η ωρα να πουμε ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΑΜΕ!
image description PICASO | Ιουλίου 22, 2013 12:28 μ.μ. | Reply
ΖΗΤΩ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ TAXISNET
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΡΟΙΚΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΛΟΓΩ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ ΟΥΣΤ...
image description ελληνας πολιτησ | Ιουλίου 22, 2013 12:48 μ.μ. | Reply
Που εισαι κυριε Θεοχάρη και όλοι οι συν αυτώ κρατούντες που μας κουνατε το δαχτυλο και κανετε υποδείξεις περι τελευταίας στιγμης τώρα. Το εξαιρετικό συστημά σας τα επαιξε πάλι...... Παιζετε με τα νεύρα μας
image description john | Ιουλίου 22, 2013 12:21 μ.μ. | Reply
Ρε παιδιά εκείνο το καλό παιδί ο ΞΗΡΟΣ που είναι?
Μέσα έξω?
Κανένας άλλος?
image description ggeorge | Ιουλίου 22, 2013 12:24 μ.μ. | Reply
Εγω μαπινω ως εξής.
-Εισοδος από την εφαρμογη του Ε9
-Εξοδος απο την εφαρμογή του Ε9
-Σε βγάζει να δωσεις κωδικούς
-Τους δίνεις και σε νάζει κανονικά στην εφαρμογή.
ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ.
image description prince | Ιουλίου 22, 2013 12:52 μ.μ. | Reply
δυσκολη δουλεια το τιτι-βισμα
image description nakis | Ιουλίου 22, 2013 12:05 μ.μ. | Reply
Ακόμη και για μια παράταση πρέπει να συννενοηθείτε με την τροικα. Τέτοιοι αξιοπρεπείς κυβερνήτες είστε. Δεν ντρέπεστε ούτε να το λέτε; Μια χώρα κανονικό προτεκτοράτο. Παραιτηθείτε όλοι σας κι ας έρθει ένας επίτροπος να διαχειριστεί τα θέματα.
image description ggeorge | Ιουλίου 22, 2013 12:05 μ.μ. | Reply
Εγω μπαινω ως εξής.
-Εισοδος από την εφαρμογη του Ε9
-Εξοδος απο την εφαρμογή του Ε9
-Σε βγάζει να δωσεις κωδικούς
-Τους δίνεις και σε νάζει κανονικά στην εφαρμογή.
ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ.
image description wings | Ιουλίου 22, 2013 12:59 μ.μ. | Reply
Απλά παρακάμπτεις την αρχική σελίδα και πας κατευθείαν σε αυτή
https://login.gsis.gr/sso/pages/login.jsp
image description GRD | Ιουλίου 22, 2013 12:16 μ.μ. | Reply
Για τις ώρες (και ημέρες) που ΔΕΝ δουλεύει το taxisnet πληρώνονται κανονικά οι υπάλληλοι-διαχειριστές?
image description GGEORGE | Ιουλίου 22, 2013 12:49 μ.μ. | Reply
Αν πας κατευθείαν στην σελίδα που γράφεις δεν μπαινεις.
Αν κάνεις αυτό που λέω μπάινεις κανονικά.
Εχώ στείλει ήδη κάποιες δηλώσεις έτσι, και μόλισ πριν γράψω αυτό μπήκα πάλι να δω και μπήκε κανονικα.
image description GIANNIS | Ιουλίου 22, 2013 12:04 μ.μ. | Reply
ανεβαστε τις εφαρμογες ε1,ε2,ε3,ε9 στο facebook.ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ
image description DimitrisD | Ιουλίου 22, 2013 12:23 μ.μ. | Reply
Σφάλμα: Δεν επιτρέπεται απευθείας πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα.
image description wings | Ιουλίου 22, 2013 12:27 μ.μ. | Reply
Εχεις δικιο δεν μπαίνει έτσι.......
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 12:42 μ.μ. | Reply
Σύνδεση


Σφάλμα: Δεν επιτρέπεται απευθείας πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα.


Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

Πνευματικά δικαιώματα (Copyright ©) 1999, 2008 Oracle. Με την επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.
image description GEKAS | Ιουλίου 22, 2013 12:22 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΟΓΑ ΤΟ Σ/Κ ΔΗΛ 20-21/7 ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΣΦΟΡΕΣ , ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.
image description CHRISTIAN32 | Ιουλίου 22, 2013 12:56 μ.μ. | Reply
ΑΝΤΕ ΔΩΣΤΕ ΤΗΝ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.
image description Dimizara | Ιουλίου 22, 2013 12:33 μ.μ. | Reply
Μηνυμα με τον mozilla οποτε παω να μπω στο gsis.gr "Ωχ! Η σελίδα δεν βρέθηκε. Δοκιμάστε πάλι παρακάτω." ......
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 12:13 μ.μ. | Reply
ανεβαστε τις εφαρμογες ε1,ε2,ε3,ε9 στο facebook.ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ
image description DIMITRIS7UK | Ιουλίου 22, 2013 12:32 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΑΣ ΜΑΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΑΝΑΙΣΧΥΝΤΟΙ
image description ΣΑΣΑ | Ιουλίου 22, 2013 12:34 μ.μ. | Reply
Φταίει ο κόσμος ε???οταν καμια υπηρεσία δεν δουλεύει τι να σοθ κανει κ αυτός ήλεκτρονικο σύστημα κ μπούρδες ποιο γρήγορα τελειωναμε στη ΔΟΥ και για τα πιστωτικά κανένας δεν ξερει τιποτα πότε θα πάει ο κόσμος για εκκαθάριση τα Χριστούγεννα ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!
image description ηΛΙΑΣ | Ιουλίου 22, 2013 12:45 μ.μ. | Reply
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟΣΑΘΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΔΙΕΛΥΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ.ΔΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΙΚΑ,ΔΝΤ.ΚΑΙ ΤΟΚΟΓΛΥΦΟΥΣ .ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΚΕΛ , ΤΕΡΜΑ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ!!!
image description 2 | Ιουλίου 22, 2013 12:40 μ.μ. | Reply
στείλτε δηλώσεις και μην κάνετε σχόλια εδώ μέσα!!!
image description ilias | Ιουλίου 22, 2013 12:51 μ.μ. | Reply
ΚΟΛΗΣΕ
image description 123123 | Ιουλίου 22, 2013 12:54 μ.μ. | Reply
ΠΟΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ?????
image description DGEO | Ιουλίου 22, 2013 12:43 μ.μ. | Reply
ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΝΑΔΑ.
image description telos | Ιουλίου 22, 2013 1:52 μ.μ. | Reply
τελος παιδια εδωσε παραταση!
image description mmm | Ιουλίου 22, 2013 1:14 μ.μ. | Reply
που το είδες?
image description thanos | Ιουλίου 22, 2013 1:37 μ.μ. | Reply
Καλά είναι δυνατόν να παρακαλάς τον κ.Θεοχάρη στο tweeter να σου δώσει παράταση για να πάς καναδυό βδομάδες διακοπές ;Είναι αυτός λόγος για να τεθεί το θέμα στην τρόικα;
Κρίμα.......................

image description Σταυροσ | Ιουλίου 22, 2013 1:11 μ.μ. | Reply
Μ αρεσει η συμμετοχη στην αποχη των δηλωσεων....... τι να πω ...λυπαμαι που γ αλλη μια φορα φανηκε ποσο πολυ φοβομαστε σαν κλαδος.....
Καλο κουραγιο σ ολους....ειτε στελνουν ειτε απεχουν , Φιλικα παντα
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 1:35 μ.μ. | Reply
Εγώ δεν πιστεύω 'οτι θα δοθεί παράταση.Εμπιστεύομαι τον Κ.Θεοχάρη.Γιατί στο κάτω κάτω τα αφήνετε 'ολα για τελευταία στιγμή?????????????Πάρτε για παράδειγμα τον συγκροτημένο σχεδιασμό και οργάνωση του κ.γενικού.....και αντιγράψτε τον...αυτός είναι ο μαναδικός δρόμος εξόδου της χώρας από την κρίση.Η διάυση των πάντων σε πρώτη φάση.....
image description ελληνασ πολιτησ | Ιουλίου 22, 2013 1:56 μ.μ. | Reply
Προσωρινά μη διαθέσιμη/ο υπηρεσίας/εγγράφου

H υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε δεν είναι διαθέσιμη/ο προσωρινά.

Τhe service or the document you requested is not currently available.

Κύριε ΘΕΩΧΑΡΗ αν πραγματικά είχατε φιλότιμο θα έπρεπε να είχατε υποβάλει την παραίτηση σας ή να είχατε ζητήσει την παραίτηση των υπευθύνων υπουργών
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 1:14 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ?
image description ΤΗΟ | Ιουλίου 22, 2013 1:57 μ.μ. | Reply
Εγώ αγαπητέ 2, δηλώσεις δεν στέλνω μέχρι την 12η νυχτερινή απόψε. Αλλά έχω ένα συνάδελφο που έστελνε όλο το σ/κ και σήμερα παιδεύεται με ΜΙΑ από το πρωί και δεν φεύγει. Και βρίζει θεούς και δαίμονες. Κι εγώ κάθομαι και κάνω χάζι στην κυριολεξία. Να πέσει το μπουρδέλο. Αλλά περίμενε και το δεύτερο κύμα κατάθεσης δηλώσεων αύριο να σου πω εγώ τι γίνεται. Πέρυσι 15 Ιουλίου πήγα την τελευταία στη ΔΟΥ και μετά έκανα καλοκαίρι. Και φέτος δεν προβλέπεται να κάνω ούτε ένα μπάνιο. Αλήθεια δεν πιστεύω να έχεις αφήσει τίποτα χρεωστικά ΦΠΑ για σήμερα. Σε βλέπω να την πατάς πολύ άσχημα
image description jjk | Ιουλίου 22, 2013 1:55 μ.μ. | Reply
τι περιμένεις από άτομα που δεν έχουν ασκήσει το επάγγελμα του λογιστή ????
και είναι τοποθετημένοι από το εκάστοτε κυβερνητικό σχήμα,
δωσε παράταση ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
image description your name | Ιουλίου 22, 2013 1:47 μ.μ. | Reply
Δώστε παράταση να αποσυμφοριστεί το σύστημα και αν δεν είστε ικανοί γι'αυτό κάντε κάτι με το ρημαδοσύστημα που είδε κόσμο και τρόμαξε να στείλουμε τις ρημάδες τις δηλώσεις να ησυχάσουμε...Ήμαρτον, πως να αλλάξετε την νοοτροπία μιας χώρας για "τελευταία στιγμή" αφού κι εσείς κάνετε το ίδιο. Οι αποφασισμένοι να συνετίσουν τον κόσμο στις προθεσμίες αν δε δίνουν παρατάσεις φροντίζουν να μην καταρρέει το σύστημα με το παραμικρό...1 δήλωση έστειλα στις 19/7 με πέταξε 10 φορές έξω, την πέρασα 3 ή 4 φορές γιατί δεν την έσωζε μα ούτε κι εγώ προλάβαινα.
image description AEK | Ιουλίου 22, 2013 1:25 μ.μ. | Reply
Φωνάξτε 3 φορες ΑΕΚ και μπείτε εδώ:
https://www1.gsis.gr/taxisnet/info/
image description WIPEOUT | Ιουλίου 22, 2013 1:22 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ ΕΔΩΣΕ?????!!!!
image description 2 | Ιουλίου 22, 2013 1:14 μ.μ. | Reply
http://www.inews.gr/96/epese-to-taxisnet---siopiri-paratasi-eos-308.htm
image description SANASTA | Ιουλίου 22, 2013 1:33 μ.μ. | Reply
ΑΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ.............ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΜΕΝ.............
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ............. ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ................








image description dRf | Ιουλίου 22, 2013 1:06 μ.μ. | Reply
ΠΟΦΕΕ τι λες, να κάνουμε αποχή; Ουστ χαρτογιακάδες "εκπρόσωποι"!!!!!!!
image description dRf | Ιουλίου 22, 2013 1:51 μ.μ. | Reply
Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδας αφού ασχολήστε μόνο με μελέτες και αηδίες βγάλτε καμιά μελέτη για τη θνησιμότητα των λογιστών της χώρας να δικαιολογήσετε την υπαρξή σας τουλάχιστον. Κρατικοδίαιτοι!!!!!!!!!
image description giorgos | Ιουλίου 22, 2013 1:31 μ.μ. | Reply
Κύριοι του ΥΠΟΙΚ,

Τι θα γίνει?????????
Θα περιμένουμε πολύ ακόμη για την παράταση??????????
image description hronisx | Ιουλίου 22, 2013 1:25 μ.μ. | Reply
Από το πρωί προσπαθώ να στείλω 4 φπα χρεωστικά και δεν κουνάει το σύστημα!!!
image description NICK | Ιουλίου 22, 2013 2:39 μ.μ. | Reply
Εάν δεν δώσουν παράταση σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έχουν την εντύπωση ότι θα κάτσουμε να ξενυχτήσουμε για τις υποβάλλουμε μέχρι το πρωί ::::::::::::::: δεν είμαστε καλά με τα μυαλά μας
image description Kostas | Ιουλίου 22, 2013 2:58 μ.μ. | Reply
Το οτι καναμε την αποχη απο τις Δηλωσεις σημαινει οτι τωρα θα τρεχουμε και δεν θα φτανουμε μεχρι τισ 7 παρα 5 το πρωϊ της Τριτης? Που ειναι η παραταση κυριοι που στελνατε τα μηνυματα στα κινητα και λεγατε να μην στελνουμε δηλωσεις???
image description botaxis | Ιουλίου 22, 2013 2:59 μ.μ. | Reply
gia to xreostiko fpa ti ginetai jerei kaneis prospatho apo to proi na ta steilo kai exei pesei teleios to systhma
image description BLACK OUT | Ιουλίου 22, 2013 2:22 μ.μ. | Reply
ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ
image description αποστολοπουλοσ | Ιουλίου 22, 2013 2:11 μ.μ. | Reply
Πιστευω οτι το Ελληνικο φιλοτιμο κατι θα κανει , εκτος και αν ειναι ολοι στην Κυβερνηση κατακτητες....καιρος για Ελληνες λοιπον ...
image description thanos | Ιουλίου 22, 2013 2:45 μ.μ. | Reply
Ωραία τα είπε ο Δ.Τσαγγάρης στο ραδιόφωνο του Real στον Παυλόπουλο.

Ακουστε τον στο enikos.gr
image description ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ | Ιουλίου 22, 2013 2:35 μ.μ. | Reply
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8,00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΓΥΡΟ ....
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ Ο.Ε.Ε ΤΗΝ ΔΩΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ .....Η ΝΥΚΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ 30 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΔΗΛΩΣΗ ΕΦ ΟΣΟΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 20 ΔΗΛΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 25000 ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ...ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ....ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΛΛΗΝΕΣ κατα τον ΟΛΙ ΡΕΝ το θυμασθε ειχε μαγαλο νοημα πριν ακομα αρχισουν τα οργανα ...
image description ANGELOS | Ιουλίου 22, 2013 2:55 μ.μ. | Reply
Ποιά παράταση???
Αγαπητοί της ΠΟΦΕΕ:
Μήνυση και ασφαλιστικά μέτρα κατά του Υπουργείου. ΤΩΡΑ!!!
image description your name | Ιουλίου 22, 2013 2:55 μ.μ. | Reply
Όχι εσείς που προγραμματίσατε σωστά τον χρόνο σας ή πελατολόγιο μεγάλο δεν έχετε!! ή οι πελάτες σας όλοι είναι τόσο πλούσιοι που δεν τους νοιάζει πότε θα φύγει η δήλωση γιατί έχουν να πληρώσουν..οι δόλιοι οι άλλοι που δεν έχουν κ κοιτάνε πως θα το τρενάρουν πάνε σε άλλους λογιστές όχι σε εσάς!
image description ΤΑΞΙΣ ΟΛΕΕΕΕ!!! | Ιουλίου 22, 2013 2:07 μ.μ. | Reply
http://www.gsis.gr/gsis_site/
image description ΒΑΣΙΛΗΣ | Ιουλίου 22, 2013 2:12 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΕΩΣΤΙΚΑ Φ.Π.Α. ΛΗΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!
image description ΠΠΠ | Ιουλίου 22, 2013 2:17 μ.μ. | Reply
μπορουμε να στειλουμε και συμφωνα με το αφμ τησ συζυγου που μπορει να ειναι αφμ που ληγει σε μεταγενεστερη ημερομηνια?
image description mItso | Ιουλίου 22, 2013 3:53 μ.μ. | Reply
To twitter της τροϊκας το έχει κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Μη χάνουμε το χρόνο μας με υπαλληλάκους......
image description Πάνος | Ιουλίου 22, 2013 3:35 μ.μ. | Reply
Δεν είναι αποκλειστική ευθύνη του κ. Θεοχάρη επειδή, υπηρετεί λιγους μήνες και δεν εγκρίνει εκείνος της παρατάσεις. Η ευθύνη του είναι όμως μεγαλύτερη διότι με την αποδοχή της θέσης του, νομιμοποιεί το μπάχαλο που επικρατεί. Αποκλειστικοί υπεύθυνοι είναι τα υψηλά στελέχη που έχουν την ευθύνη οργάνωσης και λειτουργίας του TAXISNET. Ο κ. Θεοχάρης ας τους πάρει αγκαζέ και ας παραιτηθούν ΟΛΟΙ να ησυχάσουμε. Ανίκανα στελέχη, ανίκανος γ. γραμματέας, ανίκανοι υπουργοί & υφυπουργοί. Δρόμο όλοι από την μισθοδοσία του δημοσίου.
image description athens_boy | Ιουλίου 22, 2013 3:10 μ.μ. | Reply
παρακαλατε! οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια! τρεξτε τωρα να σςσεται οτι μπορειτε και χαστε τους πελατες σας!
image description kl | Ιουλίου 22, 2013 4:24 μ.μ. | Reply
ρε φιλε τι κολλημα εχεισ πηγενε καμια βολτουλα
αν δεν την παλευεισ
να σου στειλουμε κανα πελετη να ξεχαρμανιασεισ
image description βασιλειοσ | Ιουλίου 22, 2013 3:21 μ.μ. | Reply
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.. ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ TAXIS ΕΡΙΞΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΛΕΓΑΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.. ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΤΕ! ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
image description hronisx | Ιουλίου 22, 2013 3:34 μ.μ. | Reply
http://www.gsis.gr/gsis/info/gsis_site/index.html

Μπείτε από εδώ.
image description PAPADAKIS IOANNIS | Ιουλίου 22, 2013 3:24 μ.μ. | Reply
ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΔΩ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΘΕ ΙΧΝΟΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ
image description MARIA S | Ιουλίου 22, 2013 4:23 μ.μ. | Reply
Τι θα γινει επιτελους με τα τιτιβισματα και τις εμφανισεις στα ΜΜΕ??Εχετε σκοπο να σοβαρευτείτε "κύριε" Θεοχαρη και να αντιληφθείτε ότι έχετε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να εκδιδετε εγκυρες και εγκαιρες αποφασεις ή μηπως δε σας το διευκρίνησαν απο την Τροικα? Που νομίζετε οτι βρίσκεστε? Μάλλον σε σταβλο όπως τα έχετε κάνει και μας εχετε καταντησει...!Και φτανει πια με την τσιχλα την Τροικα που όποτε καταδεικνύεστε όλοι εκει πανω ανάξιοι των υποχρεώσεων που αναλαμβανετε χωρις να μας ρωτατε,σας φταίνε μετα!Που θα περιμένουΜΕ να ΣΑΣ επιτρεΨΕΙ η Τροικα να δωσετε παραταση!Τι μας λες κουκλιτσα μου!!!Αραγε γνωρίζει η Τροικα την ανοργανωσια και το μπαχαλο που εχετε δημιουργησει?Ειστε απλα απο αχρηστος εως επικινδυνα ανοητος!!!Κανένας λογιστης-φοροτεχνικος , και κανενας Ελληνας φορολογουμενος, καταναλωτης για να το καταλαβεις,δε θελει να έχει αναγκη απο καμια παραταση!Το καταλαβες???Αν δεν τραβα να κανεις καμια εκπομπη μαγειρικής...Ξέρεις καλα απο μαγειρεματα εσυ!
image description NEF | Ιουλίου 22, 2013 4:44 μ.μ. | Reply
Συνάδελφοι με αφορμή τα όσα διαδραματίζονται τις τελευταίες ημέρες σχετικά με παράταση ή όχι του χρόνου υποβολής των φορολογικών δηλώσεων έχω να προτείνω δύο κινήσεις προς απάντηση των όσων αναφέρει ο Γ.Γ. κος Θεοχάρης.
Κίνηση 1η να καθορίσουμε μια χρονική περίοδο της ημέρας π.χ. το μεσημέρι 12 με 12 και 20 κατά την οποία όλοι οι συνάδελφοι να επισκέπτονται τη ΓΓΠΣ. Πιστεύω ότι αν πραγματοποιηθεί αυτό, για το συγκεκριμένο εικοσάλεπτο το σύστημα του TXIS θα πέσει και άρα θα πάει περίπατο ο ισχυρισμός της Διοίκησης περί συστήματος που αντέχει και δεν έχει προβλήματα.
Κίνηση 2η σαν επαγγελματίες έχουμε υποχρέωση να φτιάξουμε τις δηλώσεις των πελατών μας , χωρίς, όμως, να είναι υποχρέωση μας να τις υποβάλουμε ηλεκτρονικά. Αυτό το γεγονός μας λύνει τα χέρια. Δηλαδή μπορούμε να συντάξουμε χειρόγραφα τις φορολογικές δηλώσεις και με εξουσιοδότηση του υπόχρεου να τις καταθέσουμε στα ΚΕΠ στις καταληκτικές, με βάση τα ΑΦΜ, ημερομηνίες.
Συνάδελφοι αν το κάνουμε αυτό και επειδή τα ΚΕΠ δεν θα μπορούν να ανταποκριθούν, θα φανεί η προχειρότητα της διοίκησης και το ανεφάρμοστο των διατάξεων που νομοθετούν.
Κάτι ανάλογο θα περίμενα να δω από τους συνδικαλιστικούς φορείς του κλάδου μας.
image description panicd7 | Ιουλίου 22, 2013 4:27 μ.μ. | Reply
Δείτε τώρα το ντοκυμαντέρ της ΝΕΤ για την τρόικα (και το fimes.gr)
image description GEORGE | Ιουλίου 22, 2013 5:13 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΦΜ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 1 Κ 2;ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ;ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ;ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;
image description Muzik | Ιουλίου 22, 2013 5:51 μ.μ. | Reply
Δεν αφήνεις το twitter κ να δεις τι θα κάνουμε;
image description muzik79 | Ιουλίου 22, 2013 5:52 μ.μ. | Reply
δεν αφήνεις το twittισμα κ κοιτα να δεις τι θα κάνουμε.
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 5:33 μ.μ. | Reply
Ακουσα οτι τα χρεωστικα φπα θα πανε μεχρι 31-7
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 5:53 μ.μ. | Reply
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.30-9.ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ
image description muzik79 | Ιουλίου 22, 2013 5:06 μ.μ. | Reply
τι εγινε?
image description ΣΠΥΡΟΣ | Ιουλίου 22, 2013 5:49 μ.μ. | Reply
ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ 30/9?
image description evi | Ιουλίου 22, 2013 5:34 μ.μ. | Reply
Έχετε κάποια ενημέρωση your name και γράψατε το 30-09?
image description manos | Ιουλίου 22, 2013 5:08 μ.μ. | Reply
Δυστυχώς περισσότερο για πλάκα μου μοιάζει παρά να πήραν μέχρτι 30/9

Μακάρι πάντως να είναι έτσι
image description noName | Ιουλίου 22, 2013 5:39 μ.μ. | Reply
Φήμες αναφέρουν ότι τις δηλώσεις του χρόνου θα τις στέλνουμε μέσω Twitter που δεν έχει τα προβλήματα του gsis...
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 7:46 μ.μ. | Reply
ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ??????????ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 30/09?????
image description X | Ιουλίου 22, 2013 5:40 μ.μ. | Reply
Ωραία τα λέτε όλοι αλλά μην ξεχνάτε ότι εσείς τους ψηφίσατε όλους εκεί πάνω και όταν ξαναέρθει η ώρα θα τους ξαναψηφίσετε.
image description g Theodorakis | Ιουλίου 22, 2013 6:55 μ.μ. | Reply
Εκ των πραγμάτων δεν μπορούμε να υποβάλουμε δηλώσεις ούτε ΦΠΑ. Εμείς είμαστε όλοι εδώ. Το σύστημα κατέρευσε. Μην ζητάτε ευθύνες από κανένα.
image description GERONTAKHS | Ιουλίου 22, 2013 6:16 μ.μ. | Reply
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή το Σαββατοκύριακο κατάφερα να πάω να δω στο χωριό, τα παιδιά μου, μετά από ένα μήνα και έμεινα λίγο πίσω στην ενημέρωση για την υποβολή του Ε1, ισχύει αυτό που είχε πει ο Θεοχάρης (που να τον πάρει και να το σηκώσει τον Κ............η) ότι μπορούμε να υποβάλλουμε δήλωση με ΑΦΜ της συζύγου ή πρέπει να τη στείλω σήμερα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
image description PANOSG | Ιουλίου 22, 2013 6:51 μ.μ. | Reply
Η ΔΗΛΩΣΗ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΨΗΦΙΟ ΑΦΜ Η ΤΟΥ ΥΠΟΧΡΕΟΥ Η ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ .
ΟΠΟΤΕ ΦΙΛΕ GERONTAKHS ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ !!!!
image description ΝΙΚΟΣ | Ιουλίου 22, 2013 6:05 μ.μ. | Reply
Συνάδελφοι μην <<τσιμπάτε >> με τις ημερομηνίες που γράφονται εδώ μέσα .Κάποιοι βγάζουν κακία για την αποχή που έγινε όπως έγινε και για το ότι δεν μπορούν να τηρήσουν ούτε μία ημερομηνία. Εξάλλου τα περισσότερα μηνύματα προφανώς ξεκινούν από το ίδιο ΙΡ.
image description GERONTAKHS | Ιουλίου 22, 2013 6:52 μ.μ. | Reply
PANOSG Ευχαριστώ πολύ.
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 6:16 μ.μ. | Reply
20 Ιουλίου 1974 εισβολή των Τούρκων στην Κύπρο αρχή της Οδύσσειας του Κυπριακού Λαού

22 Ιουλίου 2013 αρχή της Οδύσσειας των λογιστών
image description IDO | Ιουλίου 22, 2013 7:28 μ.μ. | Reply
Εντάξει, μη τα ισοπεδώνουμε όλα.
image description karnik | Ιουλίου 22, 2013 7:23 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 24/07/2013 ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΤΙ?
image description nikos | Ιουλίου 22, 2013 7:08 μ.μ. | Reply
σας δουλευει ρε παιδια τωρα το taxis?
image description GERRARD | Ιουλίου 22, 2013 7:55 μ.μ. | Reply
ρε παιδια εβγαλα φπα και λεει 24/7.σιωπηρα ομως.οποιος το καταλαβε το καταλαβε.οι αλλοι να πα να γα
image description σοκλερ | Ιουλίου 22, 2013 7:21 μ.μ. | Reply
κ. Θεοχάρη ανακοινώστε την παράταση σας παρακαλώ διότι πρέπει να πάω κάποια στιγμή σπίτι για μεσημεριανό φαγητό.
image description elias stratakis | Ιουλίου 22, 2013 8:09 μ.μ. | Reply
Γράψτε το σχόλιό σας εδώ.
image description elias stratakis | Ιουλίου 22, 2013 8:06 μ.μ. | Reply
Τι ρεζιλίκια είναι αυτά; Οι απόψεις και οι πιθανές αποφάσεις ολόκληρου υπουργείο να δημοσιεύονται σε twiters, facebooks, tom and jerry, droopy, asterix κτλ. Σοβαρευτείτε επιτέλους!;!;!;
image description tEO | Ιουλίου 22, 2013 8:07 μ.μ. | Reply
Στις ειδησεις ανακηνωσανε παραταση για 26 ιουλιου το 1-2 ...
image description Your Name | Ιουλίου 22, 2013 8:45 μ.μ. | Reply
Τελικά τι θα γίνει, θα δοθεί παράταση?????? κολλημένος εντελώς στο σύστημα!!!!!!!!!!!!! κάποιος από το taxheaven μπορεί να μας πει κάτι??????????????????
image description Dogofwar | Ιουλίου 22, 2013 8:54 μ.μ. | Reply
Παράταση μέχρι 26 λέει το mega θα ανακοινωθεί σε λίγο απο το υπουργείο!
image description thanos | Ιουλίου 22, 2013 8:56 μ.μ. | Reply
τι εννοείς 26;
image description Dogofwar | Ιουλίου 22, 2013 8:51 μ.μ. | Reply
Υπάρχει επίσημη λένε ανακοίνωση.... Που ειναι?
image description Dogofwar | Ιουλίου 22, 2013 8:34 μ.μ. | Reply
Ιουλίου, Παρασκευή
image description prorata | Ιουλίου 22, 2013 8:25 μ.μ. | Reply
Error :
οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ :
java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-01400: ??? ?????? ?? ????? ???????? NULL ??? ("INC00"."E2_TAB3_2013"."F4")
image description Dogofwar | Ιουλίου 22, 2013 8:07 μ.μ. | Reply
Μόνο για το 1 και 2 τα υπόλοιπα νούμερα αγνωστο
image description ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Ιουλίου 22, 2013 8:51 μ.μ. | Reply
οτι ναναι...... τι 26 και βλακείες... σε τί αλλάζει αυτό την αγανάκτηση μας , ημαρτον επιτέλους
δωστε για όλες εως τις 31/8 να τελειώνει το ζήτημα....
image description ΓΙΩΡΓΟς | Ιουλίου 22, 2013 9:43 μ.μ. | Reply
να σας στείλω και κάτι εξετάσεις ούρων που έχω πρόχειρες?
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο