Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Ανακοίνωση Υπ. Οικ. για παράταση δηλώσεων φυσικών προσώπων

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
Νίκης 5-7
10180 Αθήνα

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
Tηλ.: 210-3332553/4
Fax: 210-3332559
e-mail: [email protected]

Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2013

Δελτίο Τύπου

Η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής των ετήσιων δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος για τους υπόχρεους του άρθρου 62 του ΚΦΕ (φυσικά πρόσωπα), παρατείνεται ανάλογα με το τελευταίο ψηφίο του αριθμού φορολογικού μητρώου του φορολογούμενου ως εξής:

Για τα ψηφία: 1 και 2 έως και την 22η Ιουλίου 2013,
για ψηφία: 3 και 4 έως και την 29η Ιουλίου 2013,
για τα ψηφία: 5 και 6 έως και την 5η Αυγούστου 2013,
για τα ψηφία: 7 και 8 έως και την 12η Αυγούστου 2013,
για το ψηφίο: 9 έως και την 26η Αυγούστου 2013
και για το ψηφίο: 0 έως και την 30η Αυγούστου 2013.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description kostas | Ιουνίου 26, 2013 11:28 μ.μ. | Reply
ΑΠΛΑ ΑΛΗΤΕΣ.....
image description NATHAN | Ιουνίου 26, 2013 11:37 μ.μ. | Reply
ΤΟ Υ.Ο. ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΙ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ ΑΦΜ ΛΗΓΟΥΝ ΣΤΑ ΨΗΦΙΑ 5,6,7,ΚΑΙ 8 ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
image description ΑΝΟΗΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ | Ιουνίου 26, 2013 11:34 μ.μ. | Reply
Εκτός αν είσαι λογιστής, οπόταν ό,τι ΑΦΜ κι αν έχεις ΔΕΝ θα πας φέτος.
image description Anohtos logistis | Ιουνίου 26, 2013 11:49 μ.μ. | Reply
το καλοκαιράκι... πάνω στο PC...
image description evak | Ιουνίου 26, 2013 11:58 μ.μ. | Reply
Ρε παιδιά στις ειδήσεις του SKAI μετέφεραν δήλωση του Θεοχάρη για 01/09 στις ΔΦΠ.
Έλεος..
Δηλαδή ξεκινάνε να λήγουν 22/07 και "σιωπηρά" θα λαμβάνουν ως 01/09 όλα τα ΑΦΜ....
Τι 'χες Γιάννη τι 'χα πάντα!
image description Rigas | Ιουνίου 27, 2013 10:01 π.μ. | Reply
Ο Θεοχάρης δεν ξέρει απ' αυτά για την ώρα παίζει με το ... twitter του. Καποτε θα μάθουμε πως μας προέκυψε κι αυτός.
image description Mars | Ιουνίου 26, 2013 11:53 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΖΥΓΩΝ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;
image description Gift | Ιουνίου 26, 2013 11:00 μ.μ. | Reply
Υποθέτω ότι η υποβολή θα γίνει βάσει του τελευταίου ψηφίου του ΑΦΜ του συζύγου.
image description ΚΟΖΑ | Ιουνίου 26, 2013 11:05 μ.μ. | Reply
ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.....ΓΕΛΟΙΟΙ...........
image description MatX | Ιουνίου 26, 2013 11:28 μ.μ. | Reply
01/08 θα στείλω πακετάκι το υπόλοιπο των δηλώσεων σε Μαυραγάνη και Θεοχάρη...
Υ.Γ. 30/09 το λιγότερο με συγκεντρωτικές και Ε9 31/12!!!!!!!!!!
image description NIKOS | Ιουνίου 26, 2013 11:02 μ.μ. | Reply
ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
image description jim | Ιουνίου 26, 2013 11:26 μ.μ. | Reply
Αμα εχει καποιος την δηλωση την δικια του και της μαμας προλαβαινει. Αμα εχει ε7, φπα β και γ, δηλωσεις πελατων, δηλωσεις ιδιωτων, ε21, ε9, ικα, απδ, προσληψεις, απολυσεις, συγκεντρωτικες μαλλον δεν προλαβαινει
image description mas | Ιουνίου 26, 2013 11:12 μ.μ. | Reply
Οντως συναδελφε. Περυσι ολοι ειχαμε τελειωσει τελη Ιουλιου.
image description jim | Ιουνίου 26, 2013 11:18 μ.μ. | Reply
Απο ποτε ειχε ανοιξει και απο ποτε ειχαν ερθει οι βεβαιωσεις?
image description KOSTAS | Ιουνίου 27, 2013 9:49 π.μ. | Reply
ευτυχώς προλαβα περυσι 28 Ιουλίου και παντρευτικα!!! αν το εβλεπα ως δισεκτο ετος και το μετεφερα για φετος (οπως και ειχε περασει απο το μυαλο μου), θα εμενα ανυπαντρος με τα ζωα που εχουμε μπλεξει!!!!!! picaso
image description nikos | Ιουνίου 26, 2013 11:45 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ?ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΙΜΟΚΩΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 31/12. ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ........ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΟΕΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ!!!!
image description jim | Ιουνίου 27, 2013 12:34 π.μ. | Reply
Συμφωνω απολυτα για τους συλλογους. Απλως να ξερω οτι εχω πχ 5 μηνες οπως λενε απο 2/13-6/13 να ξερω τι θα κανω και να φταιω τοτε εγω
image description shark | Ιουνίου 26, 2013 11:43 μ.μ. | Reply
ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ Η ΜΠΑΛΑ.ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ.ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΟ ΚΑΡΑΒΙ.... ΠΟΥ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ.ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΜΙΑ . ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΟΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΑΣ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ. ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.
image description NI | Ιουνίου 26, 2013 11:26 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ. ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ? ΝΑ ΚΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ? ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ......ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΦΤΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ......ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΑΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.
image description PRESJOHN | Ιουνίου 26, 2013 11:55 μ.μ. | Reply
Η ΠΟΦΕΕ έπεσε έξω στις "ασφαλείς" πληροφορίες της για τις προθεσμίες ΑΦΜ 7,8 (12/8 αντί 7/8) και ΑΦΜ 0 (30/8 αντί 1/9).Πρέπει να προβεί σε "ορθή επανάληψη" της ανακοίνωσης της!!!
image description LOGISTIS EVROS | Ιουνίου 27, 2013 12:09 π.μ. | Reply
ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. 1/9 ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ? ΑΝΑΘΕΜΑ ΚΙ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ
image description Game over..... | Ιουνίου 27, 2013 12:33 π.μ. | Reply
....Ρατσισμό βλέπω με τους ΑΦΜ....... α ρε Χροισεί Αβγοί.......
image description παλιοσ | Ιουνίου 27, 2013 12:38 π.μ. | Reply
Απλά επιβεβαιώνουν σε κάθε ευκαιρία το μέγεθος της βλακείας τους
image description γραφικοσ | Ιουνίου 27, 2013 12:49 π.μ. | Reply
για κάποιους 65 μέρες παράταση και κάποιους 25 ΙΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ! και ΑΝ είναι λογιστής και οι πελάτες σου λήγουν σε 1-4 με τα ΦΠΑ ΚΑΙ ΑΠΔ; και καλά οι επαγγελματίες αλλά οι άλλοι; λέω το αν του καραγκιόζη!
image description Giannhs | Ιουνίου 27, 2013 12:17 π.μ. | Reply
Who cares? 25 ιουλίου αντε γεια 3 βδομάδες διακοπες. Δεν θα πεθάνουμε κιολας για τις δηλώσεις... Εχουμε και μια ζωη να ζησουμε.
image description στρατοσ | Ιουνίου 27, 2013 12:04 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΙΣΧΥΣΕΙ.ΩΣ ΤΙΣ 22-7 ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΤΟ 15%-18% ΤΟΝ ΦΟΡ,ΔΗΛΩΣΕΩΝ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΩΣ 31/8.
image description ΚΟΖΑ | Ιουνίου 27, 2013 12:30 π.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 00.37...........
image description kl | Ιουνίου 27, 2013 12:57 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΕΣ ΕΩΣ 31/8
ΑΣ ΑΝΟΙΓΑΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ 28/2
ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
image description TasosX | Ιουνίου 27, 2013 1:15 π.μ. | Reply
Μη ξεχασουμε μετα τους αριθμους παροχης της ΔΕΗ των ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΩΝ και των IBAN να μαζεψουμε απο τωρα και την ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ, των φορολογουμενωννα εχουν αρχειο με το τι θα πιουν... μετα τον Αυγουστο
Δεν υπαρχει πιο ασφαλης τροπος να κανεις κρατικα αρχεια , απο τη συμπαθη ταξη των λογιστων....
image description Spirosp | Ιουνίου 27, 2013 1:44 π.μ. | Reply
Οταν εκείνοι θα απολαμβάνουν τα μπάνια τους , εμείς θα τρέχουμε να προλάβουμε τα ψηφία που λήγουν για να υποβάλλουμε τις δηλώσεις. Γιατί ο κακός δεν είναι ο Θεοχάρης ή ο κάθε Θεοχάρης αλλά ο μ...... ο λογιστής που γνωρίζει τις ημερομηνίες και είναι υποχρεωμένος να της τηρήσει. Έτσι δεν είναι ; Το ότι μας έχουν φορτώσει τις απίστευτες υποχρεώσεις ,αυτό δεν απασχολεί κανέναν. Πρέπει να βρισκόμαστε πάντα στο κυνήγι των προθεσμιών ,για να είναι όλοι ικανοποιημένοι.
Μα καλά , δεν αντιδρά κανένας ; Παλεύουμε νύχτα και μέρα για να εφαρμόσουμε τις ηλίθιες πολιτικές τους, να προσαρμοστούμε σε νέους κανόνες και λογικές που καθημερινά αλλάζουν και δεν έχουμε το δικαίωμα πλέον να κάνουμε έστω και ένα αγχωμένο καλοκαιρινό διάλυμα ;
Ή κύριοι θα έχετε έτοιμο το σύστημα να δεχτεί δηλώσεις ,χωρίς προσθήκες και αλλαγές στην πορεία με ορίζοντα τουλάχιστον τεσσάρων μηνών, προκειμένου να μπορέσουμε κι εμείς να οργανώσουμε σωστά τη δουλειά μας, ή έτσι όπως τα καταφέρατε φέτος, δώστε ένα περιθώριο εως τον Σεπτέμβρη ,χωρίς τον περιορισμό των ΑΦΜ, να ολοκληρώσουμε ομαλά και ανθρώπινα την υποβολή των δηλώσεων και τις υπόλοιπες υποχρεώσεις που έχουμε , αλλά και να μπορέσουμε να καθαρίσουμε το μυαλό μας μια εβδομάδα μέσα στον Αύγουστο.
Αν δεν το έχετε καταλάβει, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ !!!
image description ELEMENTAL | Ιουνίου 27, 2013 6:50 π.μ. | Reply
Και έλεγα, που είναι αυτός ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ με τις προθεσμίες ανάλογα με το ΑΦΜ,

Φυσικά θα τηρηθούν , δεν θα δοθεί νέα και όποιο άλλο καραγκιοζηλίκη είναι σίγουρο ότι θα ακολουθήσει.

image description Μαιρη | Ιουνίου 27, 2013 7:24 π.μ. | Reply
Αδικο για τους φορολογουμένους μαρτυρικό για τους λογιστές.
image description GIAN3 | Ιουνίου 27, 2013 8:11 π.μ. | Reply
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ. ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ, ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΝΕΠΑΓΚΕΛΤΟΙ ΦΩΣΤΗΡΕΣ . ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Η' ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ & ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΛΑΔΟΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΕΡΓΟΥΝ. ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΑ ΑΦΜ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ & ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ & ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΑ ΣΥΦΕΡΩΝΤΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΣ.
image description AGATHOKLIS | Ιουνίου 27, 2013 8:12 π.μ. | Reply
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ GSIS ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.....
image description astrapogianos | Ιουνίου 27, 2013 8:48 π.μ. | Reply
Α ρε Μανουσος που σας χρειαζεται!αν δεν συνηπογραψουμε ολοι μαζι μια μηνυση αν δεν κλεισουμε μαζικα τα γραφεια μας αν δεν κατεβασουμε τα χερια απο τα πληκτρολογια δουλεια δεν γινεται οι ανθρωποι ειναι καμμενοι!!!!!οπως ελεγε και ο μαυρογιαλουρος θα σας εξαφανισωμεν!!!!!!!!καλη δυναμη σε ολους μας.....
image description CHRISAK | Ιουνίου 27, 2013 8:50 π.μ. | Reply
"Προσωρινή απώλεια σύνδεσης..." θα έχει κι εμένα το γραφείο μου εκείνες τις ημέρες....όπως το taxis.......
Η μονη λύση είναι να θυμηθείτε τους άνεργους συναδέλφους , να πάρετε όλοι στο γραφείο σας 2-3 εργαζομένους επιπλέον και απλά να μοιραστείτε (τα μοναδικά ίσως κέρδη που βγάζετε όλο το χρόνο) με τον συνάνθρωπό σας..... Έτσι θα είναι όλοι ικανοποιημένοι και όλα στην ώρα τους.....
image description ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ_30_ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ_ | Ιουνίου 27, 2013 9:17 π.μ. | Reply
αγαπητοί συνάδερφοι, κοινη λογική χρειάζετε.Επειδή το Υπουργείο ανακοινώνει ότι ανακοινώνει σημαίνει ότι και θα εφαρμοστεί? η πραγματική εικόνα είναι αυτή που έχετε στα γραφεία σας.Πιέζεστε, αγχώνεστε και καθυστερείτε ? ε αυτή είναι η πραγματικότητα ! Δεν γίνεται με τίποτε εως 30 Ιουλιου οτι και να γίνει.Υπολογίστε 30 Αυγούστου ρεαλιστικά και θα είστε μέσα.
image description Sarliz | Ιουνίου 27, 2013 9:45 π.μ. | Reply
Αντε να χαθούνε επιτέλους, άχρηστοι μια ζωή τα ίδια και τα ίδια.... βαρέθηκα ....
image description ΑΤΙΜΩΡΗΣΙΑ | Ιουνίου 27, 2013 9:04 π.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ TWITTER ΠΗΡΑΝ ΑΕΡΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΙΔΕΟΙ Ή ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ....ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΑΝ ΜΙΑ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΩΣ 30/9.ΣΩΣΤΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΙΑΧΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΛΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΟΣΤΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΟΜΟ(1/2 ΕΩΣ 30/6)????????ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????ΠΩΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΟΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΟΘΕΤΟΥΝ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΕΝΝΟΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΕΣΠΙΣΑΝ ΟΝΤΑΣ ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΙ....
image description MARIO | Ιουνίου 27, 2013 9:57 π.μ. | Reply
Απορώ λίγο ντροπή δεν αισθάνονται με αυτά που κάνουν?? Τόσο ξεφτιλισμένοι είναι??
image description GOT | Ιουνίου 27, 2013 10:12 π.μ. | Reply
Μόλις γύρισα από ραντεβού με νευρολόγο (εγώ ήμουν ο πελάτης... 28 χρονών άνθρωπος) και η τελευταία του κουβέντα ήταν: "δεν θα πεθάνεις εσύ για τις δηλώσεις των άλλων... να πάνε να γ***θούν"... και θα συμφωνήσω με τον γιατρό... Αύγουστο τα κλείνω όλα... Γραφεία, τηλέφωνα, υπολογιστές.
image description ΕΛΕΝΗ | Ιουνίου 27, 2013 10:13 π.μ. | Reply
ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ (4 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΛΗΓΑΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.. ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ??? ΟΤΑΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΑΞΙΩΘΟΥΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ?? Ε ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ
image description man | Ιουνίου 27, 2013 10:00 π.μ. | Reply
ΒΑΡΕΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΚΗΦΗΝΕΣ
Ο κόσμος ατοκτονεί, χρωστάει, τους στέλνετε ραβασάκια Ιούλιο και τους βάζετε να κάνουν δήλωση τον Αύγουστο αφού πρώτα στείλατε όλοι την τρίτη ηλικία να θαυμάσει την ανικανότητά σας. ΌΧΙ δηλώσεις τον Αύγουστο ρε, δώστε μια ανάσα στον κόσμο, θα ψοφήσουν όλοι ρε κηφήνες καρεκλάτοι, μόνο εσείς θα μείνετε να διαβάζετε τις αηδίες και μετά απο πού θα πληρωθείτε ρε δημόσιοι, απο τους πεθαμένους ή θα βάλετε στην ΔΕΗ κανένα τέλος υπερ ΓΓΠΣ
ΑΛΗΤΕΣ
image description νΙΚΟΛΑΣ | Ιουνίου 27, 2013 11:50 π.μ. | Reply
Καλημέρα! Και με το Ε9...τι θα γίνει? Δεν θα έπρεπε να δώσουν και για αυτό καταληκτικές ημερομηνίες...?
Καλή δύναμη και κουράγιο σε όλους μας!
image description e9 | Ιουνίου 27, 2013 11:20 π.μ. | Reply
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.............σωστοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςς....ολα τα αλλα γινανε
image description ΠΕΤΑΩΩΩΩΩΩ | Ιουνίου 27, 2013 11:35 π.μ. | Reply
ΡΕ ΣΕΙΣ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΝΑ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΠΕΤΟΥΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...
image description mantoman | Ιουνίου 27, 2013 11:10 π.μ. | Reply
οι διακοπές είναι σοσιαλιστικό μέτρο. στην εποχή της ανάπτυξης απλά δουλεύουμε.
image description Van | Ιουνίου 27, 2013 11:33 π.μ. | Reply
Και φυσικά ακόμα δεν ξέρουμε τι θα γίνει με τους τόκους καταθέσεων. Όλη η έννοια τους είναι να μην πέσει το σύστημα και όχι να γίνουν οι δηλώσεις.

Α ρε έχουμε γεμίσει με κατσαβιδάδες.......
image description GIAN3 | Ιουνίου 27, 2013 11:25 π.μ. | Reply
ΒΡΕ ΓΕΛΙΟΙ ...... ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ , ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΑΡΑΝΑΝΕ ....... ΑΣΧΕΤΟΙ . ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΒΡΩ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ. Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ & ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΥΣΟΣ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ , ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ & ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ & ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ. ΠΟΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛ/ΡΙΟ; ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ , ΠΟΙΩΝ , ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ;
image description πτηνο | Ιουνίου 27, 2013 11:00 π.μ. | Reply
ΤΙΤΙΒΙΣΤΕ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΝΥΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ...ΤΣΙΟΥ ΤΣΙΟΥΟΙΥΟΙΥΟΙΥ
image description ANGRY BIRD | Ιουνίου 27, 2013 11:07 π.μ. | Reply
ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΙ....
image description BAR | Ιουνίου 27, 2013 11:44 π.μ. | Reply
Οπως λέει κι ο ποιητής : Αυτή η χώρα πάντα σε πληγώνει..............
image description Jordan | Ιουνίου 27, 2013 12:31 μ.μ. | Reply
ΠΑΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ Ε3 ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ "Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα του φυλλομετρητή (Browser) !!!" ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ....ΕΛΕΟΣ!!!ΑΣΧΕΤΟΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΤΕ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ?ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ?
image description ΠΤΗΝΟ | Ιουνίου 27, 2013 12:13 μ.μ. | Reply
TΙΤΙΒΙΣΤΕ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
MHN TOYS ΔΙΝΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΛΗΞΟΥΝ ΣΤΙΣ 30/8.ΑΚΟΜΑ ΞΚΑΙ ΤΟ 30/09 ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
image description ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ | Ιουνίου 27, 2013 12:31 μ.μ. | Reply
Στην "αποικια χρεους" περιμενετε ματαια απο μανδαρινους-υπηρετες του αδιστακτου καπιταλισμου να σκεφτονται για τον απλο πολιτη και επαγγελματιες .
Το μονο που σκεφτονται ειναι το πως θα μπορεσουν να κανουν ρεμουλα - μιζα - διορισμο στην
νεα ΕΡΤ και προμηθειες - μεσητειες για να καλυψουν το χαμενο εισοδημα.
Ο Στουρναρς φροντισε παντως για το ομολογο του να το εισπραξει στο 100/100.
Εσεις μισθωτοι - επαγγελματιες περιμενετε μια νεα μειωση στο εισοδημα σας στα πλαισια
του εκσυγχρονισμου...... και των μεταρρυθμισεων.....
image description τιτιβιζω | Ιουνίου 27, 2013 1:33 μ.μ. | Reply
Εγώ πάλι απτο πρωί μονάχα τιτιβίζω.Πάντως δήλώσεις αδυνατώ να στείλω.
image description Katerina | Ιουνίου 27, 2013 3:25 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΟΎΤΕ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ, ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ. Ο Κ. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥ TAXIS ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΜΙΑΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ Φ.Π.ΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΥΠ' ΑΡΙΘΜ .......... ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΦΟΡΑ - Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΝΑ ΠΩ- ΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 30/9 ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΛΕΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΝΤΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ.....
image description Ο ΜΠΟΓΙΑΣ | Ιουνίου 27, 2013 5:33 μ.μ. | Reply
ΛΟΙΠΟΝ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Ή ΝΑ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ TAXISNET ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΕΤΟΥΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΘΟΥΝ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ Ή ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ ΛΑΘΕΜΕΝΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΛΟΓΩ ΚΑΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΕ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΛΟΓΩ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΕΩΣ ΜΕ ΑΠΕΙΡΑ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑΤΑ ΕΝ ΩΡΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ....
image description Markos | Ιουνίου 27, 2013 4:59 μ.μ. | Reply
Όταν η σύζυγος είναι ελ. επαγγελματίας και ο σύζυγος άνεργος, ποια προθεσμία ισχύει;
image description ΕΓΩ | Ιουνίου 27, 2013 4:40 μ.μ. | Reply
Τόσες ώρες μετά και ούτε μια αντίδραση (μια ανακοίνωση τουλάχιστον) από κάποιο σύλλογό μας ή το ΟΕΕ. Αετό πετάνε όλοι μου φαίνεται....
image description ΤΖΕΝΗ | Ιουνίου 27, 2013 5:03 μ.μ. | Reply
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ... ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΞΩΔΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΑΣ ή ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΙΣΩ ?
image description 2 | Ιουνίου 27, 2013 8:31 μ.μ. | Reply
αυτή η εκπροσώπηση δεν με εκφράζει οπότε εάν δεν γίνει κάτι έως Δευτέρα δεν θα πληρώσω συνδρομή για την ΠΟΦΕΕ στον τοπικό σύλλογο, και εάν δεν θέλουν ας με διαγράψουν δεν υπάρχει λόγος να είμαι μέλος σε κάτι που κατά την κρίση μου δεν με εκφράζει
image description Zabou | Ιουνίου 27, 2013 9:46 μ.μ. | Reply
Να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα?? Οι τόκοι των καταθέσεων που ήταν να περαστούν από το taxisnet στις 24 Ιουνίου 2013 τελικά τι απέγιναν ?
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο