Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Το TaxHeaven σταθερά στην κορυφή της οικονομικής ενημέρωσης

Το TaxHeaven στην κορυφή της ενημέρωσης

Ρεκόρ επισκεψιμότητας και προβολών σελίδων παρουσίασε ο κόμβος μας τον μήνα Aπρίλιο.
Αναλυτικά τα επίσημα στατιστικά έχουν ως εξής:

-    Επισκέψεις 1.859.418
-    Μοναδικοί επισκέπτες 537.949
-    Προβολές σελίδας 5.837.994

Το TaxHeaven μετά από 12 χρόνια λειτουργίας βρίσκεται σταθερά στην ΠΡΩΤΗ θέση επισκεψιμότητας σύμφωνα με όλες τις επίσημες μετρήσεις και αποτελεί σημείο αναφοράς στον χώρο των λογιστών-φοροτεχικών, οικονομολόγων, νομικών κ.λπ.
Τον κόμβο εμπιστεύονται για την καθημερινή ενημέρωσή τους  υπάλληλοι αρκετών Δημόσιων φορέων (Δ.Ο.Υ., Υπ. Οικονομικών, Υπ. Ανάπτυξης, συνδικαλιστικές οργανώσεις κ.λπ.). Επιπροσθέτως, ο κόμβος αποτελεί την μόνιμη πηγή ενημέρωσης και άλλων ιστοσελίδων φορολογικού αντικειμένου, οι οποίες αντλούν περιεχόμενο από τη λογιστική και φορολογική πύλη μας.
Εκατοντάδες blogs και sites λογιστικών γραφείων, ενημερώνουν τις σελίδες τους με υλικό από τα widgets του κόμβου. Πλειάδα ιστοσελίδων φορολογικής ενημέρωσης συμβουλεύονται και δημοσιεύουν ειδήσεις και επίκαιρα θέματα, μόνο εάν έχουν δημοσιευθεί στο κόμβο μας. Αρκετές μάλιστα οικοιοποιούνται υλικό από το TaxHeaven και παρέχουν «δήθεν» λύσεις σε συνδρομητές τους.
Ευχαριστούμε όσους μας αντιγράφουν για την αναγνώριση των προσπαθειών μας!




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description shark | Μαΐου 24, 2013 7:33 π.μ. | Reply
ΜΠΡΑΒΟ TAXHEAVEN ( Η Gus ΟΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ Ο ΠΑΛΙΟΣ) . ΕΙΣΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΙ.
image description shark | Μαΐου 24, 2013 8:13 π.μ. | Reply
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ TAXHEAVEN ΠΑΛΙΑ...ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ...
2001: http://web.archive.org/web/20011201013518/http://www.gus.gr/
2004: http://web.archive.org/web/20030606235745/http://www.gus.gr/
image description ELEMENTAL | Μαΐου 24, 2013 9:04 π.μ. | Reply
Λογικό
image description ashetos | Μαΐου 24, 2013 9:23 π.μ. | Reply
μπραβο παιδια,χωρις εσας δε θα ξεραμε την τυφλα μας... κανονικα επρεπε να παιρνετε επιχορηγηση απ το υπουργειο,συνεχιστε δυναμικα.
image description Roxanne | Μαΐου 24, 2013 9:04 π.μ. | Reply
Μερικά πράγματα έχουν μπεί τόσο πολύ στην ζωή μας που τα θεωρούμε ως δεδομένα πλέον. Και όμως είναι ένα μεγάλο δώρο για τον λογιστικό κόσμο και ένα μεγάλο κατόρθωμα για την ομάδα Gus-Taxheaven να συνεχίζει να μας παρέχει τις υπηρεσίες της. Απλά ευχαριστούμε!
image description Sarliz | Μαΐου 24, 2013 9:34 π.μ. | Reply
Το ΜΠΡΑΒΟ είναι ΛΙΓΟ!!!!!!
Δεν ξέρω τί θα κάναμε και μείς αν δεν είχαμε το TAXHEAVEN!!!!!!
Τώρα μόλις θυμήθηκα πώς έμαθα για την σελίδα!!!!! Ακούστε να γελάσετε:::::::::
Το 2005-2006 στην εθνική όδο πατρων-αθηνων σταματάει, αν θυμάμαι καλά για υπερβολική ταχύτητα, ένας φίλος μου τροχονόμος, τον "ιδιοκτήτη" της σελίδας taxheaven!!!
O φίλος μου ο μπάτσος καθ΄ ότι είναι και πολυλογάς έπιασε κουβεντούλα!!! (το ίδιο θα έκανε φαντάζομαι και ο υπεύθυνος του taxheaven για να αποφύγει το πρόστιμο!! χαχαχαχχααχχα).
'Ετσι ο "παραβάτης" είπε ότι έχω μια σελίδα στο ίντερνετ που ενημερώνουμε για φορολογικά θέματα κτλ κτλ. και ο φίλος μου ο μπάτσος του είπε:::: "ααααααααααααα θα το πώ στην "μουρλή" την λογίστριά μου γιατί δεν θα το ξέρει!!!!!!!! "
Μετά από μερικές μέρες έρχεται ο φίλος μου ο μπάτσος με την ιστοσελίδα του taxheaven γραμμένη σε ένα χαρτί ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ TAXHEAVEN!!!!!!!!!!!!!
Δεν είναι αστείο??????????
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ TAXHEAVEN ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ!!!!!!
Υ.Γ.: Τελικά ποιός ήταν ο "παραβάτης" του taxheaven????? Αν διαβάσει κανείς το μνμ θα ήθελα να δώ αν θυμάται κανείς το περιστατικό αυτό!!!! χαχαχχαχααχχα
image description diba | Μαΐου 24, 2013 10:19 π.μ. | Reply
Καποιοι απο εμας , οφειλουμε στο taxheaven μερος της οποιας επαγγελματικης μας σταδιοδρομιας .
Ηρθε στην επαγγελματικη μου ζωη πριν περιπου 10 χρονια και με βοηθησε τα μεγιστα να σταθω στα ποδια μου , οταν λογω αιφνιδιου θανατου του πατερα μου , καλεστηκα ,ανετοιμος να αναλαβω το γραφειο .Σε μια περιοδο που οι συναδελφοι , οταν απευθυνοσουν σε αυτους για καποιες αποριες εκαναν τους ανηξερους . ευελπιστοντας να μην μπορεσω να ανταποκριθω και να πεσουν σαν αρπακτικα στους πελατες του γραφειου
Εκτος βεβαια απο την επαγγελματικη γνωση που μας παρειχε και συνεχιζει να παρεχει , μεσα απο το taxheaven καναμε καλους φιλους και ωραιες παρεες , με τους οποιους μπορει το τελευταιο καιρο να εχουμε χαθει λογω πιεσης της δουλειας η αλλων συγκυριων αλλα ειναι μεσα στην καρδια μας !!
Νοιωθουμε τυχεροι που το taxheaven υπαρχει , και χαιρομαστε σαν να ειναι κατι δικο μας , παντα με την συνεχη του ανοδο στις συνειδησεις των επαγγελματιων , και οχι μονο του κλαδου

image description GRD | Μαΐου 24, 2013 10:10 π.μ. | Reply
Λέω εγώ τώρα...Εάν 'αναθέσουμε εργολαβικά' στο taxheaven την ολική διαχείρηση του taxisnet (εννοείται το τεχνικό κομμάτι) τι αποτέλεσμα θα είχαμε...
image description PELAVREN | Μαΐου 24, 2013 11:32 π.μ. | Reply
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥς
image description Sarliz | Μαΐου 24, 2013 11:00 π.μ. | Reply
Τον βρήκα, τον βρήκα χαχαχχχαχχαχαχαχ!!!!!!!!
Ο μπάτσος ξηγήθηκε εντάξει????
image description HURRICANE33 | Μαΐου 24, 2013 11:29 π.μ. | Reply
Ένα μεγάλο ευχαριστώ.Το Taxheaven σώζει ζωές! Πώς να μην είναι πρώτο? Αφού είναι το καλύτερο! Τόσο απλό!
image description ILIASX | Μαΐου 24, 2013 1:47 μ.μ. | Reply
Αξιοθαυμαστο !!
image description hyp1974 | Μαΐου 24, 2013 4:44 μ.μ. | Reply
Σωστή και επαγγελματική δουλειά σε όλα τα επίπεδα. Το απόλυτο εργαλείο του λογιστή. Συγχαρητήρια
image description ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Μαΐου 24, 2013 4:51 μ.μ. | Reply
Ε.. ναι..
Τα συγχαρητήρια είναι λίγα.
Το taxheven έχει 100% αλλάξει (σ.σ. βελτιώσει) τον τρόπο του επαγγέλματος μας και έχει επέμβει θετικά και στην προσωπική μας ζωή. Γνώριζα θαυμάσιους συναδέλφους τόσο σε γνώσεις όσο και σε αξιοπρέπεια, σε στάση ζωής, σε ανθρωπιά..
Δηλαδή τι άλλο έπρεπε να μας προσφέρει.

Μια ευχή να προσπαθήσει να αναπτυχθεί με την ίδια συνταγή και πιστεύω ότι τα άτομα που κουμαντάρουν το τιμόνι θα το πετύχουν.

Να είστε καλά όλοι, μα όλοι !!!
image description NektariosSirros | Μαΐου 24, 2013 5:25 μ.μ. | Reply
Μπράβο! Η κατάκτηση της κορυφής θέλει προσπάθεια, το να μείνεις στην κορυφή θέλει τη ζωή σου και το να είσαι στην κορυφή σε κάνει παράδειγμα, αυτό κάνει την προσπαθεία σου δύσκολη! Τότε έχουν όλοι κάπου να ακουμπήσουν αλλά εσύ δεν έχεις! Τότε δεν δικαιούσαι να σταματήσεις!

image description ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ | Μαΐου 24, 2013 10:42 μ.μ. | Reply
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΜΩΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ.ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΤΣΙ ΚΡΗΤΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ.ΑΠΟ ΝΤΕ ΔΑ ΣΑΣ ΤΑΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΤΕ ΑΝΤΙΚΡΥΣΤΟ.............ΚΑΙ ΒΡΑΣΤΟΟΟΟ ΚΑΙ ΠΙΛΑΦΑΑΑΑΑΑΑΤΣΙ......ΞΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ...
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο