Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Παράταση των προθεσμιών υποβολής της οριστικής δήλωσης απόδοσης φόρου μισθωτών υπηρεσιών

Με απόφαση του Υφυπουργού Οικονομικών Γεωργίου Μαυραγάνη παρατείνεται μέχρι και την 28η Ιουνίου 2013 η προθεσμία υποβολής της Οριστικής Δήλωσης Απόδοσης Φόρου Μισθωτών Υπηρεσιών (Έντυπο Ε7-Φ-01.015), της Οριστικής Δήλωσης Απόδοσης Φόρου Μισθωτών  Υπηρεσιών (Έντυπο Ε12-Φ-01.015 Α) από αμοιβές που καταβλήθηκαν σε αξιωματικούς και μέλη κατώτερου πληρώματος πλοίου και της βεβαίωσης αποδοχών ή συντάξεων.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description DIMITRAKAKIS | Μαρτίου 29, 2013 3:16 μ.μ. | Reply
Νωρίς το θυμήθηκε..
image description giannis | Μαρτίου 29, 2013 3:25 μ.μ. | Reply
ΠΟΛ????
image description elenaki | Μαρτίου 29, 2013 4:00 μ.μ. | Reply
μα πρεπει να δικαιολογήσουν την υπαρξη τους αφενος και αφετέρου να βρουν καπου εισοδήματα για να επιβιώσουν!!!
image description NID | Μαρτίου 29, 2013 4:45 μ.μ. | Reply
.
image description NIKOSPETSAS | Μαρτίου 29, 2013 4:20 μ.μ. | Reply
Απαράδεκτο ! Δεν το έγγραψε πρώτα στο twitter !!! Άρα δεν ισχύει ακόμη ...
image description ype | Μαρτίου 29, 2013 4:54 μ.μ. | Reply
Αφήστε τα σχόλια κι αρχίστε να προσαρμόζετε τα μηχανογραφικά σας συστήματα και να οργανώνετε το χρόνο σας.
image description NIKOSPETSAS | Μαρτίου 29, 2013 4:55 μ.μ. | Reply
Εκτός από σχόλια δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο τώρα. Την ανακοίνωση (ούτε καν ΠΟΛ) την έβγαλαν επειδή σήμερα λήγει η προθεσμία. Την ΠΟΛ με 29/3/13 θα την δούμε εν καιρώ ως συνήθως.
image description SARAKINOS | Μαρτίου 29, 2013 7:15 μ.μ. | Reply
Απόλυτα σωστή η παρατήρηση του ΥΡΕ.
image description one two | Μαρτίου 29, 2013 8:49 μ.μ. | Reply
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΤΑΛΑΝΤΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ ΨΣΤΟΣΟ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑΣ
image description ANGELG | Μαρτίου 30, 2013 1:12 μ.μ. | Reply
MΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ....ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ DNA MAΣ!!!!!!
image description kallikratis | Μαρτίου 31, 2013 5:54 μ.μ. | Reply
ΩΡΑΙΑ, Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Ε7 ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 28η ΙΟΥΝΙΟΥ 2013. ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε7 ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΓΙΝΕΤΑΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΙΑ-ΜΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ????????
image description stav | Απριλίου 1, 2013 9:35 π.μ. | Reply
Αγαπητέ, τις παρατάσεις δεν τις δίνουν επειδή μας σκέφτονται, αλλά επειδή δεν ετοιμάζουν τις εφαρμογές για την υποβολή τους εγκαίρως...
image description pman | Ιουνίου 25, 2013 5:39 μ.μ. | Reply
25/6/2013 τρεις μέρες πριν λήξει μετά τη παράταση:
Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.4.5 404 Not Found
The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.
.................
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο