Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Στις 6 Μαΐου θα ανοίξει το σύστημα για την υποβολή του Ε5 - Το Μάϊο το Ε1

Αυτό έγγραψε στο Twitter ο ΓΓΠΣ Κος Θεοχάρης σε απάντηση για το πότε θα ανοίξει η Εφαρμογή για την υποβολή του Ε5 .
Επίσης σε άλλο tweet αναφέρει για το Ε1 ότι ακόμα σχεδιάζεται και πιθανόν να είναι έτοιμο μέσα στον Μάιο.






Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description KOSMASKOSMIDIS | Μαρτίου 29, 2013 12:30 μ.μ. | Reply
Νέο ρεκορ προβλέπω φέτος... δηλώσεις μέχρι και τον Σεπτέμβρη. Προγραμματίστε διακοπές τον Ιούνιο...
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2013 12:48 μ.μ. | Reply
Αυτό που τους παρακαλούμε να ανοίξουν το σύστημα ,τι λέει??????
μήπως τελικά δεν θέλουν να βεβαιώνουν φόρους ??????????
image description prince | Μαρτίου 29, 2013 12:41 μ.μ. | Reply
ετσι θα πηγαινουμε καθε χρονο?διακοπες τελος?
image description NIKOSPETSAS | Μαρτίου 29, 2013 12:35 μ.μ. | Reply
Σύντομα θα εξαγγελθεί και η κατάργηση των ΦΕΚ αφού πλέον σταδιακά αντικαθίσταται από το Twitter ... Μα καλά ο κύριος Θεοχάρης εκτός από την συμμετοχή σε τηέοπτικά πάνελ και το γράψιμο σε twitter κτλ δεν μπορεί να μας εξασφαλίσει το να είναι ανοικτές ΟΛΕΣ οι εφαρμογές τουλάχιστον από 1/4 έως 30/6 ? Αν ήταν υπεύθυνος σε ιδιωτική εταιρία θα είχε απολυθεί από καιρό !
image description nik | Μαρτίου 29, 2013 12:03 μ.μ. | Reply
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΕΛΕΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ADD Η FOLLOW TO ΘΕΟΧΑΡΗ ΤΩΡΑ!!!!
image description Your Name | Μαρτίου 29, 2013 12:03 μ.μ. | Reply
μήπως να τουίταρε και πότε ανοίγει το ε7 για να πάμε σπίτια μας σήμερα?
image description μαρια | Μαρτίου 29, 2013 1:19 μ.μ. | Reply
ποιο ειναι το twitter του κ.Θεοχαρη..??
ετσι για να τα λεμε που και που .....
image description mikos | Μαρτίου 29, 2013 1:05 μ.μ. | Reply
ΑΥΤΗ Η ΣΒΕΛΤΑΔΑ ΤΟΥΣ..ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ,ΝΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΙΓΡΑΦΕΣ!!
image description JONNYJ | Μαρτίου 29, 2013 1:06 μ.μ. | Reply
ΘΕΟΧΑΡΗΣ...ΠΟΙΟ ΑΡΓΟΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ!!!
image description γιαννα | Μαρτίου 29, 2013 2:59 μ.μ. | Reply
Μια χαρά, κάθε φέτος και καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΙΑΣ | Μαρτίου 29, 2013 3:10 μ.μ. | Reply
Οι ΠΟΛ του ΥΠ.ΟΙΚ θα αντικατασταθούν από μηνύματα στο twitter σύμφωνα με διαρροές από την τροϊκα.
image description καναπεδατοσ | Μαρτίου 29, 2013 3:01 μ.μ. | Reply
Μπορουμε να πινουμε τον καφε μας ανετα ...εκτος νεας παρατασης μεχρι 06 Μαιου επισκεπτομενοι το μεγαλυτερο παρκο της Ευρωπης .....στο Ελληνικο ....(εστω στις μακετες......) Μια που οι τραπεζες μας ειναι (θωρακισμενες....), μια που ρεει (αφθονο...) χρημα στην αγορα, μια που εχουμε (αναχωματα....) υπερ της (μεταρρυθμιστικης.... φιλικης) επιδρομης στο βιοτικο επιπεδο των εργαζομενων γιατι να διαμαρτυρομαστε ???? Σαν μια αλλη εναλλακτικη λυση (ψυχαγωγιας- καναπε) και αθλιου δουλεματος απο τους συστημικους υπεργολαβους ....μπορουμε να βλεπουμε πιο συχνα sky-mega-star ......
image description ALEXF | Μαρτίου 29, 2013 5:29 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΟΥΝ ΤΟ Ε1 ΕΛΕΟΣ ...
image description λαστιχο | Μαρτίου 29, 2013 7:49 μ.μ. | Reply
Καλά μας κάνουν χαβαλέ...... Τόση μ@λ@κί@ σωρευμένη σε αυτό το υπουργείο... μα τόση μ@λ@κί@...
image description ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Μαρτίου 29, 2013 7:50 μ.μ. | Reply
Δεν μιλαμε για απλο Ε1. Μιλαμε για αριστουργημα. Ο Γαβαλας θα το σχεδιασει. Αντε ερασιτεχνες που θελετε και μπανια..
image description SARAKINOS | Μαρτίου 29, 2013 8:57 μ.μ. | Reply
Ανακοίνωση από το γραφείο του υπουργού, ότι παρατείνεται ως την 31/5 η προθεσμία υποβολής των δηλώσεων ΟΕ-ΕΕ και ο κ. Θεοχάρης λέει ότι το σύστημα θα ανοίξει την ... Δευτέρα του Πάσχα!! Ξεχάστε το Πάσχα και τον οβελία. Εχετε τρεις ...ολόκληρες εβδομάδες, γιατί γκρινιάζετε, αγαπητοί συνάδελφοι; Και για τις δηλώσεις φυσικών προσώπων ... μέσα στον Μάϊο ! Δηλαδή πόσο μέσα; Και μέχρι την 30/6 πόσες μένουν; Αναρωτιέμαι αν βλέπουν καθόλου το ημερολόγιο αυτοί που καθορίζουν τις προθεσμίες....
image description Marikos | Μαρτίου 29, 2013 8:53 μ.μ. | Reply
καλα κρασια τον αυγουστο
image description LOGISTIS | Μαρτίου 29, 2013 9:48 μ.μ. | Reply
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΘΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΑΝΕΠΑΦΗ. ( 30/6 ) . ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΛΗΞΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ !!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.
image description VAGDELEO | Μαρτίου 29, 2013 10:27 μ.μ. | Reply
29η Μαρτίου - Εθνική Επέτειος των "Παρατάσεων"
image description DOuchnas | Μαρτίου 30, 2013 12:35 μ.μ. | Reply
Ας βγάλουν τουλάχιστον νωρίς τώρα τον Απρίλιο τα Ε3, Ε5 να αρχίσουμε να φτιάχνουμε δηλώσεις επιχειρήσεων. Τι θα πρωτοκάνουμε μετά το Πάσχα φέτος; θα πλακώσει και ο κόσμος.... Καλά Χριστούγεννα φέτος παιδιά!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο