Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Παραίτηση Θ. Θεοχάρη - Σε αναζήτηση νέου Γενικού Γραμματέα Πληροφοριακών Συστημάτων

Παραίτηση Θ.Θεοχάρη - Σε αναζήτηση νέου γενικού γραμματέα Πληροφοριακών Συστημάτων

Δεκτή έγινε, με απόφαση του πρωθυπουργού Αντώνη Σαμαρά και του υπουργού Οικονομικών, Γ. Στουρνάρα, η παραίτηση του Γενικού Γραμματέα Πληροφοριακών Συστημάτων, Χάρη Θεοχάρη, η οποία αναρτήθηκε στη Διαύγεια.

Στο πλαίσιο αυτό, η κυβέρνηση αναμένεται να ανακοινώσει σύντομα την ταυτότητα του νέου γ.γ. Πληροφοριακών Συστημάτων.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description ΑΡΓΥΡΗΣ | Φεβρουαρίου 1, 2013 9:52 π.μ. | Reply
ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Γ.Γ.ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΕΦΕΡΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ , ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΙΣ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ.
image description stam | Φεβρουαρίου 1, 2013 9:15 π.μ. | Reply
Τι του ζήτησαν να κάνει άραγε του ανθρώπου ?.... και δεν δέχτηκε ?
image description RAYOS | Φεβρουαρίου 1, 2013 9:03 π.μ. | Reply
Μήπως παραιτήθηκε επειδή τώρα που προήχθη δεν μπορούσε να έχει 15 καρπούζια σε μιά μασχάλη?
image description ΧΩΡΙΑΤΗΣ | Φεβρουαρίου 1, 2013 9:35 π.μ. | Reply
ΕΛΑ ΝΤΕ!!!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ!!!!!!!!!!!! DELETE ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΟΛΕΜΕΝΟ CD??????????????
image description TasosX | Φεβρουαρίου 1, 2013 10:08 π.μ. | Reply
Ειναι τεχνικο το θεμα. Δεν επιτρεπεται απο το νομο να κατεχει τις 2 θεσεις
Κατι τετοιο διαβασα στο twiter
Εκει ο Θεοχαρης δεν δειχνει να ανησυχει
image description KLIKLIKOS | Φεβρουαρίου 1, 2013 10:52 π.μ. | Reply
ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΘΕΟΧΑΡΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΚΑΤΟΧΗΣ 2 ΘΕΣΕΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!
image description germanicus | Φεβρουαρίου 1, 2013 11:58 π.μ. | Reply
"Σε αναζήτηση νέου γενικού γραμματέα Πληροφοριακών Συστημάτων βρίσκεται το οικονομικό επιτελείο, έπειτα από την παραίτηση του Χάρη Θεοχάρη, ο οποίος πριν από λίγες ημέρες ανέλαβε καθήκοντα γραμματέα Δημοσίων Εσόδων.

Πηγή: http://www.skai.gr/news/finance/article/222931/anaziteitai-neos-gg-pliroforiakon-sustimaton-epeita-apo-paraitisi-theohari "
image description alex-patra | Φεβρουαρίου 1, 2013 11:17 π.μ. | Reply
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
image description gkazan | Φεβρουαρίου 1, 2013 3:22 μ.μ. | Reply
Χάσαμε τον Θεουχάρη, STOP!
image description ΕΤΗΟΣ | Φεβρουαρίου 1, 2013 4:12 μ.μ. | Reply
σκουληκια!!!

http://www.youtube.com/watch?v=bsV3RmCiFpU
image description ΤΟ ΕΣΟΔΟ | Φεβρουαρίου 1, 2013 6:29 μ.μ. | Reply
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΩΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ.ΔΕΜ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.....
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ.ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕΔΑΥΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΥΠΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΟΥ 2013 ΚΑΙ 2014 ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΠΑΤΟ.ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΦΥΛΑΚΩΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΝΘΗΣΗ(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ)
image description georg | Φεβρουαρίου 2, 2013 12:11 π.μ. | Reply
ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙΝΑΝΑΙ Ο Κ.ΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΣΟΔΩΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΕΡΕΞΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΠΑΥΛΟΣ | Φεβρουαρίου 4, 2013 7:07 μ.μ. | Reply
τις δουλειες που εχουμε χασει - οπως και χιλιαδες συναδελφοι, καικυριως εργαζομενοι - θα τις φερει κανεις πισω? Η μηπωσ περιμενουμε τους καταραριανους , κατ αλλους καταραμενους να ερθουν να επενδυσουν ?
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • ΑΓΡΟΤΕΣ
Up
Close
Close
Κλείσιμο