Ειδήσεις Επιχειρήσεων Νέα

Η ομάδα του TaxHeaven σας εύχεται χρόνια πολλά

Η ομάδα του TaxHeaven σας εύχεται χρόνια πολλά, χαρούμενα Χριστούγεννα με υγεία και αγάπη. Το νέο έτος, σε πείσμα των καιρών, ας μας βρει όλους γεμάτους αισιοδοξία. Ευτυχισμένο το 2013! Πατήστε εδώ





Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description αγραμματος | Δεκεμβρίου 24, 2012 1:55 π.μ. | Reply
επισης, χρονια πολλα και καλες γιορτες !
image description theonaki | Δεκεμβρίου 24, 2012 8:08 π.μ. | Reply
Καλά Χριστούγεννα σε όλη την ομάδα του TaxHeaven!
image description Γραφικός | Δεκεμβρίου 24, 2012 8:19 π.μ. | Reply
υγεία δύναμη και κάθε καλό!!!
image description seimenis | Δεκεμβρίου 24, 2012 7:31 μ.μ. | Reply
Μιά πολύ καλή ομάδα που μάς βοήθησε καί το 2012 καί εκάναμε καλά τη δουλειά μας . Από τη μιά η αδιαφορία που έδειξε το Υπουργείο τών Οικονομικών, πολιτικοί καί υπηρεσιακοί παράγοντες, οι οποίοι κρύβουν τίς νομοθεσίες καί τά χαρτιά ή δημιουργούν συνθήκες σύγχυσης καί αβεβαιότητος στή δουλειά μας μέ τη διασπορά τών νόμων καί με τον συνεχή βομβαρδισμό μέ διατάξεις αντικρουόμενες κλπ,
image description seimenis | Δεκεμβρίου 24, 2012 8:21 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ είχαμε δίπλα μας αυτά τά αθόρυβα παιδιά τά οποία κάθε μέρα έκαναν τό αυτονόητο : μάς έδιναν τίς κυριότερες ειδήσεις καί μας υπενθύμιζαν τί επρεπε καί τί δεν έπρεπε να κάνομε.
Είναι σπουδαίο πράγμα νά ασχολέισαι μέ τη δουλειά σου παρά να ψάχνεις νά μεταφράζεις νόμους όλη μέρα καί να σπαταλάς τό χρόνο σου.
Στό υπουργείο τών Οικονομικών πέρασαν από τό 1975 μέχρι σήμερα 24 (!) Υπουργοί Οικονομικών. Ολοι τους κατάφεραν να μας φέρουν σέ απόγνωση αφού δυσκόλεψαν (σκοπίμως?) τή δουλειά τών λογιστών-φοροτεχνικών. Δεν τούς οφείλομε τίποτα. Ομως οφείλομε πολλά στούς στούς φίλους μας Κώστα Κουλογιάννη΄, στό Κώστα Γραβιά καί στούς συνεργάτες τους γιατί μας βοηθούν καθημερινά να προχωρούμε καί να κερδίζομε τό χρόνο που χάνομε εξ αιτίας τών παραγόντων τής πολιτικής που (εξοργίζομαι που το σκεπτομαι........) ΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΚΛΟΓΗ ΤΟΥΣ και ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥΣ αδιαφορούν για εμάς καί για την δουλειά μας. Ευχόμαστε λοιπόν στούς καλούς μας φίλους του ΤΑΧ ΗΕΑVEN καλά Χριστούγεννα , καλή χρονιά καί τούς ευχαριστούμε πού καί το 2013 θά είναι κοντά μας.
image description ζευσ84 | Δεκεμβρίου 24, 2012 11:21 μ.μ. | Reply
καλα χριστουγεννα!!!
image description PRESJOHN | Δεκεμβρίου 25, 2012 10:09 μ.μ. | Reply
Επαναλαμβάνω (copy/paste) και εγώ αυτά που είπε ο κ.seimenis για την ομάδα
του TAXHEAVEN και τούς στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για υγεία και πάντα επιτυχίες.Με την ευκαιρία να τονίσω επίσης την σημαντική προσφορά του φίλου μου Ορέστη Σειμένη για το συγγραφικό του έργο και την παρουσία του στα κανάλια και να του ευχηθώ να είναι πάντα υγιής και δυνατός.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Γιάννης Βούκας
image description SARAKINOS | Δεκεμβρίου 26, 2012 7:15 π.μ. | Reply
Χρόνια Πολλά στους φιλόξενους και ανεκτικούς οικοδεσπότες μας.
image description KATERINA S | Δεκεμβρίου 26, 2012 10:43 π.μ. | Reply
Χρόνια πολλά και σε εσάς , σας ευχόμαστε το 2013 να είναι μία δημιουργική και αποδοτική χρονιά γεμάτη υγεία και χαρά.
Σας ευχαριστούμε που είστε δίπλα μας όλα αυτά τα χρόνια , και κάνετε την ζωή μας και τη δουλειά μας πιο εύκολη !!!!!
image description ies | Δεκεμβρίου 26, 2012 5:32 μ.μ. | Reply
Χρονια Πολλά
image description OLY | Δεκεμβρίου 28, 2012 11:05 π.μ. | Reply
Χρόνια Πολλά! Σας ευχαριστούμε που μας στηρίζετε! Καλή Χρονιά!!!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο