Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Γ.Ε.ΜΗ. Αυτοαπογραφή - Παράταση έως την 13-11-2012 για όσους η προθεσμία έληξε την 10-11-2012

Σε εξέλιξη βρίσκεται η διαδικασία απογραφής των εμπορικών επιχειρήσεων της χώρας στο Γενικό Εμπορικό Μητρώο (Γ.Ε.ΜΗ.). Ήδη έχουν ολοκληρώσει την απογραφή τους είτε μέσω του διαδικτύου (αυτοαπογραφή) είτε μέσω των Υπηρεσιών Γ.Ε.ΜΗ. (απογραφή) πάνω από 65.000 εταιρίες (ομόρρυθμες, ετερόρρυθμες, περιορισμένης ευθύνης και ανώνυμες).
 
Υπενθυμίζεται ότι με την Κ1-1798/2012, οι προθεσμίες υποβολής για τις ΑΕ, τις ΕΠΕ, τις ΟΕ και τις ΕΕ, έχουν ορισθεί ως εξής:
 
- Μέχρι την 27η Οκτωβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 1.
 
- Μέχρι την 3η Νοεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 2.
 
- Μέχρι την 10η Νοεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 3.
 
- Μέχρι την 17η Νοεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 4.
 
- Μέχρι την 24η Νοεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 5.
 
- Μέχρι την 1η Δεκεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 6.
 
- Μέχρι την 8η Δεκεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 7.
 
- Μέχρι την 15η Δεκεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 8.
 
- Μέχρι την 22η Δεκεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 9.
 
- Μέχρι την 29η Δεκεμβρίου 2012 για τους υπόχρεους που ο Α.Φ.Μ. τους λήγει στο 0.
 
Για τους υπόχρεους των οποίων η προθεσμία απογραφής έχει λήξει (ΑΦΜ που λήγουν σε 1 και 2), η απογραφή στο Γ.Ε.ΜΗ. μπορεί να γίνει πλέον ΜΟΝΟ από την κατά περίπτωση αρμόδια υπηρεσία Γ.Ε.ΜΗ., σύμφωνα με τα όσα προβλέπονται στην παράγραφο 3 του άρθρου 1 της Κ1-941 οικ./27.4.2012 Απόφασης του Υπουργού Ανάπτυξης και Υποδομών όπως έχει τροποποιηθεί με την Κ1−1798 οικ.:/28.9.2012 Απόφαση.
 
Υπενθυμίζουμε ότι προβλέπεται πρόστιμο τουλάχιστον €600 για την παράλειψη εγγραφής εντός των προθεσμιών.
 
Τονίζεται επίσης ότι για τις εν λόγω εταιρίες έχει ήδη παύσει η αρμοδιότητα των προγενέστερων μητρώων (Πρωτοδικεία και  Δ/νσεις Ανάπτυξης των Περιφερειακών Ενοτήτων κατά περίπτωση) για καταχώριση πράξεων και στοιχείων (τροποποιήσεις καταστατικών/εταιρικών συμβάσεων, καταχωρίσεις διοικητικών συμβουλίων κλπ.) ενώ νομιμοποιούνται να εκδίδουν βεβαιώσεις  μόνο μέχρι την ημερομηνία κατά την οποία η εταιρία είτε απογράφηκε στο Γ.Ε.ΜΗ. είτε έληξε η σχετική προθεσμία.
 
Ενημερώνουμε επίσης ότι έχει ξεκινήσει ήδη η διαδικασία απογραφής των αστικών συνεταιρισμών και των υποκαταστημάτων ή πρακτορείων εταιριών της αλλοδαπής.
 
Για τους υπόχρεους των οποίων η προθεσμία απογραφής έληξε την 10/11/2012, όμως λόγω εργασιών αναβάθμισης του TAXIS το σύστημα αυτοαπογραφής δεν ήταν διαθέσιμο, αυτή παρατείνεται μέχρι και την 13/11/2012.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Ωχ!! | Νοεμβρίου 12, 2012 9:52 π.μ. | Reply
Στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση του ΓΕΜΗ δεν λέγανε ότι οι ημερομηνίες είναι ενδεικτικές?????
image description S | Νοεμβρίου 12, 2012 9:29 π.μ. | Reply
mporei kaneis na steilei twra tipota sto gemh???
to taxis pantws douleuei kanonika..
image description Tasos | Νοεμβρίου 12, 2012 9:34 π.μ. | Reply
Δεν λειτουργεί ακόμα.
image description κική | Νοεμβρίου 12, 2012 10:13 π.μ. | Reply
Υπενθυμίζουμε ότι προβλέπεται πρόστιμο τουλάχιστον €600 για την παράλειψη εγγραφής εντός των προθεσμιών.
Όταν κάποιος δεν έχει ιδέα πως βγαίνουν τα λεφτά γιατί ΄δεν έχει ιδρώσει ποτέ του για να τα αποκτήσει,πώς φαίνεται!Πώς φαίνεται!!!
image description trapezokomos | Νοεμβρίου 12, 2012 10:40 π.μ. | Reply
δεν μπορώ να μπώ ούτε εγώ...δεν μας γεμή και το γεμή...εν τω μεταξύ από όσους πελάτες πήρα τηλέφωνο να τους ρω΄τησω αν θα κάνω εγώ το ΓΕΜΗ τους κανένας δεν ηταν ενημερωμένος τι ειναι το ΓΕΜΗ.και μετά σου λένε έχουν ειδοποιηθεί όλοι.
image description Στεργιος | Νοεμβρίου 12, 2012 10:19 π.μ. | Reply
ελεγχει κανεις τα επιμηλητήρια αν κανουν '' λογιστικές'' εργασίες ΜΑΥΡΑ ?
στην επαρχία,Βόρεια Ελλάδα υπάρχουν καταγγελίες που πήραν τη δικαστική.
image description ΘΑ_ΠΑΡΩ_ΤΑ_ΒΟΥΝΑ!! | Νοεμβρίου 12, 2012 10:47 π.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΦΜ ΤΩΡΑΑΑ !!!
image description afro | Νοεμβρίου 12, 2012 11:21 π.μ. | Reply
ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟ ΓΕΜΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ???
image description Γ.Ε.ΜΑΤΟΣ | Νοεμβρίου 12, 2012 11:40 π.μ. | Reply
Το σύστημα άνοιξε... Καλό κουράγιο!!!
image description trapezokomos | Νοεμβρίου 12, 2012 1:46 μ.μ. | Reply
πως τοπήρε ;εμένα ακόμα δεν με αφήνει να μπώ...
image description L | Νοεμβρίου 12, 2012 11:13 π.μ. | Reply
Εκανα απογραφή για ΑΦΜ που λήγει σε 2 και το πήρε!!!!
image description Rania | Νοεμβρίου 12, 2012 12:53 μ.μ. | Reply
Υπάρχει περίπτωση να βγάλουν οι ίδιοι μετά το πρόστιμο στα Α.Φ.Μ που έχουν λήξει και τα καταθέσουμε παρ'όλα αυτά?
image description love | Νοεμβρίου 12, 2012 12:59 μ.μ. | Reply
για τισ αε επε που εκλεισαν 30/06/12 σημερα ληγει η υποβολη και η πληρωμη
image description ΜΠΙΧΤΕΝ | Νοεμβρίου 12, 2012 1:22 μ.μ. | Reply
Η απέραντη Ελληνική Κρατική Ανικανότητα. Τόσα χρόνια συσωρευμένης γραφειοκρατικής Μαλθακίας, θα την πληρώσουν οι λογιστές του ΕΛΕΟΥΣ και του ΠΕΟΥΣ!!!!! Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!!
image description ΜΑΚΗΣ | Νοεμβρίου 12, 2012 1:19 μ.μ. | Reply
Ολοι κλαίγονται και γκρινιάζουν πως οι λογιστές τα κάνουν όλα και τις περισσότερες φορές χωρίς κάποια έξτρα αμοιβή (και πολλές φορές και εγώ μέσα σε αυτούς) αλλά μια σοβαρή απεργία δεν έχει γίνει Π-Ο-Τ-Ε!!!
Ούτε οι υπάλληλοι της βουλής ούτε οι εφοριακοί-τελωνειακοί είναι πιο έξυπνοι από τον κλάδο μας...Απλά είμαστε πρόβατα και κάνουμε ότι μας πούνε....
Και μην μου πείτε όλοι οτι το γραφείο σας είναι κλειστό τις μέρες των γενικών απεργιών... Αφού όλοι το ίδιο κωλο-φιλότιμο και άγχος έχουμε..... Δύστυχος όμως έτσι πάντα θα είμαστε τα παιδιά για όλες τις δουλειές......
image description ΣΤΡΑΤΟΣ | Νοεμβρίου 12, 2012 2:30 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
image description EL | Νοεμβρίου 12, 2012 2:55 μ.μ. | Reply
MPOREI KANEIS NA MPEI STO GEMH? EGW AKOMH DEN MPORW....ME PETAEI SYNEXEIA EKSW.....KAI KATA T ALLA PARATASH......E,RE KATI MPAZA P EINAI!!!!!
image description S | Νοεμβρίου 12, 2012 2:37 μ.μ. | Reply
MIA APO TA IDIA, OUTE EGW MPORW...
image description BERA | Νοεμβρίου 12, 2012 2:53 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ. ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ
image description maik | Νοεμβρίου 12, 2012 3:47 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.....ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ...ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΙΘΑΝΟΥΣ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΕΣ ΣΟΥ....
image description trapezokomos | Νοεμβρίου 12, 2012 3:20 μ.μ. | Reply
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΚΡΑΤΟΣ.ΜΑΣ ΒΑΛΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙΧ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΚΙΑΙ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΧΡΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕΙ.ΠΑΛΙΟΑΛΗΤΕΣ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΜΕΤΑ ΣΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΤΕΜΠΕΛΗ.ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 2 Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ.ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟΥ SITE.ΟΥΤΕ ΚΑΝ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΟΥΣΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΕΜΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ.ΕΦΑΓΑ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΠΑΤΑΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ.ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙ;ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΕΛΑΤΕ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΦΥΓΕΝ ΚΕΡΔΟΣ.ΟΥΣΤ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!
image description evris | Νοεμβρίου 12, 2012 3:11 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΛΕΝΕ ΑΛΛΆ ΜΆΛΛΟΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ...
image description DSTA | Νοεμβρίου 12, 2012 4:01 μ.μ. | Reply
Δεν μπαίνω μανα μου δεν μπαίνου σου λέω, και ουχί απο την χαραμάδα, αλλά ούτε και από την πόρτα (portal) με τίποτις σου λέω. . . ! Τώρα πώς από το χαρτοβασίλειο που μας "βόλευε" μέσα σε μια μέρα θα περάσουμε στην ηλεκτρονική διακυβέρνηση, μόνο ο ΓΑΠ το ξέρει.
Εμένα το άλλο μου άρεσε (των ευρωπαίων) ψηφίστε τα μέτρα, περάστε τον προϋπολογισμό και εδω είμαστε εμείς . . . (μόνο που οι δικοί μας τα έκαναν και τώρα έκατσαν . . . . . στις υποσχέσεις, (ότι κάναμε εμείς τόσα χρόνια, κάνουν και αυτοί)).
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
image description AFRODITE70 | Νοεμβρίου 12, 2012 6:28 μ.μ. | Reply
ΟΧΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΩΡΟ, ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ.ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ 10 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 3.ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Μ@Λ@Κ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ.
image description LSissy | Νοεμβρίου 12, 2012 6:32 μ.μ. | Reply
Είναι 6 το απόγευμα και ακόμη δεν μπαίνει, τι γίνεται επιτέλους?
image description ΜΠ | Νοεμβρίου 12, 2012 6:08 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΓΕΜΗ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ . ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ?????????
image description ΚΤ | Νοεμβρίου 12, 2012 7:12 μ.μ. | Reply
Είστε γελοίοι αν αύριο δεν δώσετε μια παράταση της προκοπής,και δε ζητήσετε συγνώμη από τον κόσμο που σας πήρε στα σοβαρά και ασχολήθηκε όλη μέρα σήμερα με το ακόμα πιο γελοίο σύστημά σας,το οποίο είναι για τα μπάζα..
image description Sev | Νοεμβρίου 12, 2012 7:06 μ.μ. | Reply
Δεν θα γίνει δουλειά σημερα.... Δεν μπορω να μπω καν στη σελίδα!!
image description ΜΠ | Νοεμβρίου 12, 2012 9:05 μ.μ. | Reply
Η σελιδα του ΓΕΜΗ δεν ανοιγει. Ας ξυπνησουν οι αρμοδιοι για να ανακοινωσουν καμια παραταση και να σταματησουν να παιζουν με τα νευρα μας και με τις αντοχες μας. ελεος πια
image description PanosC | Νοεμβρίου 12, 2012 9:41 μ.μ. | Reply
Ακόμα δεν δουλεύει το ρημάδι! Θα μας αναγκάσουν να βάλουμε ξυπνητήρια στις 02:00 για να καταχωρήσουμε ρε! Που μπλέξαμε ρε γμτ!
image description [email protected] | Νοεμβρίου 12, 2012 10:15 μ.μ. | Reply
Ακόμα δεν δουλεύει, μάλλον κάνει απεργία ο server !!!!!
image description EL | Νοεμβρίου 13, 2012 8:42 π.μ. | Reply
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΓΕΜΗ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ........
image description IGOUHARRY | Νοεμβρίου 13, 2012 8:25 π.μ. | Reply
Πότε είπαν ότι λήγει το 3 ???? Σήμεραααα???? Χαχαχαχαχαχαααααχαχαχα!!!
image description IGOUHARRY | Νοεμβρίου 13, 2012 8:01 π.μ. | Reply
08:50 πμ
Server Error in '/auto' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This tag should then have its "mode" attribute set to "Off".










Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's configuration tag to point to a custom error page URL.








image description afro | Νοεμβρίου 13, 2012 9:16 π.μ. | Reply
θα βγει κανενας να πει κ-α-τ-ι , δεν απαντανε και στα τηλεφωνααα!!!
image description Chrysa | Νοεμβρίου 13, 2012 9:42 π.μ. | Reply
Επικοινώνησα πριν λίγο με το τηλεφωνικό κέντρο και μου είπαν ότι μέσα στην ημέρα θα αποκαταστήσουν τη βλάβη και πιθανόν να δωθεί παράταση. Φυσικά η γραμμή του ΓΕΜΗ δεν απαντάει! Ας πάρουν θέση επιτέλους....!
image description silverhaze | Νοεμβρίου 13, 2012 9:53 π.μ. | Reply
αντε ρε,,,,,,,,ξεκολησε!!!!!!!!!
image description pali kolise????? | Νοεμβρίου 13, 2012 10:44 π.μ. | Reply
pali kolise?????
image description S | Νοεμβρίου 13, 2012 10:07 π.μ. | Reply
NAI
image description Rania | Νοεμβρίου 13, 2012 11:48 π.μ. | Reply
Ένα πρόγραμμα της προκοπής απ'την αρχή δεν μπορούν να φτιάξουν και το taxis συνέχεια διακοπή για αναβαθμίσεις είναι και τίποτα δεν κάνουν!!!
image description EL | Νοεμβρίου 13, 2012 1:21 μ.μ. | Reply
ARXEIO PDF 4.3MB KAI DEN TO PAIRNEI....TO EFTIAKSAN KAI KALA TO PROGRAMMA TOYS!!!!!!!!!!
image description antonis_holargos- Ν.ιονια | Νοεμβρίου 13, 2012 4:54 μ.μ. | Reply
και φυσικα τις επόμενες ημέρες πρέπει να προλάβουμε ποιός θα πρωτοαυτοκτονήσει ,αν δεν έχει χωρίσει απ τη σύζυγο η αν δεν σ εχει αναγνωρίσει το παιδί σου επειδή για νύκτες όταν το συναντάς εσύ, αυτό εχει παει για ύπνο ..και είναι Νοεμβρης ίσως απ τους πιο απλούς λογιστικών υποχρεώσεων μήνας, και τι θα γίνει με το ΙΚΑ και τι με τις ΑΠΔ και τι με τις ΜΥΦ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙς κι όποιος είναι καλά ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...
image description akoma tipota...... | Νοεμβρίου 13, 2012 5:20 μ.μ. | Reply
akoma tipota......
image description mike | Νοεμβρίου 13, 2012 6:48 μ.μ. | Reply
re paidia ti ginete?????den borw na bw me tipota edw kai wres!!!!
image description STELIOS | Νοεμβρίου 13, 2012 9:32 μ.μ. | Reply
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ!!!! ΝΑ ΑΝΑΣΤΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΚΕΙΑ!!!! ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ~~~
image description ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Νοεμβρίου 13, 2012 9:24 μ.μ. | Reply
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 11-11-2012 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
image description DIMIS | Νοεμβρίου 13, 2012 10:29 μ.μ. | Reply
Τρίτη 13/11/2012 - ώρα 10.21 μ.μ. και ακόμα κολλημένο ... τα παρατάω ..