Ειδήσεις Ανακοινώσεις Οικονομικού Επιμελητηρίου

Νέος Πρόεδρος του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας ο κ.Γεώργιος Κυδωνάκης

Νέος Πρόεδρος του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας ο κ.Γεώργιος Κυδωνάκης

Μετά την αποδοχή της παραίτησης του Προέδρου του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας κ Καλλίρη Πελοπίδα ,εξελέγη στην Κ/70/10-10-2012 συνεδρίαση της Κεντρικής Διοίκησης νέο Προεδρείο:

Πρόεδρος : Κυδωνάκης Γεώργιος
Α’Αντιπρόεδρος : Κωνσταντινίδης Κωνσταντίνος
Β’Αντιπρόεδρος : Κόλλιας Κωνσταντίνος
Γενικός Γραμματέας : Καραγιάννη Ευφροσύνη
Οικονομικός Επόπτης : Μπάτσος Γεώργιος




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description antonis_holargos- Ν.ιονια | Οκτωβρίου 11, 2012 10:00 π.μ. | Reply
...σιγά μη το σχολιάσουμε κιόλας.............
image description gkazan | Οκτωβρίου 11, 2012 10:34 π.μ. | Reply
Άστο φίλε, θα τσιμπήσεις προστιματάκι αν διαβάλλεις το κύρος του ΟΕΕ...έχουμε και μια υπόληψη να διαφυλάξουμε... Ο νέος Πρόεδρας, θα κερνάει τσάμπα κυδωνάκι και γλυκό του κουταλιού;
image description nikos | Οκτωβρίου 11, 2012 11:33 π.μ. | Reply
πω,πω δακρυσα απο χαρα! σηκωθηκε η τριχα μου διαβαζοντας για αυτο το κοσμοιστορικο γεγονος! Τωρα ειμαι σιγουρος οτι θα λυθουν ολα τα προβληματα του κλαδου. με τις υγιειες μας
image description marinos | Οκτωβρίου 11, 2012 11:24 π.μ. | Reply
Και ο κος Μπάτσος θα εφαρμόζει το άρθρο 14
image description ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ | Οκτωβρίου 11, 2012 11:04 π.μ. | Reply
Παιδιά δικός μας είναι??
image description NIKOS PATELIS | Οκτωβρίου 11, 2012 11:37 π.μ. | Reply
Συνδυασμός ΠΑΣΚΟ–Σ
Γιώργος Κυδωνάκης γεννήθηκε στο Τυμπάκι Ηρακλείου, είναι πτυχιούχος της ΑΣΟΕΕ, με μετεκπαίδευση στην Υγειονομική Σχολή Αθηνών σε θέματα Διοίκησης Υπηρεσιών Υγείας και Οικονομίας Υγείας.

Είναι Διευθυντής του Κ.Ε.Κ. του Κέντρου Ψυχικής Υγιεινής και Διευθυντής Οικονομικών Υπηρεσιών του Κέντρου Ψυχικής Υγιεινής.

image description diba | Οκτωβρίου 11, 2012 11:16 π.μ. | Reply
Υπαρχε ακομα ΠΑΣΟΚ για να υφισταται και η ΠΑΣΚΟ?
image description gkazan | Οκτωβρίου 11, 2012 11:03 π.μ. | Reply
Όσο και οι κατσαρίδες είναι ικανές να επιβιώσουν και πυρηνικού χτυπήματος...
image description vas;ilis | Οκτωβρίου 11, 2012 12:02 μ.μ. | Reply
1η ενέργεια του νέου η αγορά νέας καρέκλας
image description 1955 | Οκτωβρίου 11, 2012 12:19 μ.μ. | Reply
TI MAΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ !!ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ; Η ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ:
image description Dimitrios_fin | Οκτωβρίου 11, 2012 1:10 μ.μ. | Reply
Επιτέλους τέρμα τα προβλήματα, α!!! παρακαλώ πέρα από τη καινούρια καρέκλα κι ένα σαλονάκι στο κύριο ...
image description ioannis_tz | Οκτωβρίου 11, 2012 2:59 μ.μ. | Reply
" Είναι Διευθυντής του Κ.Ε.Κ. του Κέντρου Ψυχικής Υγιεινής και Διευθυντής Οικονομικών Υπηρεσιών του Κέντρου Ψυχικής Υγιεινής."
Ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη θέση, βρήκαμε την υγειά μας ενα πραγμα...
image description cool | Οκτωβρίου 11, 2012 2:06 μ.μ. | Reply
Εγώ πάντως πιστεύω ότι απο σήμερα θα λυθούν όλα τα προβλήματα του κλάδου μας και απο αύριο δεν θα είμαστε πια οι χαμάληδες του ΥΟ αλλά επιτέλους θα γίνουμε και μεις συμβολαιογράφοι, δικηγόροι, μηχανικοί.....αφού επιτέλους υπάρχει και αντιπρόσωπος της ΠΟΦΕΕ και θα βάλει τα πράγματα στην θέση τους!!!
image description agrevelos | Οκτωβρίου 11, 2012 3:54 μ.μ. | Reply
Το σχόλιό μου
Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι
image description cool | Οκτωβρίου 11, 2012 3:49 μ.μ. | Reply
και οχι μόνο!!!! καρεκλίτσες!!!!!
image description VIP | Οκτωβρίου 11, 2012 11:58 μ.μ. | Reply
ΠΟΛΥ ΖΗΛΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ????

image description Pr.GIORGOS KYDONAKIS | Οκτωβρίου 12, 2012 9:07 π.μ. | Reply
Καλημέρα σε όλη τη παρέα.Αδράξτε τη μέρα φιλοι μου!! Εύχομαι να έχετε όλοι ενα αξέχαστο Σαββατοκύριακο.
image description nikos | Οκτωβρίου 12, 2012 12:11 μ.μ. | Reply
ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΚΡΑΤΙΚΟΔΙΑΙΤΟΣ. ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ!!!!
image description ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Οκτωβρίου 12, 2012 5:19 μ.μ. | Reply
Σιδεροκέφαλος.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο