Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Τα τελευταία νέα σχετικά με την σιωπηρή παράταση και την ροή υποβολής των φορολογικών δηλώσεων.

Δείτε τι δήλωσε ο Γ.Γ.Π.Σ Κος Χάρης Θεοχάρης στο ΣΚΑΙ πριν από λίγο για την ροή της υποβολής των φορολογικών δηλώσεων. Πόσες ακόμα απομένουν και εάν θα κλείσει το σύστημα πιο νωρίς από την Δευτέρα.






Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description dellioun | Αυγούστου 2, 2012 12:13 μ.μ. | Reply
μολις επεσε το συστημα.... για ξαναπες μας κ. Θεοχαρη ποτε θα κλεισει το συστημα.....
image description TRELAKIAS | Αυγούστου 4, 2012 12:53 μ.μ. | Reply
KLEISTE TO SYSTHMA REEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DEN ANTEXOUME ALLO!!!!!!!!!
image description DANNY | Αυγούστου 2, 2012 1:15 μ.μ. | Reply
No Response from Application Web Server
There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later.
image description xristos | Αυγούστου 2, 2012 1:23 μ.μ. | Reply
plaka mas kanoyn?epithdes to kanoyn???h kapoios apo mesa den to paei katholou h apla einai kollhtos toy mhtsotakh!!!!!den paizetai!!!!
image description DANNY | Αυγούστου 2, 2012 1:17 μ.μ. | Reply


Η τοποθεσία Web δεν μπορεί να εμφανίσει τη σελίδα



HTTP 500






Πιθανότερες αιτίες:
•Η τοποθεσία Web βρίσκεται υπό συντήρηση.
•Η τοποθεσία Web περιέχει κάποιο σφάλμα προγραμματισμού.

image description Anna | Αυγούστου 2, 2012 1:29 μ.μ. | Reply
Μόνο που η ΔΟΥ Τρικάλων την Παρασκευή έχει κλειστο το τμήμα του Μητρώου.Απο που ακριβως θα δίνονται οι κλειδάριθμοι?Α ρε αθάνατο Ελληνικό δημόσιο.
image description Μη λογιστής | Αυγούστου 2, 2012 4:30 μ.μ. | Reply
Τον κλειδάριθμο έπρεπε να είχατε φροντήσει να τον πάρετε αγαπητή. Και εγώ τον πήρα την Τρίτη σαν ελληνάρας της τελευταίας στιγμής. Άμα δεν τον παραλάβατε μέχρι και Πέμπτη χαιρετίσματα.
image description Andreas | Αυγούστου 5, 2012 9:29 π.μ. | Reply
Kleidarithmoi dinonte edw k ena xrono... esu perimeneis sto para 3 na ton vgaleis???
image description oysstttt | Αυγούστου 2, 2012 1:38 μ.μ. | Reply
No Response from Application Web Server
There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later.

ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΚΑΤ | Αυγούστου 2, 2012 1:23 μ.μ. | Reply
No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later. Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑ
image description Giannis | Αυγούστου 2, 2012 2:29 μ.μ. | Reply
Τι λένε ρε παιδια????/
image description LUIS | Αυγούστου 2, 2012 2:26 μ.μ. | Reply
APPLICATION WEB SERVER IS FOR THE FESTIVALS........
image description !!!!! | Αυγούστου 2, 2012 3:39 μ.μ. | Reply
ντρεπομαι και λυπαμαι για τον εαυτο μου. συμφωνω οτι δεν ειμαι καλος επαγγελματιας και δεν εχω κατανειμει σωστα το χρονο μου.νομιζω ομως οτι φετος παρα πολλοι συναδελφοι εχουν το ιδιο προβλημα. τωρα εκει που εβαλα προγραμμα και υπολογιζα να τελειωσω την κυριακη αργα το βραδυ , ακουω ξαφνικα οτι υπαρχει περιπτωση το συστημα να κλεισει νωριτερα . ελπιζω να μη ισχυει γιατι ηδη εχω ανεβασει πιεση και παρατησα τη δουλεια. αν συμβει κατι τετοιο δεν ξερω που μπορει να φτασω.
image description Γραφικός | Αυγούστου 2, 2012 3:08 μ.μ. | Reply
πιστεύω ότι το Υπουργείο θα δώσει την λύση και δεν θα χρειαστεί να φτάσει κανείς στα άκρα και να βοηθήσει η Παναγιά να τελειώσουμε
image description elezia | Αυγούστου 2, 2012 4:17 μ.μ. | Reply
ΠΡΟΣ Μη Λογιστη:Ποιος ειναι ο ελληναρας αγαπητε???
Κανω δηλωση ηλεκτρονικα απο το 2006 ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ ?????ΑΔΕΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ,ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ?????
image description Μη λογιστής | Αυγούστου 2, 2012 7:55 μ.μ. | Reply
Μάλλον δεν διαβάσατε καλά το κείμενο που έγραψε η προηγούμενη συνάδελφός σας και ούτε καταλάβατε την απάντησή μου. Με ρωτάτε γιατί χρειάζεστε κλειδάριθμο και μετά λέτε οτι υποβάλλετε ηλεκτρονικά δήλωση από το 2006, εφόσον υποβάλλετε από το 2006 προφανώς και δεν χρειάζεστε τον κλειδάριθμο, άρα προς τι αυτή η ερώτηση?. Όσο για το ποιός είναι ο ελληνάρας. Έγραψα οτι ήμουν ο "ελληνάρας" τόσο εγώ που πήγα την Τρίτη τελευταία ημέρα και πήρα τον κλειδάριθμο, όσο και η κυρία που απορεί πως θα μπορέσει να πάρει τον κλειδάριθμο την τελευταία στιγμή. Το "αθάνατο" ελληνικό κράτος δεν φταίει επειδή τρέχω εγώ και όλοι οι υπόλοιποι την τελευταία στιγμή για να βγάλουν κλειδάριθμο, για να μην πώ και χάρη έκαναν που δίνουν σιωπηρές παρατάσεις. Τα υπόλοιπα που είπατε για την ΔΟΥ που δεν λειτουργεί την Παρασκευή δεν με αφορούν, εδώ και χρόνια γίνεται αυτό, για εμένα κακώς γίνεται, αλλά από την άλλη δεν μπορεί να λέει κάποιος ως δικαιολογία πότε θα βγάλει τον κλειδάριθμο επειδή την Παρασκευή είναι κλειστά για το κοινό, το ξέραμε τόσα χρόνια οτι έτσι γίνεται. Επίσης σε μια ΔΟΥ είχα δεί σε ανακοίνωση οτι για τους λογιστές/δικηγόρους λειτουργούν κανονικά μερικά τμήματα των ΔΟΥ.
image description ΧΡΗΣΤΟΣ | Αυγούστου 2, 2012 6:51 μ.μ. | Reply
ΕΔΩ ΗΧΩΡΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΧΤΕΝΙΖΟΝΤΑΙ
image description EPONYMOUS | Αυγούστου 2, 2012 7:40 μ.μ. | Reply
Κανονικα μεχρι τελος του χρονου πρεπει να δινονται κλειδαριθμοι. Θα συμφωνησω με τον πιο πανω, ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ/ΚΡΑΤΟΣ!!!
image description periklis87 | Αυγούστου 2, 2012 8:29 μ.μ. | Reply
μα αγαπητε EPONYMOUS τελευτεα στιγμη ήταν 31/7 δηλαδή γιατί τοσο καιρό δεν έβγαζαν κλειδάριθμο... οι κλειδάριθμοι δεν άνοιξαν μαζί με τις δηλώσεις.... δεν φταίει για όλα το κράτος επειδή εμείς το αφήσαμε για τελευταία στιγμη....
image description EPONYMOUS | Αυγούστου 3, 2012 2:48 μ.μ. | Reply
Δεν σε εναγκαζει καποιος να κανεις δηλωσει φιλε μου. Οταν το κρατος σου δημιουργει ψυχολογικα, τοτε βρισκεσαι παντα στο χειλος του γκρεμου. Πειραζει δηλαδη που καποιοι μετανιωνουν και τελικα θελουν να κανουν δηλωση?? Αν πηγαινε τελος του χρονου να παρει καποιος κλειδαριθμο, τοτε μαζι σου...Αλλα οχι τωρα αδερφε..
image description Thanos | Αυγούστου 2, 2012 7:47 μ.μ. | Reply
ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ.
ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ
ΠΡΩΙ 06,55.
ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ.
ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΟΗ ΡΕ ΘΕΟΧΑΡΗ;
ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ-ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΒΑΡΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ;
ΚΑΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ.
Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙΑ ΑΛΩΝΙΖΟΥΝ
ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ.
ΜΕ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΣΕ ΚΡΙΣΗΜΑ ΠΟΣΤΑ [ΚΑΛΗ ΩΡΑ]
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΟ.

ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ

image description RONI | Αυγούστου 2, 2012 8:28 μ.μ. | Reply
200.000-300.000; Ίσως και λιγότερες; Για τις δικές μου μόνο θα μιλάει μάλλον...
image description ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | Αυγούστου 2, 2012 9:01 μ.μ. | Reply
ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΥΝΤΡΟΦΕ...
image description Μ | Αυγούστου 2, 2012 10:33 μ.μ. | Reply
ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΑΝ ΕΚΕΙ.
ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ,Ε ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ.
image description Ν | Αυγούστου 3, 2012 12:11 π.μ. | Reply
M simfono mazi sou
image description kgeor | Αυγούστου 3, 2012 12:57 π.μ. | Reply
Πως τα λετε ετσι κυριε Χαρη, εχετε πολυ γουστο Προχθες ηλθε η βεβαιωση για τη συνταξη του πατερα μου ηταν τοοοοοσο μεγαλη που εκατσε στο δρομο να ξεκουραστει και αργησε ναρθει... Τι να κανουμε εμεις φταιμε
image description AXRHSTOS | Αυγούστου 3, 2012 2:46 π.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ . Ε ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ!!!!!! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ Η ΠΟΦΕΕ!!!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
image description elezia | Αυγούστου 3, 2012 9:08 π.μ. | Reply
Αγαπητε μη Λογιστη1) εισαι δεν εισαι χρηστης του taxis κλειδαριθμο θα παρεις θες δεν θες.
2)Αυτα και αλλα πολλα ξερουμε τοσα χρονια ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ και τα ανεχομαστε.
3)Αγριεψα και σου απαντησα για την Παρασκευη γιατι το Απρλιο που ειχα αδεια ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και περασα απο την ΔΟΥ ΑΒ ΠΕΙΡΑΙΑ να παρω το γαμω κλειδαριθμο η ευγενεστατη κυρια του Μητροου ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΔΟΥ ειναι σπιτι της βλεπεις ,ευτυχως για αυτην ημανε ηρεμη και της ειπα χαμογελαστα οτι ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥ!
image description Μη λογιστής | Αυγούστου 3, 2012 6:58 μ.μ. | Reply
Το περιστατικό με την εφοριακό ήταν απαράδεκτο, ελπίζω να μην ξανασυμβεί ούτε σε εσάς ούτε σε κανέναν μας. Όντως είναι υποχρεωτικός πλέον ο κλειδάριθμος. Εγώ για να τον πάρω πήγα 3 φορές συνολικά στην ΔΟΥ μου γιατί δεν ήταν περασμένα κάποια στοιχεία στο σύστημα, έβλεπα τον κόσμο πολύ νευριασμένο να κράζει τους εφοριακούς.
image description Juan .. | Αυγούστου 3, 2012 11:52 π.μ. | Reply
ΒΟΥΒΗ , ΑΛΑΛΗ , ΣΙΩΠΗΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ , ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΘΡΗΝΟΥΝ ΣΙΩΠΗΡΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΧΕΙΡΕΣ ΤΟΥΣ , ΕΜEIΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ .. ΠΑΡΑΤΑΣΗ …. ΑΡΧΗ.. ΜΕΣΗ… ΤΕΛΟΣ… ΣΥΝΟΧΗ..
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ σ ι ω π η ρ ή !!! ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΕ ΓΕΛΟΙΟΙ … ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ..
ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ… ΔΙΟΤΙ .. ΔΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΩΣΟΥΝ… ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ … ΚΑΝΕΝΑ…!!!
image description POTEMKIN | Αυγούστου 3, 2012 11:16 π.μ. | Reply
ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΙ Η ΠΟΦΕΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΝΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛ.... ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΕΙ ΕΣΤΩ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΑΜ....ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΙΛΗΣΕΙ ΤΡΟΙΚΑΝΟ ΠΙΣΙΝΟ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΛΑΔΟ "ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ" ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΟ!!!!
image description NP | Αυγούστου 3, 2012 1:29 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ Σ/Κ???????????
image description Thanos Larissa | Αυγούστου 3, 2012 2:20 μ.μ. | Reply
ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΕΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΟΥΝ ΤΗΝ
ΔΗΛΩΣΗ-ΧΡΗΣΜΟ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΡΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ;
ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Η ΠΥΘΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΜΗΝΕΙΑ
ΤΟΥ ΧΡΗΣΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΑΛΛΑ ΜΈΔΙΩΞΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ. ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ.
ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ.

ΑΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΄΄ ΝΡ ΄΄ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ -ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ-
ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.
image description Vasilis | Αυγούστου 3, 2012 3:44 μ.μ. | Reply
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ "ΣΙΩΠΗΡΟΣ". ΣΙΩΠΗΡΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ. ΑΡΑ: ΣΙΩΠΗΡΟΣ= Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ'ΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ' ΜΕΙΣ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ.
image description ΔΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Αυγούστου 5, 2012 10:28 π.μ. | Reply
Ρε φωστήρες, γιατί να μην αφήσετε ανοικτό το σύστημα και όποιος υποβάλλει μετά την καταληκτική ημερομηνια και για δύο επιπλέον μήνες, 15% επιπλέον του φόρου τους ως πρόστιμο αυτόματα ή 15% λιγότερη επιστροφή φόρου;
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

    Up
    Close
    Close
    Κλείσιμο