Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Θ. Θεοχάρης: Δεν υπάρχει καμία απόφαση για παράταση. Το σύστημα θα μείνει ανοικτό

Σε συνέντευξή του στο ΣΚΑΙ εχθές στις 7:00 μμ ο Γενικός Γραμματέας Πληροφοριακών συστημάτων τόνισε ότι δεν υπάρχει μέχρι τώρα καμία απόφαση για παράταση αλλά το σύστημα θα μείνει ανοικτό για κάποιο χρονικό διάστημα που θα εξαρτηθεί από την ροή των δηλώσεων.

Σε κάθε περίπτωση τυπικά οι υποβολές μετά την λήξη της προθεσμίας, θα είναι εκπρόθεσμες ακόμα και εαν το σύστημα μείνει ανοικτό, Σε αυτή την περίπτωση όπως τόνισε Ο Γ.Γ. οι υπεύθυνοι δεν θα εξανλήσουν  την αυστηρότητά τους, αφήνοντας να εννοηθεί ότι θα θεωρηθούν εμπρόθεσμες.

Το σχετικό video





Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description POTEMKIN | Ιουλίου 31, 2012 1:38 π.μ. | Reply
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΙ.......ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ....ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ...ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΖΗΣΑΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ....
image description D.TSIRTSIKOS | Ιουλίου 31, 2012 2:09 π.μ. | Reply
ΑΙΤΟΥΜΑΙ ΑΚΡΟΑΣΗ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΑΝΗΤΗ
ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΜΑΚΑΚΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΕΝΑΝ ΣΩΣΤΟ!! ΕΝΑΝ!! Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ?ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΜΑ ΕΣΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΝΑ ΠΕΝΤΑΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΠΑΠΑΡΑΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΡΕ ΣΦΩΓΓΟΚΩΛΑΡΙΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ
image description POTEMKIN | Ιουλίου 31, 2012 2:28 π.μ. | Reply
ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΑΛ.....ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ (ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΗΠΤΗΣ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΧΜΜΜ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΧΑΛΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΑΦΟΥ ΣΕ ΔΗΛΩΣΕ Ο ΑΛΛΟΣ....ΜΑ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ.....
image description ΓΕΜΗ | Ιουλίου 31, 2012 2:42 π.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΓΕΜΗ
image description Μ | Ιουλίου 31, 2012 3:28 π.μ. | Reply

Ιουλίου 31, 2012 2:42 π.μ. ΓΕΜΗ Είπε:
Α ΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ , ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ,ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ .
image description ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Ιουλίου 31, 2012 3:34 π.μ. | Reply
ΟΛΟΙ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ. ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΑΖΑΝΕ ΤΟΝ ORIGINAL ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ (ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΨΗ)
image description ΠΙΟΥ | Ιουλίου 31, 2012 8:50 π.μ. | Reply
ΑΛΗΘΕΙΑ,ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ????(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ,ΣΠΙΤΙ,ΕΙΧ).
ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΓΧΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΟΡΕΑ?????
ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ ΞΗΛΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ.
ΑΝ ΠΑΛΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΠΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ.
ΑΝ ΠΑΛΙ ΓΝΩ
image description ΚΩΣΤΑΣ | Ιουλίου 31, 2012 8:35 π.μ. | Reply
ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΑΦΝΙ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΗΔΕΙΑ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΙΣΘΩΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΔΕΙΑ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΙΖΑ
ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ
image description Konstantina | Ιουλίου 31, 2012 8:13 π.μ. | Reply
Ta idia leei kai simera sto MEGA...
Oti ola pane kala...
Oti den exei kanena provlima to sustima...
Oti xthes epese MONO gia 1,5 ora
Oti tha meinei anoixto mexri oso parei...
Den kserei poso omos, den ksereis poses diloseis apomenoun...

mpla mpla mpla
image description Konstantina | Ιουλίου 31, 2012 8:55 π.μ. | Reply
Sugnomi pou den grafo Ellinika alla ola ta eixame kolise kai i allagi glossas sto laptop...
image description ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ | Ιουλίου 31, 2012 8:37 π.μ. | Reply
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!! ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ Ε1 &ε3 ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΟΛΑ
image description ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΜΕΝΟΣ | Ιουλίου 31, 2012 8:56 π.μ. | Reply
συγνώμη, είναι δυνατόν να έχουν παραλάβει 5εκ. δηλώσεις; Σε ποιούς τα λένε αυτά;
image description F | Ιουλίου 31, 2012 9:34 π.μ. | Reply
ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ?ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ ΤΟΥΣ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ....
image description ASMANIDIS | Ιουλίου 31, 2012 9:01 π.μ. | Reply
συνάδερφοι...εγώ θα διαφωνήσω...
πρέπει κ ο κόσμος να μάθει να κάνει τις δηλώσεις του νωρίς...
δεν μπορεί όλοι να έρχονται τελευταία στιγμή...
μετά λογικό να πέφτουνε όλα μαζί κ να τρελενόμαστε....
φέτος ήταν κ είναι το κάτι άλλο....να ανοίγει το σύστημα στις 1 ιανουαρίου μέχρι 30 ιουνίου κ μετά τέλος....οριστικά....
κ ας αναλάβουν όλοι τις ευθύνες τους...κ εμείς κ οι πολίτες...
άντε γιατί στο τέλος θα μας πεθάνουν όλους κ να δούμε ποιος θα στέλνει τις δηλώσεις μετά...
image description POINGK | Ιουλίου 31, 2012 9:23 π.μ. | Reply
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.
ΕΠΙΣΗΣ,ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΙΣ 9/5 ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΛΙΟΥΝΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙΜΕΝΕΣ...ΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ,ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΡΘΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΛΟΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ ΣΤΑ ΕΝΤΥΠΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΦΟΒΟ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΦΤΑΙΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΠΟΦΕΕ.ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ Η ΧΛΙΑΡΗ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΠΝΟΗ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΓΙΑ ΤΟ 9/5 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΗΤΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 30/09.ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΝΕΤΟΙΜΕΣ,ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΟΙ ΕΝΑΝΤΙ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ
image description Ναι Σε Ολα | Ιουλίου 31, 2012 9:49 π.μ. | Reply
Πρίν τις εκλογές ήταν πολύ άπλα στις παρατάσεις....ακόμα και πρίν την ώρα τους.......
image description BasilSpanos | Ιουλίου 31, 2012 10:17 π.μ. | Reply
Όσο δεν τολμάμε να ζητάμε τα αυτονόητα ο κάθε Θεοχάρης θα μας το παίζει μάγκας. Ο μόνος κλάδος που δέχεται ότι του προτείνουν αμάσητο
image description doctor | Ιουλίου 31, 2012 10:20 π.μ. | Reply
Αυτός ο Θεοχάρης πάει καθόλου στο γραφείο του; Όλη μέρα στα κανάλια είναι...
image description acc | Ιουλίου 31, 2012 10:13 π.μ. | Reply
Δεν την παλεύετε ε?

30/9 θέλει ο άλλος.

Οι δηλώσεις έπρεπε να κλείνουν 31/5, αυτά με τις παρατάσεις είναι καραγκιοζιλίκια, όσο δίνουν χρόνο τόσο θα έρχονται τελευταία ημέρα όλοι.

Κανονικά οι προθεσμίες να τηρούνται. 31/5 κλείσιμο όλες οι δηλώσεις, από εκεί και πέρα τον πούλο. Οριστική ΦΜΥ μέχρι 28/2. Ενημέρωση αυτόματα στις δηλώσεις (μινι διασταύρωση)

Α και έλεγχος μέσω IP των λογιστών, πόσες δηλώσεις έριξε κάθε γραφείο και πόσες αποδείξεις έκοψε. Σοβαρός έλεγχος, για σοβαρούς επαγγελματίες και σοβαρούς πελάτες. Όσοι δεν μπορούν να υποστούν τις συνέπειες
image description Nikos | Ιουλίου 31, 2012 10:07 π.μ. | Reply
+1
image description ΥΠΟΜΟΝΗ | Ιουλίου 31, 2012 11:40 π.μ. | Reply
ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΟΝΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ - ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΓΙΟΚ -
ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΓΙΑ 50 ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ - ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΕΣ 100 ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΑΛΛΕΣ 150 ΔΟΣΕΙΣ - ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ......
image description MPOULEN DE MPAOULEN | Ιουλίου 31, 2012 12:26 μ.μ. | Reply
ADERFE NA ANOIGEI TO SISTIMA 01\01 NA GINONTAI OLA SOSTA AN ESU EXEIS TESSERIS PELATES PROLAVAINEIS..... KAI MALLON AUTA POU LES ESU EINAI KARAGKIOZILIKIA AN SE ETSOUKSE O FOROS DE XREIAZETAI NA VGAZEIS XOLI GIA TOUS ALLOUS. ANTE PAIKSE KANENA PACMAN NA PERASEI I ORA SOU
image description acc | Ιουλίου 31, 2012 10:45 π.μ. | Reply
Και μια χαρά δουλειά κάνει ο Θεοχάρης, όπως έκανε και οΣπινέλης πριν, επιτέλους το TAXIS δουλεύει και κάνουμε δουλειά απο το γραφείο χωρίς να τρέχουμε στις ΔΟΥ. Το θέμα είναι να περάσουν και άλλες υπηρεσίες στα Λογ.Γραφεία και να γίνονται ΟΛΑ ηλεκτρονικά
image description ΕΕΕΕΕΕΕ | Ιουλίου 31, 2012 10:41 π.μ. | Reply
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥ.......ΕΙΣΤΕ ΛΟΓΙΣΤΕΣ????
ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΡΕΞΑΜΕ ΠΕΡΣΥ ΣΤΙΣ ΔΟΥ?????
ΦΕΤΟΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΟΜΩΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ IP ΣΥΜΦΩΝΩ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΛΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΙΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΕΡΩΝΟΥΝ....
image description Μ | Ιουλίου 31, 2012 10:08 π.μ. | Reply
acc Είπε:
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ .ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΌΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.
image description ΣΤ¨' | Ιουλίου 31, 2012 10:38 π.μ. | Reply
ΞΥΠΝΑΤΕ! Η ΠΟΦΟΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΗ!
image description Μ | Ιουλίου 31, 2012 10:04 π.μ. | Reply
ΣΤ¨' Είπε: ΞΥΠΝΑΤΕ! Η ΠΟΦΟΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΗ
ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ 03.30΄ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ) ΠΕΣΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΟΥΜΕ ΑΦΟΥ Η ΠΟΦΕΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΗ. ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
image description log | Ιουλίου 31, 2012 11:55 π.μ. | Reply
ACC na se rwtisw kati???? Posous pelates exeis??? gia na zitas autis tis imerominies eisai ektos topou kai xronou
image description sdv | Ιουλίου 31, 2012 11:07 π.μ. | Reply
Εχει εναν πελατη ανεργο κι εναν μη υποχρεο.
image description ThomasTaf | Ιουλίου 31, 2012 11:57 π.μ. | Reply
acc μήπως είσαι ο Θεοχάρης με ψευδώνυμο? Να ανοίξει τα αρχεία το TAXHEAVEN δούμε ποιος είσαι! Και κάτι ακόμα μετά το a είναι το b! abc όχι acc!
image description katerina | Ιουλίου 31, 2012 11:10 π.μ. | Reply
τι λεει ρε παιδια ο τυπος??? ποιος δεν τρεχεις στις δου?? πλακα μας κανεις ρε συ??? εκτος κ αν εχεις μονο ενα πελατη....
image description acc | Ιουλίου 31, 2012 12:38 μ.μ. | Reply
τι να την κανουμε την παραταση... σχεδον ολοι εχουμε τελειωσει..... αντε καλο καλοκαιρι να εχουμε.....
image description acc | Ιουλίου 31, 2012 12:57 μ.μ. | Reply
ΑΔΕΙΟΥΧΟΣ ΔΥ
image description ThomasTaf | Ιουλίου 31, 2012 12:05 μ.μ. | Reply
acc τελειώνεις πολύ γρήγορα και αυτό δεν είναι καλό για σένα ...
image description bill | Ιουλίου 31, 2012 12:40 μ.μ. | Reply
ΔΙΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΣΧΟΛΙΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΙΣ 12:57ΜΜ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ 2012 ΣΤΙΣ 12:05ΜΜ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ 2012
image description idis | Ιουλίου 31, 2012 12:43 μ.μ. | Reply
500.000 μη υποβληθήσες δηλώσεις δεν είναι φορολογούμενοι της τελευταίας στιγμής.
Είναι άρνηση των πολιτών να πληρώσουν τα γαμησιατικά σας.....
Παπάρα...άφησέ το όσο θέλεις το σύστημα ανοιχτό....δηλώσεις δεν πρόκειται να δεις.....
image description CHRIsa | Ιουλίου 31, 2012 5:36 μ.μ. | Reply
Συμφωνώ απόλυτααα!!! Α! Και κάτι ακόμη στην πόλη που κατοικό εχουμε μια εφορία κάτσε καλάαα !!!! όταν η πεθερά μου έκανε έναρξη για τα φ/β την έβαλαν έδρα επιχείρησης αλλού από αυτή που είναι και της βγαίνει τέλος επιτειδευματος 300 ευρώ ενώ η εδρα της επιχείρησης είναι σε χωριό όπου είναι 150 κάτοικοι μαζι με τα σκυλιά τους και το ποιό ωραίο τους πήγαμε και απαλακτηκή από το ΤΕΒΕ!!
image description marion | Ιουλίου 31, 2012 12:21 μ.μ. | Reply
Ωραίοι είμαστε !!! Μόνο ναί λένε τα όργανα που μας εκπροσωπούν και ποτέ δεν απαιτούν !!!!!!!! Κάποιοι πληρώνουν το φόρο τους με μόνο 3 δόσεις και οι περισσότεροι περιμένουν να δοθούν οι 10 δόσεις . αν και δεν έχουν να πληρώσουν . . Φτιάχνουμε δηλώσεις χωρίς να πληρωνόμαστε και μας την λέτε και από πάνω; Να δώσουν παράταση για να ξέρει ο κόσμος τι θα πληρώσει και όσο πιο αργά γίνεται
image description ΣΟΦΙΑ | Ιουλίου 31, 2012 1:15 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΣΥΝΕΠΕΣ ΚΡΑΤΟΣ ΣΙΩΠΗΡΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
ΣΙΩΠΗΡΩΣ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΔΗΛΟΥΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ
ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΣΙΩΠΗΡΩΣ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΜΕ
Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΤΑΚΤΙΕΤΑΙ
ΖΗΤΩ!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΝΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΜΗ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΟΣ
ΤΩΝ ΚΩΔΙΚΩΝ ΖΗΤΩ!!!! ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕ
ΚΛΑΜΑΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!
ΞΕΧΑΣΕΙ
image description Thanos | Ιουλίου 31, 2012 1:38 μ.μ. | Reply
acc ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΣΕ ΚΟΒΩ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ
ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗ
ΦΙΛΙΚΑ




image description 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ | Ιουλίου 31, 2012 1:35 μ.μ. | Reply
ολοι έχουμε κανονισει το πρόγραμμα μας για παραταση εως 15 Αυγούστου.Απλά-ομορφα -καθαρά-ξεκάθαρα.
image description stefanos | Ιουλίου 31, 2012 1:04 μ.μ. | Reply
Μας υποχρεώσαν να υποβάλλουμε έως 31-07-2012 με ανοιχτό σύστημα από 9-5-2012, δουλειά που οι υπάλληλοι των ΔΟΥ την έκαναν έως 30-11-.
Καταντήσαμε να παρακαλάμε να κάνουμε σωστά τη δουλειά μας και να μην εκτεθούμε ως άτομα και ως επαγγελματίες.
Ανεχόμαστε τον κάθε Γενικός Γραμματέας - ευκαιριακό - να βγαίνει στα ΜΜΕ και να μας κάνει κήρυγμα και υποδείξεις, και να μας απειλεί.
Είμαστε μαλάκες αναξιοπρεπείς, ανοργάνωτοι, καραγκιόζηδες.
image description nikos | Ιουλίου 31, 2012 2:57 μ.μ. | Reply
Εμεις οι λογιστες ειμαστε σαν την ορχηστρα του Τιτανικου που συνεχιζε να παιζει απτοητη ενω το πλοιο βουλιαζε και ολοι ετρεχαν να σωθουν. Εκει στο καθηκον μεχρι τελους.
image description Manavis | Ιουλίου 31, 2012 4:51 μ.μ. | Reply
Είναι κλασική συμπεριφορά της μέτριας μάζας, να υποβαθμίζει και να χλευάζει φωνές λογικής. Επειδή πνίγεστε στα νούμερα και τη χαρτούρα, δεν έχετε τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβετε ότι αν φέτος οι πελάτες σας φάνε το αγγούρι και πληρώσουν πρόστιμα για εκπρόθεσμη υποβολή, του χρόνου θα έρχονται από την 1η Γενάρη στο γραφείο σας με όλα τα στοιχεία στο χέρι. Κ μια ενδεχόμενη φετινή χασούρα δική σας, θα αντισταθμιστεί από τον εξορθολογισμό στο φόρτο εργασίας σας στο διηνεκές. Αφρικανοί Έλληνες απόγονοι των Βυζαντινών και επηρεασμένοι από τους Τούρκους. Τι να περιμένεις.. 30 χρόνια τώρα παρατάσεις, μίζες και ρίξιμο ευθυνών σε όλους τους άλλους πλην ημών.
image description SARAKINOS | Ιουλίου 31, 2012 9:20 μ.μ. | Reply
Μανάβης είσαι ή συνάδελφος; Τι γράφεις για χλευασμό και χαρτούρα και πως μιλάς για εκβιασμό των πελατών, ώστε να πληρώσουν τα πρόστιμα για να μάθουν να ερχονται. Αν εμείς δεν τους εξηγήσουμε γιατί έγιναν όλα αυτά εφέτος, γιατί η παράτση που δόθηκε για μετά τις εκλογές, ώστε να φάνε το αγγούρι, αφου θα έχουν ψηφίσει, κατ΄επιταγήν της τρόϊκας, τότε θα ακούνε τα φερέφωνα των ΜΜΕ και θα μας πιέζουν να στείλουμε όλες τις δηλώσεις σε μια μέρα, σήμερα. Το άγχος μου δεν είναι η προθεσμία, που την ήξερα πρίν,είναι η πίσεη των πελατών που έχουν γίνει θύματα του συστήματος. Αυτλη ελιναι η δουκ=λειά μου 40 και πλέον χρόνια, την αγαπώ, και παλεύω να την καλυτερέψω, βοηθόντας να βελτιωθεί το σύστημα. Το να έχουν κάνει 10-20 δηλώσεις και να καυχώνται ότι τέλειωασν και να μας μέμφονται που ξενυχτάμε και ζητάμε επί πλέον χρόνο - που μας τον χρωστάνε οι υπεύθυνοι - λοιπόν , αυτό δεν το δέχομαι. Δεν τους θεωρώ συναδέλφους, προβοκάτορες είναι του αισχύστου είδους. Φτάνει πια....
image description antonis_holargos- Ν.ιονια | Ιουλίου 31, 2012 4:27 μ.μ. | Reply
...ετσι για να σοβαρευτούμε....και κάποιοι που δεν έχουν καταλάβει ότι όλη η δουλειά βγαίνει απο το λογιστή-φοροτεχνικό και δεν είναι μόνο οι δηλώσεις είναι όλο το φοροεισπρακτικό σύστημα της χώρας,επειδή πλέον η δουλειά ως λογιστής,δεν είναι ρουτίνα όπως ίσως οι παλαιότεροι θα θυμούνται,είναι επεξεργασία δεδομένων της επιβίωσης η όχι, του πελάτη- φορολογούμενου και αυτή η επεξεργασία χρειάζετε χρόνο και διάβασμα για να κατευθύνεις και να επιδιώξεις με νόμιμα μέσα , περίπου το επιθυμητό... φέτος κύριοι συνάδελφοι ,οι παρατάσεις διευκολύνουν τους πάντες και έτσι πρέπει να είναι μέχρι να υπάρξει-μόνιμο- φορολογικό σχέδιο-νόμος
image description χρηστος | Ιουλίου 31, 2012 4:17 μ.μ. | Reply
παιδιά, εγω τόσα χρονια τώρα μόνο ηλεκτρονικές τις στέλνω. έρχεται ο πελάτης, μιλάμε 15 λεπτά για τις αλλαγές, ετοιμάζω τη δήλωση, την υποβάλλω και του τυπώνω ε1 και εκκ. παίρνει και τα χαρτιά του πίσω και τελείωσε. στους νέους πελάτες να μας πάρει 30 λεπτά! δεν αφήνω εκκρεμότητες και ευτυχώς έχω τελειώσει με όσους θέλαν να έρθουν να κάνουν δήλωση. δεν παίρνω κανένα τηλ, αμα θέλουν ας έρθουν. δεν παίρνω τα χαρτιά τους να τα στοιβάζω στο γραφείο για να δουλέψω αργά το βράδυ με ένα κεφάλι καζάνι. όταν έρχονται πολύ γίνεται ουρά αλλά ας περιμένουν, στο γιατρό γιατί περιμένουν δηλαδή. κακώς δίνεται παράτα στη παράτα, ας αναλάβει ο καθένας την ευθύνη του, άσε το σύστημα ανοικτό να παίρνει εκπρόθεσμες και να βγάζει πρόστιμο στο εκκ/κο, (όπως το φπα) να στέλνουμε από 1/3 - 30/6 εμπρόθεσμες και μετά με πρόστιμο. αυτό θέλω για του χρόνου. νισάφι πια, το διάβασμα τα τελευταία 2 χρόνια, τα απανωτά ξενύχτια για να προλάβω και τα υπόλοιπα εκτός δηλώσεων και τα παράλογα που πρέπει να τα εξηγούμε στους πελάτες ως λογικά.
image description Μ | Ιουλίου 31, 2012 5:07 μ.μ. | Reply
Manavis Είπε:
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ 1η ΓΕΝΑΡΗ ΑΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1/4 ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΦΕΤΟΣ ΑΝΟΙΞΕ ΜΕΣΑ ΜΑίΟΥ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΜΑΣ .
image description Ε | Ιουλίου 31, 2012 6:21 μ.μ. | Reply
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΟΕΟ?????
image description acc | Αυγούστου 1, 2012 10:01 π.μ. | Reply
Βλέπω το επίπεδο των συναδέλφων είναι υπο του μηδενός, άνοιξαν τον οχετό και βγάζουν ότι σκατά έχουν μέσα τους.

Λοιπόν "συνάδελφοι" όχι δεν έχω ένα πελάτη, είμαι λογιστής σε γραφείο με 14 άτομα προσωπικό και σε επαρχία.

Με τις δηλώσεις όλοι τρέχουμε τελευταία στιγμή, ακόμα και μέχρι τελευταία στιγμή πριν τις διακοπές θα στέλνουμε δηλώσεις όπως όλοι. Αν μας έδιναν και νέα παράταση μέχρι Σεπτέμβρη, ακόμα και τότε θα στέλναμε τελευταία ημέρα δηλώσεις. Είτε γιατί θα αμελούσαμε μερικές, είτε θα ψάχναμε κάποιους αδιάφορους τελευταία στιγμή.

Όπως και να έχει αυτό το χάος πρέπει να σταματήσει, να σοβαρευτούμε όλοι και εμείς και το κράτος με τις προθεσμίες και τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες και οι φορολογούμενοι. Ας αναλάβουμε επιτέλους όλοι τις ευθύνες μας. Καταληκτική ημερομηνία 30.5, απο εκεί και πέρα ηλεκτρονική υποβολή ΑΝΟΙΧΤΗ μόνιμα, με πρόστιμο 60-100 ευρώ για ΟΛΕΣ τις εκπρόθεσμες και μια καλή προσαύξηση στις χρεωστικές. Ας θέλουν να έρθουν στην ώρα τους, αλλιώς στην άκρη η δήλωση και κατάθεση όποτε...

Είναι τραγικό μέσα στον Αύγουστο μέσα σε άδειες, διακοπές να τρέχουμε ακόμα με δηλώσεις.

image description Thanos | Αυγούστου 1, 2012 11:18 π.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ acc -ΤΕΛΙΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΓΙΑΤΙ Μ΄ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ -
ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟ ,ΟΤΑΝ ΣΕ Β΄ΠΛΥΘΥΝΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ Ε΄, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ
ΑΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΣΟΥ, ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΕΞΥΜΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΠΙΝΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΟΧΑΡΗ. ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΙP ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΜΗΠΩΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΜΦΩΝΩ.
ΦΙΛΙΚΑ ....THANOS

image description Auditor | Αυγούστου 1, 2012 8:59 μ.μ. | Reply
Ρε παιδιά, χθες που το σύστημα είχε κολλήσει και οι δηλώσεις στάλθηκαν σήμερα, τι θα γίνει με τις δόσεις; Υπάρχει κάποια πρόβλεψη;
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο