Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Γ.Γ.Π.Σ.: Εφαρμογή Ε9 2012

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι, προς το παρόν, η εφαρμογή για την υποβολή Δήλωσης Στοιχείων Ακινήτων (Ε9) έτους 2012, δεν έχει τεθεί σε παραγωγική λειτουργία.

Σύντομα θα ενημερωθείτε για την ημερομηνία έναρξης και για τις προθεσμίες υποβολής.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Μ | Ιουλίου 12, 2012 1:12 μ.μ. | Reply
Σας ενημερώνουμε ότι, προς το παρόν, η εφαρμογή για την υποβολή Δήλωσης Στοιχείων Ακινήτων (Ε9) έτους 2012, δεν έχει τεθεί σε παραγωγική λειτουργία.

Σύντομα θα ενημερωθείτε για την ημερομηνία έναρξης και για τις προθεσμίες υποβολής.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 12/07/2012
image description SOYLA | Ιουλίου 12, 2012 1:37 μ.μ. | Reply
α καλά... του χρόνου τέτοιο καιρό δηλαδή...
image description bruce lee | Ιουλίου 12, 2012 1:49 μ.μ. | Reply
Ο τσακ νόρρις πρόλαβε και τα έστειλε, παρ'ολα αυτα.....
image description DimitrisD | Ιουλίου 12, 2012 1:44 μ.μ. | Reply
Χαχαχαχαχ, πολύ γέλασα! Διάβασα τον τίτλο και δεν το πίστευα... Δεν μπορεί λέω να άνοιξε το Ε9... Τελικά όντως δεν άνοιξε!
image description ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ | Ιουλίου 12, 2012 1:44 μ.μ. | Reply
Να ενημερώσουμε και εμείς το taxis ότι ούτως ή άλλως δεν βρίσκονται σε παραγωγική λειτουργία γενικά. apache errors, oracle errors και πολλά άλλα μας συντροφεύουν καθημερινά, και φυσικά για να φορτώσει η δήλωση θέλει σχεδόν 3 λεπτά...

Υ.Γ: Άσχετο αλλά σχετικό της ασχετοσύνης που κυκλοφορεί. Σε μεταβίβαση ποσοστού ΟΕ και αλλαγή επωνυμίας, ελεγκτής ΔΟΥ (έγινε σήμερα) ζήτησε το ΑΦΜ της νέας εταιρείας... Ευτυχώς δεν πήγα εγώ γιατί θα του έριχνα καμιά καρπαζία μήπως και καταλάβει τι ρώτησε....
image description Dimitris1984 | Ιουλίου 12, 2012 2:18 μ.μ. | Reply
ΤΕΛΕΙΟ!!!
image description Ανακοίνωση - Ανακοίνωση | Ιουλίου 12, 2012 1:50 μ.μ. | Reply
Έεεεεελα, καλά που βγάλατε ανακοίνωση γιατί δεν το είχαμε πάρει είδηση.
image description trapezokomos | Ιουλίου 12, 2012 1:51 μ.μ. | Reply
φοβεροί είναι!βγάλανε ανακοίνωση που λέει ότι δεν λειτουργεί κάτι.ΒΡΕ ΓΚΑΣΜΑΔΕΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΧΕΤΕ!ΑΦΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥ Ε9 ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΡΗΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ Α#@##$%ΔΙΑ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ;;;ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΣΜΟΥΣ ΣΑΣ!ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΗΣ ΓΓΠΣ.ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΣΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑΥΜΑΤΑ ΜΕ ΜΗΔΑΜΙΝΑ ΕΦΟΔΙΑ.ΣΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΟΙΚΟΥΝ ΧΩΡΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟ!
image description ΡΟΥΛΑ | Ιουλίου 12, 2012 2:12 μ.μ. | Reply
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ!
image description popalia | Ιουλίου 12, 2012 2:39 μ.μ. | Reply
Εχούμε παράταση αλλά δεν υπάρχει λειτουργία!!!!!!!!!κορυφαίο!!!!!!!!!
image description DOULOS | Ιουλίου 12, 2012 2:09 μ.μ. | Reply
TZAK το ETAK ήρθε σε Δραχμες ή Ευρώ
image description access | Ιουλίου 12, 2012 4:54 μ.μ. | Reply
ΔΥΟ είναι τα προιόντα σ όλο τον κόσμο -εκ των οποίων ΝΑΙ το ένα είναι ελληνικό!!!- για τα οποία οι φήμες και οι διαψεύσεις οργιάζουν μέχρι να παρουσιαστούν...
και όταν πια βγουν στην αγορά... ΠΑΝΙΚΟΣ Κ ΥΣΤΕΡΙΑ για να τα τα χρησημοποιήσεις....
το νέο iphone
και οι εφαρμογές τη ΓΓΠΣ
image description ΧΑΑΧΑΑΧΑΧ | Ιουλίου 12, 2012 9:15 μ.μ. | Reply
γιατί παραπονιέστε ρε ανλωμαλοι? αν άνοιγε τώρα η εφαρμογή θα τους κράζατε ότι έπεσαν όλα μαζί και θα γαβγίζατε για παράταση. Ρε παίζει να είμαστε χειρότερος κλάδος από τους καθηγητές και τους δικηγόρους. Ντιπ ζώα να πούμε. Αντε εισπράξτε τα φράγκα σας τώρα από τις 2 εκ δηλώσεις που πρέπει να κάνετε.. Πασοκτζήδες...
image description ORG8 | Ιουλίου 12, 2012 9:12 μ.μ. | Reply
EINAI TRAGIKO NA MIN MPOROUME 10 EK. ANTHRWPOI NA BGALOUME MIA AKRI METAKSI MAS... ANARWTIEMAI STIN KINA PWS DOULEUOUN OLA TOSO METHODEUMENA!!!???
image description πως | Ιουλίου 13, 2012 10:25 π.μ. | Reply
δινεις παραταση σε κατι που δεν εχει ανοιξει. Δεν το λενε παραταση.........