Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Μέχρι τις 16 Ιουλίου η δυνατότητα διόρθωσης στοιχείων ακινήτων έτους 2009

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι η δυνατότητα διόρθωσης στοιχείων ακινήτων για το έτος 2009, θα κλείσει οριστικά στις 16/07/2012.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description ΙΩΑΝΝΗΣ | Ιουλίου 6, 2012 12:42 μ.μ. | Reply
Ε και τι έγινε; Σας καταθέσαμε τα Ε9 άρα αν τα κάνατε λάθος να βάλετε τα υπαλληλάκια σας στις Δ.Ο.Υ να τα διορθώσουν. ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ. ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ
image description ΄Πέτρος | Ιουλίου 6, 2012 8:07 μ.μ. | Reply
Αγαπητοί συνάδελφοι προσπαθώ εδώ και 3 μήνες να μπώ στην εφαρμογή και να κάνω κάποιες τροποποιήσεις για το 2009 και κολάει συνέχεια τοο σύστημα. Δεν με αφήνει κάν να δώ την περιουσιακή εικόνα. Υπάρχει κανείς που να τα έχει καταφέρει? Δηλαδή θα μας τρελάνουνε αυτοί από το Υπουργείο Οικονομικών?
image description STEFANOS | Ιουλίου 6, 2012 12:40 μ.μ. | Reply
ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΤΕ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑΜΕ. ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΤΖΑΜΠΑ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ , ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ.
image description MatX | Ιουλίου 6, 2012 12:32 μ.μ. | Reply
Από τα κορυφαία ανέκδοτα που άκουσα... άκου εκεί θα κλείσει οριστικά!!! Πως είναι δυνατόν να ¨κλείνει" κάτι στο οποίο δεν μπορείς να μπεις...???
image description nikos | Ιουλίου 6, 2012 12:12 μ.μ. | Reply
ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΕ, ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ. ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΑΣ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ.ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΧΑΣΑΝΕ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑΝ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ , ΑΣ ΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.
image description OYST | Ιουλίου 6, 2012 12:38 μ.μ. | Reply
ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ.......ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΙΧΑΘΕΙ.....ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΚΙ ΑΝ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΥΠΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΜΥΤΗ.ΟΤΑΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΜΠΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ.
image description John | Ιουλίου 6, 2012 12:12 μ.μ. | Reply
Ρε παιδια, προσπαθω εδω και 2 ωρες να φτιαξω μια περιουσιακη κατασταση και ακομα το παλευω. Κανει 5-10 λεπτα να ανοιξει καθε σελιδα. Τι παιζει?
image description trapezokomos | Ιουλίου 6, 2012 12:25 μ.μ. | Reply
Παίζει ...ΕΛΛΑΔΑ!!!!
image description John | Ιουλίου 6, 2012 1:44 μ.μ. | Reply
Εδώ και 2 ώρες γίνεται το εξής: Περιμένω 10 λεπτά να ξεκολλήσει το σύστημα και να ανοίξει ο πίνακας... Με το που ανοίγει με πετάει έξω με το μήνυμα ότι έληξε ο χρόνος σας γιατί είστε πολύ ώρα σε αδράνεια... Τι να πω;; Ακόμα και το Diablo 3 έχει πιο καλούς servers από αυτούς που έχει ολόκληρο Υπουργείο Οικονομικών ευρωπαϊκού κράτους!!!
image description MatX | Ιουλίου 6, 2012 1:18 μ.μ. | Reply
Με το που βγήκε η ανακοίνωση της 16ης Ιουλίου το σύστημα του Ε9 έχει πέσει οπότε... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!
image description επισκεπτης | Ιουλίου 6, 2012 1:48 μ.μ. | Reply
κλειστε το σημερα
image description SOWHAT | Ιουλίου 6, 2012 1:18 μ.μ. | Reply
ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΕΘΑ ? ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΑΤΕ !!!!
image description APO CHANIA | Ιουλίου 6, 2012 1:03 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ.....ΑΝ ΤΟ "Ε9" ή "ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ" ή "ΟΠΩΣ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΟ ΠΟΥΝΕ" ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Α ΟΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΚΑΘΕ ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ....ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΤΥΠΑ "ΤΥΠΟΥ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ".......ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.....ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ........
image description ΙΩΑΝΝΗΣ | Ιουλίου 6, 2012 4:04 μ.μ. | Reply
πολύ σωστό
image description nas | Ιουλίου 6, 2012 2:03 μ.μ. | Reply
OLA MAZI STIS 16/07!!!! MIA XARA!!
image description michalis | Ιουλίου 6, 2012 2:58 μ.μ. | Reply
ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΛΗΞΟΥΝ ΣΤΙΣ 16/07 ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
ΦΠΑ Β ΤΡΙΜΗΝΟΥ 2012
ΠΕΡΑΙΩΣΗ ΦΠΑ 2011
ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ
ΣΥΓΚ/ΚΕΣ ΚΒΣ - ΙΣΟΖΥΓΙΑ ΚΛΠ
ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΤΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑ (ΓΙΑ ΑΕ-ΕΠΕ-ΟΕ-ΕΕ-ΑΤΟΜΙΚΕΣ)
ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΠΔ ΙΚΑ
ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΑΠΟ ΟΑΕΔ

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΙΣ 16/07 ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΕΧΟΥΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΗΝΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΟΥΜΕ

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΑΤΑΚΙΑ
image description GEORGIOS | Ιουλίου 6, 2012 2:32 μ.μ. | Reply
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΝΕ ΧΘΕΣ ? ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΚΑΤΑΤΕΘΗΜΕΝΑ ΤΑ Ε9 ! ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗΣ
image description Μ | Ιουλίου 6, 2012 3:51 μ.μ. | Reply
ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΑΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΣΤΕ ,ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ . ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΤΕΛΟΣ.
image description ΚΩΣΤΑΣ | Ιουλίου 6, 2012 3:44 μ.μ. | Reply
ΘΕΟΧΑΡ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΩΣ 12/12/12
image description Drakos | Ιουλίου 6, 2012 3:24 μ.μ. | Reply
XAXAXAXAXAA, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΤΑ ____________ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ Ε-9 ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ!!!
ΚΛΕΙΣΤΕΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ!!!
image description Andreas | Ιουλίου 6, 2012 4:31 μ.μ. | Reply
Δηλαδη τωρα που εκανα οριστικοποιηση με λαθος ενα στοιχειο και φοβαμαι να κανω αναιρεση μη τα κανω ολα λαμπογιαλο, θα μπορεσω να κανω την διορθωση στου 2012 την υποβολη...? Αν ξερει καποιος ας βοηθησει......
image description Miltos | Ιουλίου 6, 2012 6:01 μ.μ. | Reply
Ρε παιδια, ολα οκ, αλλα το Ε9 του 2012 (δηλαδη αλλαγες μεσα στο 2011) πως στο καλο θα το περασουμε?????
image description ΝΕΚΤΑΡΙΑ | Ιουλίου 6, 2012 6:08 μ.μ. | Reply
Ε9? ΤΙ Ε9 ΑΥΤΟ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΕΙ? ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΣΤΙΣ ΔΟΥ , ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ . ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΦΠΑ , ΤΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ , ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ , ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΕΣ , ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΗΤΡΩΟΥ , ΚΒΣ. ΕΝΑ ΠΑΝΙ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. !!!!!
image description ALEXF | Ιουλίου 6, 2012 7:03 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ...........
image description ΑΠΟΡΩ | Ιουλίου 6, 2012 9:29 μ.μ. | Reply
Δηλαδη 16/7/12 ληγουν Ε1 ηλεκτρονικες, ΦΠΑ αυτοπεραιωσης, καποια ΑΠΔ, να ενημερωσουμε βιβλια & να βγαλλουμε ΦΠΑ τριμηνου – μηνα να στειλουμε vies-intrastat, να ετοιμασουμε αδειες-επιδομα αδειας (και καποια απόλυση θα προκυψει). Χαλαρος μηνας !!!!! Οι εκπροσωποι μας γιατι δεν μιλανε???? Θα γινει η ΑΠΔ μηνιαια, θα κανουμε αμισθοι την δουλεια των υπαλληλων των επιμελητηριων και κανενας δεν βγαινει να μιλήσει υπερ μας.
Δεν εχουνε καν ενημερωσει τον κοσμο για λάθη στο περιουσιολογιο, κανενα καναλι δεν κάνει σχολιο, οι περισσοτεροι δεν ξερουν τιποτα ωστε να ασχοληθουν με τα ακινητα τους.
Με την νεα χαζομαρα που λεγεται επιμελητηριο και θα αναγκασουν τους λογιστες να ψαχνουν χαρτια δεκατιας (κιτρινο γραμμα ξεχασμενο στο συρταρι) δεν θα βγει κανενας να μιλησει, γιατι τοση σιωπη????? Ειναι δουλεια του λογιστη να βρει την χειρογραφη εναρξη του 1994???? Θα αγορασουμε ολοι scanner να στειλουμε ηλεκτρονικα τη ιδρυση που κατατεθηκε πριν 10-15 χρονια ή παραπάνω στο Πρωτοδικείο και ολες τις μεταγενεστερες τροποποιησεις????
Δεν θα αντιδρασει κανενας????
image description ΦΥΣΙΚΑ | Ιουλίου 7, 2012 5:45 μ.μ. | Reply
ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΕΜΗ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙ...
image description ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ | Ιουλίου 8, 2012 9:07 π.μ. | Reply
ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΑΣΙΛΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΠΩ ΠΩΩΩΩΩ. ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο