Ειδήσεις Ανακοινώσεις ΥΠ.ΟΙΚ. - ΙΚΑ - ΟΑΕΔ

Διακοπή λειτουργίας ηλεκτρονικών υπηρεσιών Γ.Γ.Π.Σ. στις 27.06.2012 από 15.00 έως 21.00

Taxisnet

26.06.2012

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητοί χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών

Οι υπηρεσίες του TAXISnet δεν θα είναι διαθέσιμες την Τετάρτη 27 Ιουνίου  2012 και από ώρα 15:00 έως 21:00, λόγω εργασιών συντήρησης του εξοπλισμού.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.






Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description 1940 | Ιουνίου 26, 2012 12:21 μ.μ. | Reply
ΔΩΣΤΕ ΑΜΕΣΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
image description trapezokomos | Ιουνίου 26, 2012 12:50 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΙΜΑΔΙ TO TAXIS ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙς ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ;5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ.ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΝΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ Π@Π@ΡΙΕΣ!
image description 007 | Ιουνίου 26, 2012 1:58 μ.μ. | Reply
Είναι καραγκιόζηδες!!! Την Παρασκευή έγινε το ίδιο ακριβώς σκηνικό, δε δουλέψαμε και χάσαμε ένα ολόκληρο απόγευμα. Τώρα τα ίδια. Παράταση μέχρι 31/12/2012.
image description Thanos Larissa | Ιουνίου 26, 2012 1:29 μ.μ. | Reply
ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΑΧΙS ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΧΘΕΣ;ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 10 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΝΑ Ε1 Ή ΕΝΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΔΗΛΩΣΗ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ;ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΩ[ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ].ΕΛΕΟΣ Ο ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ TOY TAXIS ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ.ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ.ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΤΑΧΙS ΜΕ ΤΙΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΟΥ.ΜΑΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΒΑΙΒΕΩΤΗΤΑ.ΠΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΣΤΟ TAXIS. ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ;
image description Εύα | Ιουνίου 26, 2012 3:43 μ.μ. | Reply
Κατανόηση??? Τι είναι αυτό??? Έπαψα να γνωρίζω τη λέξη, όταν είδα το εκκαθαριστικό μου, του πατέρα μου, του αδερφού μου, της γειτόνισσας, του ξάδερφου της αδερφής της φίλης του κολλητού μου...
Τι κατανόηση ζητάτε (που δε ζητάτε, τι θεωρείται δεδομένη) όταν δουλεύω ατελείωτες ώρες και το ..........taxis απλά σέρνεται??? Όχι ρε. Καμία κατανόηση όσο με βλέπετε σαν σκλάβα σας και όχι σαν άνθρωπο με δικαιώματα και όχι μόνο υποχρεώσεις απέναντι σας....
image description ΙΩΑΝΝΗΣ | Ιουνίου 26, 2012 4:33 μ.μ. | Reply
πολύ σωστή τοποθέτηση. δικαιώματα δεν έχουμε. μόνο υποχρεώσεις. μιλάμε για ΤΟ κωλοεπάγγλεμα πλέον
image description ΤΑΠΑΜΕ ΤΑΞΑΝΑΠΑΜΕ ΑΛΛΑ... | Ιουνίου 26, 2012 3:54 μ.μ. | Reply
ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΛΥΣΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ.ΤΕΛΟΣ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ.ΛΑΒΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΡΑ.ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ,ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΥΣ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ,ΑΡΚΕΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ ΜΑΣ.ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΥΣΤ....ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΑΠΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΟΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ
image description ΙΩΑΝΝΗΣ | Ιουνίου 26, 2012 4:59 μ.μ. | Reply
ΩΡΑΙΟΣ........αλλά ποιός θα μας ακούσει;
image description EVRIS | Ιουνίου 26, 2012 4:00 μ.μ. | Reply
Γιατί να τους δείξουμε κατανόηση;Έτοιμο δεν θα έπρεπε να ήταν το σύστημα;Δεν μπορώ να τυπώσω δηλώσεις (όταν καταφέρω να τις στείλω φυσικά) και για τις υπόλοιπες ''υπηρεσίες'' καλύτερα να μην σχολιάσω...Απλά υπάρχουν σαν επιλογές που 1 στις 10 δουλεύουν..Παράταση δηλώσεων μέχρι τις 31/08/2012 τουλάχιστο για να μην πέσουν και οι τελευταίες τρίχες που έμειναν στο κεφάλι μας!
image description ΣΟΣ | Ιουνίου 26, 2012 6:48 μ.μ. | Reply
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.26/06/2012 ΚΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΤΑΛΛΕΙ ΤΟ 40%ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 16/07/12.ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ.
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟ ΟΠΙΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΜΠΟΡΩΝ,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΤΙΣ 01/01/2012 ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΝΕΥ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΗΤΩΝ ΤΗΝ 31/03/2012.ΓΙΑ ΤΑ ΔΕ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΠΟ 01/01 ΕΩΣ 30/06.ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΒΛΑΒΗΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΟΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
image description SARAKINOS | Ιουνίου 26, 2012 7:38 μ.μ. | Reply
Για μια ακόμα φορά απευθύνομαι στους συναδέλφους με την παράκληση να δουν τις προτάσεις του Συλλόγου μας (Πάρου-Αντιπάρου) και να τις προσυπογράψουν μαζικά, για να τις προωθήσουμε όσο πιο ψηλά μπορούμε. Δείτε τι ζητάμε και θα συμφωνήσετε, αφού τις δεχθήκατε με σχόλια συμπαράστασσης. Υπογράψτε τις επώνυμα, γιατί όλοι μαζί θα πετύχουμε κάτι καλύτερο από το σημερινό χάλι.
image description fonias | Ιουνίου 26, 2012 8:12 μ.μ. | Reply
08:00 με 15:00 ο χρόνος εργασίας των Δ.Ο.Υ …. !!! ο όγκος της συναλλαγής μας με τις Δ.Ο.Υ γίνετε αποκλειστικά αυτή την ώρα…. Αρκετοί συνάδελφοί μου λογιστές φαντάζομαι ότι επιλέγουν αυτή την ώρα να μην κάνουν τα ραντεβού τους με τους πελάτες τους… τη διάρκεια του πρωινού.. !!! Συνήθως μετά την λήξη της συναλλαγής με Δ.Ο.Υ κάνουν τα ραντεβού τους με τους πελάτες τους .. ήτοι 15:00 με 21:00 … αυριο λοιπόν καυ….σε την ΓΓΠΣ να το κλείσει το ………… αυτή την ώρα!!! Πελάτες μας που έχουν πάρει ρεπό από τις δουλειές τους … κλπ για να κάνουν τη ΦΔ τους ….?????? Λέω τώρα εγώ … εάν το κλείνατε από 21:00 έως 06:00 ???????????????????? Λέω τώρα……….
image description fonias | Ιουνίου 26, 2012 8:45 μ.μ. | Reply
Μαλαματένια λόγια στο μαντήλι
τα βρήκα στο σεργιάνι μου προχθές
τ' αλφαβητάρι πάνω στο τριφύλλι
σου μάθαινε το αύριο και το χθες
μα εγώ περνούσα τη στερνή την πύλη
με του καιρού δεμένος τις κλωστές

Τ' αηδόνια σεχτηκιάσανε στην Τροία
που στράγγιξες χαμένα μια γενιά
καλύτερα να σ' έλεγαν Μαρία
και να 'σουν ράφτρα μες στην Κοκκινιά
κι όχι να ζεις μ' αυτή την κομπανία
και να μην ξέρεις τ' άστρο του φονιά

Γυρίσανε πολλοί σημαδεμένοι
απ' του καιρού την άγρια πληρωμή
στο μεσοστράτι τέσσερις ανέμοι
τους πήραν για σεργιάνι μια στιγμή
και βρήκανε τη φλόγα που δεν τρέμει
και το μαράζι δίχως αφορμή

Και σαν τους άλλους χάθηκαν κι εκείνοι
τους βρήκαν να γαβγίζουν στα μισά
κι απ' το παλιό μαρτύριο να 'χει μείνει
ένα σκυλί τη νύχτα που διψά
γυναίκες στη γωνιά μ' ασετυλίνη
παραμιλούν στην ακροθαλασσιά

Και στ' ανοιχτά του κόσμου τα καμιόνια
θα ξεφορτώνουν στην Καισαριανή
πώς έγινε με τούτο τον αιώνα
και γύρισε καπάκι η ζωή
πώς το 'φεραν η μοίρα και τα χρόνια
να μην ακούσεις έναν ποιητή

Του κόσμου ποιος το λύνει το κουβάρι
ποιος είναι καπετάνιος στα βουνά
ποιος δίνει την αγάπη και τη χάρη
και στις μυρτιές του ʼδη σεργιανά
μαλαματένια λόγια στο χορτάρι
ποιος βρίσκει για την άλλη τη γενιά

Με δέσαν στα στενά και στους κανόνες
και ξημερώνοντας Παρασκευή
τοξότες φάλαγγες και λεγεώνες
με πήραν και με βάλαν σε κλουβί
και στα υπόγεια ζάρια τους αιώνες
παιχνίδι παίζουν οι αργυραμοιβοί

Ζητούσα τα μεγάλα τα κυνήγια
κι όπως δεν ήμουν μάγκας και νταής
περνούσα τα δικά σου δικαστήρια
αφού στον Άδη μέσα θα με βρεις
να με δικάσεις πάλι με μαρτύρια
και σαν κακούργο να με τιμωρείς
image description ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ____ | Ιουνίου 26, 2012 11:06 μ.μ. | Reply
γιατί δεν κρατάτε ένα επίπεδο βρε παιδια? η παράταση εως 30 Ιουλίου είναι δυνατόν να μη δωθεί? Ηρεμήστε.Χρόνος υπάρχει αν δεν ξεχνιέσται σε σελίδες άσχετες με το επάγγελμα...
image description ΑΝΙΠΙΠΕΔΟ | Ιουνίου 27, 2012 8:56 π.μ. | Reply
ΑΑΑΑΑΑΑ,ΙΣΥ ΕΧΣ ΞΕΦΥΓ....ΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ???ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΚΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΜΜΙΣΘΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣ ΓΙΑΤΑ ΑΝΕΙΣΠΡΑΚΤΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ.ΦΤΑΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΑΣ,ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΜΑΣ,ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΥΠΟΚΥΠΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ,ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΛΑΘΟΣ,ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΑΔΙΑΦΑΝΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΥ,ΠΟΝΗΡΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ,ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΝΑ ΠΕΙΣ...
image description Thanos | Ιουνίου 27, 2012 1:09 μ.μ. | Reply
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΥΠΟΒΑΛΩ.ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛ@ΥΠΟΒΟΛΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ;ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ.ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ.ΕΧΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑΣΟΥ ΜΕΙΟΝ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΕΓΚΛΟΒΗΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΟΜΟΡΦΗ ΟΜΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ.
ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ................................................................
image description 007 | Ιουνίου 27, 2012 2:05 μ.μ. | Reply
Ας μου κάποιος....θα πέσει τελικά το σύστημα????? Είναι 14:16 και έχουν βγάλει το μήνυμα από τη ΓΓΠΣ!!!!!!!!!!!!!! Ας μας ενημερώσετε ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • ΑΓΡΟΤΕΣ
Up
Close
Close
Κλείσιμο