Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Τα αποτελέσματα των εκλογών .(live συνεχής ενημέρωση)




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 9:58 π.μ. | Reply
Ν.Δ + 632.903
ΣΥΡΙΖΑ + 593.266
ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ 425.897
ΚΚΕ- 258.990
ΑΝΤΑΡΣΥΑ -55.046

........................................
ΑΠΟΧΉ 37,53%

συμπέρασμα, γάματα με μεγάλα γραμματα, πατριώτη.
Γιαννακούλης Κώστας
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 9:55 π.μ. | Reply
.734.170 άτομα δεν ψήφισαν.
ερώτημα;
πήγαν σε καμμία πορεία απο το 2009 μέχρι σήμερα. έκαναν καμμιά απεργία απο το 2009 μέχρι σήμερα. πήγαν σε καμμιά συγκέντρωση μαζί με άλλους απο το 2009 μέχρι σήμερα. γενικότερα ασχολήθηκαν με θέματα που αφορούν την συμμετοχή τους, στα κοινά απο το 2009 μέχρι σήμερα.
ΠΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ απο τα 3.734.170 άτομα απο το 2009 μέχρι σήμερα;
ΑΠΟΡΊΑ!
image description Gaara619 | Ιουνίου 18, 2012 2:54 μ.μ. | Reply
ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΨΥΦΙΣΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΙΔΑΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ...
ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΔΥΛΩΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΙΣ ΣΥΝΧΕΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΦΟ ΤΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΑΛΑΞΕ ΚΑΤΙ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ....
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ.....
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 10:11 π.μ. | Reply
ρχονται πολλα μηνημονια....αφου ψηφισαμε τα ιδια λαμογια...εχουν τωρα και λαικη εντολη..παρτε τα εκκαθαριστικα τα χαρατσια τη ανεργια το θανατο αας χωρις φαρμακα και νοσηλεια...και φατε ευρωπη και ευρω...στο ψυχιατριο ολοι σας
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 1:56 μ.μ. | Reply
τον τελευταιο με τον 1 ψηφο μπορουμε να τον βρουμε ?
image description Ναι Σε Ολα | Ιουνίου 18, 2012 1:11 μ.μ. | Reply
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!! Ο ΧΙΤΛΕΡ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΦΥΛΗ.
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 1:50 μ.μ. | Reply
ΜΑΥΡΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΠΛΑΚΩΣΕ ΠΑΛΙ,ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΝΔ,ΠΑΣΟΚ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΟΥΣ!!!
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 2:23 μ.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΣΙΠΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 10-12 ΣΥΝΙΣΤΩΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΜΑ ΤΟΥ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΤΗΡΙΑ.
ΑΓΑΛΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΓΑΠ ΠΟΥ ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΠΗΡΕ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 4% ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ 27%.ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΕΣ ΤΟΝ ΤΣΙΠΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΝΕΙΜΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΗΓΕΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΑΝΔΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΥΓΑ -ΠΟΤΕ ΠΟΥΛΙΑ.ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 2:45 μ.μ. | Reply
ΣΑΝ ΛΑΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ... ΠΥΣΤΕΒΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ... (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: ΕΠΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΒΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ) ΑΡΑ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΑΥΤΟ, ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΜΙΣΘΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ, ΓΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΔΑΝΕΙΩΝ, ΚΤΛ. ΚΑΙ ΩΣ ΦΥΣΙΚΟ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΥΣΤΕΠΣΑΝ... ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΓΗΝΟΝΤΑΙ... ΕΔΩ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΙΝΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ... ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΔΑΝΕΙΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ.... ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΤΟΥΣ ΑΡΩΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΗΣΚΕΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΓΟΥΜΕ....
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 2:22 μ.μ. | Reply
Ο ΛΑΟΣ ΕΡΩΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ???ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΧΙ. ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΑ 12 ΔΙΣ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΦΕ.
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 4:02 μ.μ. | Reply
AΑΣΧΕΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΑΝΤΑ. Η ΚΛΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΜΑΙΟ 2013 ΜΕ ΜΕΤΕΝΡΓΕΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ? ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΚΛΑΔΙΚΗΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ. ΜΠΟΡΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΟΤΙ Η ΚΛΑΔΙΚΗ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ? ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΥΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΣΗΣ?
image description Επισκέπτης | Ιουνίου 18, 2012 5:51 μ.μ. | Reply
Δυστηχώς η ΝΔ ψηφίστηκε κυρίως από τα γερόντια και τις τρίτες ηλικίες. Φάτε τώρα περικοπές συντάξεων και έλλειψη φαρμάκων στον ΕΟΠΠΥ.
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο