Ειδήσεις Υπενθυμίσεις

Υπενθύμιση προθεσμιών που λήγουν σήμερα

Σήμερα λήγουν οι παρακάτω προθεσμίες :

ΦΠΑ
-Εκκθαριστική δήλωση Φ.Π.Α.  για εταιρίες με Β' κατηγορίας βιβλία
-Εκκθαριστική δήλωση Φ.Π.Α.  για εταιρίες με Γ' κατηγορίας βιβλία

ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
-Δήλωση Φόρου Ακίνητης Περιουσίας Νομικών προσώπων
-Υποβολή δήλωσης ειδικού φόρου επί των ακινήτων

ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΕΙΣΟΔΉΜΑΤΟΣ
-Υποβολή Δήλωσης ημεδαπών ΑΕ και αλλοδαπών υποκαταστημάτων Α.Ε.
-Υποβολή Δήλωσης ημεδαπών ΕΠΕ

Υπενθυμίζουμε στους συναδέλφους ότι μπορούν να δουν όλες τις προθεσμίες πάσης φύσεων δηλώσεων για το οικονομικό έτος 2012, καθώς και όλες τις απαραίτητες πληροφορίες - βοηθήματα - άρθρα κλπ που τις αφορούν, στην ιστοσελίδα του κόμβου μας "Πλήρης οδηγός Δηλώσεων 2012" πατώντας εδώ.




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description ks | Ιουνίου 8, 2012 12:28 π.μ. | Reply
Σας ευχαριστούμε πολύ....εύστοχη η υπενθύμιση...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 8:50 π.μ. | Reply
Ευχαριστουμε.. Να το κανετε πιο συχνα στις σημαντικες προθεσμιες.
image description NASOS | Ιουνίου 8, 2012 10:58 π.μ. | Reply
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ !!!!!
image description microvisual | Ιουνίου 8, 2012 10:17 π.μ. | Reply
Λήγουν σήμερα αλλά μπορούμε να στείλουμε τις δηλώσεις μέχρι την Δευτέρα το πρωί. Σωστά?
image description Game over.... | Ιουνίου 8, 2012 10:40 π.μ. | Reply
Ρε φιλε, θα σου έλεγε λήγει την Δευτέρα. Οταν λέει σήμερα, εννοεί ΣΗΜΕΡΑ.
image description KAROLOS | Ιουνίου 8, 2012 10:58 π.μ. | Reply
Φυσικά και μπορείς να τις στείλεις τη Δευτερα το πρωί, αλλά και τα πρωινά όλης της άλλης εβδομάδας, μήνα κ.λπ, με τις ανάλογες κυρώσεις.
image description Christos | Ιουνίου 8, 2012 5:05 μ.μ. | Reply
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΑΛΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΔΟΥ, ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΕΡΓΑΣΙΜΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.. ΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ.. ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 10:59 π.μ. | Reply
παραταση δεν θα δοθει??
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 10:26 π.μ. | Reply
Σε εκπρόθεσμη δήλωση ΝΠ μπορείς να πληρώσεις φόρο+προσαύξηση σε δόσεις η πληρώνεις όλο το ποσό με τη μία?
image description gkazan | Ιουνίου 8, 2012 10:54 π.μ. | Reply
-Υποβολή Δήλωσης ημεδαπών ΑΕ... Θυμάμαι ότι μου χρωστούν και τους λέω εγώ ποιά είναι η ημερομηνία που θα την στείλω....
image description trapezokomos | Ιουνίου 8, 2012 11:23 π.μ. | Reply
τελείωσα χθές με την τελευταία εκκαθαριστική..και όχι δεν είμαι από τους κλασικούς Έλληνες που πήγανε για μπάνια και τα εκαναν τελευταία μερα.έχει πέσει υπερβολικός φόρτος εργασίας και κάτι πρέπει να γίνει παιδιά.ίδιοι πελάτες ,μη σου πώ και λιγότεροι με τις διακοπές ,με περυσι και τριπλάσια δουλεια για τον καθένα.οι εισπράξεις είναι θέμα εορτασμού πλέον και κάθε πελάτης που μπαίνει στο γραφείο με λεφτά αντιμετωπίζεται με τιμές αρχηγού κράτους!δεν ξέρω πως θα πάει η κατάσταση αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να γίνει κάτι ώστε να μην έχουμε αυτήν την πίεση κάθε μέρα.όλα σε εμάς έχουν πέσει.αν είναι το καράβι να βουλιάξει ας βουλιάξει και με εμάς μέσα.η ειρωνία είναι μήπως οι λογιστές πνιγούμε πριν βουλιάξει το καράβι.μιλάω για την υγεία μας,τις οικογενειές μας ,τους φίλους μας.δεν υπάρχει χρόνος για τίποτα από αυτά να διαφυλάξουμε .και είναι τα πιο σημαντικά στη ζωή.πολύ πιο σημαντικά από τις κρίσεις και τις χρεωκοπίες...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 11:42 π.μ. | Reply
Παράταση για εκκαθαριστικές δηλώσεις.... Πρέπει να βρεθουν λεφτα για να υποβληθούν οι περιοδικές....
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 5:24 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 11:41 π.μ. | Reply
να πληρώσει το δημόσιο εκείνα που χρωστά στους ιδιώτες να πάνε οι περιοδικές...να πάνε οι εκκαθαριστικές...να πάει και η αυτοπεραίωση
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 11:26 π.μ. | Reply
Τα δικαιολογητικά των ΑΕ που καταθέτουμε στις Νομαρχίες είναι μεχρι τη Δευτέρα????
image description SARAKINOS | Ιουνίου 8, 2012 10:03 μ.μ. | Reply
Ναί, την Δευτέρα θα τα παραλάβουν αλλά θα πρωτοκολληθούν με 8/6/12. Σε φτάνει το Σαβατοκύριακο? Διαφορετικά έχει πρόστιμο 150 ανά εταιρεία. Πρόσεξε...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 12:46 μ.μ. | Reply
Aφού δεν ντρέπονται καθόλου.Όλα σήμερα.Οι εκκαθαριστικές Φ.Π.Α καθώς και οι πιστωτικές δηλώσεις νομικών προσώπων δεν μπορούν να πάνε μέχρι την Τετάρτη.Εχουμε πεθάνει στην κούραση.Έλεος ρε........................................
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 12:45 μ.μ. | Reply
ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΤΟ Γ......! ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ???????
ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ!!!
image description ΜΑΡΙΑΖΑΚ | Ιουνίου 8, 2012 12:28 μ.μ. | Reply
ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΔΗΛΩΣΗ ΦΟΡΟΛ.ΕΙΣΟΔ. ΑΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Error 500--Internal Server Error





From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.


ΠΩΣ ΛΟΙΠΝ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΑΛΛΩ???????????????
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 1:51 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΛΕΟΣ!!! ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 1:24 μ.μ. | Reply
Η παράταση των εκκαθαριστικών θα διευκολύνει την εισπραξη φόρων
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 3:26 μ.μ. | Reply
ΤΕΛΙΚΑ........ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ.........ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ.......
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 3:12 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ Ε3 .
ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΕΡ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΤΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ
image description GEORGE | Ιουνίου 8, 2012 3:52 μ.μ. | Reply
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΩΝ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΩΝ!!!!!!

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!
image description jim | Ιουνίου 8, 2012 3:05 μ.μ. | Reply
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ??? SOS!!!!!!!!!!11111
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 4:10 μ.μ. | Reply
ειναι υποχρεωτικη η καταχωρηση του ισολογισμου στο internet ??
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 4:09 μ.μ. | Reply
oxi
image description ΠΕΤΡΟΣ | Ιουνίου 8, 2012 4:28 μ.μ. | Reply
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ Φ10 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΕ ΕΠΕ ΚΑΙ ΕΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ
image description KALASTY | Ιουνίου 8, 2012 4:52 μ.μ. | Reply
Τέτοια ώρα...τέτοια λόγια!
Καλή μας συνέχεια!
image description John | Ιουνίου 8, 2012 5:41 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ;;;;;;;;
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 5:37 μ.μ. | Reply
Και καλη τύχη μάγκες
image description βοβ | Ιουνίου 8, 2012 5:49 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΛΕΟΣ!!! ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 5:50 μ.μ. | Reply
Τετοια ωρα τετοια λογια...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 5:25 μ.μ. | Reply
Ειπαν ότι δεν θ αφησουν το συστημα ανοιχτό ,οποτε μη χαλαρωνετε και ότι γινει .
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 6:15 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗΣ ΦΠΑ. ΤΟ 2011 ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΦΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΥΘΜΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 6-6-12. ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΩ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Ή ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΡΥΘΜΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ?

image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 6:31 μ.μ. | Reply
Διάβασε την πρόσφατη εγκύκλιο για την υποβολή εκκαθαριστικών ΦΠΑ. Νομίζω είσαι από τις περιπτώσεις που πάνε χειρόγραφες
image description TACAR | Ιουνίου 8, 2012 6:12 μ.μ. | Reply
Κανονικά τη πας χειρόγραφη σ' αυτή τη περίπτωση, όμως εναλλακτικά μπορείς να βάλεις το ποσό του βεβαιωμένου ΦΠΑ από τον προσωρινό έλεγχο στα λοιπά προστιθέμενα ποσά και θα στη πάρει..
image description nikols | Ιουνίου 8, 2012 6:23 μ.μ. | Reply
kaMIA PARATASH tha paroume ?
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 6:35 μ.μ. | Reply
ευχαριστώ πολύ!
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 7:30 μ.μ. | Reply
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 9:09 μ.μ. | Reply
Είναι κάτω το http://www.gsis.gr/!!!
Τί γίνεται σ αυτήν την περίπτωση;
image description ΑΝΝΑ | Ιουνίου 8, 2012 9:39 μ.μ. | Reply
ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΤΑΧΙΣ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .
image description POTEMKIN | Ιουνίου 8, 2012 9:18 μ.μ. | Reply
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΑΙ...ΕΧΕΙ ΚΡΑΣ.....ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΩΣ....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑΧΟΥΜΕ.....
image description dia | Ιουνίου 8, 2012 9:28 μ.μ. | Reply
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ?????ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΠΤ......
image description Χ.Δ.Α. | Ιουνίου 8, 2012 9:32 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ GSIS.GR
ΩΡΑ 21:44
ΤΙ ΘΑ ΕΧΑΝΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΔΕΧΟΝΤΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ / ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΕΩΣ.........!
ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ "ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΡΑΤΟΥΣ - ΠΟΛΙΤΗ"
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΜΠΛΕΞΑΜΕ...
image description SARAKINOS | Ιουνίου 8, 2012 10:43 μ.μ. | Reply
Πριν 10 λεπτά έστειλα την τελευταία πιστωτική δήλωση Α.Ε. και το σύστημα τρέχει. Χρησιμοποιώ το Google. Αλλά γιατί, συνάδελφοι, να επαιτούμε παρατάσεις πάλι και πάλι ; Ρίξτε μια ματιά στις προτάσεις του Συλλόγου μας και στείλτε μαζικά τις δικές σας. Βοηθείστε όλοι να σπρώξουμε αυτό κάρο που λέγεται Κρατική Μχανή. Από την Πάρο περιμένουμε γόνιμες προτάσεις, σύντομα όμως , μια και τέλειωσαν οι προθεσμίες
image description dia | Ιουνίου 8, 2012 9:05 μ.μ. | Reply
ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ??????
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 9:26 μ.μ. | Reply
ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ; ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ; ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ν Τ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΥΡΙΟ..
image description ΙΩΑΝΝΑ | Ιουνίου 8, 2012 10:21 μ.μ. | Reply
ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΡΙΟ Η ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΩΣΗ.ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΛΗΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ?
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 10:18 μ.μ. | Reply
ΜΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑς ΑΠΟΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ,ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 10:54 μ.μ. | Reply
ΞΕΚΟΛΗΣΕ
image description Anastasia | Ιουνίου 8, 2012 10:02 μ.μ. | Reply
ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ...
image description Your Name | Ιουνίου 8, 2012 11:36 μ.μ. | Reply
ti tha ginei re paidia den ksekolaei to gm.......no me tipota
image description 1 | Ιουνίου 9, 2012 12:04 π.μ. | Reply
εκτύπωση το πρόβλημα που εμφανίζει και χειρόγραφα στη ΔΟΥ σε πέντε εργάσιμες....νομίζω...δείτε αν είναι έτσι
image description Your Name | Ιουνίου 9, 2012 12:13 π.μ. | Reply
ειναι απιστευτο. Δεν παιρνει την εκκαθαριστικη γιατι μου λεει οτι δεν συμφωνουν οι πληρωμες των περιοδικων με τον 701 της εκκαθαρ.Το εχουμε δει 3 ανθρωποι και ολοι βλεπουμε το ιδιο εκτος απο το ταχις
image description Your Name | Ιουνίου 9, 2012 12:05 μ.μ. | Reply
ΜΗΠΩΣ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ
image description Your Name | Ιουνίου 9, 2012 1:05 μ.μ. | Reply
τελικα μια εκκαθαριστικη που εστειλα την εβγαλε εκπροθεσμη, δεν ισχυει μεχρι την εναρξη του ωραριου την δευτερα
image description Your Name | Ιουνίου 9, 2012 2:17 μ.μ. | Reply
ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ???????? ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ PLEASE!
image description ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Ιουνίου 9, 2012 2:01 μ.μ. | Reply
ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΛΩΣΗ ΑΕ ?
Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 
Δημιουργία νέας κατηγορίας

Your Categories

  • Δηλώσεις 2017
Up
Close
Close
Κλείσιμο