Ειδήσεις Ανακοινώσεις Συλλόγων

Αίτημα της Ε.Φ.Ε.Ε.Θ. για παράταση υποβολής των δηλώσεων Α.Ε. και Ε.Π.Ε.

ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε.Θ.)
ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 12 - 546 26 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
ΤΗΛ.: 2310/554.073 - FAX: 2310/523.666   
www.efeeth.gr,  e-mail:  [email protected], [email protected]
ΠΡΟΣ ΤΟΝ
ΥΠΟΥΡΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
κ. ΖΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟ

Θεσσαλονίκη 29/5/2012

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ׃
1)  ΓΕΝ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ
κ. Δ. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟ
2)  Δ/ΝΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ
3)  TAXISNET
4)  Π.Ο.Φ.Ε.Ε.
5)  O.E.E.-Π.Τ.Κ.Μ.
6)  Ε.Ε.Θ.
7)  Β.Ε.Θ.
8)  Ε.Β.Ε.Θ.
9)  Ο.Ε.Ε.Θ.
10)  Ο.Β.Σ.Θ.
11)  Ε.Σ.Θ.

Αξιότιμε κύριε Υπουργέ,

Στις 31/5/2012 λήγει η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος νομικών προσώπων κερδοσκοπικού χαρακτήρα (Α.Ε.& Ε.Π.Ε.).

Λόγω του ότι το σύστημα του Τaxisnet είναι υπερφορτωμένο και η διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής των δηλώσεων αυτών καθίσταται για το λόγο αυτό σχεδόν αδύνατη, παρακαλούμε να δοθεί παράταση μέχρι τις 15/6/2012 για τις δηλώσεις με μηδενικό ή πιστωτικό υπόλοιπο φόρου (ζημιογόνες κ.λπ.), με σκοπό να αποσυμφορηθεί το σύστημα για τις χρεωστικές δηλώσεις και να εισπραχθεί έγκαιρα ο φόρος εισοδήματος.


Με τιμή
Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                             
ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          

Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ




Τα σχόλια και οι απόψεις που δημοσιεύονται δεν υιοθετούνται από τον κόμβο και εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Θα παρακαλούσαμε πολύ να διατηρήσετε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Αποφύγετε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλους σχολιαστές και προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια.

Σχόλια με υβριστικό περιεχόμενο διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση.




ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο παρών ιστοχώρος και όλα τα κείμενα και δεδομένα που εμπεριέχονται σε αυτόν αποτελούν αντικείμενο ειδικής επεξεργασίας και πνευματικής δημιουργίας και προστατεύονται από την νομοθεσία περί Πνευματικής Ιδιοκτησίας και Συγγενικών Δικαιωμάτων και δη από τους νόμους 2121/1993, 2557/1997, 2819/2000, τη Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης (ν. 100/1975), τη Διεθνή Σύμβαση της Ρώμης (ν. 2054/1992) και τις Οδηγίες 91/100/ΕΟΚ, 92/100/ΕΟΚ, 93/83/ΕΟΚ, 93/98/ΕΟΚ ΚΑΙ 96/9/ΕΟΚ. Η ιδιοκτησία επ’ αυτών αποκτάται χωρίς καμία διατύπωση και χωρίς την ανάγκη ρήτρας απαγορευτικής των προσβολών της.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ : Η αναδημοσίευση και η με οποιονδήποτε τρόπο αναπαραγωγή, εξ’ ολοκλήρου, τμηματικά ή περιληπτικά, των οιωνδήποτε κειμένων ή δεδομένων περιλαμβάνονται στον παρόντα ιστοχώρο, χωρίς την έγγραφη άδεια της δικαιούχου εταιρείας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ: H αναδημοσίευση μόνο των ελεύθερων ειδήσεων του κόμβου και όχι αυτών που η πρόσβαση επιτρέπεται αποκλειστικά στους συνδρομητές του (ένδειξη: αρθρο μόνο για συνδρομητές) με ΡΗΤΗ αναφορά στην πηγή και στον σχετικό σύνδεσμο του άρθρου/είδησης (url).

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 3:44 μ.μ. | Reply
EPITELOYS KANTE KATI GIA PARATASΙ

image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 3:35 μ.μ. | Reply
παραταση. δεν προλαβαινουμε
image description GiannisP | Μαΐου 29, 2012 3:52 μ.μ. | Reply
Kαι γιατι μονο για ΑΕ και ΕΠΕ??? Και για ΟΕ χρειαζομαστε παραταση
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 3:46 μ.μ. | Reply
παραταση ειτε ειναι χρεωστικές ειτε πιστωτικες κλπ...όλα την ίδια δουλειά έχουν.
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 3:06 μ.μ. | Reply
paratash gia oles re paidia...oxi mono xrewstikes..
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:22 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗ ΔΩΣΟΥΝΕ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΔΙΟΤΙ ΑΜΑ ΤΗ ΔΩΣΟΥΝΕ ΣΤΙΣ 31/05 ΣΤΙΣ 15:00 ΔΕ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:04 μ.μ. | Reply
Από ότι φαίνεται στην Θεσσαλονίκη υποβάλλουν μόνο Πιστωτικές δηλώσεις
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:26 μ.μ. | Reply
exoyn jefyggggggggggggggggg
image description IRAKLIDIS | Μαΐου 29, 2012 4:49 μ.μ. | Reply
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΦΕΕΘ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:30 μ.μ. | Reply
ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΥΡΟΞΥΠΝΗΜΕΝΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΙ ΖΗΤΗΣΑΝ (ΑΚΟΥ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ??/)
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:21 μ.μ. | Reply
ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ? ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ -ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ????ΛΙΓΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ ....ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΗΜΙΜΕΤΡΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΘΕΙ.
image description panos petroupoli | Μαΐου 29, 2012 4:20 μ.μ. | Reply
ΟΛΑ ΠΑΡΑΤΑ & ΟΧΙ ΣΤΙΣ 31 ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ !!!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:47 μ.μ. | Reply
Και τώρα να δώσουν κανένα πρόβλημα. έστω μέχρι την άλλη Παρασκευή!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 4:38 μ.μ. | Reply
Δεν φτάνει που μας φόρτωσαν όλη τη δουλειά της καταχώρησης , μην κουρασθούν και αγανακτήσουν οι ..".χαμηλόμισθοι εργαζόμενοι" (πλέον) του Δημοσίου και δεν τους ψηφίσουν , μας ορίζουν άμεσα και τις προθεσμίες .
Ρε γράφτε τους και ότι προλάβετε , σιγά τα πρόστιμα ...γιατί να τους βοηθήσουμε στη λειτουργία του συστήματός τους , αυτούς που μας χρέωσαν δέκα γενεές !!!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 5:10 μ.μ. | Reply
ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ.................. ΝΑΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΣΟΥ
ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΛΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.......
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 5:12 μ.μ. | Reply
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΕΠΕ
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 5:21 μ.μ. | Reply
Για να τους καλο πιάσουν ρε σεις το πέταξαν με τις πιστωτικές. Λες και θα προλάβουμε τις χρεωστικές. Εγώ είμαι σίγουρος για παράταση. Δεν παίζει φέτος η κατάσταση είναι τραγική. Όλα ρευστά. Καθόλου όρεξη. Ασταδιάλα τους όλοι!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 5:39 μ.μ. | Reply
ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΜΙΑ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΦΕΕΘ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΕΛΕΙ??? ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΕΙΝΑΙ 6ΠΑΡΑ ΕΙΚΟΣΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΧΘΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ (ΘΑ) ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΣΗΜΕΡΑ .ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ Η ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ????
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 5:28 μ.μ. | Reply
EXEIS MEGALO DIKIO!!!!!!!!!!TO TAXIS SERNETAI! PARATASH GIA OLES KAI ETAIREIES KAI FYSIKA PROSWPA!!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 6:05 μ.μ. | Reply
EXETE DIKIO. POLLES FORES POU LES TELEIOSA SE PETAEI EKSO KAI PATHENIS EGKEFALIKO. KSANA APO TIN ARXI.
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 6:00 μ.μ. | Reply
29 λεπτα αναμονη και αλλα 11 για να δει το θεμα μου.εστελνα ε3 εκανα υποβολη κανονικα και οταν πηγαινα να θποβαλω το φ10 δεν εβλεπε την υποβολη του ε3 το οποιο σαυτο το διαστημα ειχαν μηδενιστει ολεσ οι τιμεσ και φαινοταν ωσ μη υποβληθεν
απαντηση taxis "το θεμα σασ θα προωθηθει .(σαν να μου ειπε με τισ υγειεσ σου και αν στειλεισ δηλωση γραψε μου)
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 7:16 μ.μ. | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΘΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΤΑΧΙΣ
image description παρμενιων | Μαΐου 29, 2012 7:12 μ.μ. | Reply
θελω παραταση
θελω παραταση για ολα
θελω παραταση για τις κορες μου, που δεν με βλεπουν
θελω παραταση για μενα , γιατι τα χαπια πλεον δεν με πιανουν
θελω παραταση για τον πελατη μου, που περιμενει τον ισολογισμο
θελω παραταση , για την γυναικα μου που ολο με μαλωνει
θελω παραταση .................
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 3:24 μ.μ. | Reply
ΚΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description ΚΑΤΕΡΙΝΑ | Μαΐου 29, 2012 7:43 μ.μ. | Reply
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑΧΟΥΝ ΦΟΡΤΩΣΕΙ
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 7:47 μ.μ. | Reply
το taxis δεν δουλεύει...όλα να λήξουν μετά από 60 μέρες συνεχούς λειτουργίας του taxis
image description Θανάσης | Μαΐου 29, 2012 8:27 μ.μ. | Reply
...και εμένα με πέταξε έξω και τα ξαναπέρασα, αργούσε ανεξήγητα κάποιες φορές, μόνο νύχτα γίνεται δουλειά...
image description SARAKINOS | Μαΐου 29, 2012 8:46 μ.μ. | Reply
Συνάδελφε Πρόεδρε των Σαλονικιών, συγχαρητήρια γιατί πάντα πρωτοπορείτε στις αιτήσεις για παράταση ! Αλλά, γιατί διαχωρίζετε τις δηλώσεις ; Γιατί δεν ζητάτε απλά παράταση για όλες τις δηλώσεις, ανεξάρτητα αν αποδίδουν ή όχι φόρο; Και αν έχετε έστω κάποια προφορική υπόσχεση, δημοσιοποιείστε την, μένουν μόνο 40 ώρες μέχρι την λήξη...
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 8:31 μ.μ. | Reply
ΟΛΟΙ ΑΥΡΙΟ ,ΠΑΚΕΤΟ ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Η ΕΦΕΕΘ ΚΑΙ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 100 ΕΥΡΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ (ΨΙΧΟΥΛΑ).ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ...ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΑΙΩΣΗ ...ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ... ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ Η ΟΧΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΜΕΡΕΣ
image description Ο ΓΕΝΙΚΟΣ | Μαΐου 29, 2012 8:11 μ.μ. | Reply
ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΑΠΟ ΕΦΕΕΘ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ. ΟΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΚΤΩ (8) ΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥ. Ο ΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΟΙΚ.ΕΤΟΣ.2013. (ΜΑΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ) ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΟΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ-ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 70% ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ.
image description SARAKINOS | Μαΐου 29, 2012 10:25 μ.μ. | Reply
Αν είναι αυτό το πρόβλημα, θα ήταν απλό να χαρακτηρισθεί ληξιπρόθεσμη η τελευταία δόση και να συνεισπραχθεί με αυτήν του Δεκεμβρίου. Πιστεύω ότι πολύ λίγες χρεωστικές θα υποβληθούν έγκαιρα και οι εκπρόθεσμες θα έχουν πρόστιμο επί ολοκλήρου του φόρου και εισπρακτέο άμεσα. Προφανώς αυτός είναι ο λόγος που δεν θα δώσουν παράταση. Τρεχάτε ποδαράκια μου ή μάλλον χεράκια μου. Καλό ξενύχτι αδέλφια...
image description APO CHANIA | Μαΐου 29, 2012 10:24 μ.μ. | Reply
ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΩΣ 8/6 ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΟΣΗ (Η 2η) ΝΑ ΕΙΝΑΙ 30/6 ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ 2012. ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ......ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΟΠΟ....ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΘΕΛΕΙ......
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 8:54 μ.μ. | Reply
ΑΣ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ?
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 9:20 μ.μ. | Reply
Μην ξεχάσετε! Το πρόστιμο εκπρόθεσμης υποβολής να το βάλετε στη φορολογική αναμόρφωση!
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 11:58 μ.μ. | Reply
τα νευρα μου κροσια.... ποτε επιτελους θα φτιαξουν το taxisnet να μην σερνεται... αν για καθε δηλωση χρειαζεσαι το λιγοτερο 2 ωρες, λογικο δεν ειναι να χρειαζομαστε και παραταση, γιατι απλουστατα δεν σε φτανει ο χρονος......
image description Your Name | Μαΐου 29, 2012 11:36 μ.μ. | Reply
ρε συνάδελφοι βόρειοι ελεος αμάν βοήθεια θα γίνω τρομοκράτης στα γεράματα έχ ω δυο επε πάω να τις στείλω απ΄το γραφείο erorr έρχομαι σπίτι το αυτό.........
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ......................................
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 12:46 π.μ. | Reply
ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ???
image description dimitris | Μαΐου 30, 2012 12:28 π.μ. | Reply
olonyxtia pali??????


image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 12:10 π.μ. | Reply
βρε παιδια για ονομα καντε αιτημα για ολες!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 12:48 π.μ. | Reply
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 12:38 π.μ. | Reply
ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΠ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ 2012 ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ?????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 3:20 π.μ. | Reply
ΠΑΝΤΑ.................ΤΕΤΟΙΑ.......................
image description KATERINA | Μαΐου 30, 2012 6:28 π.μ. | Reply
Καλημερα ΣΑΣ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΒΛΕΠΩ. ΣΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΟFF TO TAXIS ??
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:36 π.μ. | Reply
καλημερα παιδια τσουλαει το taxis γιατι εχθες ηταν απαραδεκτο
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 8:04 π.μ. | Reply
αντε ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!! εγκεφαλικο θα παθουμε!!!!!!!!!!!!!!!
πειτε στον υπουργο πριν ψαξει να βρει τα λεφτα που δεν υπάρχουν, να υπογραψει αυτη τη ρημαδοπαράταση!!!!!!!!!!!!! επιτελους!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:24 π.μ. | Reply
Άντε ρε παιδιά για να προλάβουμε...μέχρι τις 15/6 σίγουρα αντε να δούμε σήμερα θα βγάλουν ανακοίνωση...
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:57 π.μ. | Reply
τι θα γινει τελικα??χανομαστε! δωστε σε ολες νωρις !!
image description PDA | Μαΐου 30, 2012 10:31 π.μ. | Reply
H ΕΦΕΕΘ καλό θα ήταν να προσπαθήσει να έχει μια τηλεφωνική επικοινωνία με το υπουργείο προκειμένου να μάθουμε κάτι, έστω και προφορικά, ώστε να μας φύγει το άγχος (ελπίζω!!)
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:21 π.μ. | Reply
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΗΡΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:57 π.μ. | Reply
Έτσι λένε πάντα οι άχρηστοι την παραμονή της προθεσμίας!
Να κάνουμε προσωρινή αποθήκευση και αύριο στις 12.00 το μεσημέρι να μπούμε όλοι μαζί για να πέσει το σύστημα και να αναγκαστούν να τη δώσουν, τα ζώα...
image description nay | Μαΐου 30, 2012 10:41 π.μ. | Reply
το λενε και μετα δινουν?
image description summer | Μαΐου 30, 2012 11:09 π.μ. | Reply
Τελικά για μια ακόμα φορά περιμένουμε από τον administrator του TAXHEAVEN να πάρει την κατάσταση στα χέρια του και να μας γλυτώσει από το άγχος μαθαίνοντας τι θα γίνει με την παράταση γιατί οι σύλλογοι είναι ααπασχολημένοι με τα σεμιναρια...Άντε παιδιά κάντε τα μαγικά σας...
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 11:43 π.μ. | Reply
KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΠ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ...?????????????????
image description GiannisP | Μαΐου 30, 2012 12:20 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description GiannisP | Μαΐου 30, 2012 12:50 μ.μ. | Reply
Kαι να δωσουν και για τις Ο.Ε. πειτε κατι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 12:24 μ.μ. | Reply
ΤΙΠΟΤΑ????
image description ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ | Μαΐου 30, 2012 1:12 μ.μ. | Reply
ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??? ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?????????
ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ??
ΤΖΑΜΠΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ.............
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 1:03 μ.μ. | Reply
ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΑΣ.ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.ΕΛΕΟΣ........................................
ΟΛΟΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ........
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 1:05 μ.μ. | Reply
OK ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΤΑ Φ Ο1Ο.... Ο ΣΑΔΙΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ....ΟΛΟΙ ΟΙ ΒΙΤΣΙΟΖΟΙ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ?????????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 1:34 μ.μ. | Reply
ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ .... ΚΑΙ ΓΕΛΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
image description APO CHANIA | Μαΐου 30, 2012 2:44 μ.μ. | Reply
ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ "ΑΙΡΕΤΙΚΗ" ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΕΛΙΟ....... ΟΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΕΧΟΥΝ 150 ΠΡΟΣΤΙΜΟ.....ΟΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ 1% ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ ΕΠΙ ΚΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΥ ΦΟΡΟΥ..ΔΗΛΑΔΗ ΚΕΡΔΗ 75.000 χ 20% χ 1% = 150 ....ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΕΡΔΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 75.000 ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ "ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ" ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΠΟ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ........Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ "ΚΟΥΜΑΝΤΟ" ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ....ΕΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟ..........ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ........ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ "ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ" ΜΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ......ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ-ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 30/6 ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΣΤΙΣ ΔΟΥ...(ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ "ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ" ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΣΤΙΣ 8/6 ΠΧ ΜΕΧΡΙ 29/6 ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ Μ Η Δ Ε Ν .........ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΔΑΝΕΙΣΜΟΥ ΣΚΑΡΤΟ 0,5% ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ....ΜΙΛΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΟΣΑ 20-30 ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ.......ΜΠΟΡΟΥΜΕ??????????????????????????
image description APO CHANIA | Μαΐου 30, 2012 2:36 μ.μ. | Reply
ΔΙΟΡΘΩΣΗ....ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ-ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ....
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 2:11 μ.μ. | Reply
επειδή όλα έδω πληρώνονται....θα τα βρούν μπροστά τους όλοι.κανεις δε γλιτώνει οταν αδικεί κάποιον. πραγματικά ξεφτιλισμένοι όλοι οι υπεύθυνοι . κουράγιο συνάδελφοι και ψυχραιμία.χαιρετίσματα απο σαλόνικα.
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 2:35 μ.μ. | Reply
ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΦΑΠ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ???????? ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ............ ΑΠΟ ΤΟ GUS
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 3:44 μ.μ. | Reply
MEXRI STIGMHS TIPOTA ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ ΣΤΙΣ ΔΟΥ... ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ....
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 3:00 μ.μ. | Reply
ΜΗΠΩΣ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΙΑΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΘΑ ΕΘΕΤΕ
ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ;
ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΑΦΕΝΟΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΣΑΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΕΝΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΙΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟΝΟΙΚΟΥ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ, ΜΠΟΡΩ Ή ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΛΑΣΤΙΧΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ
ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤ’ ΟΥΣΙΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΟΜΩΣ ΕΜΑΣ.

ΚΑΛΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

image description APO CHANIA | Μαΐου 30, 2012 4:14 μ.μ. | Reply
ΣΩΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΤΟ 100% ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ..........ΜΠΟΡΟΥΜΕ?????????????????
image description egw | Μαΐου 30, 2012 4:08 μ.μ. | Reply
100% του κλάδου???.....πλάκα κάνεις.....
image description APO CHANIA | Μαΐου 30, 2012 4:46 μ.μ. | Reply
Ε ΤΟΤΕ ΦΙΛΕ "ΕΓΩ"....ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΜΕ Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ.......ΔΗΛΑΔΗ ΦΑΝΤΑΣΟΥ.....ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΑΠΕΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΘΑ "ΤΡΩΝΕ" ΠΡΟΣΤΙΚΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ "ΜΑΓΚΕΣ".....
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 5:42 μ.μ. | Reply
απο gus τιποτα ?μηπως γνωριζει κατι βοηθηστε μας
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 5:56 μ.μ. | Reply
δεν μπαίνει καν στα ε3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως να τα υποβάλλω???
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 5:06 μ.μ. | Reply
ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ !!!!!!!!ΚΑΝΕΙΣ????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:06 μ.μ. | Reply
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΛΙΣ ΚΡΕΜΑΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ERROR 505 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ .
ΑΝΤΕ ΚΑΦΕ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΕΝΥΧΤΙ.. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΠ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?????????? ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ?? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΝΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ
image description jim | Μαΐου 30, 2012 6:10 μ.μ. | Reply
ΦΑΠ στις εφορίες.........
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:24 μ.μ. | Reply
ευχαριστω πολυ.. κακα τα μαντατα σου .. αλλα ετσι και αλλιως δεν προλαβαινω με τιποτα
ΕΛΠΙΖΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:25 μ.μ. | Reply
το taxis τι λεει για τα κολληματα?έπιασε κανεις γραμμη?
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:57 μ.μ. | Reply
ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΟΡΥΝ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:26 μ.μ. | Reply
Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ ...............................
image description SARAKINOS | Μαΐου 30, 2012 6:50 μ.μ. | Reply
Ο Ζανιάς εννοείς. Εκεί φθάσαμε...
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:14 μ.μ. | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ...
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:58 μ.μ. | Reply
ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.. ΕΝ ΕΤΗ 2012 ΟΠΟΥ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ.. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ (ΨΥΧΙΚΑ , ΣΩΜΑΤΙΚΑ )
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΔΡΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΙΩΣ ΣΚΥΨΙΜΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΑΚΟ ΜΕ ΤΑ ΣΚ....
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:19 μ.μ. | Reply
και επιμενουν για τις πιστωτκες μονο γιατι??οι χρεωστικες?
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:19 μ.μ. | Reply
ΦΑΠ ΠΑΡΑΤΑΣΗ??????????????? ΒΟΗΘΕΙΑ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 6:34 μ.μ. | Reply
Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ Ε3 ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 8:40 μ.μ. | Reply
ΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ! Ε3=ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΟ ΣΤΟ ΑΠΕΙΡΟ... TO TAXIS ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ Α Ν Ε Ν Α ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! Α! ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ........
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:46 μ.μ. | Reply
1/05 ΛΗΓΟΥΝ

Φ.Α.Π
Ε3-Ε5
Ε3-ΦΟΙ-Ο10
ΑΠΔ Α ΤΡΙΜΗΝΟΥ
ΠΙΣΤΩΤΙΚΑ ΦΠΑ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:20 μ.μ. | Reply
1/05 ΕΝΝΟΟΥΣΑ ,ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ?????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:02 μ.μ. | Reply
ΧΑΝΕΙ ΤΟ 3 31/05/2012
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:09 μ.μ. | Reply
ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΤΕ ΚΟΥΛ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΡΕΤΣΙΝΟΥΛΑ (ΑΚΡΙΒΗ ΕΙΝΑΙ ,ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ) ΚΑΦΕΔΑΚΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ) ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ .... ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ .. ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΤΩΡΑ ..ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΤΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ..ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΠΑ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ TAXIS ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ 1% ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ .... ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Μ.....ΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ .. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 7:49 μ.μ. | Reply
KAMMIA PARATASOYLA?????????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 8:24 μ.μ. | Reply
ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 8:28 μ.μ. | Reply
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΕ ΜΑΣ , ΓΛΥΚΕ ΜΑΣ , ΟΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΑΣ ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΖΑΝΙΟΥΛΗ ΜΑΣ ??? ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ???
image description ΡΟΥΛΑ ΜΑΗ | Μαΐου 30, 2012 8:45 μ.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 9:49 μ.μ. | Reply
Τι να σχολιασουμε παιδακι μου τα εχουμε παιξει βοηθεια.................
image description ΡΟΥΛΑ ΜΑΗ | Μαΐου 30, 2012 8:30 μ.μ. | Reply
ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 8:02 μ.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ . ΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΑ. ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ . ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ? ΤΑ ΡΙΜΑΞΑΝ ΦΕΤΟΣ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ , ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ. ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 9:54 μ.μ. | Reply
Επιτέλους δώστε παράταση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τρελαθήκαμε με το Φ.Α.Π. σήμερα !!!!!!!!!!!!!
Αντε δεν προλαβαίνουμε !!!!!!!!!!!!!!!
image description AGIOS | Μαΐου 30, 2012 9:30 μ.μ. | Reply
Ελεήστε κύριε Υπουργέ και θα έχετε την ευλογία του ...........................................
...................................................Κυρίου!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 9:05 μ.μ. | Reply
TO ΜΑΡΤΎΡΙΟ ΤΗΣ ΣΤΑΓΟΝΑΣ .................... ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:46 μ.μ. | Reply
Και μη χειρότερα...Δυστυχώς,έφιαξαν το Taxis για τα μάτια του κόσμου!!!
image description Δέσποινα | Μαΐου 30, 2012 10:24 μ.μ. | Reply
Ας αποφασίσουμε για απεργία του κλάδου.
image description kostis | Μαΐου 30, 2012 10:16 μ.μ. | Reply
17 / 06 / 2012................................ θυμίσου ! ! !
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:45 μ.μ. | Reply
KAI ΕΓΩ 17/06/2012........................ΘΥΜΙΣΟΥ!!

ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ??????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:49 μ.μ. | Reply
ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟΥΣ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:27 μ.μ. | Reply
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:42 μ.μ. | Reply
Δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβουμε!!!!!!!!!!!! ακόμα δουλεύω ,,,,,,,,,,παράτασηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:36 μ.μ. | Reply
ΕΕΕΡΧΕΤΑΙ 17/06/2012
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:54 μ.μ. | Reply
Παιδιά δεν παλεύονται ,,, λοιπόν πρόστιμο εκπροθέσμου πιστωτικών περίπου 150-200 ευρώ , χρεωστικών 1,5% τον μήνα ...Δεν υποβάλλουμε ότι δεν προλάβουμε και άστους να μας ψάχνουν με ειδοποιητήρια και εργατοώρες που θα αναγκασθούν να ξοδέψουν .Ετσι για να δουλέψουν κι αυτοί λιγάκι και να νοιώσουν την πίεση ( όταν οι Τροικανοί θα δούν το πλήθος των εκπροθέσμων )!!
image description APO CHANIA | Μαΐου 31, 2012 1:41 π.μ. | Reply
ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΕΡΦΕ ΤΟ ΠΡΩΙ............ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ 500 ΕΥΡΩ.....ΑΜΑΝ ΠΙΑ.......
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:02 μ.μ. | Reply
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΛΟΓΙΚΗΣ !!ΜΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝ ,ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΧΩ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ
image description PERSI | Μαΐου 30, 2012 10:05 μ.μ. | Reply
ΕΛΕΟΣ............ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ?
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:28 μ.μ. | Reply
ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΟΙ
image description KARNIK | Μαΐου 30, 2012 10:37 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ . ΙΣΩΣ ΑΣΠΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ .ΕΧΩ ΓΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΝΘΥΜΟΥΜΕΝΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΑΤΩΧΥΡΩΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ. ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ .ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ "ΕΛΕΚΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ " ΚΑΙ "ΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ 'ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:59 μ.μ. | Reply
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ" ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΜΑΣ¨" ΓΙΑΤΙ?????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:29 μ.μ. | Reply
ΟΤΑΝ ΕΔΙΝΑ ΕΓΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝΕ!!!!!!!!
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 10:33 μ.μ. | Reply
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ???????????
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 11:23 μ.μ. | Reply
ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ
image description DIMITRIS | Μαΐου 30, 2012 11:46 μ.μ. | Reply
ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.....ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ..ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ...
image description ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ | Μαΐου 30, 2012 11:27 μ.μ. | Reply
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΜΕΧΡΙ 8 ΙΟΥΝΗ.ΥΠΟΜΟΝΗ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 11:49 μ.μ. | Reply
ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΡΕΩΣΤΙΚΕς?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 11:07 μ.μ. | Reply
Η Ε.Φ.Ε.Ε.Θ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ
image description Your Name | Μαΐου 30, 2012 11:28 μ.μ. | Reply
ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ
image description KRITI | Μαΐου 31, 2012 12:25 π.μ. | Reply
EXOYME KANENA NEO. DEN PROLANAINOYME ME TIPOTA. THA MAS TRELANOYN AYTOI
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 12:59 π.μ. | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ.....ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ..ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ..ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description TRAORE | Μαΐου 31, 2012 12:38 π.μ. | Reply
Πολυ αγχος και δεν προλαβαινουμε με τιποτε..ολα μαζεμενα και το Taxis να σερνεται..ποσα ξενυχτια ακομη..δεν αντεχουμε
image description GIANNIS | Μαΐου 31, 2012 1:22 π.μ. | Reply
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ TAXIS ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΡΧΕΙΟ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ........ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!! ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
image description foroeispraktoras | Μαΐου 31, 2012 1:31 π.μ. | Reply
με τις μ******* που κανουνε και με τα μετρα να δω πως θα δωσουνε τις επιστροφες απο τις περσινες προκαταβολες με τις ζημιες που βγαινουν....
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 2:04 π.μ. | Reply
2 Η ΩΡΑ. ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΟΥΤΕ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ.
image description xristina | Μαΐου 31, 2012 5:36 π.μ. | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:14 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description ΤΖΟΝΙΣ | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description ΤΖΟΝΙΣ | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description ΤΖΟΝΙΣ | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:23 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:24 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:24 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:24 π.μ. | Reply
a re ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΣΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΓΙΑΤΕ ΡΕ
??????????????????
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 5:49 π.μ. | Reply
ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΤΕ ΤΙ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΕΙΝΑΙ.................
image description 17 / 06 / 2011 | Μαΐου 31, 2012 6:27 π.μ. | Reply
17 / 06 / 2011 θυμίσου...........................! !
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 9:01 π.μ. | Reply
KANENA NEO?
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 9:13 π.μ. | Reply
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΑΩ ΜΕ TAXIS ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ERROR Ή ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΣΤΟ Ε3
ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 10:00 π.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!ΕΛΕΟΣ!!!!
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 10:00 π.μ. | Reply
ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ !!ΟΧΙ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΔΩΘΕΙ !ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 10:48 π.μ. | Reply
O LOGISTIKOS SYLOGOS ANO KASTANOYLAS KAI PALIOREMATOS PARAKALEI NA DOTHEI PARATASH GIA THN YPOVOLH TON DHLOSEON AE EPE
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 10:56 π.μ. | Reply
Καλημερα στη κοινοτητα των Σκλαβων Φιλοι μου μια λυση υπαρχει κατεβαινουμε σε απεργια και τους μαυριζουμε στις εκλογες
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 10:58 π.μ. | Reply
Καλημερα στη κοινοτητα των Σκλαβων Φιλοι μου μια λυση υπαρχει κατεβαινουμε σε απεργια και τους μαυριζουμε στις εκλογες
image description Your Name | Μαΐου 31, 2012 11:47 π.μ. | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣςΗ !!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ!!!
image description mallias | Μαΐου 31, 2012 12:30 μ.μ. | Reply
KAPOIOS YPEYTHINOS YPARXEI NA MAS PEI????GIA NA TELEIONOYME