Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΛΟΓΙΣΤΗΣ /ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΣΕ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ /ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΣΕ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία:
Πόλη: ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Αρμοδιότητες
• Σύνταξη μηνιαίων μισθοδοτικών καταστάσεων.
• Τήρηση βιβλίων Β΄ & Γ’ Κατηγορίας.
• Διαχείριση Ηλεκτρονικών Βιβλίων (Μydata), χαρακτηρισμός εξόδων, συμφωνία εσόδων - εξόδων με λογιστικά βιβλία.
• Εξασφάλιση συμμόρφωσης με την φορολογική / ασφαλιστική νομοθεσία και την έγκαιρη σύνταξη και υποβολή μηνιαίων και λοιπών περιοδικών υποχρεώσεων της. Εταιρίας όπως Φ.Π.Α., παρακρατούμενοι φόροι, ασφαλιστικά ταμεία.
• Μέριμνα και ευθύνη για τη σύνταξη των ετήσιων φορολογικών δηλώσεων της εταιρείας (Β’ & Γ’ κατηγορίας).
• Επικοινωνία με Δημόσιες Αρχές και Τράπεζες.

Απαραίτητα Προσόντα
• 7-10 χρόνια αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως λογιστή (Λογιστής Α’ τάξης)
• Πτυχίο ΑΕΙ Λογιστικής / Χρηματοοικονομικών ή Οικονομικών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων.
• Καλή χρήση αγγλικών, γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πολύ καλές δεξιότητες σε Microsoft Office - Excel, PowerPoint, Word
• Πλήρης απασχόληση, αορίστου χρόνου, συνεχής εκπαίδευση.

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας --
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή