Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Βοηθός Λογιστή

Βοηθός Λογιστή

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: INSULATE IND Α.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ
Πόλη: ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Η INSULATE IND εταιρεία βιομηχανικών μονώσεων και συστημάτων κλιματισμού, αναζητά Βοηθό Λογιστή / Λογίστρια πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου.

Αρμοδιότητες :
Συλλογή και ταξινόμηση των συμφωνητικών των εργολάβων, καθώς και των τιμολογίων των προμηθευτών.
Έλεγχος ορθότητας των παραστατικών με βάση τις αντίστοιχες συμβάσεις και παραγγελίες.
Παρακολούθηση και ενημέρωση Ηλεκτρονικών Βιβλίων MyData.
Καταχώρηση στο ERP όλων των παραστατικών του εργοταξίου.
Χειρισμός του ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ και υποβολή των σχετικών εντύπων.
Προετοιμασία και σύνταξη αναφορών (reporting).

Απαιτούμενα προσόντα :
Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ Οικονομικής/Λογιστικής κατεύθυνσης.
Πολύ καλή γνώση Φορολογικής και Εργατικής νομοθεσίας.
5 έτη κατ’ ελάχιστο εργασιακής εμπειρίας σε θέσεις σχετικές με λογιστήριο.
Σχετική εργασιακή εμπειρία σε εργοτάξιο θα εκτιμηθεί.
Γνώση πολιτικών και διαδικασιών.
Καλή γνώση Αγγλικών.
Καλή γνώση εφαρμογών MS Office
Επιθυμητή η εμπειρία σε SOFT1 ή σε άλλα συστήματα ERP.

Δεξιότητες:
Τήρηση προθεσμιών και χρονοδιαγραμμάτων.
Καλές δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας.
Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.

Παροχές:
Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών.
Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
Συνεχής εκπαίδευση & υποστήριξη.

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Νάνσυ Καραγατσίδου
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή