Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΜΟΝΙΜΗ & ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΜΟΝΙΜΗ & ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕΛΕΤΩΝ
Πόλη: ΑΘΗΝΑ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ)

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Τεχνική εταιρία Μελετών στην Αθήνα, που αναλαμβάνει δημόσια έργα με πάνω από 25 έτη παρουσίας στο χώρο, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, άτομο για τη θέση Βοηθού Λογιστή πλήρη απασχόληση, είτε σε καθεστώς μισθωτού είτε ανεξαρτήτων υπηρεσιών ελεύθερου επαγγελματία.

Η θέση προσφέρει τη δυνατότητα ενασχόλησης με όλο το λογιστικό κύκλωμα, καθώς και σημαντικές ευκαιρίες ανάπτυξης στον τομέα της Μισθοδοσίας, δεδομένου ότι η εταιρεία απασχολεί προσωπικό 30 ατόμων.

Αποστολή βιογραφικών: [email protected]

Κύριες αρμοδιότητες
• Καταχώριση παραστατικών για Α.Ε. (Γ’ κατηγορίας) ανά έργο, ΚΞ (Β’ κατηγορίας) και Ατομικών εταιριών (Β’ κατηγορίας)
• Προετοιμασία Φ.Π.Α., Φ.Μ.Υ., Φ. Αμοιβών
• Υποβολή και έλεγχος myData
• Συμφωνία ταμείου, τραπεζικών λογαριασμών και λογαριασμών προμηθευτών /πελατών μηνιαία
• Συμμετοχή σε εργασίες κλεισίματος έτους
• Δημιουργία και υποβολή συμβάσεων Ελευθέρων επαγγελματιών
• Προετοιμασία υποβολών ΕΡΓΑΝΗ (Προσλήψεις, Αποχωρήσεις, Άδειες)
• Καταχώριση εγγραφών μισθοδοσίας ανά έργο, προετοιμασία ΑΠΔ
• Προετοιμασία αναφορών προς τη διοίκηση
• Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα προσόντα
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής Κατεύθυνσης
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε λογιστήριο
• Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών ΜS Office (ιδίως Excel)
• Άριστη γνώση λογιστικού & προγράμματος μισθοδοσίας, κατά προτίμηση Atlas Ergon Iris
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας, συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές εταιρίας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
• Μόνιμη απασχόληση, συνεχές πρωινό ωράριο
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΛΙΟΥ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή