Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Υπεύθυνος/η Μισθοδοσίας

Υπεύθυνος/η Μισθοδοσίας

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: Μagic Fresh Facility
Πόλη: ΑΘΗΝΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Η MAGIC FRESH FACILITY ζητά υπάλληλο για στελέχωση λογιστηρίου για την κάλυψη της θέσης Υπεύθυνου Μισθοδοσίας/ Εργατικών, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για όλο το φάσμα των εργατικών της εταιρίας καθώς και στην έκδοση της μισθοδοσίας.

Ωράριο εργασίας: Δευτ-Παρ 9.00-17.00.

Αρμοδιότητες:

-Διεξαγωγή ολοκληρωμένου κύκλου μισθοδοσίας (επεξεργασία στοιχείων μισθοδοσίας, υπολογισμός μισθοδοσίας, έκδοση και υποβολή ΑΠΔ -ΦΜΥ)
-Παρακολούθηση εργασιακών συμβάσεων
-Συμμετοχή σε λογιστικές ,φορολογικές και ασφαλιστικές υποχρεώσεις που απορρέουν από τη μισθοδοσία
-Επικοινωνία με τις υπηρεσίες του Ελληνικού Δημοσίου όταν είναι απαραίτητο
-Επικοινωνία και εξυπηρέτηση εργαζομένων -εργοδότη για θέματα μισθοδοσίας και ασφάλισης
-Παρακολούθηση εξελίξεων εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
-Εποπτεία τμήματος μισθοδοσίας για λειτουργεία ΕΡΓΑΝΗ

Απαραίτητα Προσόντα:
-Προϋπηρεσία καθώς και άριστη γνώση εργατικών & μισθοδοσίας
-Προϋπηρεσία σε θέματα μισθοδοσίας (τακτικές αποδοχές-ασθένειες-άδειες-επιδόματα-δώρα-ΑΠΔ)
-Καλή γνώση προγράμματος μισθοδοσίας Epsilon Net
-Γνώση Αγγλικών

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΕΥΗ ΣΚΟΛΟΓΚΑ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή