Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: TAXTIME PC
Πόλη: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Η εταιρεία μας, με ηγετική θέση στον κλάδο της και με πολυετή παρουσία στην αγορά, αναζητά έναν άμεσα διαθέσιμο, οργανωτικό και αφοσιωμένο Βοηθό Λογιστή για να ενταχθεί στο τμήμα λογιστηρίου μας.
**Απαραίτητα Προσόντα:**
- Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στη Λογιστική ή στα Οικονομικά.
- Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί.
- Καλή γνώση λογιστικών προγραμμάτων και MS Office (Excel, Word).
- Ικανότητα στην οργάνωση, στην προσοχή στη λεπτομέρεια και στη διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων.
- Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας.
- Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
**Καθήκοντα:**
- Υποστήριξη στην προετοιμασία οικονομικών εκθέσεων και εγγράφων.
- Βοήθεια στην καταχώρηση και επεξεργασία λογιστικών στοιχείων.
- Συμμετοχή στην εκπόνηση του μηνιαίου κλεισίματος και στην προετοιμασία φορολογικών δηλώσεων.
- Παροχή υποστήριξης σε λογιστικές εργασίες και ερευνών.
- Διαχείριση και αρχειοθέτηση λογιστικών εγγράφων.
**Προσφέρουμε:**
- Πλήρη απασχόληση με ανταγωνιστικό μισθό.
- Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και κατάρτιση.
- Περιβάλλον εργασίας που υποστηρίζει την ομαδικότητα και την ατομική ανάπτυξη.
- Επιπλέον παροχές σύμφωνα με την εταιρική πολιτική.
**Τρόπος Αίτησης:**
Αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στο [email protected] με θέμα "Αίτηση για Βοηθό Λογιστή".

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΜΠΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή