Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΝΑΖΗΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ / ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΝΑΖΗΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ / ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 1,000
Εταιρεία: FORCECOOLING
Πόλη: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες που θα έχει ο/η Υπάλληλος Λογιστηρίου είναι:

Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και όλων των λογιστικών εγγράφων
Προετοιμασία, τήρηση και αρχειοθέτηση λογιστικών εγγράφων και βιβλίων Γ κατηγορίας και ηλεκτρονικών βιβλίων MyData
Έλεγχος καθημερινών εισπράξεων πελατών
Ενημέρωση καρτελών πελατών και προμηθευτών
Πληρωμές προμηθευτών εσωτερικού & εξωτερικού
Συμφωνία τραπεζικών λογαριασμών

Προσόντα

Ο/η Υπάλληλος Λογιστηρίου που θα στελεχώσει την εταιρεία θα πρέπει να διαθέτει:

Απόφοιτος σχολής λογιστικής-οικονομικής κατεύθυνσης
Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση λογιστηρίου.
Πολύ καλή γνώση του εμπορικού και λογιστικού προγράμματος pylon
Εμπειρία στη διαχείριση Μισθοδοσίας προαιρετική.
Άριστη γνώση αγγλικών, πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών και εφαρμογών του MS Office
Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας
Ευχάριστο και οικογενειακό περιβάλλον εργασίας
Πλήρη ασφάλιση

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή