Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Ακτοπλοϊκή εταιρεία με γραφεία στην Κηφισιά και Πειραιά αναζητά Βοηθό Λογιστή/ Λογίστρια για να ενταχθεί στο Οικονομικό Τμήμα. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να επιδιώκει να εξελίσσεται και να λειτουργεί με ακεραιότητα και μεράκι.

Ακτοπλοϊκή εταιρεία με γραφεία στην Κηφισιά και Πειραιά αναζητά Βοηθό Λογιστή/ Λογίστρια για να ενταχθεί στο Οικονομικό Τμήμα. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να επιδιώκει να εξελίσσεται και να λειτουργεί με ακεραιότητα και μεράκι.

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: ΤΟΥΓΟΥΕΪ ΦΕΡΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΛΟΙΩΝ ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Πόλη: ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Τύπος θέσης εργασίας:
• Πλήρης απασχόληση

Κύριες Αρμοδιότητες:
• Έλεγχος και καταχώριση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών και
άλλων λογιστικών εγγραφών
• Τήρηση βιβλίων Β΄ & Γ΄ κατηγορίας
• Διαχείριση Μισθοδοσίας Ναυτικών
• Επικοινωνία με τράπεζες και δημόσιες αρχές
• Διαχείριση Πελατών & Προμηθευτών
• Παροχή γραμματειακής υποστήριξης στην εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Λογιστικής - Χρηματοοικονομικής ή Οικονομικής
Κατεύθυνσης
• Προϋπηρεσία 3-5 ετών σε λογιστήριο, σε μηχανογραφημένο περιβάλλον
με διπλογραφικό σύστημα
• Ικανότητα εργασίας σε μεταβαλλόμενο περιβάλλον
• Καλή γνώση MS Office και ειδικότερα MS Excel
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και προσοχή στην λεπτομέρεια
• Μέλος του ΟΕΕ

Η εταιρεία προσφέρει:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης βάσει επίδοσης και προσόντων

Αποστολή Βιογραφικού: [email protected]

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας -
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή