Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Λογιστής - Βοηθός Λογιστή

Λογιστής - Βοηθός Λογιστή

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 1,000
Εταιρεία: K-Taxis | Καρπούζος Δημήτριος & Συνεργάτες
Πόλη: Παλλήνη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Αναζητούμε Σύγχρονο Λογιστή - Βοηθό Λογιστή με 5+ προϋπηρεσία σε Λογιστικό Γραφείο για τη στελέχωση της ομάδας.

Καθήκοντα :
▪︎ Καθημερινή παρακολούθηση και συντονισμός των διεργασιών και διαδικασιών του Γραφείου
▪︎ Καταχώρηση παραστατικών, καλύπτοντας Ιδιώτες, Απλογραφικά & Διπλογραφικά Βιβλία
▪︎ Σύνταξη φορολογικών δηλώσεων
▪︎ Γνώση εταιρικής και φορολογικής νομοθεσίας

Επιθυμητά Προσόντα:
▪︎ 5+ Προϋπηρεσία σε Λογιστικό Γραφείο
▪︎ Επιθυμητή γνώση Προγραμμάτων Epsilon Net
▪︎ Υπευθυνότητα, Ομαδικό Πνεύμα
▪︎ Επικοινωνιακές και Οργανωτικές Ικανότητες
▪︎ Καλή γνώση Η/Υ
▪︎ Διάθεση για εργασία

Το γραφείο μας προσφέρει :
▪︎ Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη
▪︎ Ευχάριστο περιβάλλον
▪︎ Προοπτικές για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη και ανέλιξη.

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Καρπούζος Δημήτριος
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή