Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία:
Πόλη: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΒΟΗΘΟΣ λογιστή, ζητείται από εταιρεία παροχής λογιστικών - φοροτεχνικών υπηρεσιών στο Χαλάνδρι
Η θέση αφορά σε τήρηση απλογραφικών -διπλογραφικών και παρακολούθηση των υποχρεώσεων τους.

Βασικές Αρμοδιότητες:
• Τήρηση Διπλογραφικών - απλογραφικών Βιβλίων
• Υπολογισμός και υποβολή δηλώσεων Φ.Π.Α., VIES, ΜΥΦ, Ε-3
• Υπολογισμός και υποβολή παρακρατούμενων φόρων

Απαραίτητα Προσόντα:
• Εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνια σε ανάλογη θέση κατά προτίμηση σε περιβάλλον λογιστικού γραφείου
• Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής Κατεύθυνσης
• Απαραίτητη γνώση της φορολογικής νομοθεσίας, Κώδικα Φορολογίας Εισοδήματος και Φ.Π.Α.
• Επιθυμητή γνώση της εργατικής και της ασφαλιστικής
• Αριστη γνώση εφαρμογών MS Office
• Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης σε αυστηρά χρονικά πλαίσια
• Ικανότητα επικοινωνίας, αναλυτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα.

Παρέχονται :

Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Συνεχής εξέλιξη στο επάγγελμα του λογιστή (Σεμινάρια )

Καθοδήγηση στις ιδιαίτερες εργασίες που προκύπτουν

Αμοιβή συζητήσιμη 900,0 ΚΑΘΑΡΑ αναλόγως προσόντων

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας .
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή