Αγγελία - Αίτηση για : Σύμβουλος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων - Θεσσαλονίκη

Σύμβουλος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων - Θεσσαλονίκη

Μισθός: 0
Εταιρεία: Πανάγος Ευάγγελος
Πόλη: Θεσσαλονίκη

Επιχείρηση με έδρα τη Θεσσαλονίκη, που δραστηριοποιείται στον κλάδο παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις, αναζητά συνεργάτη για την εκπόνηση και διαχείριση έργων αναπτυξιακών προγραμμάτων.

Αρμοδιότητες Θέσης Εργασίας:
• Μελέτη προκηρύξεων, συγκέντρωση δικαιολογητικών και εκπόνηση μελετών για υπαγωγή σε επενδυτικά προγράμματα (ΕΣΠΑ, Leader, Αναπτυξιακός Νόμος κτλ)
• Διαχείριση ενταγμένων έργων στις προαναφερθείσες δράσεις
Επιθυμητά Προσόντα:
• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (επιθυμητός ο μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών)
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον τομέα των αναπτυξιακών προγραμμάτων
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού του ΠΣΚΕ
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Word, Excel και PowerPoint)
• Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
Προσωπικά χαρακτηριστικά:
• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και τήρησης προθεσμιών
• Επαγγελματική προσέγγιση σε όλα τα επίπεδα
Η επιχείρηση προσφέρει:
• Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με την αξιολόγηση επιλογής
• Μεταβλητές αποδοχές βάσει επίτευξης στόχων
• Δυνατότητα ανάπτυξης ικανοτήτων και δεξιοτήτων

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Πανάγος Ευάγγελος