Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Λογιστής

Λογιστής

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: Enimeris IKE
Πόλη: Θεσσαλονίκη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Η Enimeris.com λογιστική εταιρεία με έδρα την Θεσσαλονίκη αναζητά Λογιστή για την ενίσχυση του δυναμικού της.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες
-Καταχωρήσεις και έλεγχος λογιστικών εγγραφών σε απλογραφικά και διπλογραφικά βιβλία
-Συμφωνία τραπεζών
-Διεκπεραίωση φορολογικών υποχρεώσεων (δηλώσεων εισοδήματος -Φυσικών και νομικών προσώπων, ΦΠΑ, Ιντραστατ, Ανακεφαλαιωτικούς πινάκες κλπ)
-Έλεγχος ισοζυγίων
-Προετοιμασία Ισολογισμών

Απαραίτητα προσόντα
-Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε οργανωμένο λογιστήριο

Γνώσεις
-Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή οικονομικής Κατεύθυνσης
-Άριστη γνώση του ΕΛΠ, ΚΒΣ και ΕΛΓΣ,
-Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων της EpsilonNet
-Πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών και εφαρμογών γραφείου (Excel, Word)
-Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας (Β2)

Ικανότητες - Δεξιότητες
-Οργανωτικές δεξιότητες
-Επικοινωνιακές δεξιότητες
-Ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Προσωπικά χαρακτηριστικά
-Προσήλωση στη λεπτομέρεια
-Ομαδικότητα
-Υπευθυνότητα
-Ευελιξία

Παροχές
-Πλήρης απασχόληση
-Εργασία σε περιβάλλον γραφείου
-Ανταγωνιστικός μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο [email protected] αναγράφοντας στο θέμα ENACΤΗ1121 ή ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο https://bit.ly/30Z1ljY. Με την αποστολή του βιογραφικού σας συναινείτε στην αποθήκευση και επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων μέχρι την πλήρωση της θέσης. Για όλες τις υποψηφιότητες τηρείτε εμπιστευτικότητα.

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Νικόλαος Σπυρίδης
Ιστοσελίδα επικοινωνίας Enimeris.com
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή