Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία:
Πόλη: ΚΟΡΩΠΙ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Ανώνυμη Εμπορική-Κατασκευαστική Εταιρεία με έδρα το Κορωπί με επιχειρηματική δραστηριότητα η οποία καλύπτει αντικείμενο εισαγωγών-εξαγωγών και συνεργασία με τεχνικές εταιρίες για την προμήθεια υλικών, αναζητά υποψηφίους για την στελέχωση της θέσης του βοηθού λογιστή ή και Λογιστή (Α’ Κατηγορίας).

Κύριες αρμοδιότητες της θέσης:
-Διαχείριση φακέλων Εισαγωγών-Εξαγωγών

-Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών βιβλίων Γ’ κατηγορίας
-Συμφωνίες λογαριασμών πελατών-προμηθευτών, τραπεζών
- Διαχείριση φορολογικών και εργατικών υποχρεώσεων.

Προσόντα υποψηφίου
-Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης.
-Καλή γνώση των Ελληνικών Λογιστικών Προτύπων
- Καλή γνώση Αγγλικών, χρήσης Η/Υ, εργαλείων του MS Office και ERP συστημάτων.
- Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.

Η εταιρία προσφέρει:
- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
- Σύμβαση αορίστου χρόνου
- Συνεχής εκπαίδευση
- Άριστο περιβάλλον εργασίας

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΒΛΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή