Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: DEVA GROUP
Πόλη: ΑΘΗΝΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Περιγραφή Θέσης

• Λογιστικές εγγραφές (πελάτες, προμηθευτές, τράπεζες)
• Τιμολόγηση
• Διαχείριση πελατειακών απαιτήσεων
• Προετοιμασία αναφοράς για πληρωμές προμηθευτών
• Αλληλεπίδραση με δημόσιους φορείς, τράπεζες, εξωτερικούς συμβούλους (οικονομικούς και νομικούς)
• Στενή συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας
• Υποστηρικτικές εργασίες λογιστηρίου (τήρηση κι αρχειοθέτηση σημαντικών εγγράφων, έκδοση πιστοποιητικών ΓΕΜΗ, διαχείριση θεμάτων μέσω TAXISNET)

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ κατεύθυνσης Λογιστικής/ Oικονομικής Επιστήμης
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού προγραμμάτων MS Office (κυρίως Excel)
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Υπευθυνότητα, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

• Σταθερές μηνιαίες αποδοχές.
• Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ.
• Εισαγωγική και συνεχής εκπαίδευση.
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
• Εργασία και εξ αποστάσεως

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΑΣΠΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ιστοσελίδα επικοινωνίας www.deva.gr
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή