Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: ΦΟΡΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Πόλη: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Λογιστικό Γραφείο ζητά Βοηθό Λογιστή για εργασία πλήρη απασχόλησης
Αποστολή βιογραφικού στο email: [email protected]
Αρμοδιότητες
• Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
• Ενημέρωση διπλογραφικών βιβλίων
• Ενημέρωση απλογραφικών βιβλίων
• Υπολογισμό ΦΠΑ και παρακρατούμενων φόρων
• Καλή γνώση μισθοδοσίας
• Αποστολή ΦΠΑ,ΑΠΔ και ΦΜΥ
• Αρχειοθέτηση
• Υποβολή δηλώσεων εισοδήματος φυσικών και νομικών προσώπων
Απαραίτητα προσόντα
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (2-3 χρόνια)
• Γνώση λογιστικών προγραμμάτων (κατά προτίμηση Epsilon)
• Απαραίτητη γνώση ΕΡΓΑΝΗ
• Καλή γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel)

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή