Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Μισθός: 0
Εταιρεία:
Πόλη: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Βιομηχανική Εταιρεία με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής αναζητά Βοηθό Λογιστή για στελέχωση της Οικονομικής Διεύθυνσης.

Αρμοδιότητες θέσης :

-Τήρηση και παρακολούθηση διπλογραφικών βιβλίων. -Έλεγχος,κατηγοριοποίηση και καταχώριση παραστατικών αποθήκης, αγορών, δαπανών,παγίων.
-Καταχώριση τραπεζικών κινήσεων & παρακολούθηση τραπεζικών λογαριασμών και πιστωτικών καρτών.
-Υποστήριξη εργασιών έκδοσης Μηνιαίας Μισθοδοσίας.
-Αρχειοθέτηση Παραστατικών.
-Γενική υποστήριξη του λογιστικού τμήματος.

Απαραίτητα προσόντα :

-Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ,Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης.
-Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε μηχανογραφημένο λογιστήριο οργανωμένης εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία.
-Άριστη γνώση Η/Υ,MS Office(Word,Excel,Outlook),συστημάτων ERP(κατά προτίμηση OPTIPLAN & ENTERSOFT).
-Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
-Εμπειρία σε ενημέρωση διπλογραφικών βιβλίων.
-Καλή γνώση Εργατικού Δικαίου-Μισθοδοσίας.
-Καλή γνώση Τιμολόγησης-Διακίνησης Αποθήκης. -Έμφαση στη λεπτομέρεια,μεθοδικότητα.
-Τήρηση προθεσμιών & χρονοδιαγραμμάτων.
-Ομαδικότητα,υπευθυνότητα,θετική σκέψη,εχεμύθεια.

Η εταιρεία προσφέρει :

-Ικανοποιητικές αποδοχές αναλόγως προσόντων,προϋπηρεσίας & εμπειρίας.
-Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
-Άριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν Bιογραφικό Σημείωμα στο email επικοινωνίας : [email protected]

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ