Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 800
Εταιρεία: TAXBF IKE
Πόλη: ΚΗΦΙΣΙΑ Αττικής

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Βοηθός Λογιστή ζητείται από Εμπορικη Εταιρεία στην Κηφισια , για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση
Αρμοδιότητες
• Καταχώρηση Εξόδων σε διπλογραφικά βιβλία
• Συμφωνία Τραπεζών, Πιστωτικών Καρτών, Πελατών , Προμηθευτών
• Συμφωνία Αποθήκης
• Καταχώρηση Αγορών –εισαγωγών
• Αρχειοθέτηση
• Εξωτερικές Εργασίες (όταν προκύπτουν)
• Υποστήριξη σε όλο το φάσμα εργασιών του λογιστηρίου

Επιθυμητά προσόντα- Δεξιότητες
• Προϋπηρεσία από 4 έτη σε λογιστήριο εμπορικής εταιρείας •
Γνώση χειρισμού ERP/ κατά προτίμηση SOFTONEΘΕΣΙΣ
• Γνώση Ms Office / Outlook • Γνώση αγγλικών* Aδεια οδήγησης μηχανής
• Απαραίτητη, οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, αντίληψη, ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Ηλικία:
Όνομα επικοινωνίας ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ
Ιστοσελίδα επικοινωνίας [email protected]
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή