Αγγελία - Αίτηση για : Στέλεχος Υποστήριξης Λογιστικών Εφαρμογών(CSSA-A)

Στέλεχος Υποστήριξης Λογιστικών Εφαρμογών(CSSA-A)

Μισθός: 0
Εταιρεία: Data Communication s.a.
Πόλη: ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Στέλεχος Υποστήριξης Μισθοδοσίας & Λογιστικών Εφαρμογών (code: cssa-c)

H Data Communication, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της, αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία στην Αθήνα, ένα Στέλεχος Υποστήριξης Μισθοδοσίας & Λογιστικών Εφαρμογών.
Το Στέλεχος Υποστήριξης Μισθοδοσίας & Λογιστικών Εφαρμογών θα ενταχθεί, στη βραβευμένη για την ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών, ομάδα Τεχνικής Υποστήριξης της Data Communication και θα εξειδικευτεί στους παρακάτω τομείς & εφαρμογές:
• Μισθοδοσία (Premium HRM)
• Έσοδα – Έξοδα (Academia Financials)

Αρμοδιότητες
• Παροχή υπηρεσιών συμβουλευτικής υποστήριξης όλου του φάσματος των εφαρμογών στους πελάτες της εταιρίας τηλεφωνικά
• Παρουσίαση και επεξήγηση των εφαρμογών on line ή απευθείας στην έδρα τους)
• Διαχείριση ερωτημάτων των πελατών σχετικά με τη χρήση των εφαρμογών
• Συγκέντρωση και ανάλυση των δεδομένων των αναγκών του πελάτη
• Εγκατάσταση, παραμετροποίηση της εφαρμογής καθώς και εκπαίδευση των χρηστών.

Προσόντα
• Σπουδές ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
• Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε :
• Μισθοδοσία & Εργατική Νομοθεσία
• Έσοδα - Έξοδα
• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση υποστήριξης εφαρμογών λογιστικής &
μισθοδοσίας και γνώση βάσεων δεδομένων MS SQL θα θεωρηθούν
επιπρόσθετα προσόντα
• Πολύ καλή γνώση μηχανογραφημένης λογιστικής
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Προσφέρουμε
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον (6 εθνικές διακρίσεις & 2 ευρωπαϊκές
στον διαγωνισμό Best Workplaces)
• Συνεχή εκπαίδευση
• Ιδιωτική ομαδική ασφάλιση ζωής & υγείας
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [email protected] , (αναγράφοντας τον κωδικό θέσης: cssa-c)

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Κωστής Ευθύμιος