Αποτελέσματα live αναζήτησης

Αγγελία - Αίτηση για : Accounting Officer(Full Time)

Accounting Officer(Full Time)

Επιλογή τύπου αγγελίας: Προσφορά εργασίας (Εργοδότες)
Μισθός: 0
Εταιρεία: QUANTUM BITS ΙΚΕ
Πόλη: ΑΘΗΝΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Η εταιρεία Quantum BITS (www.quantum.gr) επιθυμεί να προσλάβει Accounting Officer απόφοιτο/η Πανεπιστημίου (ΑΕΙ/ΤΕΙ) οικονομικής κατεύθυνσης με αποδεδειγμένη σχετική διετή προϋπηρεσία.

Κύρια καθήκοντα:
Τήρηση βιβλίων Β΄και Γ΄ κατηγορίας, δηλώσεις ΦΠΑ και προετοιμασία μηνιαιών/ετήσιων αναφορών. Προετοιμασία ισολογισμών, καταστάσεων αποτελεσμάτων και άλλων οικονομικών καταστάσεων καθώς και οι ετήσιες φορολογικές δηλώσεις νομικών και φυσικών προσώπων. Επίσης περιλαμβάνεται η ανάληψη εργασιών σε δημόσιες υπηρεσίες (Εφορία, ΕΦΚΑ, ΓΕΜΗ) σχετικές με τις ανάγκες του πελατολογίου της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:
- Άριστη γνώση και χρήση της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας
- Άριστες οργανωτικές δεξιότητες με μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Επιθυμητά προσόντα:
- Γνώση της σουίτας των εφαρμογών της Epsilon Net (Pylon, Λογιστική Διαχείριση, Epsilon Μισθοδοσία, Tax System)

Η εταιρεία μας προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και συνεχείς ευκαιρίες εξέλιξης με διαρκή εκπαίδευση σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Μπορείτε να αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στο [email protected] Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για όλες τις αιτήσεις.

Ηλικία: N/A
Όνομα επικοινωνίας Κουρλαμπά Αλεξάνδρα
Ιστοσελίδα επικοινωνίας www.quantum.gr
Κωδικός για
διόρθωση / διαγραφή
αγγελίας

Κάντε αίτηση για την Αγγελία αυτή